Топ объявлений Броварки

95 000 $
528 $/м²
молодіжна
БЕЗ КОМИССИИ
180 / 80 / 15 м²
2 этажа
40 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Терміновий продаж автономного будинку. Вдалині від міської метушні та інших факторів ризику. Будинок капітальний - 180 м².
Електрика: три фази 15 кВт. Все освітлення в будинку світлодіодне, тобто ощадливе. Електроживлення зроблено таким чином, що без електрики будинок переключається на автономні джерела. Є стабілізатор напруги - 380 Вт. Система Екофло включається одним рубильником, працюють насоси опалення холодильник та вода. У разі відсутності електрики та газу будинок підключений до бензинового генератора.
Газопостачання: (газова плита, газовий котел Proterm для опалення), тепла вода підлоги.
У разі відсутності бензину в будинку знаходяться нові дві печі на дровах, розташовані таким ч...
Все новостройки