135 000 $
2 087  $/м²
Комісія 2%
64.7 / 35 / 24 м²
поверх 2 з 4
1 тиж. тому
1 тиж. тому
10 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж преміальної 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом

Пропонується сучасна 2-кімнатна квартира преміум класу площею 64.7 м² з дорогим дизайнерським ремонтом, якісним наповненням та продуманим плануванням.

Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень.

Основні переваги:
Повністю оновлені після забудовника системи опалення
Водяна тепла підлога по всій квартирі, окрім спалень
У спальнях встановлені радіатори
Автономне газове опалення
Двоконтурний газовий котел
Панорамні вікна по всій квартирі
Встановлене альтернативне живлення - квартира працює навіть під час відключень електроенергії

кондиціонер

У дитячій кімнаті додатково облаштоване комфортне робоче місце.

німецький вініл преміум класу у кімнатах
якісний сучасний ремонт у світлих стильних тонах
Бонус:

До квартири додається комірка на поверсі площею 5 м² з ремонтом та полицями.

Квартира ідеально підійде для комфортного проживання сім’ї або як інвестиція у якісну нерухомість.
Деталі
В квартирі 2 кімнати. Є газ, кухоння плита комбінована. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 2 %