Фільтри
Продаж квартир в Києві
1 920 оголошень
- найбільша площа
1 920 оголошень
- найбільша площа

310 000 $
1 555 $/м²
Лук'янівський пров., 2
3 кімнати
199 / 120 / 35 м²
поверх 2 з 5
2023 рік побудови
сьогодні
Найкраща пропозиція на ринку! Квартира та два паркомісця в підземному паркінгу у клубному будинку за 310 000$!
Квартира унікальна за своїми характеристиками, зі стелями від 3,4м до 4,8м, двома великими балконами-терасами та французським балконом у тихий затишний двір.
Будинок введений в експлуатацію, активно заселяється. Преміальна якість забудови - від оздоблення фасаду травертином, цегляних стін до мармурових підлог у підіздах. Ліфт йде у підземний паркінг, одразу до сімейного машиномісця яке входить у вартість!
Такі пропозиції бувають раз на життя, перегляд у зручний час, телефонуйте прямо зараз!

140 000 $
1 096 $/м²
Катерини Білокур вул., 8
3 кімнати
128 / 55 / 30 м²
поверх 3 з 3
1954 рік побудови
сьогодні
Унікальна пропозиція в тихому і затишному куточку Печерська біля Ботанічного саду Гришка.
Дворівнева сталінка за найкращою ціною. Перший рівень кухня- вітальня і санвузол, балкон у тихий двір. Другий рівень під ремонт. Можна розпланувати на 3 окремі кімнати, гардеробну і просторий санвузол. Був повністю замінений дах у будинку у 2024 році. Мансардні вікна які були раніше в наявності, але потребують повторного монтажу у дах. Обʼєкт унікальний за технічними характеристиками і ціною, хоч і потребує коштів щоб до остаточної реновації.
В цьому будинку розташована бібліотека ім. Катерини Білокур, поруч бомбосховище, 2 школи, дитячий садок, лікарня, метро Звіринецька (Дружби Народів) і ботанічний...
Придбати квартиру в Києві

195 000 $
1 948 $/м²
Гарматна вул., 38-А
3 кімнати
100 / 52 / 13 м²
поверх 10 з 19
2016 рік побудови
сьогодні
Продам видову 3-кімнатну квартиру в ЖК “Козацький”, вул. Гарматна, 38-А.
Власник. Без комісії.
10 поверх із 19
Загальна площа — 100,1 м²
Планування:
3 окремі кімнати
кухня — 12,9 м²
лоджія — 7 м² + 0,8 м²
гардеробна — 2,4 м²
видова квартира
вікна з кімнат і кухні виходять на парк Орлятко
гарний відкритий простір без забудови
Переваги:
будинок з резервним живленням
ліфт, вода і тепло працюють навіть при відключеннях
Опалення:
індивідуальний облік тепла
тепла підлога (ванна + лоджія)
кондиціонери в кожній кімнаті та кухні
Додатково:
система очищення...

72 000 $
847 $/м²
Ревуцького вул., 44
3 кімнати
85 / 42 / 9 м²
поверх 1 з 16
1995 рік побудови
2 дні тому
3-кімнатна квартира | вул. Ревуцького, 44 | Дарницький район | м. Харківська — 3 хв
Продається унікальна простора трикімнатна квартира на безпечному першому поверсі у доглянутому будинку серії АППС. Аналогів на ринку немає. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, тишу та розвинену інфраструктуру.
ПРО БУДИНОК
- Будинок серії АППС
- 16 поверхів, рік будівництва — 1995
- Висота стелі — 2,75 м
- Чисте парадне, нові ліфти
- Поштомат у під’їзді
- Будинок обслуговує професійна управляюча компанія
ПРО КВАРТИРУ
- 82 м² загальної площі
- Роздільне планування
- Прихожа закритого типу
- Просторий хол — 19,2 м²
- Три окремі спальні: 12 / 12 / 18 м²
- Кухня — 8,4 м²
- Роздільний санвузол
Квар...

299 000 $
3 987 $/м²
Ґарета Джонса вул. (Сім'ї Хохлових), 12
3 кімнати
75 / 60 / 10 м²
поверх 2 з 12
2023 рік побудови
вчора
Стильна квартира в інноваційному ЖК [посилання приховано]
Продаж дизайнерської квартири у самому серці першого в Україні інноваційного парку — [посилання приховано]. Це не просто нерухомість, це стиль життя в екосистемі, де технології, безпека та комфорт об'єднані в єдине ціле.
Про квартиру: Простір та Функціональність
Квартира розташована на 2-му поверсі, загальна площа — 75 м². Завдяки висоті стель 2.85 м та панорамному склінню, простір наповнений світлом.
Ідеальне планування для життя:
Кухня-вітальня: Простора open-space зона з виходом на власний балкон. Велика вітальня з розкладним диваном — ідеальне місце для відпочинку та прийому гостей.
Master Bedroom: Затишна спальня з власною г...

920 000 $
7 077 $/м²
Євгена Коновальця вул. (Щорса), 26-А
3 кімнати
130 / 60 / 40 м²
поверх 12 з 25
сьогодні
Продаж ексклюзивної 4-кімнатної квартирі в ЖК Skyline Residence, Печерськ, вул. Євгена Коновальця, 26А, Центр.
Площа: 130 м²,
Поверх 12/25
Є генератор все працює під час відключень електроенергіі.
Планування одне з кращих в будинку, правильна форма квартири:
Кухня-вітальня (меблі Diesel);
Головна спальня;
Дитяча з двома ліжками;
Кабінет/дитяча;
2 санвузли (з ванною та душем);
Пральня
Балкон
Дизайн і техніка:
Авторський ремонт, кухня й меблі Diesel, техніка преміум-класу Miele. Встановлено "розумний дім", підігрів підлоги, кондиціювання, управління шторами з пульта. В квартиру вкладено біля 500к.
Skyline Residence/ Скайлайн це клубний формат ЖК із презентабельною вхідною групою та окремою...

65 000 $
923 $/м²
Петра Радченка вул., 8
ПРЕМІУМ
Олександрівська слобідка
3 кімнати
70 / 41 / 8 м²
поверх 9 з 14
1983 рік побудови
сьогодні
Солом'янський район. Петра Радченка 8. 3 кімнатна квартира з ремонтом по вулиці. Цегляний будинок. Середній 9 поверх. Загальна площа 70.4м2, житлова 42.2м2. Зручне планування, три окремі кімнати, на підлозі паркет, кухня 8.2м2. Роздільній с\в. Бойлер, Замінена проводка, повірені лічильники. Великий балкон на дві кімнати та кухню. Чистий під'їзд, 2 ліфти. Завжди знайдеться місце для паркування. Поруч магазини, Нова Пошта, Зупинка транспорту.
Держпрограми не розглядаємо.

200 000 $
2 128 $/м²
Михайла Донця вул., 2-А
3 кімнати
94 / 78 / 14 м²
поверх 10 з 26
2017 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується до продажу простора, світла та неймовірно затишна 3-х кімнатна квартира площею 94 кв.м, у Солом’янському районі.
Квартира у відмінному стані, повністю укомплектована та готова до комфортного проживання.
Переваги квартири: Розташована на 10-му поверсі( поверх закритий на СКД)
Сучасне планування, додатково утеплена, світлі та просторі кімнати, є окрема гардеробна кімната.
Всі необхідні меблі та техніка вже в квартирі.
Сучасна система очищення води+ окремий фільтр для питної води. Тепла, світла, доглянута ( є тепла підлога).
Закрита територія будинку з охороною та відеоспостереження 24/7. На території будинку є кафе, магазини, салони та дитячий садок. Також в будинку є дво...
Шукайте нерухомість в Києві за фільтрами

800 000 $
7 273 $/м²
Івана Федорова вул., 2-А
3 кімнати
110 / 70 / 30 м²
поверх 18 з 26
сьогодні
Продаж видової 3-кімнатної квартири в ЖК Tetris Hall 2, вул. Івана Федорова, 2а, центр, Печерськ.
Без комісії. Пряма пропозиція від власника, СПП, є відеоогляд. Обладнана інвентором. Пряцює при відключені опалення/вода/ліфти.
У продажу — унікальна 3-кімнатна квартира площею 110 м² в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Tetris Hall. Будинок із басейном на даху, лаунж-зоною та панорамними терасами — символ сучасного стилю та комфорту в самому серці столиці.
Про квартиру
Квартира розташована на 18-му поверсі, із панорамним видом на НСК «Олімпійський» та історичну частину міста. Виконано новий дизайнерський ремонт за індивідуальним проєктом.
Усе абсолютно нове: меблі, техніка,...

299 999 $
2 381 $/м²
Нижній Вал вул., 27-29
3 кімнати
126 / 80 / 35 м²
поверх 5 з 12
сьогодні
Дворівнева квартира із зимовим садом у серці Подолу,
Нижній Вал 27-29,
5/6 поверхи,
126 м.кв.
Історичний центр Києва, Поділ.
Новобудова, неймовірний вигляд з балкону - на Андріївську церкву, Софійський та Михайлівський Собори. 5 хв до Андріївського узвозу.
Вхід у метро Контрактова площа - прямо у внутрішньому дворі будинку.
2 майстер-спальні з санвузлами та гардеробом, кабінет, кухня із їдальнею, спортивна зона, вітальня (1 спальня та вітальня- «за трьома стінами», 2 виходи з квартири на 5 та 6 поверхи)
Унікальний зимовий сад зі скляним дахом.
Три санвузли,
підігрів підлоги по всій площі, утеплення стін та стелі, автономне опалення, очистка води, система витяжної вентиляції, кондиціо...

350 000 $
2 574 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 14
3 кімнати
136 / 48 / 69 м²
поверх 5 з 17
2010 рік побудови
2 дні тому
На продаж пропонується чудова 4-х кімнатна квартира площею 135.5 м2 в ЖК "Новопечерські Липки", Печерський р-н
5/17 поверх / 135.5 м2 / 3 спальні / вид на вул. Верхогляда / Печерський р-н / Звіринецька
Планування:
- Основна спальня з власним санвузлом
- 2 окремі спальні
- Санвузол
- Гардеробна
- Велика кухня-вітальня(68.9 м2)
- Лоджія
Простора квартира в самому центрі Новопечерських Липок, поруч з всією необхідною інфраструктурою комплексу.
В оренду ніколи не здавалась, проживали лише власники, має гарний косметичний стан та всі необхідні побутові пристрої.
З бонусів - гарний вид.
Окремо є в продажі є паркомісце (ціна по запиту)

699 000 $
4 854 $/м²
Новоселицька вул., 10
3 кімнати
144 / 80 / 19 м²
поверх 2 з 9
2014 рік побудови
3 дні тому
ЖК «Ренесанс»
📍 вул. Новоселецька, 10
Продаж 3-кімнатної квартири
✨ Преміальні апартаменти в автономному будинку
⚡️ Завжди є світло, опалення та вода
Характеристики:
• Поверх: 2/9
• Площа: 144 м² (житлова — 80 м², кухня — 19 м²)
• Висота стель: 3,10 м
• Двостороння квартира
• На поверсі лише 2 квартири — максимум приватності
Планування:
• Простора кухня-вітальня
• 2 спальні з власними санвузлами
• Пральна кімната + гостьовий санвузол
• Окрема гардеробна
Деталі інтер’єру:
Класика
Будинок та двір:
ЖК Renaissance Residence розташований у Посольському кварталі Печерська — одному з найпрестижніших районів Києва.
Технічні переваги та комфорт:
• Автономне опалення: 3 котельні з комп’ютерним уп...

81 000 $
900 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 18
3 кімнати
90 / 60 / 25 м²
поверх 9 з 10
сьогодні
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 3 кімнатної дворівневої квартири 90 м2 котра знаходиться на 9 поверсі десяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий ЖК , Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025 року, здан, введений в експлуатацію!!! У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.
У квартирі зробл...

109 000 $
1 094 $/м²
Братства Тарасівців вул. (Декабристів), 12/37
3 кімнати
100 / 58 / 14 м²
поверх 15 з 26
2003 рік побудови
сьогодні
Продаж без комісії затишної 3к квартири по вул. Братства тарасівців, 12/37, Дарницкий район, Лівий берег
Загальна площа 99,6 м2, житлова площа 58 м2, кухня 14 м2
Квартира розташована на 15 поверсі 24 поверхового будинку
Квартира складається з:
2 спальні кімнати
Просторий зал
Велика кухня
Роздільний санвузол з ванною
Коридор
Засклений балкон
В квартирі відмінне двостороннє планування, всі кімнати роздільні. Простора вітальня з великими вікнами забезпечує достатньо світла та затишку, велика спальня та окрема кімната для кабінету або дитячої!
Будинок 2003 року, побудований за монолітно-каркасною технологією, взимку теплий, літом прохолодний. Під’їзд в середині двору. Наприкінці 2024...

73 900 $
725 $/м²
Архітектора Вербицького вул., 22/1
3 кімнати
102 / 64 / 9 м²
поверх 9 з 9
1984 рік побудови
сьогодні
Архітектора Вербицького 22/1 Дарницький район Харківська метро пішки.
Продам 3-х кімнатну квартиру по вулиці Архітектора Вербицького 22/1. Харківський масив. Дарницький район. 9-й поверх, 9 поверхового будинку 96 серії ( 10-й поверх технічний ), 102/64/9 кв.м. Квартира складається з кухні, вітальні, 3-х спален, санвузла роздільного в кафелі та 4-х балкона засклених. Житловий стан: деревяні склопакети, ліноліум, вбудована кухня, міжкімнатні двері - дерево. Броньовані двері, домофон, кабельне телебачення, інтернет.
Розвинута інфраструктура: школи, дитячі садки, ТРЦ, фітнес-клуб Спортлайф, супермаркети, ринок, поліклініка, зона відпочинку, озера, парк.
Зручна транспортна розв'язка. Станція метр...

600 000 $
4 724 $/м²
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17-А
3 кімнати
127 / 60 / 20 м²
поверх 14 з 19
2021 рік побудови
2 дні тому
ПРОДАЖ унікальної VIP квартири в ЖК «Ярославів Град»
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 17А
14-й поверх з 19
ПЛОЩА – 127 м.кв.
До Вашої уваги пропонується нова стильна квартира виконана за авторським проектом. Це унікальна квартира, спроектована згідно сучасних стандартів та має технологію розумного будинку. В квартирі виконаний сучасний авторський ремонт з якісної побутової техніки та меблевої фурнітури від провідних світових брендів.
ПЛАНУВАННЯ:
- Вхідна група у вигляді просторого фоє з виходом до інших кімнат;
- Пральна кімната;
- Гостьвий санвузол (душ);
- Велика кухня-вітальня з панорамним видом на місто і виходом на відкритий балкон;
- Спальна кімната;
- Спальна кімната «Ma...

175 000 $
1 190 $/м²
Вишгородська вул., 45-Б/4
3 кімнати
147 / 54 / 13 м²
поверх 14 з 14
2011 рік побудови
сьогодні
Добрий день!
Продаємо ПЕНТХАУС, 3-кімнатну квартиру, з чистою юридичною історією, комфортним плануванням та унікальною терасою!
! Продаж БЕЗ КОМІСІЇ !
Опис та фотографії відповідають дійсності!
ПРО КВАРТИРУ:
• Загальна площа: 147,1 м²
• Поверх: 14 / 14
• Формат: дворівнева квартира + окрема власна тераса 141 м² !!!
Перший рівень - комфортний простір для щоденного життя, з логічним зонуванням і великою кількістю світла:
- вхідна зона / коридор
- гостьовий санвузол
- простора кухня-вітальня 41,8 м²
- лоджія з видом у внутрішній двір
- master bedroom з окремим передпокоєм та великою ванною кімнатою
Другий рівень:
- окрема кімната з безліччю призначень (кабінет / лаунж / ігрова / тощо)
-...

167 999 $
1 680 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 48
3 кімнати
100 / 49 / 13 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Стиль та якість неперевершеної квартири з авторським дизайном ремонту, сучасне планування: кухня вітальня, спальня, кабінет, велика гардероба кімната , ванна кімната з вікном, душова кабіна, вбудовані шафа-купе, меблі, техніка, камін, Н=3.6м, дореволюційний цегляний теплий будинок , перекриття: залізобетон, закритий двір, парковка, розвинена інфраструктура: поруч магазини, дитячі садочки, школа, поліклініка, парк Голосіівський, метро Деміївська- 3 хвилини. До центру -10 хвилин.

387 000 $
2 846 $/м²
Саперне Поле вул., 5-А
3 кімнати
136 / 64 / 28 м²
поверх 9 з 9
2017 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив 3 кімнатна квартира Бульвар Фонтанів
Ціна 2900 за метр
Вид на Тарьян Тауерс
Оперативний показ в будь який час
Безпечний ЖК в центрі міста

120 000 $
1 519 $/м²
Миколи Ушакова вул., 1-Д
3 кімнати
79 / 28 / 26 м²
поверх 24 з 25
2015 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу затишну й простору 3-кімнатну квартиру в ЖК бізнес класу Адмірал за адресою вул. Миколи Ушакова 1Д, Святошинський район
79м2
24/25 поверхового будинку
Це комфортне сімейне житло з продуманим плануванням, якісним ремонтом і чудовою локацією поруч з лісом та озером, що дарує свіже повітря, тишу та приємну атмосферу для життя.
Квартира має три роздільні кімнати, велику кухню-студію, два окремі санвузли, балкон і простору терасу. Стелі 3.2 метри, як у сталінці, що додає відчуття простору та світла. На терасі можна облаштувати затишну BBQ-зону для відпочинку або за потреби зробити якісне скління, перетворивши її на додатковий функціональний простір. Вікна виходять на Сх...