Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 201
7 518 оголошень
- найбільша площа
7 518 оголошень
- найбільша площа
2 199 000 $
7 854 $/м²
Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 11-Б
4 кімнати
280 / 150 / 20 м²
поверх 4 з 20
4 тиж. тому
Мазепи 11Б. ЖК «Diamond Hill»
———————————————————————
Площа: 280 м2
Поверх: 4
Новий Авторський ремонт у класичному стилі. Найкращі матеріли для оздоблення: онікс, мармур, позолота, ліплення.
Раціональне планування: простора вітальня, 3 спальні з санвузлами та вбиральнями, кухня-їдальня, пральна.
Є два паркомісця у підземному паркінгу.
Житловий комплекс «Diamond Hill» класу «Преміум» розташований в одному з наймальовничіших куточків міста Києва. До складу комплексу входять підземний автопаркінг на 299 місць, SPA-зона з басейном довжиною 25 метрів та дитячим басейном, сучасний фітнес-центр!
———————————————————————
БЕЗ КОМІСІЇ!
Володію інформацією про продаж всіх актуальних пропозицій ць...
3 000 000 $
7 538 $/м²
Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 11-Б
6 кімнат і більше
398 / 250 / 25 м²
поверх 3 з 20
4 тиж. тому
І.Мазепи 11б.
ЖК "Diamond Hill" - преміум-класу!
Ексклюзивні апартаменти з терасою - 64 м2 та видом на Дніпро!
Площа: 398 м2
Поверх: 3
Чудова панорама міста та прибережної зони річки Дніпро, сусідство паркової зони, близькість до центру, віддаленість від магістральних автошляхів та місць активного скупчення людей – все це незаперечні переваги даного об'єкту. Витончена архітектура комплексу поєднує в собі риси традиційного київського модерну початку минулого століття та сучасні архітектурні тенденції з притаманними їм еклектикою та експериментами.
Житловий комплекс «Diamond Hill» класу «Преміум» розташований в одному з наймальовничіших куточків міста Києва. До складу комплексу входять під...
3 500 000 $
11 364 $/м²
Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 11-Б
4 кімнати
308 / 200 / 25 м²
поверх 11 з 20
4 тиж. тому
Эксклюзивные апартаменты в ЖК «Diamond Hill»-премиум-класса.
Авторский Новый ремонт с использованием материалов премиум класса: на стенах керамогранит, на полу трехслойная паркет-доска и керамогранит. грамотная и рациональная планировка: совмещенная с кухней гостиная (65 м2), 2 детских и мастер спальня (главная спальная комната), 4 санузла, 4 гардеробные. В каждой спальне обустроен санузел и гардеробная комната.
Также, есть постирочная и тех. помещение.
Квартира полностью меблирована и оснащена техникой и сантехникой от ведущих мировых поставщиков.
Установлена система очистки воды, бойлер, а также паро-генератор на увлажнение всей площади квартиры.
Жилой комплекс «Diamond Hill» кла...
49 000 $
838 $/м²
Клавдіївська вул., 40-Е
2 кімнати
59 / 30 / 12 м²
поверх 25 з 25
2 міс. тому
Квартира готова к ремонту и воплощению любых планировок.
Из всех окон вид на вечнозеленый сосновый лес, из комнат на запад, из кухни-гостинной на север.
Квартира на последнем этаже, сверху соседей нет.
Дом в процессе ввода в эксплуатацию , продажа по договору переуступки.
Есть видео-тур , высылаем по запросу в любой мессенджер.
Возможна оплата в криптовалюте USDT
Объявление от владельца, без % !

150 000 $
2 500 $/м²
Київ, Академіка Заболотного вул., 1-А
2 кімнати
60 / 48 / 7 м²
поверх 34 з 34
2 міс. тому
Особливості квартири:
- площа: 60 кв.м.
- поверх: 34 (поверховість 34)
- клас: комфорт
- індивідуальне опалення
- висота потолку: 3 м
- стіни: з цегли
- технологія будівництва: мотолітно-каркасна
- новобудова від 2021 року
Квартира з новим ремонтом та меблями:
- зроблений гарний ремонт з якісних будматеріалів. Квартира пропонується з меблями та всією необхідною побутовою технікою.
- плануваня передбачає: кухню-вітальню, 2 спальні, коридор, 2 с/в;
- панорманіий вид у місто.
Розташування:
Квартира знаходиться в ЖК 'Метрополіс' (вул. Заболотного 1-А). Поруч з ЖК є все необхідне для комфортного і водночас активного життя. В 5-ти хвилинах від будинку розташована станція метро 'Теремки' у 15-...

