Фильтры
Продажа квартир в Киеве - страница 201
7 534 объявления
- наибольшая площадь
7 534 объявления
- наибольшая площадь
99 999 $
1 887 $/м²
Промениста ул., 42
2 комнаты
53 / 25 / 10 м²
этаж 4 из 4
1 нед. назад
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Parkland | 53 м² |
Пропонується сучасна, абсолютно НОВА та повністю готова до проживання 2-кімнатна квартира у престижному житловому комплексі ЖК Parkland. НІХТО НЕ ПРОЖИВАВ, ВСЕ НОВЕ
📐 Характеристики квартири:
Площа: 53 м²
Функціональне планування: кухня,2 окремі спальні, гардеробна кімната, балкон
Сучасний дизайнерський ремонт, усе нове, ніхто не проживав
Вбудований холодильник
Підготовлені місця під душову шафу та мікрохвильову піч
📍 Локація – ЖК Parkland:...

179 000 $
2 672 $/м²
Всеволода Змеенко ул., 15/23
2 комнаты
67 / 29 / 30 м²
этаж 7 из 23
2025 год постройки
1 нед. назад
Продам 2к квартиру з авторським дизайном у ЖК комфорт класу - Варшавський 3
Буд. 10.1, адреса вул. Змієнка, 15/23, Подільський район.
повер 7 з 25 (Вікна у двір)
Загальна площа: 67м ² Кухня: 30м ²
Вартість 179 000$
БЕЗ комісії для покупця
Податки від оцінки сплачує покупець.
Повна комплектація всіх кімнат. Нічого не потрібно докупати. Можна одразу заїжджати та насолоджуватись життям у сучасному ЖК з розвиненою інфраструктурою. Планування: євротрьошка (простора кухня-вітальня, 2 санвузли, 2 окремі кімнати). В квартирі проведена якісна електрика. Є вихід під EcoFlow Всі меблі зроблені на замовлення та підібрані по стилістиці. Якісна сантехніка прихованого монтажу. Встановлений фільтр на воду...
115 000 $
1 054 $/м²
Николая Голего ул. (Лебедєва-Кумача), 12
3 комнаты
109 / 59 / 12 м²
этаж 13 из 14
1999 год постройки
1 нед. назад
Продаж просторої 3-кімнатної квартири біля метро Шулявська, вул. Миколи Голего (Лебедєва-Кумача), 12.
Будинок: серія КТ 1999 року.
Солом’янський район, поряд із НАУ, вул. Миколи Голего (Лебедєва-Кумача), 12
Загальна площа — 109,1м²
• Житлова: 59м²
• Кухня: 12 м²
13 поверх із 14
Будинок з керамзитобетонних панелей
В будинку буде встановлено інвертор для ліфту, води та опалення.
⸻
Планування та переваги:
• Всі кімнати окремі
• Повноцінне двоспальне ліжко в одній кімнаті, зручні дивани — в інших
• 2 санвузли, 3 лоджії
• Квартира дуже простора, світла та тиха
⸻
Інфраструктура:
• Поруч школа, дитсадок, Національний авіаційний університет (НАУ)
• Метро Шулявська — 10 хвилин на громадському тр...

82 000 $
2 113 $/м²
Самойло Кошки ул. (Маршала Конєва), 5-Б
1 комната
39 / 18 / 8 м²
этаж 16 из 25
2018 год постройки
1 нед. назад
Продається однокімн квартира по вул. Самійла Кішки 5 Б (Маршала Конєва), Ліко Град , ВДНГ , метро Іподром , Виставковий 10хв пішки.
Квартира в ЖК «Евріка» , будинок введений в експлуатацію!
Видова квартира на 16 поверсі, загальною площею 38,8 м², кухня 8 м², кімната 18 м², лоджія, санвузол суміжний.
Ремонт виконаний з дорогих та якісних матеріалів, продуманий до дрібниць, робили для себе. Меблі та техніка преміум-класу, залишається все, що на фото.
Квартира повністю готова до проживання.
Будинок побуд 2018р., спец.проект, панель із зовнішнім утепленням. Має власну котельню, сонячні панелі, генератор та обладнане укриття, ліфти функціонують під час вимкнення світла.
До метро «Іподром» або «Ви...

