Топ объявлений Белой Криницы
169 000 $
1 174 $/м²
Приміська
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
144 / 90 / 15 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
2017 год постройки
сегодня
Продається будинок
📍 с. Біла Криниця, вул. Приміська, 40А
▫️ Площа: 143,9 м²
▫️ Ділянка: 12,5 соток
▫️ 2 поверхи + мансарда
▫️ 2 санвузли
▫️ Рік будівництва: 2017
▫️ Газове водяне опалення
▫️ Хороший ремонт, проживання з 2019 р.
На території: ✔ гараж на 2 авто
✔ септик
✔ електрика 15 кВт
✔ інтернет
Інфраструктура: 🏫 школа та шкільні автобуси
🏥 амбулаторія
🛒 магазини та АТБ
🎠 дитячий майданчик — 100 м
🚗 асфальтований доїзд
📄 Документи готові
💰 169 000 $
Телефонуйте!

80 000 $
800 $/м²
Чорновола, 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
100 / 70 / 25 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
2 дня назад
Продам індивідуальний будинок в районі Зоопарку.
Масив Криниченька.
Поруч громадський транспорт та продуктовий маркет.
Вулиця Чорновола.
Площа ділянки 5 сотих ( під будівництво ).
Площа будинку 100 м2.
Планування: кухня-вітальня, три спальні, 2 санвузли, гардероб, котельня.
Мережі: електрика 3 фази 7 кВт, септик 20кубів, централізована вода,газ.
Дах утеплений мін.ватою 20см.
Зроблений вихід на дах ( спец.механізм сходи).
Панорамні енергоощадні вікна,
Дах маталочерепиця.
Без комісії для покупця.

140 000 $
1 000 $/м²
Чорновола, 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 90 / 30 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж від забудовника.
Без комісії для покупця.
Продам будинок в районі Зоопарку.
Масив "Криниченька".
Поруч громадський транспорт та продуктовий маркет.
Перша обжита лінія ( асфальтований доїзд ).
Ділянка - 5 сотих ( під будівництво, рівна,правильної квадратної форми ).
Кам'яний паркан по периметру ділянки.
Мережі : централізована вода,газ,електрика,каналізація - переливний септик.
Загальна площа 140 м2. ( будинок 110 м2, гараж 30м2 ), тераса 20м2.
Комплектація : розведена електрика,чорнова штукатурка, чистова стяжка,дах утеплений мін.ватою 20 см. та зроблений гідробар'єр).
Автономне газове опалення ( котел,тепла водяна підлога, радіатори ).
Планування перший поверх : вхідна група,кухня ві...

93 000 $
930 $/м²
Чорновола, 1
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
100 / 67 / 20 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
2025 год постройки
4 дня назад
Продам індивідуальний будинок в районі Зоопарку.
Масив Криниченька.
Ділянка правильної форми, призначення під будівництво 5 сотих.
Камʼяний паркан.
Площа будинку 100м.кв. ( якісне будівництво у 1,5 цеглини ).
Зручне та продумане планування: три спальні правильної квадратної форми, 2санвузли, котельня, комірка, кухня-вітальня, тераса.
Фасад виконаний та утеплений ( 10см.пінопластом ).
Стеля утеплена 20см. мін.вата, встановлений механізим для виходу на горище.
Мережі : світло Зфази 7 кВт, септик переливний 20м.куб,вода централізована,газ.
Поруч громадський транспорт та продуктовий маркет.
Продаж від забудовника.
Без комісії для покупця.
105 000 $
1 346 $/м²
Паркова, 1
БЕЗ КОМИССИИ
78 / 20 / 31 м²
1 этаж
2 сот
2 комнаты
2025 год постройки
сегодня
🏡✨ ПРОДАЖ! Стильного котеджу | масив Київський (район зоопарку)
🔥 Сучасний котедж, на дві сімʼї, який реально вартий уваги — продуманий до деталей
[телефон скрыт]Богдан «Пан Рієлтор»
📍 Локація: масив Київський, район зоопарку
📐 Площа: 77 м²
🌿 Земля: 2 сотки
💎 Про будинок:
• Будувався “з нуля” — від фундаменту до ремонту по індивідуальному проєкту
• 2 окремі кімнати + простора кухня-студія
• Багато панорамних вікон - максимум світла та простору
• Ремонт у виконанні дизайн-проєкту
❔Технічні характеристики:
• Індивідуальне електроопалення (котел 8 кВт)
• Тепла підлога (водяна) 🔥
• Потужність електрики — 15 кВт ⚡
🛋️ Комплектація:
• сучасний ремонт високого рівня
• Повністю укомплек...

