Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Рівному
109 оголошень
- найбільша площа
109 оголошень
- найбільша площа

366 000 $
3 000 $/м²
Вишиванка вул. (Орлова), (Будинок 2)
ПРЕМІУМ
ЖК Pokrovsky Apart Complex
приміщення вільного призначення
122 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Розташування поряд з центром міста - Апарт-Комплекс "Покровський"
Паркомісця відразу біля приміщення
Заведено 24 кВт світла
Класна локація для відкриття успішного та прибуткового бізнесу!
Розвинена інфраструктура - навчальні заклади, дитячий садок, лікарня, ТЦ, ринок, магазини, паркові зони, чудова транспортна розв'язка, школа

75 000 $
1 161 $/м²
Євгена Коновальця вул., 14
ПРЕМІУМ
приміщення вільного призначення
65 м²
сьогодні
Пропозиція від агенції "Гарант".
Нежитлове приміщення в районі Північний, поруч ТЦ "Арсен".
Фасадне приміщення з окремим входом.
Загальна площа 63.6 м.кв.
Тамбур-2.5 м.кв.
Торговий зал- 9.3 м.кв.
Торговий зал - 16.9 м.кв.
Коридор - 8.6 м.кв.
Кімната персоналу - 7.1 м.кв.
Санвузол- 2.4 м.кв.
Туалет- 0.9 м.кв.
Матеріальна - 12.3 м.кв.
Лоджія - 3.6 м.кв.
Опалення централізоване,але з приладом обліку .Оплата в холодний місяць 4000 гривень.
В приміщенні працюють орендарі.
ID: 909618544

300 000 $
2 190 $/м²
Льонокомбінатівська вул., 4
ПРЕМІУМ
приміщення вільного призначення
137 м²
сьогодні
Продаж комерційного приміщення в ЖК "Empatika"
• 1-й поверх, фасадне розташування
• 2 окремі входи з фасаду
• Площа – 137 м² (вільне планування, без несучих стін — тільки колони)
• Висота стелі – 3,4 м
• Потужність електрики – 20 кВт
• Підведено воду, каналізацію, витяжку
• Парковка безпосередньо перед входом
• Поруч діюча комерція: стоматологія, кав'ярня, ресторан та ін.
Локація, де кожен метр працює на ваш дохід!
Підійде для магазину, клініки, шоуруму, салону краси чи офісу.
Телефонуйте для перегляду!

650 000 $
2 000 $/м²
Данила Галицького вул., 16
багатофункціональне приміщення
325 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Приміщення вільного призначення , а тому тут може бути твій бізнес, або твоя інвестиція і пасивний дохід і вигляді оренди .
Дуже зручна транспортна розвʼязка , сусідство зі школою ,мототреком та парком робить обʼєкт привабливим .
Тут може бути банківська установа , медичний заклад , приватна спортивна школа або тренажерний зал , ресторан або піцерія , косметологія або перукарська студія , швейний цех , або торгові приміщення , адвокатська контора та ще багато цікавих прибуткових бізнесів . Тут буде побудовано 5 десятиповерхових секцій тому людей тут буде чималенько .
В приміщенні є 3 окремих виходи , що дає нам можливість розділити і продати приміщення для Вас частинами .
Капітальне ,...

75 000 $
349 $/м²
Силікатників, 13
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення
215 м²
сьогодні
Нова Любомирка . Продаж фасадного комерційного приміщення, Нова Любомирка (Рівненська область) Вул.Силікатників 13
Продається окремо розташоване фасадне комерційне приміщення у с. Нова Любомирка, м. Рівне. Дуже вдале місце — поруч багатоповерхівки та зупинка громадського транспорту, постійний потік людей.
Загальна площа будівлі — 215,2 м², з них підвал 59,1 м². На першому поверсі — велика торгова зала 156,1 м², прохідна кімната з каміном (можна облаштувати під офіс або зону відпочинку), дві підсобки та два склади.
Опалення твердопаливне, є ворота,і задня територія.
Земельна ділянка — 10 соток.
75000$
Гарний варіант для магазину, кафе, сервісу або інвестиції під оренду.
800 000 $
431 $/м²
Валерія Опанасюка вул. (Пирогова), 40
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1856 м²
1 тиж. тому
Ексклюзивна пропозиція для системного бізнесу на ринку комерційної нерухомості Рівного! До продажу пропонується цілісний майновий комплекс (виробничо-складська база) загальною площею 1856,3 кв.м, розташований у розвиненій промисловій зоні міста на вул. Валерія Опанасюка (колишня вулиця Пирогова, 40).
Ідеальна локація для організації логістичного розподільчого центру, потужного виробництва, ліній фасування або складальних цехів.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ КАПІТАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬ:
• Загальна площа споруд – 1856,3 м².
• Комплекс грамотно поділений на взаємодоповнюючі функціональні зони:
Основні складські, адміністративні та побутові приміщення (1427,4 м²). Надійні цегляні стіни товщиною 50 см (ефект термо...