120 000 $
1 166 $/м²
Сапёрно-Слободская ул., 22
3 комнаты
103 / 48 / 17 м²
этаж 11 из 23
2008 год постройки
1 нед. назад
Продається 2-кімнатна квартира площею 102,9 м² по вул. Саперно-Слобідська, 22 у Голосіївському районі — одному з найпрестижніших районів столиці.
Квартира розташована на 11 поверсі 23-поверхового сучасного будинку 2008 року побудови. Будинок монолітно-каркасний, з якісною забудовою, продуманими інженерними рішеннями, гарною шумо- та теплоізоляцією.
Закрита територія, консьєрж-сервіс, підземний та гостьовий паркінг, ОСББ, п’ять ліфтів (пасажирські, вантажний та колясковий) забезпечують комфортне проживання та порядок у будинку.
Квартира має вдале вільне планування: простора кухня 17,3 м², дві окремі кімнати 17,2 м² та 30,3 м², два санвузли, велика лоджія з виходом у кухню та вітальню. Видо...

113 000 $
1 329 $/м²
Никольско-Слободская ул., 10
3 комнаты
85 / 54 / 18 м²
этаж 24 из 26
1 нед. назад
Актуальна!
Пропонується квартира у одному з найкомфортніших комплексів на Русанівці — “Русанівська Гавань”.
Формат: 2 окремі кімнати + простора кухня-вітальня.
Переваги квартири:
Площа — 85 м², продумане планування.
Стан — після будівельників, виконано початкові ремонтні роботи.
Розведена електрика та сантехніка — мінус частина витрат і часу на старт ремонту.
Конвектори у підлозі — сучасне та ефективне рішення для обігріву.
Високі стелі, великі вікна, багато світла.
Ідеально для створення індивідуального дизайну.
Про комплекс:
Сучасна набережна, зона прогулянок та велодоріжки.
Закрита територія, охорона, відеонагляд.
Поруч дитячі садки, школа, магазини, кафе, швидкий доступ до центру.
Ідеал...

259 500 $
3 108 $/м²
Берестейский просп. (Победы), 11
3 комнаты
84 / 40 / 30 м²
этаж 20 из 36
1 нед. назад
Шикарна квартира з авторським ремонтом.
Житловий комплекс Manhattan City – елітний об'єкт, що вражає своєю витонченістю. Складається з трьох вишуканих башт, кожна з яких налічує 36 поверхів. Кожен фасад вражає своєю унікальністю, а система освітлення створює вражаючий ефект руху.
Адреса цього об'єкта – проспект Перемоги, 11 (Берестейський проспект) у Шевченківському районі. Будинок №2
Представляється квартира площею 83.5 м2, з функціональним плануванням, об'єднуючи кухню-студію та спальню в одному просторі.
Внутрішнє оформлення цього житла проходить за новим авторським ремонтом 2024 року.
Розташована на 20-му поверсі з 36, вона дарує панорамний вид на місто.
Квартира вже укомплектована ст...

145 000 $
2 224 $/м²
Голосеевский просп. (40-летия Октября), 84
2 комнаты
65 / 26 / 26 м²
этаж 3 из 5
1964 год постройки
1 нед. назад
Продаж двокімнатної квартири 65,2 м2 з кухнею-вітальнею по просп. Голосіївський, 84, метро Голосіївська 7 хвилин пішки.
Квартира на третьому поверсі у цегляному будинку з ліфтом та газом. Тристороння світла, простора квартира.
Виконаний сучасний дизайнерський ремонт, з використанням якісних матеріалів. Повністю мебльована з системою відеоспостереження та датчиками руху. Варіант для тих, хто цінує стиль, якість та сучасні технології.
Поруч супермаркети, кав’ярні, аптеки, спортклуби та магазини. Голосіївський ліс, озера, метро.

110 000 $
2 236 $/м²
Академика Глушкова просп., 9-Г
1 комната
49 / 19 / 13 м²
этаж 11 из 25
2019 год постройки
1 нед. назад
Продаж 1 кімн. квартири просп. Академика Глушкова, 9Г Голосіївський, Теремки-1 в 10 хвилинах ходьби до метро Іподром. Будинок: новий фонд 2019 року, монолітно-каркасний з утепленням. Опалення: централізоване • автономна котельня. Квартира на 11пов площею 49,2м.кв., житлова 19.3 м², кухня 12.9 м² Ремонт, всі необхідні меблі.
Поруч ТЦ "Магелан", ЖК Метрополіс, "Respublika Park", "Епіцентр", "METRO", "Ашан", "Сільпо", дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту, школи та дитсадки.

72 000 $
1 752 $/м²
Михаила Максимовича ул. (Трутенко Онуфрия), (Будинок «Престон»)
1 комната
41 / 14 / 15 м²
этаж 6 из 21
2025 год постройки
1 нед. назад
ЖК Нова Англія , вул. Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка), 24 Престон. Голосіївський р-н, .
Встигніть придбати по переуступці однокімнатну квартиру 41,1 кв.м. на 7 поверсі, вікна у двір. Кухня-вітальня 15,2 м² , спальня 14,3м², лоджія. Не кутова. Ключі через місяць.
Технологія будівництва: монолітно - каркасна, утеплення: мінеральною ватою, автономне опалення, підземний, наземний паркінг. Оздоблення: чорнова, після будівельників.
Зручне розташування, до метро «Васильківська» 15 хвилин пішки.

42 000 $
1 400 $/м²
Радужная ул., 13-В
1 комната
30 / 17 / 6 м²
этаж 5 из 9
1980 год постройки
1 нед. назад
Ключі на руках.Пропонується до продажу затишна однокімнатна квартира в Дніпровському районі, на Райдужному масиві, за адресою вул. Райдужна, 13-в. Загальна площа — 29,6 м², житлова — 16,9 м², кухня — 6 м². Квартира розташована на 5-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку, не кутова.
Житло в хорошому стані, санвузол суміщений, підлога — ламінат і плитка. У квартирі залишаються меблі та побутова техніка.
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школа, озеро та парк. Зручне транспортне сполучення — до станцій метро Лівобережна та Дарниця близько 10 хвилин, до Почайної — до 20 хвилин.
Перегляди можливі у зручний для вас час за попередньою домовленістю.

310 000 $
3 444 $/м²
Олеся Гончара ул., 8
3 комнаты
90 / 53 / 35 м²
этаж 3 из 4
1917 год постройки
1 нед. назад
Продається стильна 3-кімнатна квартира з новим якісним ремонтом у самому серці історичного Києва.
Авторський проєкт виконаний у сучасному стилі зі світлими та приємними відтінками, що створюють атмосферу затишку та простору.
Раціональне планування:
простора кухня-вітальня
дві окремі спальні
два санвузли
гардеробна
Основні переваги квартири:
плитка виробництва Італії, сантехніка Villeroy & Boch
побутова техніка Bosch
система відеоспостереження
кондиціонування
тепла підлога
використані натуральні матеріали: мармур та дерево
меблі, виготовлені індивідуально на замовлення
Квартира повністю укомплектована та готова до проживання.
Будинок після капітального ремонту парадного з відновленням та рест...

185 000 $
2 643 $/м²
Причальная ул., 10
2 комнаты
70 / 40 / 30 м²
этаж 8 из 26
2024 год постройки
1 нед. назад
2-кімнатна квартира з новим ремонтом 2025 року та видом на Дніпро
Пропонується стильна, світла квартира з панорамним видом на Дніпро. Одностороння, жодного разу не заселялася — ви будете першими власниками цього бездоганного простору.
Планування продумане до дрібниць:
Дві окремі кімнати
Простора кухня-вітальня
Гардеробна
Два санвузли (ванна + душ)
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою:
Двоспальне ліжко фабрики INTERIA
Стильний диван виробництва США
Обідній стіл із натурального дерева
Кухонні меблі з підсвіткою та скляними вітринами
Паркет із натурального дерева
Двері прихованого монтажу
В оздобленні використані екологічно чисті матеріали преміум-класу:
Кафель (Іспанія)
Кам’яна...

110 000 $
1 341 $/м²
Юлии Здановской ул. (Ломоносова), 85-Б
3 комнаты
82 / 43 / 8 м²
этаж 23 из 24
2018 год постройки
1 нед. назад
Продається 3к квартира в зданому будинку по вул. Ю. Здановської , 85Б в ЖК Еврика,10 хв. пішки до метро Іподром, Голосіївський район. На 23/24 пов. видова, двохстороння. Площа 82 кв.м., кухня 8,3 кв.м., лоджія 4 кв.м., два санузли. Висота стелі: 2,66 м Квартира з ремонтом від забудовника. Встановлені металопластикові вікна, вхідні двері, стяжка, штукатурка, шпалери під фарбування на стінах, сантехніка , радіатори опалення, електропроводка розведена, розетки, індивідуальні лічильники опалення/водопостачання/електроенергії. Всі необхідні комунікації підключені, документи оформлені. В сусідніх квартирах ремонтні роботи вже завершені.
В будинку є власна котельня, автономне опалення. Встановлено...

42 000 $
1 154 $/м²
Юлии Здановской ул. (Ломоносова), (Будинок 16)
1 комната
36 / 17 / 7 м²
этаж 4 из 24
2025 год постройки
1 нед. назад
Продається однокімнатна квартира 36,4 м2 в ЖК Евріка по вул. Самійла Кішки, 5. Голосіївський, ВДНГ , Ліко Град , метро Іподром 10хв. Квартира на 4поверсі, не кутова. Квартира світла, вид в двір житлового комплексу. Квартира продається по переуступці, здача будинку 4кв 2026р. Створено кооператив, наразі йде активне будівництво, оздоблювальні роботи.
Будівництво ЖК «Евріка» завершується за участі та під управлінням девелопера Stolica Group, що забезпечує відновлення реалізації проєкту та введення будинків в експлуатацію.
Продаж по переуступці.

71 000 $
1 252 $/м²
Самойло Кошки ул. (Маршала Конєва), 5-Б
2 комнаты
57 / 31 / 12 м²
этаж 22 из 24
2025 год постройки
1 нед. назад
Продається двокімнатна квартира в ЖК «Еврика», вул. Самійла Кішки, 5-Б (15 буд) зданий. Квартира на 22 - му поверсі із 24, площею 56,7 м² (житлова — 30,8 м²).Роздільні кімнати: 17,2 м²/13,6 м², кухня 11,73 м², велика лоджія 4,32 м², суміжний санвузол. Дуже світла, вікна на дві сторони. Тепла та економна, монолітно-каркасне будівництво, утеплена мінеральною ватою. Під час відключень світла — працює опалення, вода та пасажирський ліфт. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для орендного бізнесу.
До метро «Іподром» 10хв пішки. Розвинена інфраструктура: магазини, школи, садочки, Sport Life, кафе, Голосіївський парк та ВДНГ Ціна — 71000 у.о. Встигніть купити по переуступці . Буд...

125 000 $
1 238 $/м²
Радунская ул., 30
3 комнаты
101 / 61 / 12 м²
этаж 26 из 27
2014 год постройки
1 нед. назад
Продаж 3-кімнатної квартири на Троещині, Деснянський район, вул.Радунська, б30.
Квартира з ремонтом і панорамним видом!
Гарний сучасний ремонт якісні матеріали, продумане планування.
Вбудована кухня Bosch/AEG, холодильник, духовка, варильна поверхня.
У вітальні новий кутовий розкладний диван, телевізор, роутери.
В кожній кімнаті великі шафи-купе з якісного ДСП, зручне зберігання.
Простора спальня з ортопедичним матрацом.
Два санвузли, бойлери на 100 і 50 л, душова кабіна, пральна машина.
4 інверторні кондиціонери, якісний ламінат, бронедвері, відеодомофон.
Встановлені захисні реле від перепадів напруги.
Будинок і територія:
4 ліфти (працюють навіть при відключенні світла).
Консьєрж, чистий...

82 800 $
1 314 $/м²
Берестейский просп. (Победы), 55-А
1 комната
63 / 15 / 32 м²
этаж 17 из 20
2018 год постройки
2 нед. назад