10 800 $
1 078 $/сот
Київська
сельхозназначение
10.02 сот
сегодня
Параметри ділянки:
рівна ділянка — зручна для будівництва
поруч ставок — тиша та гарні краєвиди
поруч стовп електропостачання — є можливість підключення світла

180 000 $
826 $/м²
Центральна
218 / 116.8 / 35 м²
2 этажа
16 сот
4 комнаты
сегодня
🏡 Продам будинок у Білій Криниці
Просторий 4-кімнатний будинок з вбудованим гаражем, загальною площею 218 м², розташований на приватизованій ділянці площею 16 соток.
📐 Планування та характеристики:
• 🛏️ чотири окремі спальні кімнати
• 🚿 два повноцінні санвузли
• 🍽️ простора кухня-студія (зона приготування їжі поєднана із зоною відпочинку)
• 🔥 система пілетного опалення з підключенням для електричного котла
• 🌡️ тепла підлога
• 🎥 система відеоспостереження та 🔔 датчики руху
• 🚗 вбудований гараж
🏠 Додаткові будівлі на території:
• 🧱 окреме господарське приміщення
• 🚘 другий гараж
• 🧊 місткий погріб, що може слугувати укриттям
• 🛠️ допоміжне приміщення з можливістю облаштування літнь...
73 000 $
521 $/м²
Приміська
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 57 / 20 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
вчера
Продам стильний двоповерховий будинок з гаражем!
Без комісії для покупців!!!!
Площа будинку: 140 м²
Ділянка: 7 соток
Комунікації: електрика 16 кВт
Матеріал: червона цегла
Планування:
1-й поверх — простора кухня, затишна вітальня, санвузол
2-й поверх — три комфортні спальні кімнати
Будинок сучасний, якісно побудований, продумане планування та зручне розташування.
Ціна: 73 000 $
Продам стильний двоповерховий будинок з гаражем!

12 000 $
2 000 $/сот
Веселкова
под застройку
6 сот
вчера
Швидкий заїзд з Київської траси, асфальтована дорога та вся необхідна інфраструктура буквально поруч
• Площа — 10 сотих
• Розміри — 40 × 25 м, фасадна, правильної форми
• Легкий природний нахил — ідеально для дренажу та ландшафту
• Ділянка з трьох сторін огороджена
• Заселена вулиця, спокійні та привітні сусіди
Комунікації:
електроенергія на вулиці
газ — по сусідній вулиці
родючий чорнозем
Локація — жирний плюс:
швидкий заїзд/виїзд з Київської траси
асфальтована дорога, до ділянки — тверде покриття
поруч АТБ, через дорогу Нова пошта та Укрпошта
Чудовий варіант як для власного будинку, так і для інвестиції — таких ділянок у районі новобудов стає все менше.

99 000 $
756 $/м²
Масив Криниченька
131 / 43.19 / 31 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
2021 год постройки
вчера
Сучасний цегляний будинок з гаражем, терасою та підсобними приміщеннями.
Пропонується просторий та продуманий будинок для комфортного проживання всієї родини:
Планування:
4 окремі спальні кімнати
Додаткова гардеробна в батьківській спальні
Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
2 великі санвузли
Велике горище
Додаткові будівлі для зручності:
Гараж
Альтанка для відпочинку
Кладова
Будівництво та матеріали:
Будинок збудований з цегли (1,5 цеглини)
Утеплення фасаду — пінопласт 10 см
Центральна міська вода
Переливний септик (18 куб.м)
Територія та локація:
Будинок огород...

55 000 $
632 $/м²
Серпнева, 112
БЕЗ КОМИССИИ
87 / 60 / 27 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера

65 000 $
756 $/м²
Солнечная ул., 99
БЕЗ КОМИССИИ
86 / 58 / 28 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
2024 год постройки
вчера
🏡 Продаж окремого будинку біля Рівного
📍 Біла Криниця | 5 хв від Рівненського зоопарку
Продається сучасний окремий будинок у затишному та перспективному районі.
Зручний асфальтований доїзд до самого будинку, забудована та обжита вулиця.
📐 Основні характеристики:
Загальна площа: 86 м²
Кухня-вітальня: 28 м²
Кількість кімнат: 3
Земельна ділянка: 4 сотки
🧱 Будинок:
побудований з цегли
зручне та продумане планування
можливість підключення газу
підготовлений до виконання ремонту під Ваші побажання
тихе та комфортне місце для проживання
5 хв до Рівного
📞 [телефон с...

46 000 $
529 $/м²
Солнечная ул., 103
87 / 59 / 28 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продається сучасний будинок , всього 2 хв до міста Рівне.
Загальна площа — 87 м²
Ділянка — 5 соток
Планування будинку:
• простора кухня-вітальня з панорамним вікном
• спальня
• дві дитячі кімнати
• санвузол
• гардеробна
• котельня
Комунікації та характеристики:
• електрика — 10 кВт
• власна свердловина
• септик
• висипаний доїзд.
За окрему плату можна зробити утеплення, склопакет та паркан!

