81 000 $
1 558  $/м²
52 / 20 / 25 м²
поверх 2 з 3
Спец. проект
2011 рік побудови
2 дні тому
2 тиж. тому
14 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж просторої 1-спальневої квартири

📐 Площа: 52 м²

✨ Основні характеристики:
• Автономне електричне опалення
• Кутове розташування - більше світла та простору
• Зручне роздільне планування

🏡 Про будинок:
• Клубний триповерховий будинок
• Всього 6 квартир - тиша та приватність
• Спокійні та приємні сусіди

🌿 Переваги квартири:
• Великі панорамні вікна - максимум природного світла
• Балкон для відпочинку
• Повністю укомплектована меблями та технікою
(посудомийна машина, пральна машина, холодильник, духова шафа, плита, швидкісний інтернет)
• Тепла підлога по квартирі
• Система «розумного» регулювання температури (керування через телефон)

📍 Локація:
• У радіусі 300 м: школа, магазини, зупинки транспорту
• Зручне сполучення з містом

💼 Ідеально підходить:
• Для комфортного проживання
• Або як готовий варіант для здачі в оренду

Ціна 81 000$

📞 Контакти:
Марія, АН “Рівненська оселя”
[телефон приховано]

🕒 Огляд у зручний для вас час
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.8 метра, Тип будинку - Спец. проект. Кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2011 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 2 %