Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости (нежилых помещений) в Киеве - страница 74
15 053 объявления
- наибольшая площадь
15 053 объявления
- наибольшая площадь
45 000 грн/мес
200 грн/м²
Пирогівський Шлях ул. (Червонопрапорна), 32
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
225 м²
1970 год постройки
вчера
Цех/Виробництво 225 м² з потужністю 100+ кВт. Столичне шосе / Науки
Основні характеристики:
Площа: 225 м² .
Енергетика: 100+ кВт (з можливістю збільшення), поруч ТП.
Автономність: Планується встановлення СЕС на даху — повна енергонезалежність.
Планування: Окремо розташована капітальна будівля, Великі ворота, окремий заїзд.
Є індивідуальний електрокотел на опалення та бойлер для гарячої води
Інфраструктура:
Майстерня, кладовки, санвузол (вода/каналізація).
Додатково: Великий прибудований навіс для зберігання чи розвантаження.
Опалення: Електричне.
Локація: Ідеальна розв'язка — перетин Столичного шосе та проспекту Науки. Зручний під'їзд для фур та спецтехніки.
Умови: Пряма пропози...

30 000 грн/мес
164 грн/м²
Антоновича ул. (Горького), 103-А
БЕЗ КОМИССИИ
Дворец Украина
офисное помещение
183 м²
сегодня
НА ЛІНІЇ МЕТРО НЕ ВИМИКАЮТЬ СВІТЛО!
183 м2 НЖФ, нАкционная цена - 30000 (старая цена 1000 уе ~ ̶42 ̶0̶0̶0̶ ), якщо тільки лівий блрк 90м ціна 20000грн
без комиссии для арендатора
(!) Без отключений (на линии метро)
Коммунальная часть и отопление ~ 7500 в месяц + счетчики (вода, электричество)
Антоновича 103А, ст. Метро "Дворец Украина"
НЖФ, офис, 183 м2., 19/20 этажного
12 комнат = 9 кабинетов (8 - 19 м2)+кухня, архив, мини-рецепция
Оптимальное количество рабочих мест - 22 (мах 25)
Преимущества:
- центр, видовое
- метро Д. Украина (3 мин)
- низкая аренда (рабочее место для вашего сотрудника составит ~ 50 грн./сутки)
- низкие платежи за отопление (индивидуальная автоматика на дом, эконом...

19 000 $/мес
23 $/м²
Ивана Франко ул., 26
БЕЗ КОМИССИИ
Золотые Ворота
многофункциональное помещение
814 м²
вчера
№ 17291
Оренда окремо розташованої будівлі в центрі Києва — вул. Івана Франка, 26
Пропонується в оренду окремо розташована будівля у самому центрі Києва — вул. Івана Франка 28, поруч із метро Золоті Ворота. Ідеальний варіант для офісу великої компанії, креативного простору, бізнес-центру, IT-компанії чи представництва міжнародної організації.
Основні характеристики:
- Загальна площа: 814 м²
- Поверхи: 3
- Підвал: 55 м² (може використовуватись як укриття або склад)
- Формат: open space + можливість зонування на кабінети
- Високі стелі, великі вікна, сучасне освітлення
- Опалення: електричний котел
- Комунікації: всі міські (вода, каналізація, електрика)
- Стан: новий ремонт (фінішні роботи...

45 000 грн/мес
496 грн/м²
Соломии Крушельницкой ул., 15-А
производственное помещение
91 м²
2017 год постройки
вчера
№ 55879
Здається в довгострокову оренду приміщення під бізнес готова Dark kitchen.з виробництва,
доставки та продажу готової ресторанної їжі та кавових напоїв.
Площа приміщення - 90.7 кв. м, розташована у цокольному поверсі житлового будинку в населеному ЖК, в спальному районі, в 15 хвилинах пішої доступності до станції метро "Позняки".
Зручна транспортна розв'язка.
Окремий вхід. Свіжий ремонт, повністю готово до використання. Приміщення розділене на 5 частин:
- кав'ярня (зона видачі замовлень) з залом очікування та трьома барними стійками (7 посадочних місць),
- роздягальня для персоналу з п'ятьма шафами для одягу та особистих речей,
- кухня складається з чотирьох розділених зон виробництв...
1 200 $/мес
13 $/м²
Большая Васильковская ул. (Красноармейская), 43/16
многофункциональное помещение
90 м²
сегодня
Велика Васильківська, 43 Оренда офісного приміщення 90м2 з якісним ремонтом
3 поверх є ліфт.
Висота 3м, кабінетна система ,
Санвузол
Здається без меблів!!!
Перегляди по домовленості
за більш детально інормацією телефонуйте за номером або пишіть в телеграм Yavorskyi_V
8 596 $/мес
12 $/м²
Дегтяревская ул., 27Т
БЕЗ КОМИССИИ
Шулявская
многофункциональное помещение
704 м²
вчера
Оренда офісного приміщення в сучасному бізнес-центрі класу B+
Пропонується в оренду комфортне офісне приміщення загальною площею 704 м² у сучасному офісному центрі класу B+. Простір ідеально підійде для розміщення компанії будь-якого формату — від IT та сервісного бізнесу до представництв і корпоративних офісів.
Переваги об’єкта:
- централізоване опалення
- два незалежні джерела електроживлення по 630 кВт кожне
- сучасна протипожежна система
- японська система кондиціювання Daikin
- система контролю доступу
- цілодобова охорона
- відкритий паркінг на 100 авто
Є різні варіанти площ та поверхів.
За детальною інформацією телефонуйте.

