Топ объявлений Брюховичей
650 $/мес
Львовская ул., 92б
1 комната
42 / 15 / 22 м²
этаж 4 из 5
2023 год постройки
сегодня
Оренда квартири у ЖК Greenwood 2, Брюховичі
Пропонується в оренду стильна та затишна 1-кімнатна квартира площею 42 м² на 4 поверсі.
Планування: кухня-вітальня, спальня, окремий гардероб.
Основні переваги:
•. Закрита територія
• східна сторона
• два кондиціонери
• ванна кімната
• посудомийна машина
• телевізор
• підключений та оплачений інтернет на рік

150 000 $
1 230 $/м²
Січових Стрільців
122 / 80 / 35 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
2026 год постройки
вчера
Окремостоячий будинок у Брюховичах — Ваш простір серед природи поруч зі Львовом!
Пропонуємо до продажу сучасний двоповерховий будинок у мальовничій рекреаційній зоні селища Брюховичі.
Будинок будується у затишному місці між двома лісистими пагорбами, що створює відчуття спокою та гармонії з природою. Водночас — усього кілька хвилин до Львова зручним заасфальтованим доїздом, поруч зупинки громадського транспорту.
Характеристики будинку:
окремостоячий, із власною прибудинковою територією;
всі комунікації: газ, електрика, вода, водовідведення;
Планування:
1 поверх — простора кухня-вітальня, санвузол, вихід на терасу;
2 поверх — три ізольовані кімнати, другий санвузол, вихід на терасу;...
87 000 $
1 200 $/м²
Ряснянская ул., (Будинок 1)
2 комнаты
72.5 / 44.7 / 11.4 м²
этаж 1 из 6
сегодня
Продаж 2 кімнатної квартири в новобудові в ЖК Форест Львів у Брюховичах. Вулиця Ряснянська. Дуже гарне планування квартири. Перший поверх ( низький), вікна панорамні. Опалення електричне. Стан квартири : зроблено тимчасовий ремонт, фактично нульовий цикл. Будинок розташований у сосновому лісі. Поруч магазини, зупинка транспорту, ресторан. За більш детальною інформацію телефонуйте. Ваш Рієлтор Олена

130 000 $
813 $/м²
За мостом
БЕЗ КОМИССИИ
Институт государственного управления
160 / 100 / 25 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджів в котеджному містечку в Брюховичах з неймовірним краєвидом.
Локація: За мостом 7, Брюховичі
Площа: 160 м2
Ділянка 2,9 сот
Поверхи: 2
Зонування: На першому
поверсі: кухня, вітальня, санвузол, кладова, гостьова кімната і вихід на великутерасу.
На другому поверсі: 3кімнати, санвузол, гардеробна.
Сучасні спарені котеджі вмальовничій місцевості в Брюховичах Якісне будівництво з цегли, основа - моноліт.
Кожен котедж має сонячні панелі - 15кв. Опалення - підігрів підлоги.
Для Вашої зручності -дитячий майданчик і продуманий ландшафт. Закрита територія. Доїзд до котеджів -
бруківка.

