Фильтры
Продажа квартир в Киеве - страница 375
7 518 объявлений
- наибольшая площадь
7 518 объявлений
- наибольшая площадь

41 030 $
1 100 $/м²
Панорамная ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Paradise Avenue
1 комната
37 / 15 / 12 м²
этаж 14 из 15
2021 год постройки
2 нед. назад
✨ Видова 1к квартира у ЖК Paradise Avenue — панорамний вид та комфорт!
Продається функціональна 1-кімнатна квартира в одному з найкращих комплексів передмістя. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
📍 Адреса: с. Крюківщина, вул. Панорамна, 2. (ЖК Paradise Avenue).
🏢 Поверх: 14/15.
📐 Площа: загальна 37.3 м² | кімната 15 м² | кухня 12 м².
Головні переваги об'єкта:
Автономність систем будинку: Будинок підготовлений до викликів! Встановлено генератор, який на випадок відключень електроенергії забезпечує:
Роботу власної котельні (опалення);
Постійне водопостачання;
Роботу одного ліфта.
Продумане планування:
Видова лоджія: Велика та простора, з двома виход...

34 990 $
959 $/м²
Соборная ул., (Будинок 3)
1 комната
37 / 14 / 15 м²
этаж 1 из 6
2 нед. назад
Продаж від забудовника, підходить під всі держ програми ( ЄОселя, Євідновлення , сертифікати , держмолодькредит).
Вартість і наявність квартир може відрізнятися. Будинок здатися влітку.
Також є різні площі і різні планування.
Телефонуйте 🙌
Продається готова однокімнатна квартира в другому будинку ЖК «Європейські Липки».
Загальна площа — 36,55 м².
Поверх 1/6
Адреса: с. Софіївська Борщагівка.
Вартість 34990$ без комісії
Комплекс в процесі розвитку буде мати розвинену інфраструктуру: дитячий садок, магазини, кав’ярні та ін. Також поряд ЖК Петрівський квартал, Львівський затишок де знаходиться безліч обʼєктів інфраструктури.
В квартирі виконані:
• цементно-вапняна штукатурка;
• встановл...

85 000 $
2 094 $/м²
Мира ул., 10-А
1 комната
41 / 16 / 15 м²
этаж 5 из 10
2024 год постройки
2 нед. назад
Код об'єкта:471940-34
Представляємо вашій увазі можливість стати власником сучасної, стильної та комфортної квартири, що розташована у живописному Києво-Святошинському районі, в ЖК Софія Нова, с. Новосілки. Найближче передмістя Києва.
Цей простір ідеально підійде для вашого комфорту та впевнено впишеться у ваш стиль життя.
Знаходиться квартира на 5-му поверсі, має прекрасний вид з вікна.
Ремонт у цій квартирі виконаний за авторським проектом.
Броньовані вхідні двері, натуральне дерево на внутрішніх дверях, паркетна підлога та керамограніт у ванній кімнаті свідчать про високу якість матеріалів та ремонтних робіт.
Обладнання квартири вражає своєю сучасністю та функціональністю.
Тепл...

38 000 $
1 056 $/м²
Шкільний пер., 2-Б
1 комната
36 / 24 / 7 м²
этаж 1 из 4
2012 год постройки
2 нед. назад

75 000 $
1 875 $/м²
Институтская ул., 51
1 комната
40 / 16 / 15 м²
этаж 3 из 7
2022 год постройки
2 нед. назад
Код об'єкта:361811-34
Без комісії!
Пропонується на продаж сучаснa квартира у новому комплексі ЖК Супутник Теремки, що розташований у Гатному, неподалік від метро Теремки.Продається затишна квартира в передмісті Києва, в пішій доступності м. Теремки (20 хв). ЖК Супутник Гатне вул. Інститутська, 51
3/7, цегляний будинок з утепленням, зданий та обжитий, право власності з 2023 року.
Газ (опалення - двохконтурний газовий котел), інтернет.
Централізована каналізація.
Водопостачання: свердловина.
Гарний та сучасний ремонт.
Повна комплектація меблями та технікою
Развита інфраструктура.Поряд АТБ,SportLife з басейном,зупинка транспорта.
До метро Теремки 20 хвилин пішки!
Телефонуйте в зручний для...

