Топ объявлений Александрии

16 000 $
1 355 $/сот
Травнева
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
11.81 сот
сегодня
Переваги:
• хороше місце розташування — біля ділянки став та річка Горинь
• активно забудовується район (поруч нові будинки)
• є хороший доїзд до ділянки
• біля ділянки є комунікації (електрика, газ)
• ділянка рівна, правильної форми
Умови:
• можливий продаж як окремо, так і разом.
54 000 $
584 $/м²
Молодіжна
єОселя
92.5 / 60 / 25 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
сегодня
🔥 Ідеальний дуплекс для комфортного життя двох сімей! 🔥
Пропонується сучасний дуплекс, де кожна частина — це окремий повноцінний будинок із власною ділянкою 7,5 соток та житловою площею 92,5 м².
🏡 Будинок, у який хочеться переїхати одразу:
✔️ Якісне утеплення (пінопласт 15 см) — тепло взимку та економія на опаленні
✔️ Надійний дах із імпортної металочерепиці
✔️ Сучасні енергоефективні вікна
✔️ Власна свердловина та септик — повна автономність
✔️ Потужність електрики 13 кВт
📐 Продумане планування для зручного життя:
— 3 окремі спальні кімнати
— Простора кухня-вітальня з виходом на терасу 🌿
— Місце під камін для затишних вечорів
— Санвузол
— Технічне приміщення
🌳 Локація, яка закохує:
Пору...

165 000 $
825 $/м²
Млин
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 65 / 45 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Стильний одноповерховий будинок у престижному масиві сучасної забудови. Ідеальне поєднання приватності, комфорту та вдалого розташування поруч з озером.
Загальна площа будинку 200,4 м² відповідно до технічного паспорта. Будинок збудований із повнотілої цегли, що гарантує міцність, довговічність та відмінну теплоізоляцію.
Продумане планування створене для комфортного життя всієї сім’ї:
• простора житлова зона
• великі панорамні вікна з хорошим природним освітленням
• гараж у будинку
• підвальне приміщення під гаражем
Підключені всі необхідні комунікації:
• газ заведений у будинок
• електропостачання 15 кВт
• місткі септики з тривалим ресурсом експлуатації
• інтернет
• система відеоспостере...
54 000 $
581 $/м²
Молодіжна
єОселя
єВідновлення
93 / 45 / 25 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Можливий Продаж під Є-Оселя‼️
🌿Продається чудовий Двоян з власною ділянкою 7,5 сот в Олександрії.
Котедж збудований з якісних матеріалів, утеплений пінопластом 15 см.
🔥Основна родзинка цього котеджу - це його розташування! Ліс, озеро, пляж Сен-Тропе для вашого сімейного відпочинку, до школи всього 5 хв пішки, поруч магазини, садочок, аптека, зупинка.
✅Продумане планування: 3 окремі кімнати, кухня-вітальня з виходом на терасу, вихід під камін, санвузол, підсобне приміщення. Площа 92,5 м2
✅Комунікації: свердловина, септик 10 м3, світло 13 кВт ( є можливість підключити пільговий тариф), газ є по вулиці.
✅Котедж вже збудований. Є можливість розтермінування, обговорюємо в індивідуальному...
65 000 $
625 $/м²
майдан Незалежности пл.
104 / 41 / 38 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Класна пропозиція для тих, хто хоче окремий будинок, проте поруч інфраструктуру і чудову природу)
Пропонуємо окремий будинок в Олександрії, розташований біля школи, садочка 300 м, поруч зупинка, магазини, аптека, пляж Сен-Тропе, ліс, озеро!
Має зручне планування: три окремі кімнати, кухню-вітальню з виходом на терасу, вихід під камін, 2 санвузла.
Подвірʼя 7,5 сот огороджене парканом з 3х сторін.
Комунікації : вода централізована, септик 10 м3, світло 7 кВт, газ до ділянки підведений.
Готовність: липень-серпень, можливе розтермінування.
Є можливість окремо замовити внутрішні роботи!

