Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости (нежилых помещений) в Киеве - страница 75
14 839 объявлений
- наибольшая площадь
14 839 объявлений
- наибольшая площадь

1 210 $/мес
15 $/м²
Валерия Лобановского просп., 117
многофункциональное помещение
82 м²
1969 год постройки
сегодня
Оренда нежитлового приміщення з фасадом | Голосіївський район
Пропонується в оренду нежитлове приміщення у Голосіївському районі за адресою
проспект Валерія Лобановського, 117.
Загальна площа — 81,9 м², приміщення поділене на дві окремі секції:
секція 1 — 35,7 м²
секція 2 — 46,2 м²
Два входи:
фасадний — з проспекту
додатковий — з двору, через під’їзд (секція 2)
Великі вітринні вікна, чудова оглядовість та рекламний потенціал.
Електрична потужність — 15 кВт (по 7,5 кВт на кожну секцію).
Можливий ремонт під орендаря — обговорюється індивідуально.
Локація з активним трафіком: поруч МАУП (Міжрегіональна академія управління персоналом), житлові будинки, громадський транспорт.
Ідеально підій...

1 262 $/мес
21 $/м²
Чоколовский бульв., 37
многофункциональное помещение
59 м²
1961 год постройки
сегодня
Пропонується в оренду фасадне приміщення за адресою Чоколівський бульвар, 37
Площа 58.9м2
1 поверх ,окремий вхід
Під будь-який вид діяльності: ресторан, кафе, магазин, аптека, перукарня,
банк і т.д,
• Є місце під літній майданчик
• Гарне розташування-фасад на Чоколівський б-р та вул.Ушинського.
Поруч радіо ринок та ж/д Караваєві дачі,Севастопольська площа
• Відмінна транспортна розв'язка
Проведена зовнішня вентиляція, є можливість підключення
Нежитловий фонд -фасад,
• Вітринні алюмінієві вікна, відкрите планування. Висота 3,5 м
Опалення централізоване, є лічильник на все
приміщення. Розрахунок на кожну секцію за квадратурою.
Поточні орендарі сусіди:
- Нова пошта
- Епіцентр – пункт вид...

1 700 $/мес
21 $/м²
Бульварно-Кудрявская ул. (Воровского), 17
многофункциональное помещение
80 м²
2021 год постройки
сегодня
Здається в оренду приміщення в престижному ЖК «Ярославів Град» за адресою: вул. Бульварно-Кудрявська, 15. Ідеальне рішення для комфортної роботи та проведення ділових зустрічей!
• Сучасний open space, повністю укомплектований 10 робочими місцями — готовий для ефективної роботи вашої команди.
• Окремий кабінет із балконом, який чудово підійде для переговорної кімнати або додаткових робочих місць.
• Стильна та функціональна закрита кухня — зручний простір для перерв на каву чи обід.
• Санвузол із усіма необхідними зручностями.
Звертайтеся для отримання детальної інформації та організації перегляду!
Додатково пропонується машиномісце — 150$.
RR16973

1 050 $/мес
12 $/м²
Межигорская ул., 25
многофункциональное помещение
90 м²
1983 год постройки
сегодня
Офіс 90кв.м, Поділ, ст.м.Контрактова пл., фасад вул.Межигірська, 25 хвилини до ст.м. Контрактова пл., безкоштовна парковка, 3 кабінети, ресепшн, кухня, с/в, якісний ремонт, розрахований на 16 робочих місць, з меблями, сигналізація, відеонагляд, і т.ін., в разі необхідності надається генератор 3,5 Квт.
Запрошуємо на перегляд
RR17209

42 000 грн/мес
506 грн/м²
Ольги Кобилянської ул. (Достоевского), 1-В/5
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Синергия Сити
многофункциональное помещение
83 м²
2025 год постройки
сегодня
Комерційне приміщення в ЖК “Синергія Сіті” — перспективна локація для вашого бізнесу
Здається в оренду просторе комерційне приміщення площею 83,3 м² у сучасному та активно заселеному ЖК “Синергія Сіті”
✨ Приміщення без ремонту, що дає можливість реалізувати простір повністю під ваш формат бізнесу.
Чудово підійде під:
☕ кав’ярню
офіс
салон краси
магазин
або будь-який інший комерційний проєкт
Окремий плюс — канікули на ремонт 2–3 місяці, щоб ви могли спокійно облаштувати приміщення під свої потреби.
ЖК “Синергія Сіті” — це великий житловий комплекс із постійним потоком потенційних клієнтів, що робить приміщення вигідною точкою для розвитку бізнесу.
Телефонуйте — деталі та перегляд...