32 000 $
1 455 $/м²
Набережная ул., 8д
1 комната
22 / 8 / 4 м²
этаж 7 из 17
2 нед. назад
Продаж 1к квартири, вул. Набережна, 8Д, ЖК «Сіті Парк», м. Вишгород
Площа: 22 м² (житлова — 8 м², кухня — 4 м²)
Поверх: 7 із 17
Тип будинку: цегляний
Світла квартира без ремонту — після забудовника. Секція збудована з керамічної цегли.
Квартира-студія: кімната об’єднана з кухнею, суміжний санвузол, велика лоджія.
З вікон відкривається чудовий вид на Дніпро.
Повністю розведені електропроводка, водопостачання, каналізація та магістраль для кондиціонера.
Дуже вигідні комунальні платежі.
Створене ОСББ, підключено всі комунікації, встановлені лічильники.
У дворі є продуктовий магазин, кав’ярні, салон краси.
У пішій доступності — уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, супермаркети...

110 000 $
1 134 $/м²
Шевченко просп., 6-А
3 комнаты
97 / 55 / 13 м²
этаж 5 из 10
2014 год постройки
2 нед. назад
Продаж 3к квартири, проспект Шевченка, 6А, м. Вишгород
Площа: 98 м² (житлова — 55 м², кухня — 13 м²)
Поверх: 5 із 10
Тип будинку: цегляний
Пропонується простора, світла, затишна та стильна квартира з якісним євроремонтом.
Зручне та продумане планування: три окремі просторі кімнати, велика кухня, роздільний санвузол, засклений балкон і простора лоджія, облаштована під кабінет.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою й готова до проживання.
Техніка та обладнання: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, витяжка, мікрохвильова піч, пральна машина, бойлер, кондиціонери.
Встановлено лічильники на воду, електроенергію, газ та тепло.
Зручне розташуван...

77 800 $
1 621 $/м²
Набережная ул., 8д
1 комната
48 / 18 / 19 м²
этаж 11 из 17
2019 год постройки
2 нед. назад
Площа: 48 м² (житлова – 18 м², кухня — 19 м²)
Поверх: 11 із 17
Тип будинку: цегляний
Світла, тепла та затишна квартира з сучасним якісним ремонтом.
Зручне планування: окрема кімната, простора кухня із зоною відпочинку та суміжний санвузол.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — усе в чудовому стані.
Обладнання та техніка: варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, витяжка, холодильник, пральна машина, бойлер.
Встановлено лічильники на воду, опалення (з можливістю регулювання тепла) та електроенергію. Також облаштовано теплу підлогу на кухні та в санвузлі.
Будинок має доглянуту територію....

42 000 $
824 $/м²
Київська ул., 4
2 комнаты
51 / 28 / 8 м²
этаж 9 из 9
2003 год постройки
2 нед. назад
Продаж 2к квартири, вул. Київська, 4, м. Вишгород
Площа: 51 м² (житлова — 28 м², кухня — 8 м²)
Поверх: 9 із 9 (є технічний поверх)
Тип будинку: цегляний, 2003 року будівництва
Квартира під ремонт, із зручним та функціональним плануванням: дві окремі кімнати, кухня, роздільний санвузол, засклений балкон.
Газ, централізоване опалення.
Чистий під’їзд, доглянута прибудинкова територія, привітні сусіди. У дворі — затишний дитячий майданчик.
Поруч із будинком розвинена інфраструктура: продуктові магазини, відділення Нової пошти, аптеки, банки, супермаркети АТБ і Novus, школа, дитячий садок — усе в пішій доступності.
Телефонуйте — із радістю відповімо на ваші запитання!
Є відеоогляд.
Без комісії...