69 700 $
1 700 $/м²
Василя Барки вул. (Олександра Горовиця), 10
1 кімната
41 / 20 / 10 м²
поверх 2 з 4
2 міс. тому
Код обєкту I-38337
1-к квартира 41 кв.м. на 2 поверсі клубного будинку “Barkey” за адресою: вул. Василя Барки 10
В квартирі зроблені оздобрення стін
Основні характеристики:
Стан приміщення: без ремонту
Висота стель: 3 метри
Опалення: автономне, з використанням геотермальних насосів, що сприяє енергоефективності та зниженню комунальних витрат.
Додатково: встановлені інвертори для опалення, у будинку є генератор
Переваги розташування:
Транспортна доступність: зручне сполучення з основними магістралями міста, близькість до проспекту Валерія Лобановського;
Розвинена інфраструктура: в пішій доступності супермаркет, відділення банку, спортзал, дитячий садок, хімчистка, ресторан, аптека та...

91 200 $
2 375 $/м²
Салютна вул., 2
1 кімната
38 / 10 / 16 м²
поверх 6 з 8
2024 рік побудови
2 міс. тому
Пропонується однокімнатна квартира без ремонту, яка стане чудовим простором для ідей та творчих втілень!
Великі вікна наповнюють її світлом, а ергономічне планування, яке складається з передпокою, кухні-вітальні, окремої спальні та санвузла ще включає в себе окрему лоджію, де можна влаштувати зону для відпочинку.
Усе необхідне для комфортного проживання є на території, адже концепція «місто в місті» включає та забезпечує абсолютно всі щоденні потреби мешканців комплексу!
Тому скоріше телефонуйте та записуйтеся на перегляд!
KAN Market
Загальна площа: 38,4 м²
Кухня - вітальня: 16,4 м²
Спальня: 10,2 м²
Квартира розташована на 6-му поверсі
Стан: без ремонту
Ціна – $ 2 375 м²
Загальна вартіст...

1 000 000 €
1 802 €/м²
Київ, Ковпака вул., 17
6 кімнат і більше
555 / 370 / 32 м²
поверх 18 з 20
2 міс. тому
✅ 🏙️ ➡️ ЦІНУ ЗНИЖЕНО НА -30%!
Продаж видового трирівневого пентхауса з євроремонтом у будинку преміум-класу у центрі Києва вул. Ковпака, 17.
Ремонт закінчено у 2023 році!!!
485 м2 + 200 м2 своя облаштована тераса (тристороння).
Крім всіх принад, родзинкою пентхауса є 2 окремі входи: це як 2 окремі квартири!
Дизайнерський ремонт 'Під ключ'.
Функціональне планування:
1-й рівень: простора та світла вітальня (46 кв.м), спальня/кабінет на Ваш розсуд (28, 2 кв.м), кухня-їдальня (32, 5 кв.м) 2 балкони, 2 гардеробні, гостьовий c/в, ванна кімната.
2-й рівень: 4-5 спалень та гардеробні, спорт банкет фуршет зал (53, 3 кв.м), камінний зал з діючим мармуровим каміном (81, 5 кв.м), 3 с/в, сауна....
155 000 $
3 523 $/м²
Шолуденка вул., 1-А
1 кімната
44 / 30 / 14 м²
поверх 3 з 26
2018 рік побудови
сьогодні
Продається стильна дизайнерська квартира в стилі loft у ЖК “Повітрофлотський квартал” (вул. Шолуденка, 1а).
Власник в Україні, без комісії. Документам більше 3 років. Без торгу.
Квартира з діючими довгостроковими орендарями - стабільний дохід з першого дня.
Квартира брала участь у телевізійній програмі про дизайн інтер’єрів.
Недорога комуналка (на все лічильники). Двозонний лічильник електроенергії.
Площа — 44 м². 3 поверх, 3 ліфти. Всі вікна виходять у тихий закритий двір.
Особливості:
- електричний камін у зоні вітальні,
- відокремлена спальна зона,
- продумане зонування простору,
- відкрита лоджія з лаунж-зоною,
- додаткова шумоізоляція по всій квартирі,
- тепла підлога у ванній....

