Самые популярные улицы города
Улицы Чайков
Топ объявлений Чайков

49 000 $
1 244 $/м²
ул., 3
1 комната
39.4 / 10.9 / 10.9 м²
этаж 6 из 9
2025 год постройки
сегодня
До вашоі уваги, продаж 1-кімнатної квартири, вже з документами, у сучасному, красивому і стильному ЖК “OXFORD” за адресою: Київська обл., с.Чайки, вул. Паркова, 3. Податки сплачує продавець.Також квартира продається за державними програмами Є-Оселя 3% і 7%, та Є-відновлення.
Характеристики квартири:
Знаходиться квартира на 6 поверсі дев'ятиповерхового будинку. Загальна площа: 39,4 кв. м., кімната: 10, 94 кв. м., санвузол: 4, 94 кв. м., кухня: 10,94 кв. м з виходом на лоджію 5, 21 кв. м.
Стан квартири:
Є гідроізоляція підлоги в санвузлі, квартира під чистове оздоблення, лазерна стяжка підлоги, автономне опалення – газовий двоконтурний котел, металопластикові енергозберігаючі вікна, мета...
560 000 $
1 577 $/м²
Леонтовича ул.
355 / 154 / 19 м²
2 этажа
14 сот
6 комнат и более
5 дней назад
‼️ПРОДАЖ БУДИНКУ У с. ЧАЙКИ, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ‼️БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦІВ‼️
🏡 Продаватиметься прекрасний будинок, який розташований на кордоні з Києвом, у тихому та зеленому селі Чайки по вулиці Леонтовича, оточеному сучасними приватними будинками та порядними сусідами.
📏 - 355 м² - площа будинку
🔲 - 154 м²
👩🍳 - 19 м² кухня
🧑🧑🧒🧒 - 7 кімнат
🛏️ - 4 спальні
🏠 - 2 поверхи
🌏 14 соток участок землі
🏠 Будинок має два поверхи та підвал, а також басейн.
На першому поверсі розташована простора кухня-їдальня, велика вітальня, спальня, кабінет, санвузол, вбиральня, комора, передпокій, камін, велика тераса, гараж та технічна кімната.
На другому поверсі знаходяться майстер-спальня, 2...

69 700 $
1 621 $/м²
Валерия Лобановского ул., (Будинок 26)
1 комната
43 / 20 / 9 м²
этаж 8 из 9
1 нед. назад
Опис квартири
Площа: 43,3 м².
Завдяки переплануванню простір оптимізований: виділена окрема спальня, що збільшило функціональність і комфорт квартири.
• телевізор
• новий кондиціонер (встановлений цього року, практично не використовувався)
Санвузол
• ванна
• гігієнічний душ
• якісна сантехніка, зокрема змішувачі Ravak
Опалення та гаряча вода
Автономне опалення. У квартирі встановлений газовий котел з клімат-контролем, що дозволяє с...

220 000 $
1 028 $/м²
Валерия Лобановского ул., 24
5 комнат
214 / 131 / 17 м²
этаж 13 из 15
2016 год постройки
1 нед. назад
Ексклюзивна видова 5-кімнатна квартира з панорамними видами у ЖК "Чайка"
Пропонується до продажу простора та статусна квартира площею 213,7 м², розташована на високому 13-му поверсі сучасного будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, світло та комфорт міського життя.
Архітектура простору
Квартира вирізняється продуманим плануванням та чітким зонуванням:
велика вітальня для прийому гостей
кілька окремих спалень, що забезпечують приватність кожному члену родини
простора кухня 16,7 м² — ідеальна для сімейних вечерь
два повноцінні санвузли
сауна
гардеробна кімната
просторий хол, що створює відчуття масштабу вже з перших кроків
Висота стелі 2,7 м додає відчуття повітря та сво...

