Стильна квартира-студія — сучасний дизайн і максимальний комфорт!
Якщо ви шукаєте квартиру, в яку можна зайти вже сьогодні — без ремонту, без клопотів і зайвих витрат — ця пропозиція саме для вас.
Р-н Пивзаводу - один з найзручніших районів міста, вул. П. Могили, 28.
Усе поруч - магазини, зупинки, школи, садочки та ін.
+Заг. площа — 22 м²
+Кухня - 7 м
Продумане зонування простору.
+ Новий ремонт
У квартирі є вся техніка — ідеальний варіант «заходь і живи».
+Теплий, надійний будинок, товщина стіни — 70 см, утеплення — 15 см.
Взимку тепло, влітку комфортно, а рахунки приємно тішать.
+Квартира знаходиться на 2 поверсі, гарний вид і тиша.
Хоч маленька - зате своя в одній з найкращих локацій міста.
Класний варіант як для себе так і під інвестицію!
Телефонуйте!
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Студія. Немає газу. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення індивідуальне - . Суміщений санвузол, Туалет/душ. Немає балкона. У квартирі є Кабельне ТБ, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник. Будинок побудований в 2015 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Поруч є школа, дитсадок, розважальні заклади, зупинки, супермаркет. Інтернет дротовий (кабельний). Без комісії
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН