Фильтры
Продажа торговых помещений в Киеве
3 999 объявлений
- наибольшая площадь
3 999 объявлений
- наибольшая площадь

765 320 $
3 800 $/м²
Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 20-А
многофункциональное помещение
201 м²
2014 год постройки
сегодня
Продаж фасадного офісного приміщення (торгівельного приміщення) в ЖК "Новопечерські Липки за адресою вул. Верхогляда (Драгомирова), 18Б. Приміщення без ремонту, загальною площею 201.4 м2, розташоване на 1 поверсі. Приміщення має грамотне й функціональне планування: велика зона опен спейс з можливістю перепланування, санвузол та місце для кухні чи господарського блоку.
У приміщення заведено 38 кВт.
Переваги купівлі даного приміщення:
-Перший поверх - Ідеально підходить для зручного доступу та видимості.
Приміщення без ремонту - Це дозволяє реалізувати власні ідеї в дизайні та оформленні.
- Вихід на 7 чергу ЖК «Новопечерські Липки» - зручне розташування з виходом на перспективну частину компле...

20 400 $
12 $/м²
Крещатик ул. (Kreschatic), 27
многофункциональное помещение
1700 м²
1953 год постройки
сегодня
ОРЕНДА СКЛАДУ загальною площею у Подільському р-ні | Потужність 1 МВт
(складські бокси ангари та механічний цех).
Якісний асфальтований заїзд. Ідеально для фур та великогабаритного транспорту (TIR).
Територія: Зручна зона для маневрування та відстою вантажівок.
Приміщення підходять під будь-який тип діяльності.
ПЕРЕВАГИ:
Заведено 1000 кВт (1 МВт) електроенергії!
Продажа торговых помещений в Киеве

105 000 $
2 715 $/м²
Генерала Грекова ул., 2
многофункциональное помещение
39 м²
сегодня
Продаж приміщення в ЖК Варшавський 2, вул. Генерала Грекова, 2, будинок 14.2, загальна площа 38,68 м2.
Підходить для різного виду діяльності: магазину, кафе, офіс, студії краси, шоуруму чи іншого бізнесу.Закрита територія. Активне заселення і розвиток інфраструктури навколо створюють потужний потік людей, що робить це місце ідеальним для будь-якого бізнесу.
Пропонуємо пільговий період для нових орендарів — можливість підготувати приміщення для бізнесу перед початком оренди.
Поруч розташовані такі комплекси як Варшавський Плюс, Варшавський мікрорайон, Липинка, Крістер Град, Новомостицько - Замковецький.
До метро Нивки, Сирець - 13 хв на машині.
Телефонуйте для перегляду вже зараз!

140 000 $
1 915 $/м²
Ревуцкого ул., 54
торговое помещение
73 м²
2021 год постройки
2 дня назад
Продаж готового орендного бізнесу з мережевим орендарем і окупністю МЕНШЕ 9 років!
Прямий доступ до аудиторії у понад 3000 мешканців комплексу, що забезпечує стабільний виторг мережевому орендарю!
Пропонується фасадне приміщення 73.1 м² у новому ЖК «Ревуцький» (Дарницький р-н).
Ключові факти для інвестора:
+ Стабільний мережевий орендар.
+ Приміщення від самого початку було запроєктоване та введене в експлуатацію як нежитлове (комерційне). Не є переведеним із житлового фонду, статус не змінювався.
+ Нотаріальний договір на 5 років, щорічна індексація зафіксована в договорі.
+ Окупність інвестиції: близько 9,5 років.
+ Фасадний вхід без сходів. Збільшена потужність електрики.
Об’єкт у...

229 000 $
1 203 $/м²
Ярославская ул., 56-А
многофункциональное помещение
190 м²
сегодня
Продаж комерційної нерухомості БЦ КАНЬОН, 190 м2
Адреса: м. Київ, вул. Ярославська 56а
Призначення: Під офіс або комерційну діяльність
Пропонується в оренду/продаж престижне офісне приміщення 190.30м2 в бізнес-центрі «Каньйон» – одному з найреспектабельніших та сучасних БЦ в історичному серці Подолу.
Характеристики приміщення:
• Площа: 190,30м2
• Поверх: 5
• Стан: готове до використання, з ремонтом.
• Перегородки: гіпсокартон
• Комунікації: електрика, водопостачання, опалення, кондиціонування
• Парковка: можливість оренди паркомісця у УК
Переваги:
• Престижне розташування – Поділ, діловий центр Києва
• Зручна транспортна розв’язка (недалеко метро, громадський транспорт)
• Розвинена інфра...

250 000 $
2 358 $/м²
Воскресенский просп. (Перова), 44
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
106 м²
1963 год постройки
5 дней назад
Фасадний нежитлове приміщення 106 м² — комерційний актив із рідкісними технічними характеристиками, які формують його високу ліквідність та інвестиційну привабливість яке відкриває широкий спектр комерційного використання та забезпечує стабільний попит з боку орендарів.
Воскресенський проспект 44 ( ПЕРОВА)
Площа: 106 м²
• Висота стелі: 3 м
• Електрична потужність: 35 кВт
• Перший фасадний поверх
• Ролети на вікнах
• Мокрі точки в основному приміщенні та зоні перукарні
• Два окремих фасадних входи + вхід з двору
• Сигналізація
• Право власності з 2001 року приміщення НЕЖИТЛОВЕ (ніколи не було квартирою згідно з документами)
Основні інвестиційні переваги:
• Фасадний форм...

1 600 000 $
3 837 $/м²
Редутная ул., 65/71
многофункциональное помещение
417 м²
2016 год постройки
5 дней назад
Комерційне приміщення преміум-класу в Царському селі – ідеально під преміальний офіс, б’юті-клініку, спортклуб, шоурум або інший вид діяльності!
Адреса: вул. Редутна, 67
Площа: 417 кв.м. є ліфт в паркінг безпосередньо з офісу .
Поверх: перший (високий ) з 8 поверхів
Будинок клубного типу, збудований у 2016 році (монолітно-каркасна технологія).
Основні переваги:
- Престижне розташування: у самому серці Києва, поруч із Києво-Печерською Лаврою, Царським селом та Співочим полем.
- Зручна транспортна доступність: прямий виїзд у напрямку Конча-Заспи, Лісників, моста Патона, бульвару М. Міхновського, Набережно-Хрещатицької та вул. Старонаводницької.
- Елітний будинок із концепцією клубного житла,...

65 000 $
1 083 $/м²
Європейська ул., 2-Б
торговое помещение
60 м²
2016 год постройки
сегодня
Готовий орендний прибутковий бізнес
Комерційне приміщення з орендарем!
Окупність менше 9 років.
Паб працює більше восьми років.
Крюківщина
Повністю заселений ЖК «Євромісто» на 10000 мешканців
Вул. Європейська, 2-б
Фасад виходить на пішохідну зону та центральну дорогу ЖК.
Площа 60 м. кв.
Документи готові.
Терміновий продаж!
Без комісії.
65000 доларів США
[телефон скрыт]
Олег
Ищите торговые помещения в Киеве по фильтрам

315 000 $
3 150 $/м²
Берестейский просп. (Победы), 11 к2
торговое помещение
100 м²
2021 год постройки
1 нед. назад
-Біля входу у головний маркет комплексу та ресторану ! Приміщення 104,7 кв.м. Розгорнуті вітрини, окремий вхід, стелі Н=4 метри.
-ЖК "Manhattan" на 1400 квартир, 10000 кв.м. офісних приміщень. Вхідна група Бізнес-класу, просторе фойє з залою очікування, 5-швидкісних ліфтів "KONE", цілодобова охорона та відеонагляд, паркінг чотири рівні, гостьовий паркінг. Проспект Берестейський 11. Шевченківський центр, поряд Цирк, ТРЦ "Україна", "Смарт-Плаза".
Метро "Політехнічний Інститут" в пішій доступності.

528 000 $
2 500 $/м²
Бассейная ул., 2
многофункциональное помещение
211 м²
вчера
Продаж фасаднного комерційного приміщення в самому центрі Києва, БЦ преміум-класу Арена-Сіті, вул. Басейна 2, Бессарабка, Печерський район.
Локація має високий пішохідний та автомобільний трафік, що робить обєкт ідеальним для комерційної діяльності.
Приміщення розташоване на третьому поверсі, має окремий вхід з вул. Басейної. Загальна площа 211, 2 кв.м.
Планування передбачає зону рецепції, великий просторий зал, окремі приміщення та кабінети, приміщення для кухні, санвузли.
Гарне планування з можливістю адаптації під різні види бізнесу.
Центральне розташування поруч із ТРЦ, ресторанами, офісними будівлями. Підійде під шоурум, салон краси, студію, клініку, офіс, коворкінг, творчу студію,...

205 000 $
2 092 $/м²
Шелковичная ул., 7-А
многофункциональное помещение
98 м²
сегодня
Вул.Шелковична 7А. Печерск. 93кв.м
Ідеальне місце для вашого бізнесу! Пропонуємо комерційне приміщення площею 93м² із сучасним ремонтом, окремою вхідною групою !
Площа: 93 м², приміщення з окремим входом!
Висота стелі: 2.7м
Ремонт: капітальний
Стіни: Товщина 50 см (зовнішні та міжкімнатні), додаткова звукоізоляція. Приточно витяжна вентиляція
Електропостачання: 15квт
Безпека та безперебійне електропостачання – Ваш бізнес завжди в роботі.
Окремий вхід: Зручний доступ для клієнтів і працівників, підвищує престижність.
Гнучкість: Універсальне планування підходить для різних видів бізнесу – від творчих студій , салонов, цехів,офісів та коворкінгу.
Локація: Центр Києва, високий пішохідний і транс...

225 000 $
1 419 $/м²
Антоновича ул. (Горького), 103-А
многофункциональное помещение
159 м²
1994 год постройки
сегодня
Київ, вулиця Антоновича, 103А - одна з ключових вулиць: постійний попит на офіси та житло.
Поруч із Палац «Україна» та Володимирський ринок.
Продаж комерційного приміщення - 158,6 м2 - можливість переведення в житло.
17 поверх / 20-поверхового будинку.
Формат: можливий поділ на 2 повноцінні автономні блоки.
Переваги об’єкта
- Світло не вимикають;
- Стабільні комунікації;
- Високий попит на оренду.
Планування:
- 2 частини: 82 м2 та 72 м2 + коридор 4,5 м.
У кожному блоці:
- 4 кімнати;
- кухня;
- санвузол;
- кладова.
Блоки з’єднані, але можуть працювати окремо.
Ідеально під:
- 2 орендарів;
- офіс із кабінетною системою;
- апартаменти / житло.
Характеристики
- Просторі кімнати правил...
71 800 $
552 $/м²
Гамаліївська ул. (Олександра Бестужева), 34
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
130 м²
вчера
Продається комерційне приміщення на 1-му поверсі житлового будинку (2007 р.)
Адреса: вулиця Гамаліївська, 34 ( Вітряні Гори, Подільський район).
Площа: 130 м²
Стан: будівельний ремонт, готове до оздоблення під ваш формат
Фасад, окремий вхід
Комунікації та електрика підключені та працюють справно
Ідеально під аптеку, медцентр, магазин, банк, офіс, салон, навчальний центр, шоурум
Густозаселений житловий масив, стабільний пішохідний трафік
Торг доречний
У цьому ж будинку є ще 2 приміщення:
• 101 м² — з ремонтом, з орендарем, окремий вхід
• 193 м² — з ремонтом, з орендарем, окремий вхід
Можна придбати окремо або разом — готовий прибутковий об'єкт для інвестора
Приміщення вільне, готове до ро...

126 000 $
3 000 $/м²
Михаила Максимовича ул. (Трутенко Онуфрия), 26-Д
торговое помещение
42 м²
2024 год постройки
1 нед. назад
Від Власника ! Робоче під оренду. Заселена фасадна лінійка.
-Усі йдуть через алею фонтанів на видовий майданчик до цього приміщення !
-Нежитлове приміщення 42,2 кв.м, 1-й поверх, висота стелі Н=3,5 метри, два входи, місце під велику вивіску. Лічильники на тепло воду та електрику. Вивіска дивиться на видовий майданчик, та на парадні входи будинку "Лінкольн".
-ЖК "Нова Англія» це надзвичайне місто в місті, 14-ть будинків, це 4600 квартир, підземний та наземний паркінг, велика школа, дитячий садок, якісні дитячі майданчики, дитячі гуртки, спортивний майданчик, тенісний корт, міні-футбол, барбекю, салони, клініки, сімейний врач, майданчик для собак, кафе, ресторан, маркети. Метро "Васильківсь...

199 000 $
1 843 $/м²
Владимира Ивасюка просп. (Героїв Сталінграду), 8
БЕЗ КОМИССИИ
Минская
многофункциональное помещение
108 м²
4 дня назад
Продаж фасадного комерційного приміщення 108,5 м² | Оболонські Липки | вул. Володимира Івасюка, 8 к.5 (Героїв Сталінграду)
Якщо вам потрібна локація, яка продає сама себе — це вона.
Оболонські Липки: статус, трафік, платоспроможна аудиторія й інфраструктура “все під рукою”.
Ідеально під офіс, сервіс, студію, салон, медичний/освітній формат або як інвестиція під оренду.
Ключові характеристики:
Площа: 108,5 м²
Поверх: 2 Окремий фасадний вхід з 1-го поверху, фасад на проспект В. Івасюка.
(якщо з двору — 1 поверх Окремий вхід)
Окремий вхід з 1-го поверху
Стеля: 3 м
Кімнати: Три повноцінні кімнати з умивальниками, два підсобних приміщення, два санвузли, вбудована кухня.
Потужність: 32,2 кВт
Відео...