57 000 $
933 $/м²
Валерия Лобановского ул., (вул. Лобановського, 30в)
2 комнаты
61 / 31 / 11 м²
этаж 10 из 13
2021 год постройки
сегодня
Вигідна 2-к квартира 60 м² | 10 поверх | ЖК «Чайки» | Без ремонту | Без Комісії
Ціна = можливість зробити квартиру своєї мрії без переплат за чужий ремонт.
вул. Валерія Лобановського, 30В
60 м2 ідеальне планування під себе.
10 поверх світло, тиша, гарний вид.
без ремонту економите тисячі $ на демонтажі та робите все під себе.
Головна перевага повна свобода планування: можна зробити стильну кухню-вітальню + спальню або класичну 2-кімнатну.
ЖК «Чайки» заміський комплекс поруч з лісом та Києвом:
• закрита територія + цілодобова охорона безпечно та спокійно;
• до Києва всього 7 км (5 хв на авто);
• метро Житомирська 10 хв транспортом;
• поруч зупинка (автобус 37).
Будинок:
• новий, зданий,...
198 000 $
1 053 $/м²
Леси Украинки ул., 35
188 / 78 / 25 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2008 год постройки
сегодня
Продається будинок розташований у КМ "Чайка". Вулиця Лесі Українки. Ділянка 8. 7 соток, обгороджена парканом. Площа будинку 188/78/25.Сусідські будинки сучасні котеджі. Обжитий район. Асфальтований під'їзд до будинку. Будинок 2008 року побудований з цегли з утепленим фасадом і відштукатурений. Дах бітумна черепиця. 100% житловий. Дуже затишно та комфортабельно. Раціональне планування.На першому поверсі гараж, з якого відразу можна пройти в будинок, великий передпокій із вбудованою шафою-купе, с/в з вікном, котельня (двоконтурний котел та генератор аварійного живлення), затишна кухня-їдальня 25 метрів. Вітальня 20 метрів з діючим каміном. Велика засклена веранда 20 метрів. На першому поверсі...

650 $/мес
Валерия Лобановского ул., 28
3 комнаты
87 / 45 / 10 м²
этаж 9 из 12
2015 год постройки
3 дня назад
Ексклюзивна оренда 3-х кімнатної квартири в ЖК «Чайка», 87 м², 9 поверх
Вишукана квартира, де сучасний дизайн зустрічається з комфортом та затишком. Ідеальне житло для тих, хто цінує стиль та якість у кожній деталі.
Про квартиру:
• Простора планування з трьома кімнатами та двома гардеробними
• Суміжний санвузол з ванною, бойлером та прально-сушильною машиною
• Вбудована кухня з обідньою зоною та заскленим балконом
• Підігрів підлоги – тепло та затишок у будь-яку пору року
Сучасна техніка: два телевізори, мікрохвильова піч, варильна поверхня, духовка, посудомийна машина, фільтри для води, холодильник, чайник, пилосос.
Безпека та комфорт: відеодомофон, сигналізація.
Комплекс: закритий,...

87 500 $
1 342 $/м²
Валерия Лобановского ул., 28
2 комнаты
65.2 / 34.5 / 10.3 м²
этаж 10 из 12
2015 год постройки
3 дня назад
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири з просторою кухнею-вітальнею в ЖК «Чайка»
Пропонується стильна та функціональна квартира площею 65,2 м² у затишному та зеленому ЖК «Чайка», вул. Лобановського, 28 (Києво-Святошинський район, поруч зі ст. м. «Житомирська»).
Квартира має продумане перепланування у форматі євро-3, де кожен метр використаний максимально ефективно:
— Простора кухня-вітальня — ідеальне місце для відпочинку та зустрічей
— Затишна спальня з виходом на балкон
— Дитяча кімната
— Окрема кімната під гардеробну / кабінет
— Санвузол з ванною
Розташована на комфортному 10-му поверсі 12-поверхового будинку — оптимальне поєднання висоти та зручності.
ЖК «Чайка» — це не просто житло,...

41 000 $
1 012 $/м²
Валерия Лобановского ул., (вул. Лобановського, 30в)
1 комната
40.5 / 18 / 18 м²
этаж 4 из 13
2022 год постройки
3 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Чайки»
вул. Валерія Лобановського, 30-В
Пропонується квартира після будівельників, що дозволяє реалізувати власний дизайн та планування під себе.
Площа – 41,5 м²
Поверх – 4 (зручний середній поверх)
У квартирі вже встановлені лічильники на воду та електроенергію, укладені договори. Будинок має власну котельню, виконана розводка під індивідуальні лічильники тепла.
Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, аптеки, кафе, зупинки транспорту — все необхідне для комфортного проживання в пішій доступності.
Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.
За деталями — телефонуйте або пишіть.

140 000 $
1 609 $/м²
Валерия Лобановского ул., 28
3 комнаты
87 / 45 / 10 м²
этаж 9 из 12
2015 год постройки
3 дня назад
Ексклюзивний продаж 3-кімнатної квартири в ЖК «Чайка»
Площа: 87 м² | Поверх: 9 з 12
Вишукана квартира, де сучасний дизайн гармонійно поєднується з комфортом та затишком. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, простір і продуманість у кожній деталі.
Про квартиру:
• Просторе планування: три окремі кімнати та дві гардеробні
• Вбудована кухня з обідньою зоною та заскленим балконом
• Підігрів підлоги — комфорт у будь-яку пору року
Оснащення:
Квартира повністю укомплектована сучасною технікою: телевізори, варильна поверхня, духовка, мікрохвильова піч, посудомийна машина, холодильник, фільтри для води, чайник, пилосос.
Бе...