137 300 $
118 $/м²
ШЕВЧЕНКА, 141
ПРЕМІУМ
приміщення вільного призначення
1160 м²
сьогодні
Продаж Виробничо-Складського приміщення
р-н Колоденка, Тайкури
- Будівля цегляна, фундамент бутовий камінь.
- Загальна площа: 1160 м2.
- Земельна ділянка: 2,41 Га
1,0772 Га у власності
1,3994 Га Договір оренди на 49 років (при необхідності можемо допомогти
в переоформленні на нового власника).
Крім даної будівлі на ділянці є залитий фундамент на ще одне приміщення площею
більше 4000 м2.
- Потужність електромережі: 15 кВТ.
При необхідності є можливість збільшити потужність .
- Свердловина.
- Дах перекритий металопрофілем та утеплений.
- Хороший доїзд. Можливість доїзду для фури.
- Перегородки при необхідності можна знести і зробити одне суцільне приміщення.
- Приміщення можна використовувати...
52 000 $
976 $/м²
Рівне, Буковинська вул., 6
торгівельне приміщення
53 м²
сьогодні
Площа - 53,3 м²
1 поверх житлового будинку, виведене з житлового фонду
- окремий фасадний заїзд, викладений бруківкою
- активний пішохідний та автомобільний трафік
- зручний доступ для клієнтів
Ідеально підійде під:
магазин, салон, офіс або будь-яку сферу послуг.
Є можливість розмістити 2 бізнеси з окремими входами.
Шукайте комерційну нерухомість в Рівному за фільтрами

