Самые популярные улицы города
Улицы Белой Церкви
Топ объявлений Белой Церкви
54 000 €
540 €/м²
Григорія Ковбасюка ул.
ПРЕМИУМ
ТРЦ "Вега"
100 / 82 / 7.64 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Будуємо капітальний дім - альпійське шале під ключ за 90 днів на вашій ділянці.
Будинок має: бетонний стрічковий фундамент (7х11), стіни - 1,1 м із монолітного армованого залізобетону, утеплені з оздобленням, дах з бітумної черепиці, теплозберігаючі технології.
Дім двоповерховий на 100 кв.м.:
Перший поверх (73 кв.м.) - студія, кухня, вана кімната.
Другий поверх (32 кв.м.) - дві спальні (або спальня + кабінет).
Житлова площа - 82 кв.м.
Кухня 7.64 кв.м.
Просторий 7-ми метровий атріум і панорамні вікна.
Скління:
- енергозберігаючі склопакети, гартоване скло (товщина 46,55мм).
- 5-ти камерний металопластиковий профіль.
- 2-камерний енергозберігаючий склопакет.
Опалення: камін-піч, електроене...
85 000 $
1 269 $/м²
Героїв Крут ул., 46
єВідновлення
3-й микрорайон
3 комнаты
67 / 38 / 9 м²
этаж 9 из 9
1989 год постройки
вчера
3-кімнатна квартира з АВТОНОМНИМ опаленням 🔝🔝🔝
віл. Зенітного Полку, 46 м. Біла Церква район Каплички
Продається сучасна, затишна 3-кімнатна квартира в одній із найкращих локацій міста.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та незалежність!
Основні характеристики:
• Загальна площа: 67 м²
• Поверх: 9/9 (дах у відмінному стані, є технічний поверх)
• Планування: дві окремі спальні та простора вітальня з великою кухнею
• Стан: «Заходь та живи» — якісний добротний ремонт, квартира чиста та наповнена світлом.
Чому ця квартира варта вашої уваги?
1. АВТОНОМНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ — головна перевага! Ви самі регулюєте клімат у домі та суттєво економите на комунальних платежах (в сами...

14 600 $
503 $/м²
Шолом-Алейхема ул., 96
АКЦИЯ
БЕЗ КОМИССИИ
гараж
29 м²
2 дня назад
Продаються ГАРАЖІ
вул. Ш.Алейхема 96 - В
Розмір гаража : 6.50 × 4.50 м
Ворота: 2.5 × 3 м
Заведено світло в гараж , є окремий лічильник
Побудовані з газоблоків.
відстань між воротами (сірими - 7 м )
Земля приватна ( в майбутньому буде створений гаражний кооператив)
Ціна 14 600 у.о
за гараж+ земельна ділянка
Телефонуйте [телефон скрыт]

280 000 $
291 $/м²
Молодіжна ул., 25
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
962 м²
2 дня назад
Продаж комерційної будівлі 962,8 кв.м , м-в Незалежності, м.Біла Церква
ідеально під клініку / школу / офіси
Продається окремо розташована комерційна будівля на масиві Незалежності — район із високою щільністю населення та постійним попитом на послуги.
Загальна площа: 962,8 кв.м
Земельна ділянка: 10 соток
Поверховість: 3 поверхи + підвал
Формат: кабінетна система + великі зали
Комунікації та технічні характеристики:
Всі комунікації підключені та працюють
Автономне опалення
Електроенергія 15 кВт (є можливість збільшення до 50 кВт)
З...

8 000 грн/мес
195 грн/м²
Героїв Крут ул., 32а
многофункциональное помещение
41 м²
2 дня назад
ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ | м-в Незалежності,. Біла Церква
вул. Героїв Крут, 32а
Здається в оренду компактне та зручне приміщення — ідеальне під роботу та прийом клієнтів.
Площа: 41,7 м²
— будь-який тихий бізнес
Ціна: 8 000 грн/міс
Телефонуйте: [телефон скрыт]
Покажу в зручний для вас час

215 000 $
2 146 $/м²
Росевая ул., 18а
3 комнаты
100.2 / 46.9 / 17.9 м²
этаж 4 из 6
вчера
Пропонуємо вашій увазі чудову квартиру в новому будинку, що поєднує в собі розкіш та комфорт. Загальна площа 100 м², розташована на середньому поверсі, з дорогим ремонтом і меблями з натурального дерева.
У цій квартирі індивідуальне газове опалення, тепла підлога, два сучасні санвузли, ванна та душ, що забезпечують максимальний комфорт. Вбудована кухонна техніка та сучасні телевізори створять атмосферу затишку і зручності.
Вікна квартири виходять на історичну частину міста та річку Рось, що дарує неперевершений краєвид.
Зручне розташування: поруч парк, центр міста, школи, садочки, а також кафе, ресторани, супермаркети. Ідеальне місце для прогулянок — алея та пляж, які стануть улюбленими м...