44 500 $
1 483 $/м²
Берковецька вул., 6
1 кімната
30 / 18 / 5 м²
поверх 6 з 13
сьогодні
Світла, затишна смарт-квартира в сучасному ЖК "Lucky Land", функціональне планування, будинок введений в експлуатацію, що дозволяє розпочати ремонт одразу після оформлення угоди — без очікування та ризиків, та втілювати дизайнерські мрії в комфорт своєї оселі, опалення - автономне електричне, панорамні вікна, презентабельна вхідна група, розвинена інфраструктура, ТРЦ "Лавіна", "Епіцентр", школа, дитячий садок, зони для відпочинку, зручна транспортна розв'язка.
53 500 $
1 621 $/м²
Вифлеємська вул. (Академіка Шліхтера), 2/26
1 кімната
33 / 17 / 6 м²
поверх 3 з 5
1961 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з гарним ремонтом!
У цій квартирі можна просто занести свої речі та одразу жити.
Квартира знаходиться на комфортному третьому поверсі теплого цегляного будинку.
У квартирі зроблений ремонт, замінені всі комунікації, встановлені металопластикові вікна.
Сучасна кухня обладнана газовою варильною поверхнею та духовою шафою.
Встановлена витяжка, посудомийна машина, холодильник , водонагрівач.
Є фільтр зворотного осмосу для очищення води.
В кімнаті є кондиціонер.
Із кімнати є вихід на засклений балкон.
Взимку квартира дуже тепла. Комунальні витрати невисокі.
Біля будинку розташовані супермаркети «Фора» та «Новус», зупинка кільцевої електрички та міського трансп...
129 000 $
2 051 $/м²
Лесі Українки бульв., 19
3 кімнати
63 / 42 / 7 м²
поверх 8 з 8
сьогодні
Продаж 3к квартири 63м2 в самому серці Києва.
Бульвар Лесі Українки 19
метро Печерська 3хв ( 250 метрів )
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, зручність і престижну локацію.
Будинок навпроти ЦВК ,в якому знаходиться магазин «Антошка «
Квартира має ідеальне місце знаходження-центр подій, бізнесу та столичного життя.
-Функціональне планування — 2 окремі спальні та простора вітальня.
-Світле двостороннє планування: вікна на бульвар і у тихий двір.
-Капітальний ремонт: нові комунікації, електрика, сантехніка
-Утеплений балкон з підсвіткою — ідеальне місце для ранкової кави
-4 кондиціонери, гардеробна, сигналізація, інтернет — усе для комфортного життя
-Повністю укомплектована техн...
110 000 $
1 348 $/м²
Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 81-Б
3 кімнати
82 / 43 / 8 м²
поверх 18 з 24
2017 рік побудови
сьогодні
Продається трикімнатна квартира в ЖК «Еврика».
Голосіївський район, до метро «Виставковий центр» або «Іподром» – 10 хвилин пішки.
Житловий комплекс з охороною, консьєржем та відеоспостереженням.
Простора трикімнатна квартира з роздільним плануванням
Світла кухня з виходом на балкон з панорамним видом. Два великих санвузли. Двостороннє розташування кімнат. Встановлені лічильники світла, води та тепла. Два бойлери. Ліфт працює навіть при відсутності електроенергії.
Затишний двір з зеленими насадженнями. Прогулянкові зони. Дитячі майданчики. Зупинка громадського транспорту біля будинку.
Поруч велика кількість магазинів, супермаркетів, салони краси , стоматологія, спортивні комплекси, школи та...