680 $/мес
34 $/м²
Берестейский просп. (Победы), 53
БЕЗ КОМИССИИ
Берестейская
офисное помещение
20 м²
сегодня
Пропонуеться в оренду БЕЗ КОМІСІІ офісне(ні) приміщення в супер сучасному та креативному БЦ Авеню 53 по адресу Берестейский пр-т 53. Офіс розташован на 4-му поверсі 5-ти поверхового бізнес-центру.У приміщенні виконаний новий якісний ремонт, фото відповідають. Комплектація новими меблями на 6 робочих місць. У загальному користуванні: переговорні кабінети, кухні, бізнес-лаунж, тераса, санвузли. Оснащений: Припливно-витяжна система вентиляції та кондиціювання, клімат-контроль, шумоізоляція, генератор. Можлива короткострокова, щомісячна оренда. Орендна ставка 690 дол. + ПДВ, оплата у гривні за курсом НБУ. У вартість оренди включено комунальні та експлуатаційні платежі, клінінг, інтернет, юридичн...

40 000 грн/мес
286 грн/м²
Институтская ул., 24/7
БЕЗ КОМИССИИ
Арсенальная
офисное помещение
140 м²
сегодня
Пропонуеться БЕЗ КОМІСІІ в оренду офіс в центрі Киева по вул. Інституцька 24/7. Офіс з евроремонтом розташован на 3-му поверсі та має 5 роздільних кімнат.Є 2 паркомісця До метро Арсенальна 5 хв пішки. Вартість 40 000 грн + ком послуги. Житловий фонд

40 000 грн/мес
519 грн/м²
Алексея Тихого ул. (Виборзька), 42А
многофункциональное помещение
77 м²
1975 год постройки
сегодня
Оренда гарного приміщення в БЦ по вул. Олекси Тихого 42А. Бізнес Центр має 3 поверхи, на кожному з яких є свої с/в. Є безкоштовний паркінг на охороняємій території. Приміщеня має загальну площу 77м2, знаходиться на 2-му поверсі. Встановленні кондиціонери, планування окреме. Ціна оренди: 40.000 грн в ціну вже входить обслуговування. Світло не залежить від графіка відключення
Вода є постійно
Тепло в батареї подається автономно
Туалет на кожному поверсі
В оренду входить всі комунальні крім світла (по лічільникам)
Лічильники є на кожний кабінет.
+ Інтернет 150 грн на місяць (працю не залежно від світла).
Є парковка безкоштовно
Деталі

900 $/мес
13 $/м²
Десятинная ул., 1/3
многофункциональное помещение
71 м²
1917 год постройки
сегодня
Оренда офісного приміщення в самому центрі міста! Розташованний по вул Десятинна 1/3, на 1/5 поверхового будинку, загальною площою 71 кв, локація найзручніша, зручна транспортна розв’язка, офіс має 2 кабінета, вітальню, вану кімнату та сан. вузел, поруч магазини, метро, трц, аптеки, ков’ярні, заклади харчування, банки та парки. Ціна оренди: 900$. + ком послуги. Код об’єкту: 1419097

18 000 грн/мес
545 грн/м²
Алексея Тихого ул. (Виборзька), 42А
многофункциональное помещение
33 м²
2008 год постройки
сегодня
Оренда гарного приміщення в БЦ по вул. Олекси Тихого 42А. Бізнес Центр має 3 поверхи, на кожному з яких є свої с/в. Є безкоштовний паркінг на охороняємій території. Приміщеня має загальну площу 33м2, знаходиться на 2-му поверсі. Встановленні кондиціонери, планування окреме. Ціна оренди: 18.000 грн в ціну вже входить обслуговування. Світло не залежить від графіка відключення Лічільники на кожну кімнату! Автономне опалення!!Вода є постійно
Тепло в батареї подається автономно
Туалет на кожному поверсі
Лічильники є на кожний кабінет.
+ Інтернет 150 грн на місяць (працю не залежно від світла).
Є парковка безкоштовно

6 010 $/мес
36 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 19
БЕЗ КОМИССИИ
Золотые Ворота
офисное помещение
165 м²
сегодня
Оренда офісного приміщення | 5 поверх | 165 м²
Пропонується в оренду сучасне офісне приміщення на 5-му поверсі бізнес-центру. Оптимальна площа для команди, зручне планування та професійне ділове середовище — ідеальне рішення для розвитку вашого бізнесу.
Основні умови оренди:
Площа: 165 м²
Поверх: 5
Орендна ставка: 18 $/м² ПДВ
OPEX: 7,5 $/м² ПДВ
Коефіцієнт загальних зон: 1,19 (застосовується до оренди та OPEX)
Комунальні платежі — окремо, за лічильниками
Місячний платіж:
(18 7,5) × 1,2 (ПДВ) × 1,19 × 165 = 6 008,31 $ / місяць
окремо комунальні послуги
Паркінг:
Вуличний паркінг — 250 $ ПДВ
Рівнева парковка — від 300 $ до 500 $ ПДВ
Офіс підійде для компаній, які цінують комфорт, ст...