67 000 $
1 000 $/м²
Шевченка ул., 95
3 комнаты
67 / 40 / 9 м²
этаж 9 из 9
вчера
Продаж 3 кімнатної квартири в с.Біла Церква, по вулиці Шевченка, 95
Квартира розташована на 9 поверсі 9 поверхового панельного будинку
Не кутова, тепла і затишна
Загальна площа 67 м2
Має 2 лоджії
Зроблено хороший косметичний ремонт:
Замінені вікна, двері, підлога- ламінат, кахель в санвузлі та ванній
При продажу залишаються усі меблі
Є тамбур на 2 квартири
Хороші сусіди
Поруч школа, садочок, маркети, річка,инаберкжна, зупинка транспорту
Ціна 67000$
АН Злагода:

85 000 $
1 545 $/м²
Пролетарская ул., 13
2 комнаты
55 / 30 / 9 м²
этаж 6 из 9
вчера
Новинка на ринку!
Продаж 2- кімнатної квартири з АВТОНОМНИМ опаленням на Пролетарській, 13
Центр міста
Квартира загальною площею 55 м2
Середній поверх
Планування - " квадратний хол"
В квартирі капітальний свіжий ремонт: замінені сантехніка, проводка, вікна, двері
При продажу лишаються усі меблі та техніка ( за виключенням телевізора і письмового стола)
Поруч гімназія, садочок, ринок, маркети, прекрасне транспортне сполучення
Пропозиція від АН Злагода

38 500 $
1 085 $/м²
Дачна ул., 44
1 комната
35.5 / 18 / 9 м²
этаж 9 из 9
вчера
Продаж 1 кімнатної квартири малосімейного типу по вулиці Дачна, 44
Квартира розташована на 9 поверсі
Загальна площа 35,5 м2
Квартира в жилому стані
Склопакети на кухні і балконі ( вихід на балкон- дерево)
При продажу залишається все,що є в квартирі.
Поруч школа, садочок, ринок, річка, хороше транспортне сполучення.
Ціна 38500$
АН Злагода

40 000 $
930 $/м²
Олеся Гончара ул., 7
2 комнаты
43 / 28 / 6 м²
этаж 5 из 5
вчера
Продаж 2 кімнатної квартири на Вокзальній!
Продається квартира в цегляному будинку по вулиці Олеся Гончара
Загальна площа 43 м2
Кімнати "вагончиком", одна- прохідна
Санвузол сумісний
Квартира не кутова
Розташована на 5 поверсі
Квартира повністю під власний ремонт
Прекрасна локація: поруч річка з набережною, школа, садочок у дворі, маркети, ринок, хороше транспортне сполучення
Ціна 40000$
АН Злагода
60 000 $
1 237 $/м²
Некрасова ул., 83
2 комнаты
48.5 / 29.1 / 6.8 м²
этаж 3 из 9
вчера
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру на масиві Незалежності, 4-й мікрорайон (поруч із колишнім Walmart).
Квартира з якісним капітальним ремонтом, розташована на невисокому поверсі.
Балкон утеплений та засклений.
Кухня залишається, бойлер, кондиціонер залишаються новим власникам.
Світла, затишна та доглянута квартира, яка чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної здачі в оренду.
Поруч уся необхідна інфраструктура:
• школа
• дитячий садок
• магазини та супермаркети
• зупинка громадського транспорту
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!
45 000 $
1 278 $/м²
Некрасова ул., 84
єВідновлення
4-й микрорайон
1 комната
35 / 18 / 9 м²
этаж 4 из 10
1990 год постройки
вчера
🏠 Продаж 1-кімнатної квартири
Затишна та світла квартира у 9-поверховому будинку — чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне житло або вигідну інвестицію ✨
▪️ Загальна площа — 35,2 м²
▪️ 4 поверх із 9
▪️ Стандартне планування
▪️ Не кутова
▪️ Житловий стан — можна заїхати та жити
▪️ Металопластикові вікна та балкон
Світла кімната, простора кухня та гарний краєвид з вікна створюють атмосферу затишку. Квартира доглянута й має все необхідне для комфортного проживання.
📍 Поруч школи, дитячі садочки, супермаркети, магазини, зупинки транспорту — усе необхідне у кроковій доступності.
💰 Вартість: 45 000 $
📞 [телефон скрыт]
АН «Наш Дім»

81 000 $
1 270 $/м²
1-й Водопійний пер., 13-Б
2 комнаты
64 / 36 / 12 м²
этаж 2 из 4
2022 год постройки
4 дня назад
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі Білої Церкви
Бульвар Олександрійський, 35-Б
Простора квартира в новому будинку 2022 року. Після будівельників, без внутрішнього оздоблення — можна робити все під себе, без демонтажу та чужих рішень.
Характеристики:
• Загальна площа: 63,8 м²
• Кімнати окремі: 20,7 м² і 15 м²
• Кухня: 12 м²
• Санвузол сумісний, великий: 6,4 м²
Технічні деталі:
• Опалення індивідуальне, газове, двоконтурний котел
• Монолітно-каркасний будинок, фасадна штукатурка, базальтовий утеплювач.
• Кладова на цокольному поверсі
За окрему плату можна придбати:
• 2 паркомісця з накриттям біля будинку
Будинок знаходиться поруч зі школою №2, магазинами, салонами, рест...
43 000 $
1 229 $/м²
Гайок ул., 89
єВідновлення
Гаёк
1 комната
35 / 18 / 8 м²
этаж 5 из 5
5 дней назад
Продаж 1 кім квартири
Гайок
1/5/5
Площа 34 м2
Кухня 7,3 м2
Санвузол сумісний.
Зроблено капітальний ремонт, замінено повністю всю сантехніку та електрику.
Підлога ламінат.
Залишається кухня, вбудована техніка та меблі.
Ціна 43000$ торг
Пропозиція від агентства нерухомості АЛЬЯНС