134 300 $
1 000 $/м²
Поселковая ул.
134.3 / 40.36 / 31.53 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж котеджу в Брюховичах. Без комісії
Локація: вул. Селищна
Площа: 134,3 м2
Ділянка: 2,5 сотих
Ціна: 1000$ за м2
Продаж чудового двоповерхового котеджу, з гаражем та власною ділянкою.
Всі комунікації центральні та заведені до будинку, світло, вода, газ, каналізація.
Дуже якісне будівництво! Будинок збудований повністю з керамоблоку, утеплений пінопластом, металопластикові вікна та броньовані вхідні двері.
Топова локація! Поруч вся необхідна інфраструктура, школи, садочки, супермаркети, ресторани, зупинка громадського транспорту.
Також у пʼяти хвилинах ходьби від котеджів - неймовірний хвойний ліс де Ви зможете прогулюватись і насолоджуватись)
Телефонуйте! Я з радістю відповім на усі...
31 000 $
1 148 $/м²
Климатическая ул., 21
ПРЕМИУМ
Вокзал
1 комната
27 / 21 / 5.5 м²
этаж 1 из 2
сегодня
Продаж 1-кв смт. Брюховичі вул. Кліматична 1/2 поверхово будинку заг.пл. 26 м2, 600 метрів до ресторану Шпацер
Центральна вода та каналізація, газ, світло, опалення пічне, висота стелі 4 метри, вікно велике ,дерев'яне.
Є можливість збільшити площу. Стан: під ремонт . Розвинутий район, поруч магазини, ринок, зупинка транспорту.
Ціна 36000$. Відеоогляд.
600 $/мес
Львовская ул., 37
2 комнаты
58 / 28 / 12 м²
этаж 2 из 5
2023 год постройки
сегодня
Повна комплектація!
Оренда світлої та затишної 2-кім квартири з якісним ремонтом та технікою у ЖК «Хвиля Люкс», по вул. Львівська 37 смт. Брюховичі!
Площа: 55 м2
Поверх: 2/5 (цегла)
Індивідуальне опалення (котел можна заживити до ЕкоФло), підігрів підлоги по всій квартирі
Унікальне планування: одна кімната ізольована, інша частково ізольована, два гардероби, суміжний санвузол (душ), балкон.
Квартира обладнана усіма меблями та якісною технікою! Двоспальне ліжко, розкладний диван, комод, стіл кухонний розкладний, кондиціонер, посудомийна машина, плазмовий телевізор Samsung, система охорони Ajax, холодильник Samsung, пральна машина LG та ін.
Закрита територія, низько поверхова забудова, О...

99 000 $
1 823 $/м²
Львовская ул., 27
2 комнаты
54.3 / 36.3 / 18 м²
этаж 2 из 5
2018 год постройки
сегодня
Код об'єкта: 388640. АН "Атланта".
Продаж 1 - кімнатноі квартири ЖК Хвиля
Однокімнатна квартира студія з авторським ремонтом на початку Брюхович по вул. Львівській 33а.
Теритрія комплексу охороняєтьтся. Квартира дуже світла та затишна. Зроблений новий та якісний ремонт.
Повністю умебльована, нова техніка.
Якісні вікна Rehau Geneo, тепла підлога Rehau, утеплення підлоги і стелі, гарна шумоізоляція від сусідів зверху, автономне опалення, проведен швидкісний інтернет оптиковолоконний, ремонт зроблений для себе, але обставини змінились, тому продажа. В квартирі є все для комфортного проживання.
У дворі закрита парковка, вигляд на озеро, ліс в пішій доступності.
85 070 $
1 115 $/м²
Львовская ул., (Будинок 8)
3 комнаты
76.3 / 42 / 15 м²
этаж 2 из 5
2025 год постройки
сегодня
Продаж
дешевше ніж в забудовника
без комісій та доплат
Площа - 76.3 м2
3 кімнати
поверх -2
вигляд з вікон в сторону лісу – відкривається класний краєвид
опалення - індивідуальне, газовий котел
- ЖК «Грінвуд 2» - діючий житловий комплекс із закритою територією,
- в містечку Брюховичі – 15 хв. до центру Львова на авто
- мальовничий куточок міста поруч із лісом
- Опалення: 2-контурний газовий котел
- Панорамні вікна, які додають простору квартирі
- Наявний великий балкон
- Біля будинку - гостьовий і також є підземний паркінг і багаторівневий наземний паркінг.
- На території сучасний дитячий та спортивний майданчики, багато озеленення
- В комплексі уже діючі мінімаркет «Близенько» і «Епіце...

