Топ объявлений Баламутовки

31 500 $
375 $/м²
Лісоводи
БЕЗ КОМИССИИ
84 / 48 / 10 м²
2 этажа
25 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається будинок у селі Баламутівка з великою ділянкою
Загальна площа будинку: 46 м²
Кількість кімнат: 3
Стан: житловий, сухий, теплий
Опалення: газове (газовий котел або конвектори)
Комунікації: вода, ванна кімната, септик
Ділянка: 25 соток приватизованої землі
Розташування: тихе та затишне місце, зручний підїзд, недалеко від траси
Додатково:
На ділянці є сад, город, місце для господарських будівель або додаткової забудови
Погріб, криниця, можливість облаштування літньої кухні
Чудове місце для ведення господарства або відпочинку на природі
Рівна ділянка, огороджена, з можливістю поділу на зони (сад, город, двір)
Переваги:
Велика земельна ділянка 25 соток
Газ, вода та ванна вже в будинк...
38 900 $
748 $/м²
Кінцева, 17
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
52 / 32 / 15 м²
1 этаж
45 сот
2 комнаты
1978 год постройки
3 нед. назад
‼️Зміна ціни❗
🏠Продаж домоволодіння з прямим виходом до ставка (риболовля, відпочинок, пантон) с. Баламутівка 15 км від Хмельницького (за Ружичанкою). Кад.№ 6825880800:01:002:0037
💸 Реальному покупцю торг, приймаються пропозиції по ціні!
🔸Дім обкладено цеглою та оздоблення шуба.
🔸Обмостка кругом будинку вглиб 50х50. 🔸Металопластикові вікна, сучасні дерев'яні міжкімнатні двері, стеля гіпсокартон, підлога ламінат, лінолеум на стяжці з утепленням.
🔸Перепланування , євроремонт, меблі. 52 м², 2 кімнати, грубка нова під плиткою.
🔸Віранда з можливістю зробити санвузол.
🔸Літня кухня житлова 17 м² з євроремонтом, грубка з плитою.
🔸Забор з усіх сторін, криниця в дворі з насосом.
🔸Вода також централ...

32 000 $
330 $/м²
Широка
97 / 48 / 16 м²
1 этаж
100 сот
4 комнаты
1 мес. назад
4 к, с. Баламутівка, поверх 1 , Загальна площа 97 м2 , є ділянка 1 гектар.В будинку є холодна та гаряча вода з власної криниці, також є централізоване водопостачання,газова плита,а також газовий котел та твердо паливний котел тривалої дії . Новий бойлер ,душова кабіна, туалет. Вікна пластикові, дах повністю перероблений з нових матеріалів ,з можливістю зробити жилу кімнату на веху,дах покритий металом. В хаті є все необхідне для проживання,роботи та навчання,інтернет, меблі,посуд і т.д. На подвірї є добротний хлів, шикарна літня кухня з велчезною коморою,погріб,гараж з ямою, та баня зі справжньою парилкою, та кімнатою відпочинку. Все це знаходиться на земельній ділянці один гектар, також біл...

30 000 $
361 $/м²
ПІДЛІСНА, 23
83 / 43 / 17 м²
2 этажа
25 сот
4 комнаты
1 мес. назад
До вашої уваги хороший варіант на ринку
Будинок площею 83 кВ м2 (4 кімнати)
2 поверхи
+25 соток землі ( приватизованої)
Комунікації централізовані
+котел
Зручності у будинку
Є погреб,гараж
Є місце під машину
Мінімальне переоформлення
Реальному покупцю Торг
Дійсно привабливий варіант, є можливість заїхати та жити.Телефонуйте
Все районы