105 000 $
1 400 $/м²
Березняківська вул., 14-А
БЕЗ КОМІСІЇ
Березняки
2 кімнати
75 / 17 / 20 м²
поверх 1 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
Енергонезалежна квартира на Березняках!
Продаж унікальної автономної квартири
Адреса: вул. Березняківська, 14а (будинок 1970 року, чеський проєкт)
Площа: 75.5 м² | Поверх: 1 (з високим рівнем приватності)
Ця квартира — ідеальне рішення для тих, хто шукає безпеку приватного будинку в межах міста. Тут ви не залежите від графіків відключень світла чи міських мереж.
Повна енергонезалежність
Власний генератор на 10 кВт: Розташований у гаражі поруч. Головна перевага — силовий кабель проведений напряму до квартири під землею. При відключеннях світла генератор повністю заживлює все: від освітлення до кондиціонерів.
Автономний інтернет: Працює без світла.
По всій квартирі розведено інтернет-кабе...
37 500 $
1 045 $/м²
Шолом-Алейхема вул., 15
1 кімната
36 / 15 / 7 м²
поверх 4 з 9
1968 рік побудови
сьогодні
Продається 1к квартира
Сонячна сторона, тепла та світла
Не кутова, без плiсняви
Паркет у гарному стані
Є великий балкон, ванна
Знаходиться в гарному районі: поруч атб, ринок, ліс. До метро 2 зупинки
71 000 $
1 779 $/м²
Новопольова вул., 2 корп. 1
1 кімната
40 / 16 / 11 м²
поверх 5 з 26
2020 рік побудови
сьогодні
Солом'янський, Караваєві Дачі, Новопольова вул. 2, корпус 1, “ЖК Family & Fritnds". Спецпроект, монолітно-каркасний. 5/26, 39.9/15.8/10.6. Будинок в ксплуатації із 2020 року. Власна котельня, паркінг, охорона території, консьєржі. У разі відсутності електроенергії – працює подача водопостачання, опалення, освітлення, працюють ліфти. У квартирі виконаний ремонт, лоджія засклена, індивідуальне опалення, лічильники на воду та теплоносій. У будинку кілька магазинчиків, кафе та ін. ТРЦ Аркадія, Мармелад, Космополіт, магазини АТБ, Фора, Новус, Сільпо. Радіоринок. Транспортна розв'язка.
799 000 $
4 700 $/м²
Лабораторний пров., 7
3 кімнати
170 / 100 / 70 м²
поверх 24 з 24
2018 рік побудови
сьогодні
Пентхаус CORALL 25 — це рівень, який не порівнюють. Його просто обирають.
170 м² дворівневого простору в центрі Києва — для людини, яка вже досягла свого і не готова жити «як усі». Це не квартира. Це власна висота.
23 поверх. Панорамні вікна від підлоги до стелі. Місто відкривається на 180 градусів — заходи сонця, вогні нічного Києва, відчуття масштабу та свободи. Це не просто краєвид — це відчуття контролю над горизонтом.
Висота стель 3,4 м підсилює ефект простору та статусу. Повітря, світло, масштаб — усе працює на ваше відчуття рівня.
Перший рівень — відкрита вітальня для прийомів, переговорів, вечерь. Сучасна кухня, де комфортно і готувати, і спілкуватися. Гостьовий санвузол — продум...
210 000 $
1 448 $/м²
Раїси Окіпної вул., 10-Б
4 кімнати
145 / 70 / 20 м²
поверх 15 з 22
сьогодні
Продаж 4к квартири. Вул. Раїси Окіпної 10Б. Дніпровський район. 5 хвилин до метро Лівобережна.
Апартаменти з краєвидом на Дніпро. 145кв.м. Повна комплектація (меблі і побутова техніка). Кухня Miele. 5кондиціонерів. Система очистки води-осмос. Підігрів підлоги. 2 Гардеробні.
Простора кухня-вітальня, 2 спальні, кабінет. 2 засклені лоджії.
2 санвузла: джакузі, душ, сантехніка Villeroy&Boch.
Надійні вхідні двері, сигналізація.
Лічильники на все- маленькі компослуги.
Консьєрж, презентабельний підʼїзд, ліфти з магнітним ключем. Підземний паркінг.
Район з чудовою інфраструктурою(банки, клініки, салони краси, яхт-клуб, ресторани, набережная, парк, школа, дитсадочки).
169 000 $
1 641 $/м²
Загорівська вул. (Багговутівська), 25
3 кімнати
103 / 70 / 17 м²
поверх 11 з 24
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж нової 3-кімнатної квартири. Шевченківський р-н, ЖК "Багговутівський", вул. Загорівська (Багговутівська), 25. Будинок 2021 року. Монолітно-каркасний з цегляним заповненням. ДЕРЖПРОГРАМИ +!
Резервне живлення в будинку: стабільно працює ліфт, є холодна та гаряча вода, опалення, інтернет. Також в квартирі є індивідуальний ІНВЕРТОР 5кВт і батарея 5 кВт - маєте повну автономію!
Функціональне планування - простір розділено на 2 зони: на гостьову (окрема кухня і вітальня) і хазяйську (2 спальні і санвузол).
Якісний ремонт: стіни оздоблені декоративною штукатуркою, нові меблі. Містка вбудована кухня, повний комплект техніки: варильна, витяжка, посудомийна, холодильник, 4 кондиціонери, бойлер,...

144 990 $
2 877 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 5-В
1 кімната
50 / 16 / 19 м²
поверх 11 з 34
2018 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ! Квартира + Комора (окрема ціна) + можливість оренди 2 паркомісць (окрема ціна).