700 $/мес
Львовская ул., 33б
1 комната
53 / 25 / 18 м²
этаж 5 из 5
2019 год постройки
сегодня
Оренда дизайнерської квартири з паркомісцем | ЖК “Хвиля Люкс”, Брюховичі
Здається в оренду стильна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному житловому комплексі “Хвиля Люкс” в самому центрі Брюхович.
🏡 Про квартиру:
• Сучасний дизайнерський ремонт
• Велика тераса з облаштованою зоною відпочинку
• Вікна з виглядом на ліс — тиша, спокій та максимальний комфорт
• Квартира повністю укомплектована для проживання
⚙️ Техніка та оснащення:
• Холодильник та 2 телевізори Samsung
• Посудомийна машина Bosch
• Пральна машина з сушкою LG
• Духовка та мікрохвильова Gorenje Simplicity
• Комбінована варильна поверхня (газ + електрика)
• Осмос з мінералізацією (фільтри на воду)
• Кондиціонер
• Сигналіз...
128 000 $
1 094 $/м²
Під Осовою
117 / 60 / 20 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2019 год постройки
сегодня
Продаж сучасного котеджу в мальовничому місці, вул. Під Осовою, Брюховичі
Площа 117м2
Поверховість 2
Зем. ділянка 3 сот.
Перший поверх: простора кухня-вітальня, є вивід під камін, санвузол, місце для зберігання речей.
Другий поверх: 3 просторі та ізольовані кімнати із яких відкривається неймовірний вигляд і ванна кімната.
Підведено комунікації (газ, світло, вода свердловина)
Каналізація біосептик (викачування не потребує)
Поштукатурені стіни і розведена електрикаВсе вже заведено в будинок!
На задньому дворику є тераса і просторі щоб реалізувати ваші потреби.
Бруківка, огороджена територія, хвіртка і брама яку можна буде зробити автоматичною.
Власник також буде робити озеленення прибуд...

96 500 $
623 $/м²
Лікарська
155 / 56 / 30 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2019 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу житловий будинок, збудований за фінським проєктом, з мансардним поверхом і гаражем на один автомобіль. Об’єкт розташований у передмісті Львова – смт Брюховичі.
Загальна площа будинку становить 155 м². Земельна ділянка – 6 соток.

180 000 $
940 $/м²
Пляжная ул.
191.5 / 70.3 / 19.9 м²
2 этажа
1 сот
5 комнат
сегодня
Код об'єкта: 364468. АН "Атланта".
Котеджі в Брюховичах — ваш новий дім серед природи або вигідна інвестиція!
Пропонуємо до продажу сучасні котеджі в одному з найпрестижніших та найзеленіших передмість Львова — смт Брюховичі. Це обжитий район із розвиненою інфраструктурою та унікальним природним оточенням — всього в кількох хвилинах від міста.
Переваги локації:
Рекреаційна зона, мальовничий ліс та озеро поруч — ідеально для життя та відпочинку
Зручне транспортне сполучення: зупинка громадського транспорту — за кілька кроків
Магазини, кафе, зони відпочинку — все необхідне поруч
Про котедж:
Просторий, триповерховий + горище, з власною прибудинковою територією (ідеально для мангальної...

120 000 $
1 000 $/м²
Смолистая ул.
ПРЕМИУМ
Брюховецкий лес
120 / 60 / 32 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Код об'єкта: 472922. АН "Атланта".
Сучасний таунхаус у Брюховичах (район Поле чудес)
Пропонується таунхаус на початковому етапі будівництва з можливістю змінити планування під власні потреби.
Основні характеристики:
Площа будинку — 120 м²
Ділянка — 2 сотки
Поверховість — 2
Кількість кімнат — 4
Розвинена інфраструкт...

198 400 $
1 555 $/м²
Хвойная ул.
127.6 / 38.5 / 30.7 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Код об'єкта: 385618. АН "Атланта".
Продаж будинку по вул. Хвойна у Брюховичах.
Окремостоячий будинок, ділянка 5 соток. Якісне будівництво, світло 15 Квт, газ, свердловина, каналізація - септик, штукатурка стін, якісні гаражні ворота, двері та вікна. Також зроблена гідроізоляція балкону, тераси та утеплений фундамент.
Чудова локація, зручний доїзд до Львова, за деталями телефонуйте.