3 200 $/мес
17 $/м²
Большая Васильковская ул. (Красноармейская), 72
офисное помещение
192 м²
2 дня назад
#30944
Пропонується в оренду просторий офіс у самому серці Києва, а саме - у бізнес-центрі "Олімпійський" на вулиці Фізкультури. Відстань від БЦ до станції метро "Олімпійська" лише 1 хвилина.
Це офісне приміщення пропонується для здачі в оренду без меблів, що дозволить вам організувати робочий простір за вашими потребами та уявленнями.
Загальна площа офісу становить 192 квадратних метрів, розташований він на 12-му поверсі.
Функціональне планування приміщення включає:
- окремий вхід
- 4 кабінети
- відкритий офісний простір
- кухню
- убиральню
Додатковим перевагою є можливість встановлення відеоспостереження/відеодзвінку. Також у бізнес-центрі передбачено кафе на першому поверсі, 2 вантажн...

43 580 $/мес
20 $/м²
Жилянская ул., 97
многофункциональное помещение
2179 м²
2 дня назад
#30445
ВАКАНТНІСТЬ ВСІЄЇ БУДІВЛІ:
2178,8 м²
Реконструйована будівля зі збереженням культурної спадщини.
Поєднання вишуканої архітектури минулого та передових технологій сьогодення — ідеальне місце для вашого бізнесу!
ЧОМУ ВАРТО ОРЕНДУВАТИ САМЕ ТУТ?
Високі стелі — 4 м
Open space + можливість кабінетного планування
Приватність - власний заїзд у двір
ІНЖЕНЕРІЯ ТА ЗРУЧНОСТІ:
VRF-система кондиціонування
Автономне опалення
️ 2 вводи електрики — 192/165 кВт
Підключення до генератора
Безпека 24/7
Відеоспостереження
Цілодобова охорона
Система пожежної диспетчеризації
ПАРКІНГ ТА ДОСТУПНІСТЬ:
️ 27 паркомісць + зона розвантаження
600 м до метро "Вокзальна"
Поруч Центральний вокзал

2 200 $/мес
16 $/м²
Евгения Коновальца ул. (Щорса), 34-А
офисное помещение
135 м²
2018 год постройки
2 дня назад
#24509 Євгена Коновальця, 34А - офіс 134,4 м² для амбітних команд
Сучасний, світлий та готовий до роботи офіс, розташований у діловому центрі Києва. Ідеально підходить для команд, які шукають баланс між комфортом, безпекою та доступністю міської інфраструктури.
Адреса: Євгена Коновальця, 34А
Площа: 134,4 м²
Що входить у вартість оренди?
Меблювання офісу - все необхідне для комфортної та організованої роботи
Безмежний Wi-Fi - швидкий інтернет у всіх зонах офісу
Прибирання офісу - щоденна чистота без додаткових турбот
Технічна підтримка - оперативне обслуговування інженерних систем
Переваги розташування:
Бомбосховище у підземному паркінгу - безпека для вашої команди навіть у непередбачувани...

1 500 $/мес
14 $/м²
Евгения Коновальца ул. (Щорса), 36-Б
офисное помещение
110 м²
2003 год постройки
2 дня назад
#24514 Євгена Коновальця, 36Д - офіс 85 м² у комфортній бізнес-середовищі
Функціональний та затишний офіс зі всіма необхідними умовами для продуктивної роботи. Простір, що підходить для команд, які цінують якість сервісу, зручну інфраструктуру та надійність.
Адреса: Євгена Коновальця, 36Д
Площа: 85 м²
Що входить у вартість оренди?
Меблі офісу - готові робочі місця, продумане зонування
Безмежний Wi-Fi - швидке та стабільне інтернет-з'єднання
Прибирання офісу - регулярне обслуговування для підтримання чистоти
Технічна підтримка - повне інженерне супроводження та допомога при потребі
Переваги розташування:
Бомбосховище у підземному паркінгу - важливий фактор безпеки в сучасних умовах
Кафе, р...
34 500 $/мес
23 $/м²
Физкультуры ул., 28
БЕЗ КОМИССИИ
Олимпийская
офисное помещение
1499 м²
2 дня назад
ОФІС ПІД РЕАЛІЗАЦІЮ ВЛАСНОГО ПРОЄКТУ | ЦЕНТР КИЄВА
поруч метро «Олімпійська»
Пропонується в оренду масштабний офісний простір у сучасному бізнес-центрі в центрі столиці — ідеальна можливість створити офіс, який повністю відповідає стандартам та філософії вашої компанії.
Ключові параметри
Площа: 1500 м²
Поверх: 10-й
Метро Олімпійська — 7 хвилин пішки
Можливості простору
Повна свобода у плануванні:
▪ open space
▪ змішаний формат
Ідеальна база для створення корпоративного офісу з урахуванням усіх бізнес-процесів
Можливість реалізації сучасного дизайну та брендингу простору
Переваги об’єкта
Генератор — безперебійна робота
Укриття в будівлі
Презентабельна вхідна група та зони загального корист...

23 968 $/мес
14 $/м²
Шолуденко ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
Политехнический институт
многофункциональное помещение
1712 м²
2 дня назад
Здам офісне приміщення в БЦ в Шевченківському районі м. Київ.
ВЛАСНИЙ ДІЗЕЛЬ ГЕНЕРАТОР та АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ, 5 провайдерів інтернету на вибір.
Приміщення має сучасний інтер'єр у стилі LOFT: грубі матеріали, панорамні вікна, бетонні сходи з дизайнерськими поручнями, відкриті повітропроводи.
Нестандартне архітектурне рішення – єдиний офіс з атріумом у центрі приміщення. Простора квадратура та велика кількість природного освітлення.
Власні с/в із встановленим сантехнічним обладнанням та відкриті мінікухні. Площа: 1-й поверх + 2-й рівень = 1712,00 кв.м. (відповідно 1000,00 м кв + 712,00 м кв) Оренда офісу без коефіцієнта загального користування.
Планування:
• відкритий план поверху з сіткою...

2 188 $/мес
18 $/м²
Николая Пимоненко ул., 13
БЕЗ КОМИССИИ
Лукьяновская
многофункциональное помещение
124 м²
2016 год постройки
вчера
Пропонується в оренду світлий офіс площею 107,49 м2 у бізнес-центрі «Ділове містечко», поверх 3. Локація у Шевченківському районі Києва, лише 15 хвилин пішки від станція метро Лук’янівська, що забезпечує зручну транспортну доступність для співробітників та клієнтів.
Загальна площа приміщення 107,49 м2, розрахункова 123,61 м2. Планування змішане, що дозволяє організувати як open space, так і окремі кабінети чи переговорну кімнату. Офіс розташований на 3 поверсі, має панорамні вікна на три сторони, завдяки чому простір наповнений природним світлом. Стіни пофарбовані у світлий колір, на підлозі ковролін, підвісна стеля Armstrong, встановлено радіаторне опалення. Приміщення ідеально підійде під...

20 908 $/мес
29 $/м²
Жилянская ул., 75
БЕЗ КОМИССИИ
Университет
офисное помещение
726 м²
2 дня назад
Фактична площа: 603м2
Загальна орендована площа : 726м2(з терасою)
Термін оренди: 35 місяців
Базова оренда ставка: 18$+пдв
ОРЕХ: 6$+пдв
Інженерія та технології:
Центральна вентиляція IV Produkt з рекуперацією тепла
Індивідуальні фанкойли Daikin
Система холодопостачання Carrier
Сучасне опалення Viessmann / Grundfos / Korado
Переваги бізнес-центру:
Центральний ресепшен
Професійна керуюча компанія
Цілодобова охорона
Контроль доступу через турнікети та персональні картки
8 швидкісних ліфтів Schindler
Паркінг:
Наземний — 150$/міс
Підземний — 250$/міс
Інфраструктура:
Ресторани, кафе, банк, аптека, фітнес, салони, стоматологія, хімчистка, готель та інші сервіси — все поруч для комфорту команди...