65 000 $
1 040 $/м²
Сквирское шоссе, 218б
3 комнаты
62.5 / 45.2 / 5.5 м²
этаж 5 из 5
1 нед. назад
Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Скирське шосе, район Піонерська, поруч з дендропарком «Олександрія».
Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа — 62,5 м², житлова — 42,5 м². Зручне планування: три окремі кімнати, роздільний санвузол.
В квартирі виконаний капітальний ремонт: замінена електрика та сантехніка, встановлені металопластикові вікна та балкон. Квартира продається з меблями та технікою. Встановлений кондиціонер, охоронна система та газова колонка для підігріву води.
Квартира тепла, світла та затишна, не потребує додаткових вкладень. Біля будинку зелений двір, поруч супермаркети, магазини, школа, дитячий садок та зупинки громадського транспорту. Хор...

15 000 грн/мес
36 грн/м²
леваневського, 47/1
многофункциональное помещение
412 м²
2 дня назад
Здається в оренду підвальне приміщення в м. Біла Церква, м-в Незалежності (колиш. Леваневського), в густо заселеному мікрорайні, поруч відкрився магазин "Траш"
Загальна площа приміщення - 412,6 м²
Заведено електроенергію
телефонуйте [телефон скрыт]

14 600 $
503 $/м²
Шолом-Алейхема ул., 96
БЕЗ КОМИССИИ
гараж
29 м²
2 дня назад
Продаються та здаються в оренду ГАРАЖІ
м. Біла Церква, вул. Ш.Алейхема 96 - В
Розмір гаража : 6.50 × 4.50 м
Ворота: 2.5 × 3 м
земельна ділянка
Заведено світло в гараж , є окремий лічильник
Побудовані з газоблоків.
відстань між воротами (сірими - 7 м )
Ціна вказана за гараж + ділянка
Телефонуйте [телефон скрыт]

6 500 грн/мес
108 грн/м²
Людмили Павличенко ул., 49
многофункциональное помещение
60 м²
2 дня назад
ОРЕНДА НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ | ЦЕНТР м. Біла Церква | 60 м²
Здається в оренду нежитлове приміщення площею 60 кв.м у центральній частині міста.
Локація: центр м. Біла Церква
Площа: 60 м²
Закрита територія (огороджена та охороняється)
Є заїзд для авто
Підключене світло
Ідеально підійде під:
склад
невелике виробництво
майстерню
інший вид діяльності
Ціна оренди 6 500 грн / міс
Приміщення практичне для бізнесу — зручний доступ, безпечна територія та можливість роботи з доставками/вантажами.
Телефонуйте: [телефон скрыт] 59
22 500 $
321 $/м²
Гайок ул.
70 / 45 / 7 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
1980 год постройки
3 дня назад
Пропонуємо Вам до продажу дачу , гайок.
Площа дачі 70м2, два поверхи.
Кімната кухня, гараж -перший поверх. Та дві кімнати на другому поверсі.
Опалення груба (дровима)
Вода -дачна подається 2 рази в неділю.
Участок рівний 6 соток.
Відстань до річки 300-400 метрів.
Поруч з будинком по дорозі проходить газ.
Інтернет на стовпі роруч з будинком.
Крім будинку є дровник, літній душ, дворовий туалет.
200 метрів проходить фурсівська маршрутка кожні 30 хвилин.
На відсутність вікон готові уступити. Телефонуйте та записуйтесь на перегляди.
240 000 $
889 $/м²
Шевченка ул.
270 / 170 / 20 м²
2 этажа
3 сот
6 комнат и более
2015 год постройки
3 дня назад
Продаж будинку Центр
Пропонується до продажу стильний та повністю укомплектований будинок — локації, де поєднуються комфорт міського життя, тиша та приватність.
Загальна площа будинку — 270 м²
Земельна ділянка — 3сотки
Будинок повністю готовий до проживання — усі меблі та техніка залишаються новому власнику
Планування, яке створене для життя
• Простора кухня-студія
•6 окремі кімнати
• 2 санвузли
• терасса
Комфорт і автономність
• Автономне опалення
• Електропотужність 3 кВт
• Вода — власна свердловина
Територія та безпека
• гараж для 2х автомобілів
• Відеоспостереження
• Сучасні розсувні системи з ролетами
Локація
Одна з найкращих вул. Шевченко:
• поруч уся необхідна ін...
Все улицы