85 000 $
586 $/м²
Солнечная ул., 111
145 / 87 / 39 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продається новий будинок у Білій Криниці (2 хв до Рівного)
Пропонується до продажу просторий одноповерховий будинок у передмісті Рівного — Біла Криниця. Тиха вулиця, поруч проживають сусіди, зручний доїзд до міста.
Основні характеристики:
Загальна площа будинку — 145 м²
Земельна ділянка — 7 соток
Велике подвір’я
Огороджена територія, мурований цегляний паркан з розсувними воротами
Будинок:
побудований з цегли
утеплений
якісні двокамерні склопакети
чорнова штукатурка
Планування:
3 спальні кімнати
простора кухня-вітальня
2 санвузли
місце під гардеробну
можливість зробити камін
Додатково:
гараж ~20 м²
підвал ~20 м²
Комунікації:
16 кВт електроенергії
власна свердловина
переливний септик
Ло...

4 500 $
225 $/сот
сельхозназначение
20 сот
вчера
Пропонується до продажу земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 20 соток у с. Біла Криниця.
Ділянка має вигідне розташування та чудово підійде як для інвестування, так і для майбутньої зміни цільового призначення.
✅ Поруч проходять комунікації:
газ
електрика
✅ Хороший доїзд
✅ Перспективний район
✅ Тиха та зручна локація
Чудова можливість для вигідного вкладення коштів у землю.

55 000 грн
632 грн/м²
Солнечная ул., 100
87 / 59 / 28 м²
3 этажа
6 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж будинку в Білій Криниці (біля продуктового маркету Караван)
Продається сучасний будинок з комфортним плануванням, всього 2 хв до міста Рівне.
Загальна площа — 87 м²
Ділянка — 6 соток
Планування будинку:
• простора кухня-вітальня з панорамним вікном
• спальня
• дві дитячі кімнати
• санвузол
• гардеробна
• котельня
Комунікації та характеристики:
• електрика — 10 кВт
• власна свердловина
• септик
• якісне утеплення будинку
• встановлені двокамерні склопакети
• висипаний доїзд

38 000 $
500 $/м²
Солнечная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
76 / 32 / 28 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
вчера
Сучасний будинок поруч із містом — комфорт і тиша в ідеальному поєднанні
Пропонуємо до продажу просторий будинок із продуманим плануванням та можливістю реалізувати інтер’єр саме під Ваш смак.
🏡 Планування:
3 окремі кімнати — ідеально для сім’ї
простора кухня-студія для затишних вечорів та прийому гостей
зручне зонування простору
✅ Переваги:
ремонт під замовлення — Ви обираєте стиль, кольори та матеріали
власна свердловина
септик
облаштована бруківка
встановлений паркан
можливість встановлення каміна
магазин усього в 50 м від будинку
Будинок розташований у тихій локації, що забезпечує комфортне проживання без міського шуму, але з швидким доступом до міста та всієї необхідної...

55 000 $
724 $/м²
Солнечная ул.
76 / 50 / 15 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продам котедж у Двояні
АНДРЕСА В ОПИСІ НЕ ПРАВИЛЬНА.
📍 Масив Київський.Самий початок
💰 Ціна: 55 000 $
🏡 Площа котеджу — 76 м²
🌿 Ділянка — 2,5 сотки
✔️ Підведені всі комунікації:
-світло
-свердловина
-переливний септик
✔️ Зроблене горище
✔️ Є вихід під камін та встановлений димохід під грубку
✔️ Залитий задній дворик із місцем під зелені насадження
✔️ Є підвал
✔️Водостічна система
📞 Детальніше за телефоном: [телефон скрыт]— Настя

45 000 $
529 $/м²
Солнечная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
85 / 65 / 20 м²
1 этаж
2 сот
3 комнаты
вчера
📍 Київський масив
💵 Ціна: 45 000 $
🔗 Без посередників та комісій
📞 Контакт: Настя — [телефон скрыт]
Пропонується компактний та функціональний будинок:
📐 Площа — 80 м²-85
🌿 Ділянка — 2,7 сотки
🔧 Вже виконано:
– Підключено електроенергію
– Встановлена свердловина
– Сучасна переливна система септика
– Утеплення стін і даху
– Якісні вхідні двері та енергоощадні вікна
📲 Телефонуйте просто зараз — розповім усі деталі!

146 000 $
1 248 $/м²
Веснянкова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
117 / 80 / 16 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
вчера
Будинок в Білій Криниці
Площа 117 м²
Ділянка 5,5 сотки
Автономне опалення
Можна докупити ділянку поруч
Все новостройки