377 000 $
1 024 $/м²
Голосеевский просп. (40-летия Октября), 68
многофункциональное помещение
368 м²
2006 год постройки
5 дней назад
Продаємо простір який одразу працює на ваш бізнес.
Фасад у 20 метрів забезпечує максимальну видимість навіть з автомобіля.
Також є два окремих входи, що робить приміщення автономним.
Стелі 3,32 м. ідеально для планування у будь-яких розмірах, а також для теплозбереження.
Приміщення має відкрите планування і саме тут можна реалізувати будь-яку ідею: від шоуруму чи ресторану до медичного центру, салону чи освітнього простору.
Переваги локації
• Оточення нових житлових комплексів формує стабільний потік потенційних клієнтів.
• Метро — фактично біля входу.
• Трафік — активний, рівномірний, ідеальний для бізнесу, який потребує видимості та доступності.
Технічні характеристики
• Центр...

350 000 $
933 $/м²
Степана Бандеры просп. (Московський), 8
многофункциональное помещение
375 м²
сегодня
Ексклюзив!
Продаж цікавого дохідного об'єкта комерційної діяльності - нежитлової 1-поверхової будівлі по проспекту Степана Бандери 8 (проспект Московський 8) розміром 375 кв.м.
1. Право власності на будівлю
2. Земельна ділянка 12.92 соток проінвентаризована і платиться невеликий податок на землю, документація подана у Київську міську раду на договір оренди. Окремий заїзд у внутрішню частину будівлі і земельної ділянки
3. Є надійні стабільні орендарі - не буде питань з окупністю
4. 15 кВт заведено - можна збільшити до 50 кВт, водопровід і каналізація
Продаж корпоративних прав ТОВ, документи в порядку.
Оперативний показ, усі подробиці по телефону та при зустрічі

180 000 $
2 308 $/м²
Коломыйский пер., 17/31а
многофункциональное помещение
78 м²
2011 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця!!!
Продається готовий бізнес — клініка для естетичної медицини!
Якій знаходиться у престижному житловому комплексі
ЖК «Васильківський»,
на пров. Коломийський, буд. 17/31а,
в престижному Голосіївському районі.
Загальна поща 78.3 м2.
Житлова площа 41.9м2.
Висота стель 2.7м.
• Три великі кабінети, душ, ванна під кухню, нові меблі і кондиціонери
• Клініка готова до комерційного використання
• Локація: підніжжя метро Васильківська — 2 хвилини пішки.
Поруч — супермаркети, кафе, медичні заклади, навчальні заклади, зручна транспортна розв’язка, новий будинок,
поруч Голосіївський парк імені М.Рильського, ВДНГ.
• Сусіди: стоматологія та лазерні технології — активний м...

140 000 $
1 455 $/м²
Петра Калнишевського ул. (Михайла Майорова), 7
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ул. Петра Калнышевского, 7
многофункциональное помещение
96 м²
2010 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: Оболонський Район, Калнишевського 7
Характеристики приміщення:
• Площа: загальна 96,2м²
• Кількість кабінетів: 5 окремих кабінетів
• Поверх: 2/25
• Тип будинку: монолітно-каркасний
Стан та ремонт:
• Гарний ремонт
• Деякі меблі лишаються
• Техніка: кондиціонер, пральна машина, мікрохвильовка
Інфраструктура та локація:
Поруч гарний трафік як мешканців самого будинку, так і приходять люди із сусіднього величезного комплексу «Яскравий»
Ціна: 140 000$ - Без комісії
Умови продажу: готівка + безготівку також розглядаємо

99 000 $
788 $/м²
Абрикосовая ул., 14
многофункциональное помещение
126 м²
2016 год постройки
сегодня
с. Гатне, вул. Абрикосова, 14.
ЖК “Almond” (комфорт-класу).
Київ. Теремки - 5 хвилин пішки.
Н/Ф. Приміщення, 125.7 м2.
1-й поверх. Фасадні вікна!
Знаходиться на кордоні Києва та с. Гатне.
Комерційне приміщення з ремонтом!
Чудово підійде під: офіційне представництво, агентство, офіс, клініку, салон краси, авто-маркет, тощо.
Гарний пішохідний та автомобільний трафік.
Приміщення складається з:
1. Кімната 20 м2. з двома великими фасадними вікнами.
2. Кімната 14 м2. (внутрішня, без вікон).
3. Кімната 67 м2. з трьома великими вікнами, кондиціонером та просторою шафою з дзеркалами.
4. Коридор 10 м2. з окремою вхідною групою.
5. Санвузол 3.6 м2.
6. Технічне приміщення 3.81 м2. з електро котлом, л...