16 000 $
1 359 $/сот
Травнева
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
11.77 сот
сегодня
Переваги:
• активно забудовується район (поруч нові будинки)
• є хороший доїзд до ділянок
• біля ділянки є комунікації (електрика, газ)
• ділянка рівна, правильної форми з невеликим нахилом

15 000 $
500 $/м²
Свято - Преображенська
30 / 15 / 8 м²
1 этаж
17 сот
1 комната
вчера
Продам будинок в с. Олександрія (10 км від Рівного)
Пропонується до продажу будинок, розташований у затишному місці з хорошою транспортною доступністю.
🔹 Загальна площа – 30 кв.м
🔹 Планування: одна кімната та кухня
🔹 Матеріал – дерев’яний
🔹 Стан – без ремонту (можливість облаштувати на свій смак)
🔹 Опалення – пічне
📍 Земельна ділянка – 17 соток
🚍 Зручна локація:
– поруч зупинка транспорту (маршрутки, дизель)
– неподалік ліс та річка — чудове місце для відпочинку та проживання
Ціна 15000у.о
[телефон скрыт]Таня Ан Craft House

320 000 $
8 000 $/сот
Прибережна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
40 сот
1 нед. назад
Продаж земельної ділянки для будівництва будинку Вашої мрії(є проплачений проект).
Будиночок над озером з сучасним ремонтом у мальовничій локації — місце, де природа і комфорт зливаються в гармонію.
Ділянка розташована на першій лінії від озера — жодних перешкод перед вашим краєвидом. Кожен ранок тут починається з дзеркального відображення лісу у воді, а вечори — зі спокійних заходів сонця прямо з вашого двору.
Простора територія з правильними межами — ідеально під ландшафтний дизайн, басейн чи зону відпочинку.
На ділянці вже зведений гараж на 2 заїзди з додатковим приміщенням з якісних матеріалів.
Асфальтований під’їзд, електрика, свердловина, септик, гарні сусіди та тиша.
Локація з висок...
280 000 $
611 $/м²
Травнева, 1а
БЕЗ КОМИССИИ
торговое помещение
458 м²
4 нед. назад
Представляю до продажу окрему комерційну будівлю БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Площею 458 м²,
Об’єкт поєднує в собі статус, функціональність і високу інвестиційну привабливість.
Локація преміум-класу
Центр міста, активний людський потік, поруч ключова інфраструктура.
Характеристики об’єкта:
-Загальна площа: 458 м²
- Три окремі входи
- Приватизована земельна ділянка
- Окрема, повністю доглянута будівля
- Нові вікна, охайний фасад, гарний технічний стан
- Планування:
1 поверх — 162 м²: продуктовий магазин, кавова зона, склад, санвузол
2 поверх — 146 м²: магазин побутових товарів, салон, стоматологія
Підвал — 149 м²: сухий, місткий, ідеальний для складу або розширення комерції
Інвестиційні пере...
280 000 $
611 $/м²
Травнева, 1а
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
458 м²
1 мес. назад
‼️Центр Олександрії, комерція БЕЗ КОМІСІЇ‼️
Загальна площа 458 м², окрема будівля, приватизована земля, 3 окремі входи, повністю доглянуте приміщення з діючими орендарями.
Планування:
1 поверх — 162 м²: продуктовий магазин, кавовий куточок, склад, санвузол
2 поверх — 146 м²: магазин побутових товарів (“1000 дрібниць”), салон краси, стоматологія
Підвал — 149 м²: сухий, придатний під склад або виробничу діяльність
Переваги:
- Центральна локація
- Великий трафік людей
- Діючі орендарі, продавці
- Нові вікна, охайний стан, доглянута будівля
-Поруч ключова інфраструктура
-Підходить під будь-яку діяльність — від магазину до медичного або офісного центру
[телефон скрыт]Катерина ( якщо ви хоч...
Все новостройки