50 000 грн/мес
417 грн/м²
Большая Васильковская ул. (Красноармейская), 47
офисное помещение
120 м²
1912 год постройки
вчера
Оренда 4к квартири під офіс 120 м2 центр Києва
В довгострокову оренду під офіс пропонується 4-ох кімнатна квартира в центрі Києва, вул. Велика Васильківська, 47. Розташування поруч із метро.
2 поверх, 1-ий житловий поверх. Вхід зі сходів.
120 кв.м, 4 окремі кімнати. Офіс дуже світлий, з великими вікнами, з видом на Велику Васильківську. Високі стелі (царський будинок).
Зона рецепції. В кожній кімнаті- кондиціонер, швидкісний інтернет (оптоволокно), сигналізація, лічильники на воду, електрику, 2 санвузла, 2 балкони, комірчина. Частково з меблями. Є шафа-купе, укомплектована кухня (плита, витяжка, раковина).
Поруч 2 Станції Метро - Площа Українських Героїв та Олімпійська, що забезпечує швидк...

4 000 $/мес
30 $/м²
Крещатик ул., 12
многофункциональное помещение
135 м²
1920 год постройки
2 дня назад
Оренда нежитлового приміщення в центрі Києва, вул. Хрещатик, 12.
Приміщення фасадне, знаходиться на першому поверсі.
Загальга площа 135 кв.м.
Приміщення з ремонтом, є вентиляція, витяжка, звукоізоляція, електрика 100 кВт.
Приміщення вільне.
Відмінна локація, інфраструктура центра міста.
Ст. Метро Хрещатик - 2 хв. пішки.
Ціна: 30 доларів/м2.
33 188 $/мес
41 $/м²
Болсуновская ул. (Сергея Струтинского), 13-15
БЕЗ КОМИССИИ
Зверинецкая
офисное помещение
813 м²
2 дня назад
Унікальна пропозиція!!
Оренда елітного VIP-офісу в "IQ-Бізнес центр".
Офіс займає половину найвищого поверху.
Оздоблення та меблювання на найвищому рівні з максимально якісних та дорогих матеріалів.
Свій ліфт.
813 м2 Видовий, панорамний 18 поверх
Вид по всьому периметру будівлі на місто, ботсад, Батьківщину Мати
Ідеально для компанії, яка першочергово цінує статус та престиж.
БЦ класу А+, має якісну внутрішню інфраструктуру і знаходиться в сегменті "преміум".
Повністю автономний.
підземний паркінг(до вартості не входить)
Вартість вказана разом з opex та ПДВ.
Є в наявності інші варіанти.
30 240 $/мес
8 $/м²
ул., 40
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
3600 м²
вчера
Оренда нових складів класу "Б"
Сучасний логістичний хаб у с.Святопетрівське.
Нова ергономічна внутрішня інфраструктура.
Обслуговуюча компанія.
Робоча висота - 8 метрів
Силове навантаження - 20 Вт/м2(можна обговорювати).
- підвищена потужність
Зручна інфрастпуктура для працівників - все поруч.
Вього 5 лотів : 2*1005 м2 + 3*530 м2
Можна як разом, так і окремо
Можливий викуп.

1 582 $/мес
17 $/м²
Крещатик ул. (Kreschatic), 7/11
офисное помещение
93 м²
2 дня назад
#35464
Пропонується оренда офісу на 3-му поверсі у бізнес-центрі
на вул. Хрещатик, 7/11.
Площа – 93,2 кв.м.,
3-й поверх.
Складається з 3-х кабінетів (36,6 кв.м, 18,9 кв.м та 37,7 кв.м)
Вид з вікон на вул. Хрещатик.
Всі необхідні комунікації: кондиціонери, кілька інтернет-провайдерів, 3 ліфти, відкриті сходи, виконано офісний ремонт.
Додаткове живлення від генератора.
Безпека:
– Цілодобова охорона;
– Відеоспостереження;
– Електронна система доступу;
– Прямо біля будівлі капітальне укриття.
Паркування – прямо перед будинком.
Розташування: до метро Майдан Незалежності – 1 хвилина пішки, Хрещатик – 5 хвилин пішки.
Розташування у самому центрі Києва, перша лінія.
Поруч магазини, Укрпошта та...

100 000 грн/мес
323 грн/м²
Антоновича, 125В
многофункциональное помещение
310 м²
2 дня назад
Здається в оренду просторе комерційне приміщення на 2-му (останньому) поверсі будівлі за адресою:
м. Київ, вул. Антоновича, 125-В
3 хв до метро «Палац Україна» | Центр міста
Навпроти — новий ЖК бізнес-класу A136 Highlight Tower, активна ділова та житлова локація.
Основні характеристики:
Загальна площа — 310 м²
2 поверх із 2
Будівля 1980–1989 рр.
Приміщення без меблів
Тип опалення — обговорюється
Можливе розділення на 2 окремі частини
Переваги приміщення:
Висота стелі — від 3,5 до 5 м
Великі фасадні вікна на вул. Антоновича
Окремий вхід з вулиці
Можливість облаштування паркомісць у дворі
Максимум світла та простору
Локація та інфраструктура (до 500 м):
Метро «Палац Україна»...