65 000 $
929 $/м²
Приозёрный бульв., 3
єОселя
ЖК Озерний Гай (Гатне)
3 комнаты
70 / 37 / 7 м²
этаж 9 из 10
2019 год постройки
3 нед. назад
Код об'єкта:394400-28
Дворівнева 3-кімнатна квартира в зданому та добре обжитому домі (здача 2019рік).
70 м квадратних, 9 та 10 поверхи.
Планували робити 2-кімнатну (кухня+кімната = відкритий простір на першому рівні та 2 кімнати і гардеробна на другому рівні).
Кухню можна збільшити за рахунок балкона першого рівня (+майже 5кв м).
Гарний вид з вікон - на озеро та двір з дитячим майданчиком.
Супер локація - ЖК "Озерний гай", Гатне, будинок № 5.
Озера, бесідки, дитячі майданчики, пляж, охорона ЖК та ще багато чого!
До метро Теремки 5 хв на авто і 10 хв маршруткою.
Стан - після будівельників, як купили, так і продают.
Індивідуальне газове опалення, встановлено німецький котел та лічильник....
47 000 $
1 567 $/м²
Анатолія Луценка ул., 23
1 комната
30 / 18 / 5 м²
этаж 4 из 8
3 нед. назад
Продаж 1 кім квартири в ЖК Скандія.
Вул Анатолія Луценко 23.
Активно розбудовующийся комплекс з мережою магазинів та сфери послуг.
Квартира загальною площею 30/18/5.
Студійка.
Зроблено часткове перепланування з елементами дизайну.
Вбудована кухня з побутовою технікою.
Коридорна зона оздоблена вбудованою шафою з достатнім містом для речей.
Вітальня комбінує з обідньою зоною.
Е відокремлений простір для затишної спальні.
Санвузол сумісний площею 4.2 метра, душова кабіна, бойлер.
Власникі залишають всі меблі та побутову техніку.
Ціна 47000 уе.
Розглянемо продаж за державними програмами.
135 000 $
2 250 $/м²
Мартинова просп., 6
2 комнаты
60 / 32 / 15 м²
этаж 5 из 10
2020 год постройки
3 нед. назад
Продается 2 х комнатная квартира в ЖК Sofia Residence, в квартире делается ремонт, будет как на фото, готова будет в апреле, просмотры возможны по договоренности, собственники рассматривают все программы , квартира очень красивая, видовая, документам более 3 х лет
42 000 $
1 200 $/м²
Гетьманська ул., 9
1 комната
35 / 16 / 10 м²
этаж 2 из 9
3 нед. назад
✅Без комісії! 📌42000$ під ключ з оформленням! Продаж 1-кімнатної квартири в Софіївській Борщагівці (3 км від Києва). Чудова локація! Біля ЖК Львівський маєток та Новуса. Квартира знаходиться на комфортному 2/9 поверсі, площа 35 м2. Кухня 10 м2 та окрема кімната 16 м2. Санвузол суміщений. Квартира під ремонт. Наразі здається в оренду за 8500 грн. Ліфт. Закрита територія.
🌇Хороша інфраструктура: Новус, АТБ, ФОРА, ТЦ, аптеки, магазини, медичні центри, ПриватБанк, Нова пошта, Розетка. У 2 хв. ходьби зупинки громадського транспорту.
🌲Поруч ліс 36 га для прогулянок.
🚍До метро Академмістечко та ВДНГ – 25 хвилин їзди громадським транспортом. Прекрасна квартира для себе і під оренду.

95 000 $
2 500 $/м²
Мартинова просп., (вул. Радісна, 6)
1 комната
38 / 16 / 14 м²
этаж 3 из 10
2024 год постройки
4 нед. назад
Без комісії для покупців!
Продаж стильної 1к квартири з грамотно розподіленими зонами, окремо гардероб і великі дзеркала. Ремонт виконано в гарних тонах, підігрів підлоги в зоні вхідної групи, кухні, лоджії, та сан вузлів. Все дуже стильно та продумано. Є вся техніка та меблі, встановлений кондиціонер, індивідуальне газове опалення.
Для огляду пишіть телефонуйте.

33 000 $
1 100 $/м²
Пригородная ул., 22-Б
1 комната
30 / 15 / 4 м²
этаж 19 из 25
2024 год постройки
3 нед. назад
Код об'єкту:348939-34
Дану квартиру можливо придбати за програмою єОСЕЛЯ під 7% та під 3% річних!
Продаж Смарт-квартири в 30 кв.м в ЖК «Одеський бульвар», Новосілки, вул.Приміська 22б
- Введено в експлуатацію та заселено у 2024 р.
- Право власності на руках.
- Власник 1, прописаних немає.
* Поверх 19
В квартирі:
* Цементна лазерна стяжка підлоги.
* Сучасні віконні системи з енергозберігаючим склопакетом.
* Висота стель 2,60м.
* Лоджія.
* Протипожежні вхідні двері.
* Сталеві радіатори опалення.
* Лічильники води, тепла та електрики та ОПАЛЕННЯ!
БУДИНОК:
* Фасад будинку утеплений мінеральною ватою.
* Противопожежна система.
* Консьєрж сервіс, домофон, відеонагляд.
* Поруч Ліс, Сади, дит...