18 000 $/мес
18 $/м²
Саксаганского ул., 115-А
БЕЗ КОМИССИИ
Университет
многофункциональное помещение
1000 м²
сегодня
БЕЗ комісії! Від представника власника!
Пропонується в довгострокову оренду УНІКАЛЬНЕ приміщення преміум-класу під VIP-відділення банку з двома броньованими сховищами, розташоване у самому серці Києва — вул. Саксаганського.
Подібних об’єктів немає на ринку — це справжній ексклюзив для серйозного бізнесу.
Структура приміщення:
1-й поверх (334 м²) — парадний фасад на Саксаганського, простора зона ресепшену, 4 окремі кабінети, 4 каси, три виходи (основний + два у закритий двір). Приміщення оснащене двома ліфтами, що забезпечують зручну логістику між рівнями.
2-й поверх (340 м²) — вишуканий дизайнерський ремонт, створений для роботи з VIP-клієнтами. Два окремі входи, броньовані вікна, ресепшен...

1 000 $/мес
8 $/м²
Хрестовый пер. (Николая Гайцана ул.), 8/9
многофункциональное помещение
120 м²
сегодня
Пропонується до оренди офісне приміщення, розташоване у самому центрі Києва за адресою:
Крестовий провулок, 8/9.
Площа - 120 м²
Поверх - цоколь
Формат - 5 окремих кабінетів, 1 кухня та 1 с/у
Вхід - окремий, фасадний
Паркування - 2 паркомісця у дворі
Офіс ідеально підійде для бізнесу, який цінує локацію, зручний доступ до транспорту та розвинену інфраструктуру. Можливе використання під ІТ-компанію, сервісну службу або представництво.
Унікальна локація у Печерському районі - престиж, тиха вулиця, швидкий доступ до Хрещатика, метро, ділових та урядових об'єктів.

8 500 $/мес
18 $/м²
Лаврская ул. (Январского восстания), 16а
многофункциональное помещение
480 м²
сегодня
Престижна локація для вашого бізнесу поруч із Київ-Печерською Лаврою!
Пропонується в оренду просторе офісне приміщення в бізнес-центрі за адресою вул. Лаврська, 16а. Ідеальний варіант для компаній, які цінують тишу, безпеку та статусний район.
Ключові переваги об'єкта:
• Локація: Самий центр Печерська. 15 хвилин пішки до станцій метро «Арсенальна» та «Печерська». Поруч зупинки громадського транспорту.
• Безпека та комфорт: Цілодобова охорона, відеоспостереження та облаштована територія БЦ, де приємно знаходитися. Укриття поруч.
• Планування: Функціональна кабінетна система (10 кабінетів), що дозволяє зручно розмістити різні відділи компанії.
Характеристики приміщення:
• Площа: 480 м².
• П...

23 367 $/мес
24 $/м²
Гарматная ул., 4
многофункциональное помещение
974 м²
сегодня
Офіс преміум-класу на 6 поверсі
Сучасний, стильний простір із меблями — готовий до роботи вашої команди.
Площа:
Корисна — 793,1 м²
Орендна — 973,65 м²
Приватна тераса 56 м² 2 балкони
Особливості:
Один вхід на поверх, власний ресепшн
Сучасний дизайнерський ремонт
Лаунж-кухня для команди
Переговорні кімнати
Санвузли (ж/ч) душова кімната
Оренда:
$16 ПДВ / м²
OpEx: $4 ПДВ / м²
Загальна вартість: $19 473 ПДВ = $23 367,60 / міс.
Ідеальний баланс комфорту, стилю та функціональності — офіс, який надихає працювати!
КОД: #A23340

15 000 грн/мес
375 грн/м²
Кожедуба ул., 3
многофункциональное помещение
40 м²
2024 год постройки
сегодня
Здається в оренду комерційне приміщення.
З окремим входом
Фасад
Сан вузол з душовою
Під любий вид діяльності
Звільниться з 1 червня.
Перегляд можливо в зручний для Вас час

3 600 $/мес
15 $/м²
Князя Романа Мстиславича ул. (Генерала Жмаченка), 22
торговое помещение
238 м²
2024 год постройки
сегодня
Здається в оренду комерційне приміщення в сучасному ЖК Новий Автограф за адресою: вул. Князя Романа Мстиславовича 22.
Приміщення фасадне без ремонту.
Відмінно підійде під магазин, клініку, офіс тощо.
Дуже зручна транспортна розв'язка, поряд парк.
#3165

40 000 $/мес
22 $/м²
Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 28-Б
многофункциональное помещение
1857 м²
сегодня
Здається в оренду ексклюзивна окрема будівля в самому серці Києва, на вулиці Василя Тютюнника 28Б, в безпосередній близькості до станції метро "Палац Україна".
Основні переваги:
Розташування: Престижний центр міста з відмінною транспортною доступністю.
Площа: Велика 5-поверхова будівля загальною площею 1857 м², ідеально підійде для представництва компанії, офісного центру, медичного закладу, навчального центру тощо.
Безпека: Закрита територія з контролем доступу, 28 паркомісць для співробітників та клієнтів. Встановлено сигналізацію та систему відеонагляду.
Комфорт: Наявність ліфта, готовий якісний ремонт, індивідуальна система опалення та сучасна приточно-витяжна вентиляція.
Енергоефе...

100 000 $/мес
1 000 $/м²
Князя Романа Мстиславича ул. (Генерала Жмаченка), 28
многофункциональное помещение