44 999 $
957 $/м²
Печерская ул., 6
1 комната
47 / 20 / 17.2 м²
этаж 8 из 15
2010 год постройки
6 дней назад
Розглянемо любі державні програми !!!
До продажу пропонується простора 1-кімнатна квартира в Якісному житловому комплексі ЖК "Брест-Литовський". У квартирі виконано частину чорнових робіт. зроблена шумоізоляція, електрика та сантехнічні роботи, вікна у двір. В будинку ОСББ, цілодобова клініка та підземний паркінг. Навпроти парадного паркова зона та супермаркет "Novus". До метро "Житомирська" - 15 хв.
105 000 $
1 207 $/м²
Валерия Лобановского ул., 24
3 комнаты
87 / 31 / 37 м²
этаж 9 из 12
2016 год постройки
6 дней назад
🔥 Жити біля Києва, але без міського шуму — реально
Уяви:
ранкова кава на тихій території, зелень навколо, і при цьому до метро Житомирська — всього 10 хвилин.
Продається стильна квартира в ЖК Чайка, вул. Лобановського Валерія,24 заміський комплекс поруч з Києвом з неймовірно гарною територією.
Сучасна квартира 87 кв.м з новим ремонтом та меблями, розташована на 9/12 поверсі.
Велика кухня вітальня +дві окремі кімнати.
Вбудовані меблі, побутова техніка: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, розкладний диван BlEST, виводи під кондиціонер
Сан вузол роздільний, пральна машинка, бойлер
Лічильники на опалення, холодну та гарячу воду, встановлений фільтр грубої очистки води
Лічильник на с...

349 000 $
997 $/м²
Заньковецкой ул.
350 / 170 / 12 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Будинок знаходиться в кооперативному котеджному селищі в селі «Чайки» (17 км від Головпоштампу Житомирською трасою).
Опис будинку та ділянки:
Будинок – 320 м2
Додатковий будиночок для гостей або охорони – 56м2, складається з 2 кімнат, кухні, санвузла, комори для господарських цілей. Будинок готовий до проживання, всі комунікації підведені.
Погріб знаходиться біля будиночка для гостей.
Земельна ділянка – 15,5 соток; однією стороною ділянка «входить» у лісосмугу, другою – на вулицю, по обидва інші сторони – вже збудовані будинки з респектабельними сусідами.
Комунікації – вода, газ, каналізація – централізовані.
Будинок:
введено в експлуатацію,
2-х поверховий (без підвалу),
гараж на 2 машини (в...
300 000 $
993 $/м²
Малышко ул.
302 / 100 / 42.6 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
1 нед. назад
Затишний будинок з гарним, якісним ремонтом. Укомплектований, з терасою. Велика зала з каміном, 5 спалень, 2 ванних кімнати та гостьовий сайнвузол. Додаткова будівля - лазня. На ділянці: ландшафтинй дизайн, плодові та декоративні дерева, є зона для барбекю. Безпосередня близкість до Києва.
Планування:
Цоколь-гараж, бойлерна, тех. приміщення
Перший поверх- ідальня, кухня-вітальня з каміном, спальна кімната, с./в
Другий поверх- master спальня,дві дитячі спальні, кабінет, с/в
Територія- ландшафтний дизайн, декоративні, плодові дерева, автоматичний полив
Бучанський, Чайки (Борщагівська гром.), вул. Малишка, Києво-святошинський район, площа: 302,0 кв.м, 5 кімн., ділянка 8,0 сот

86 000 $
1 237 $/м²
Печерская ул., 6
2 комнаты
69.5 / 35 / 10.7 м²
этаж 15 из 15
сегодня
Продаж комфортної , двосторонньої 2-кімн. квартири с.Чайки, ЖК Брест-Літовський, вул. Печерська, буд. б. Загальна площа 69.5 кв.м. 15/15 пов.
❗️Державні програми!
Виконаний ремонт із якісних матеріалів,! Повністю укомплектована меблями та технікою!
Кухня 10.7 кв.м. з виходом на балкон. Комплектація:
Вбудована кухня , варильна поверхня , духова шафа , вбудована витяжка, стіл, стільці, холодильник, мікрохвильова піч.
Кімната 19.7кв.м. Комплектація:
Розкладний диван, вбудовані меблі, шафа-купе, телевізор.
Кімната 15.3 кв.м. кв.м. Комплектація :
Розкладний диван, вбудовані меблі.
Роздільний санвузол 3.7 кв.м та 2.5 кв.м. кв.м.: Комплектація: повноцінна ванна, тумбочка з умивальником і дзеркал...
97 000 $
1 170 $/м²
Валерия Лобановского ул., 11
2 комнаты
83 / 42 / 25 м²
этаж 6 из 16
2016 год постройки
сегодня
ЖК Чайка
Продаж 3к квартири, Бучанський район по вул. Лобановського, 11 на 6 поверсі. В будинку є генератор.
Загальна площа: 82,9 м2
Житлова площа: 42,4м2
Зручне планування: дві окремі кімнати та кухня вітальня 25 м кв. (Є можливість знову відділити кімнату за потреби), якісний класичний жремонт.
Квартира облаштована меблями та технікою.
В квартирі два сан вузли та дві лоджії
Облаштована кухня та передпокій.
На поверсі є додаткова комора для зберігання речей.
Пока опишу составляющее.
Загалом в квартирі біля 30 м2 теплої підлоги (2 автономні зони: коридор и кухня-вітальня), два кондиціонера до -15. Два окремих бойлера (ванна та кухня). На кухні встановлено дві системи очистки води (грубо...