23 000 $
2 091 $/м²
Рівне, 16 Липня вул., 48
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Elegant
офісне приміщення
11 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Комерційне приміщення в центрі — ідеально під офіс!
Продається сучасне приміщення в новобудові в районі центру.
Чудовий варіант для бізнесу: офіс чи інша діяльність.
зручне розташування
новий будинок
перспективна інвестиція
Телефонуйте — домовимось про перегляд!
106 000 грн
449 грн/м²
Дубенська вул., 3
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
236 м²
сьогодні
Здається в оренду в центрі Рівного просторе фасадне комерційне приміщення з великими панорамними вітринами та відмінною видимістю з дороги.
Активний автомобільний та пішохідний трафік.
Зручне розташування на проїзній вулиці.
Загальна площа — 236 м²
1 поверх — 174 м²
• Open space — 120 м²
• кухня, кімната відпочинку, санвузол — 54 м²
Підвал — 60 м²
• вентиляція
• електропотужність 5–15 к...
7 900 $
1 129 $/м²
Данила Галицького вул., 16
приміщення вільного призначення
7 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Продам компактне приміщення рнМототреку
площа 7 м2
фасадне, окремий вхід
зроблений ремонт
автономне електроопалення
лічильник на електроенергію
Хороше прохідне місце, поруч парк
ідеально під продаж кави та супутніх товарів
продаж 7900 $
є орендарі, які платять оренду
[телефон приховано]Ірина пропозиція від АН
68 400 $
1 052 $/м²
Михайла Старицького вул., 39
виробниче приміщення
65 м²
1960 рік побудови
сьогодні
Приміщення, є проект під реконструкцію нежитлових приміщень під СТО
площа 65м2
земельна ділянка 4 сотки
зручний асфальтований доїзд
вул. Старицького
дуже зручне розташування для станції технічного обслуговування автомобілів
підведене світло, є можливість добрати потужності
вода та каналізація
95 000 $
1 131 $/м²
Данила Галицького вул., 16
багатофункціональне приміщення
84 м²
2015 рік побудови
сьогодні
• Площа: 84,3 м².
• Окремий вхід, фасадне
• Є парковка для авто.
• Індивідуальне опалення, потужність світла 15 кВт, вхідна напруга 380
• Зроблений якісний ремонт.
• Можливість добудови за потреби, є дозвіл
є діючі оренда, які платять постійно орендну плату
119 000 $
1 112 $/м²
Фабрична вул., 2а
багатофункціональне приміщення
107 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Продам окреме приміщення із земельною ділянкою, вул. Фабрична, 2а
Адреса: м. …, вул. Фабрична, 2а
Площа приміщення: 107 м²
Площа земельної ділянки: 4 сотки
✅ Окрема територія з власним входом
✅ Додатковий заїзд для завантаження товарів з іншого боку
✅ Підведені комунікації:
• централізоване водопостачання
• електроенергія (потужність 20 кВт)
Є готовий проєкт реконструкції нежитлової споруди загальною площею 945 м² – чудова можливість для розвитку бізнесу.
Поруч активно забудовується новий житловий масив – перспективний район для комерції - кафе, клініка, салон краси, офіси та ін.
можлива здача в оренду під склад 8000грн/місяць
Ціна та деталі за телефоном:
[телефон приховано]– Ірина
П...
119 000 $
1 112 $/м²
Фабрична вул., 2а
багатофункціональне приміщення
107 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Адреса: м. …, вул. Фабрична, 2а
Площа приміщення: 107 м²
Площа земельної ділянки: 4 сотки
Окрема територія з власним входом
Додатковий заїзд для завантаження товарів з іншого боку
Підведені комунікації:
• централізоване водопостачання
• електроенергія (потужність 20 кВт)
можлива здача в оренду під склад 8000грн/місяць
Ціна та деталі за телефоном:
[телефон приховано]– Ірина
Пропо...
350 000 $
394 $/м²
Застяв'я, 2
багатофункціональне приміщення
888 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Продам земельну ділянку з виробничими приміщеннями | с. Здовбиця
Продається земельна ділянка з виробничими та складськими приміщеннями у с. Здовбиця.
Зручне розташування та хороший асфальтований доїзд.
Основна інформація:
• Площа земельної ділянки: 0,9300 га
• Цільове призначення: для розміщення та експлуатації будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
• Вид використання: 11.02
• Категорія: землі промисловості, транспорту, енергетики, оборони та іншого призначення
Переваги ділянки:
• Власний заїзд
• Територія огороджена по периметру
• Рівнинна ділянка
• Власний трансформатор 100 кВт
Будівлі на території:
• Офісне приміщення з ремонтом (2 кабінет...
4 500 $
750 $/м²
Соборна вул., 65а
багатофункціональне приміщення
6 м²
2023 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу компактний комерційний об’єкт у топовій локації з надвисоким пішохідним трафіком — безпосередньо біля виходу на вул. Замкову / Шкільну.
Площа: 6 м²
Підключене електропостачання
Максимальна видимість та постійний потік клієнтів
Локація ідеально підходить для бізнесів імпульсного попиту та забезпечує стабільний дохід.
Оптимальне рішення для:
• кав’ярні формату coffee to go
• роздрібної торгівлі
• сервісної або спеціалізованої точки
Об’єкт вирізняється високим інвестиційним потенціалом та швидкою окупністю завдяки унікальному розташуванню.
[телефон приховано]— Ірина
Пропозиція від агентства нерухомості.
140 000 $
771 $/м²
Біла вул., 53
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
182 м²
сьогодні
Продаж комерційного приміщення з гаражем. Вул Біла, 2,6 км від центру міста
Продається просторе та функціональне комерційне приміщення загальною площею 181,4 м², розташоване у зручній локації
Об’єкт має фасадне розташування, два поверхи та окремий гараж площею 56 м², який входить у вартість.
Основні характеристики:
Загальна площа: 181,4 м²+56
1-й поверх: 96,6 м²
2-й поверх: 84,5 м²
Гараж: 56 м²
Два окремих входи з обох сторін
Висота стелі: 3 м
Зовнішнє утеплення
Приміщення з ремонтом, готове до використання
Комунікації та оснащення:
Електропостачання (8 кВт)
Центральне водопостачання та каналізація
Автономне опалення (тепловий насос / автономна котельня)
Підігрів води – бойлер
Тепла підло...

700 000 $
1 094 $/м²
Кавказька вул., 4
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
640 м²
сьогодні
Продам комерційне приміщення в самому центрі міста Рівного
Лишився вільний 3 і 4 поверх
Площа на одному поверсі 640м2
Вартість 1200$ за м2
Можна купувати по поверхах
Підійде під будь який вид діяльності
Знаходиться у хорошій локації міста
Розвинена інфраструктура

250 000 $
350 $/м²
Робітничий пров., 13
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
714 м²
сьогодні
Продаж складсько-виробничого приміщення з офісним блоком | вул. Млинівська, 14
Пропонується до продажу функціональний складсько-виробничий комплекс у хорошій локації з зручним доїздом для великогабаритного транспорту.
Локація: вул. Млинівська, 14
Загальна площа приміщення - 714 м² + бонус підвальне приміщення площею 84 м2
Складська частина - 630 м²
Офісний блок - 83,9 м²
⚡ Електропостачання:
Встановлений потужний вхідний автомат на 82 кВт (3 фази) - приміщення раніше використовувалось під виробництво, тому чудово підійде для:
- виробництва,
- логістики,
- складування
- майстерні чи іншої комерційної діяльності.
Зручна логістика:
У складське приміщення без проблем заїжджає фур...