62 000 $
1 409
$/м²
Соборна вул., 283
Опис
НОВИНКА 🔑
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири
📍 Район Луцького кільця / вул. Соборна
💌 автономне газове опалення
💌 6 поверх
💌 площа — 44 кв.м
💌 квартира повністю укомплектована
💌 гардеробна
У квартирі проживають відповідальні орендарі, які вчасно оплачують оренду та дбайливо ставляться до житла.
✔ стабільний дохід з першого дня
✔ не потрібно шукати орендарів
✔ гарний варіант для інвестора
☝️ Інвестиція, яка починає працювати одразу після покупки
Ціна: 62000$
За деталями телефонуйте
[телефон приховано]Ірина АН «Свій Куточок»
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири
📍 Район Луцького кільця / вул. Соборна
💌 автономне газове опалення
💌 6 поверх
💌 площа — 44 кв.м
💌 квартира повністю укомплектована
💌 гардеробна
✔ стабільний дохід з першого дня
✔ не потрібно шукати орендарів
✔ гарний варіант для інвестора
☝️ Інвестиція, яка починає працювати одразу після покупки
Ціна: 62000$
За деталями телефонуйте
[телефон приховано]Ірина АН «Свій Куточок»
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Без комісії
Тищук Ірина
Рієлтор
| Активних оголошень | 11 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 21.04.2026 | - 1 500 $ | 62 000 $ |
| 03.04.2026 | - 1 500 $ | 63 500 $ |
| 07.03.2026 | 65 000 $ |