499 000 $
1 208 $/м²
Печерская ул.
ПРЕМИУМ
Полицейский участок
413 / 200 / 18 м²
2 этажа
8 сот
6 комнат и более
2010 год постройки
4 дня назад
Продається будинок у с.Чайки, 5 км до Києва
(є відеоогляд зовні та всередині)
Топ-локація: асфальтований під’їзд, розвинена інфраструктура, солідні сусіди. До метро Академмістечко та Житомирська - всього 10 хв на авто.
Площа будинку - 413 м² | Ділянка - 8 соток
Будинок із цокольним поверхом, введений в експлуатацію у 2012 році, повністю готовий до проживання.
Гараж на 2 авто, просторий навіс на 1 авто, автоматичні ворота.
Інтер’єр
Класика з характером і якісними матеріалами:
• мармурові сходи з кованими елементами
• меблі з натурального дерева, антикваріат
• камін у вітальні
• кабінет / зброярська кімната + сейф
• паркет, підігрів підлоги
• сигналізація, відеоспостереження
• генератор 8–9...
450 000 $
2 153 $/м²
Нечуя-Левицкого ул., 2А
БЕЗ КОМИССИИ
Коттеджный городок
209 / 111 / 45 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
сегодня
Продається новий, стильний двоповерховий будинок у престижному та затишному місці — котеджне містечко “Сонячний”, с. Чайки (Бучанський район), 10 хвилин до метро Житомирська.
Будинок зданий в експлуатацію у 2021 році, просторий, світлий, з великою терасою та продуманим плануванням.
Про будинок:
Площа будинку — 209 м², житлова — 111 м². Тераса 32м2 та гараж.
Ділянка — 8,5сот по факту 10сот.
Два поверхи, великі панорамні вікна.
В будинку 4 спальні з гардеробними, кабінет або спальня, кухня з вітальню з виходом на терасу, 3 санвузли.
Характеристики будинку:
- стрічковий заармований фундамент утеплений пінополістиролом і обліцований клінкерною плиткою;
- стіни будинку зведені із керамоблоку 25...

1 500 $/мес
Бучанский
214 / 140 / 50 м²
3 этажа
5 комнат
сегодня
Пропонується на оренду 3 поверховий Таунхаус в Елітному с. Чайки, Києво-Святошинського району. На самому кордоні столиці, в оточенні вікового лісу, в стороні від шуму, смогу і суєти, розташувалося зовсім невелике і дуже затишне Елітне селище Чайки з широкими асфальтованими вулицями, газифікацією, центральним водопостачанням та водовідведенням. Селище складається в основном з окремих елітних приватних будинків з респектабельними сусідами. с. Чайки знаходиться настільки близько до Києва, що, найімовірніше, незабаром буде поглинена мегаполісом і стане його складовою частиною. Примикає впритул до межі Києва (на заході) і межує з селом Петропавлівська Борщагівка на сході. У село Чайка ведуть 3 пі...

56 999 $
919 $/м²
Валерия Лобановского ул., 30
2 комнаты
62 / 32 / 10 м²
этаж 10 из 13
2022 год постройки
2 дня назад
Продаж двокімнатної квартири у затишному ЖК Чайка по вул. Валерія Лобановського, 30
Адреса:
— ЖК Чайка
— вулиця Валерія Лобановського, 30
Київська обл., 02000
Параметри квартири:
— загальна площа 62m2
— 10 поверх 13 поверхового будинку
— висота стелі 2.8m
— металопластикові вікна
— індивідуальні лічильники на тепло, світло, воду
— пожежна сигналізація
Переваги та особливості житлового комплексу:
— критий паркінг та автостоянки
— спортивне містечко
— власна кер...
Все улицы