198 000 $
1 800 $/м²
Під Осовою, 55
110 / 50 / 40 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Код об'єкта: 385994. АН "Атланта".
Продаж котеджу з новим стильним ремонтом у Брюховичах (вул. Під Осовою).
Просторий та сучасний котедж з щойно завершеним дизайнерським ремонтом.
Повністю укомплектований якісними меблями та побутовою технікою Bosch.
Будинок зведений з цегли за сучасними стандартами будівництва, що гарантує довговічність та комфорт.
Використані лише якісні матеріали.
Локація: престижний район Брюховичів, тиха вулиця з швидким доїздом до Львова.
- Новий ремонт.
- Повна комплектація меблями та технікою.
- Якісне цегляне будівництво.
Є відеоогляд.
За деталями, звертайтесь!

192 000 $
1 745 $/м²
Під Осовою, 8
110 / 35 / 35 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Код об'єкта: 378867. АН "Атланта".
Використані лише якісні матеріали.
- Новий ремонт.
- Повна комплектація меблями та технікою.
- Якісне цегляне будівництво.
Є відео огляд.
За деталями, звертайтесь!

69 900 $
1 487 $/м²
Сосновая ул., (Будинок 7)
1 комната
47 / 13 / 21 м²
этаж 3 из 7
3 дня назад
Продаж сучасної 1-кім квартири у ЖК «Під Зорями»Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира по переуступці у ЖК «Під Зорями» (забудовник Квітка), у престижній та тихій локації смт Брюховичі поруч зі Львовом
Планування
Загальна площа: 47 м²
Простора кухня-студія: 23 м² — ідеально під open-space
Спальня: 12 м²
Суміжний санвузол
Балкон з виглядом у затишний внутрішній двір
Встановлений 2 контурний котел
Продумане сучасне зонування
3 поверх із 5 — оптимальний для життя та ліквідності
Переваги
Малоповерховий ЖК Комфорт-класу
Ліс поруч — чисте повітря та тиша
Резервне живлення будинку
Підземний та гостьовий паркінг з укриттям
Індивідуальне газове опалення
До Львова — кілька хвилин
Ідеал...

98 000 $
1 424 $/м²
Лікарська
2 комнаты
69 / 23 / 24 м²
этаж 5 из 5
2026 год постройки
сегодня
Продаж унікальної квартири у новобудові в Брюховичах, ЖК Під Зорями.
Будинок бізнес-класу в парковій зеленій зоні, комплекс із 15 будинків. Тут буде власний садочок, територія для прогулянок, внутрішня інфраструктура, спортивні, ігрові та відпочинкові зони.
Дизайнерські підʼїзди, якісне будівництво із червоної цегли.
Площа квартири: 68.8 кв.м., 5/5 поверх. Планування: кухня-вітальня з відкритим балконом (вигляд на паркову зону) та дві ізольовані кімнати, санвузол та гардеробна.
Всі вікна на схід та на паркову зону між будинками.
Квартира знаходиться в першій черзі. Більше жодної пропозиції у забудовника в даному будинку немає.
Ідеальний варіант для особистого проживання та для зда...

82 705 $
1 190 $/м²
Широкая ул., 22-В
1 комната
69.5 / 51 / 18 м²
этаж 2 из 5
2025 год постройки
сегодня
Пропонується простора квартира площею 69,5 м² у сучасному житловому комплексі серед лісу — ідеальне поєднання природи, комфорту та близькості до міста.
📍 Брюховичі, вул. Широка, 22
📐 Площа — 69,5 м²
💰 Вартість — 82 705$
🏢 2 поверх (фактично як високий 3-й, оскільки під квартирою розташований поверх комерції)
Квартира має одне з найкращих планувань у комплексі: — двостороннє планування
— спальня з неймовірним виглядом на ліс 🌲
— кухня-вітальня та ще одна кімната виходять у затишний внутрішній двір
— багато природного світла та відчуття простору
ЖК розташований у тихій зеленій зоні, що чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
✨ Пропозиція від представника забудовника —...
Все районы