36 000 $
1 208 $/м²
Одеське шоссе, 6-1
1 комната
30 / 10 / 13 м²
этаж 9 из 16
4 нед. назад
Код об'єкта:471559-40
Підходить під ЄОСЕЛЮ, ЄВІДНОВЛЕННЯ, ДЕРЖПРОГРАМИ!
Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах:
єОселя, єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Атріа Сіті (Чабани, Одеське шосе 6) — поруч з Києвом, Голосіївський район.
Характеристики:
Площа: 29,8 м²
Кухня: 12,8 м²
Поверх: 9/16
Окрема кімната (не студія)
Французький балкон
Панорамні вікна (багато природного світла)
Стан: після забудовника
Всі комунікації підключені
Будинок заселений та введений в експлуатацію
Переваги ЖК:
Комфорт-клас
Закрита територія без авто
Охорона, відеонагляд
Ліфт та вантажний ліфт (з автономним живленням)
Про...

30 000 $
962 $/м²
ул., 8/1
1 комната
31 / 19 / 5 м²
этаж 4 из 4
2024 год постройки
4 нед. назад
Код об'єкта:389735-40
Підходить під ЄОСЕЛЮ, ЄВІДНОВЛЕННЯ, ДЕРЖПРОГРАМИ!
єОселя, єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719
Продається 1-кімнатна квартира у ЖК Sanville Park (Святопетрівське).
Квартира вільного планування. Є декілька варіантів планування квартири. Виготовлення дизайн-проєкту (пакет креслень) в подарунок.
На тереторії розвинута інфрастру...

71 500 $
1 788 $/м²
Одесская ул., 25-В
1 комната
40 / 19 / 12 м²
этаж 4 из 10
2021 год постройки
4 нед. назад
Код об'єкта:340040-24
Продаётся однокомнатная квартира в ЖК Orange Park, 40.9 кв.м.
ЖК комфорт класса, дом построен в 2021 году, автономное газовое отопление.
Квартира находится на 4 этаже 9-этажного дома, окна выходят во двор.
В квартире сделан качественный новый ремонт. На кухне, в коридоре и на балконе сделана пол с электроподогревом. В кухне и комнате установлен кондиционер. Натяжные потолки, в комнате подвесной потолок с электроподсветкой. В квартире установлен двухконтурный газовый котел (подогрев воды и отопление квартиры). В квартире есть большая гардеробная. Санузел смежный (душевая кабина).
Квартира продается с мебелью и техникой (холодильник, газовая плита, духовка, посудомое...

65 000 $
1 016 $/м²
Промислова ул., 1-М
2 комнаты
64 / 33 / 14 м²
этаж 3 из 6
2022 год постройки
4 нед. назад
Код об'єкта:389099-34
Двокімнатна квартира в ЖК Емоція.
Загальна площа 64 м² · житлова 33.3 м² · кухня 13.9 м²
Стіни з цегли
Укриття в будинку
Житло не використовувалось з моменту побудови
К квартире прилагается кладовка в подвальном помещении дома площадью 7м2.
Вхід в будинок: Пандус • Вхід без порогів • Вхід шириною понад 90 см
Характеристика будівлі: тип будинку (серія): індивідуальний проект
Характеристика приміщення: стан квартири: потребує ремонту/ без ремонту / ремонт не завершений • утеплення: зовнішнє
Оздоблення стелі: без обробки
Підлога (покриття): без обробки
Опалення: індивідуальне газове
Приміщення: роздільний санвузол
Обладнання • зручності: лічильник на електри...

94 000 $
2 350 $/м²
Мартинова просп., (вул. Григорія Сковороди, 16)
1 комната
40 / 18 / 14 м²
этаж 2 из 10
2025 год постройки
4 нед. назад
Продаж без комісії для покупців.
1 к квартира з розподіленими зонами вітальні, спальні, кухні уже чекає своїх власників. Світла, стильна, повністю облаштована технікою та меблями.
Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, гарне освітлення, все це є.
2 пов, площа 40 м2
Запрошую колег до співпраці!