Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 375
7 502 оголошення
- найбільша площа
7 502 оголошення
- найбільша площа

30 000 $
962 $/м²
Гідності вул., 8/1
1 кімната
31 / 19 / 5 м²
поверх 4 з 4
2024 рік побудови
4 тиж. тому
Код об'єкта:389735-40
Підходить під ЄОСЕЛЮ, ЄВІДНОВЛЕННЯ, ДЕРЖПРОГРАМИ!
Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах:
єОселя, єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719
Продається 1-кімнатна квартира у ЖК Sanville Park (Святопетрівське).
Квартира вільного планування. Є декілька варіантів планування квартири. Виготовлення дизайн-проєкту (пакет креслень) в подарунок.
На тереторії розвинута інфрастру...

71 500 $
1 788 $/м²
Одеська вул., 25-В
1 кімната
40 / 19 / 12 м²
поверх 4 з 10
2021 рік побудови
4 тиж. тому
Код об'єкта: 340040-24
Продається однокімнатна квартира в ЖК Orange Park, 40,9 кв. м.
ЖК комфорт-класу, будинок збудований у 2021 році, автономне газове опалення.
Квартира розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку, вікна виходять у двір.
У квартирі зроблено якісний новий ремонт. На кухні, у коридорі та на балконі облаштовано підлогу з електропідігрівом. У кухні та кімнаті встановлено кондиціонер. Натяжні стелі, у кімнаті — підвісна стеля з електропідсвічуванням. У квартирі встановлено двоконтурний газовий котел (підігрів води та опалення квартири). У квартирі є велика гардеробна. Санвузол суміжний (душова кабіна).
Квартира продається з меблями та технікою (холодильник, газова плита...

65 000 $
1 016 $/м²
Промислова вул., 1-М
2 кімнати
64 / 33 / 14 м²
поверх 3 з 6
2022 рік побудови
4 тиж. тому
Код об'єкта:389099-34
Двокімнатна квартира в ЖК Емоція.
Загальна площа 64 м² · житлова 33.3 м² · кухня 13.9 м²
Стіни з цегли
Укриття в будинку
Житло не використовувалось з моменту побудови
К квартире прилагается кладовка в подвальном помещении дома площадью 7м2.
Вхід в будинок: Пандус • Вхід без порогів • Вхід шириною понад 90 см
Характеристика будівлі: тип будинку (серія): індивідуальний проект
Характеристика приміщення: стан квартири: потребує ремонту/ без ремонту / ремонт не завершений • утеплення: зовнішнє
Оздоблення стелі: без обробки
Підлога (покриття): без обробки
Опалення: індивідуальне газове
Приміщення: роздільний санвузол
Обладнання • зручності: лічильник на електри...

94 000 $
2 350 $/м²
Мартинова просп., (вул. Григорія Сковороди, 16)
1 кімната
40 / 18 / 14 м²
поверх 2 з 10
2025 рік побудови
4 тиж. тому
Продаж без комісії для покупців.
1 к квартира з розподіленими зонами вітальні, спальні, кухні уже чекає своїх власників. Світла, стильна, повністю облаштована технікою та меблями.
Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, гарне освітлення, все це є.
2 пов, площа 40 м2
Запрошую колег до співпраці!

72 500 $
1 179 $/м²
Лесі Українки бульв., 4-А
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Петрівський квартал
2 кімнати
62 / 38 / 9 м²
поверх 4 з 4
2015 рік побудови
1 міс. тому
Продаж чудової дворівневої
2-к квартири в ЖК Петрівський квартал, с. Святопетрівське,
Бул. Лесі Українки 4А
Площа 61,5 м2, площа кухні 9,3 м2
Поверх 4/5 (Без ліфту)
Квартира повністю готова для повноцінного комфортного життя сім'ї. Дві окремі кімнати, просторна кухня. Квартира дуже затишна. Меблі та техніка залишається новому власнику. Індивідуальне газове опалення.
Тепла підлога в зоні кухні та ванни.
Документам є 3 роки
Закрита територія з усією необхідною інфраструктурою. Поряд транспортна зупинка, до метро 15-20 хвилин (транспортом).
Поруч ЖК Європейка, Софіївська Сфера, Уютний Квартал, Софіївський квартал, Данія, Київський Маєток, Софія Клубний, Львівський маєток.
Без комісії для...

38 000 $
776 $/м²
Паркова вул., 40
1 кімната
49 / 18 / 15 м²
поверх 17 з 17
4 тиж. тому
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту в ЖК One House, м. Вишневе
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира площею 48 м² у сучасному житловому комплексі One House у місті Вишневе.
Основні характеристики:
• Площа: 48 м²
• Стан: без ремонту — ідеальний варіант для реалізації власного дизайн-проєкту
• Опалення: індивідуальне (встановлено електрокотел)
• Зручне планування: простора кухня, велика кімната, балкон
Переваги ЖК One House:
• Закрита територія, відеоспостереження
• Сучасні будинки та якісне будівництво
• Поруч усе необхідне для життя: магазини, школи, дитячі садки, аптеки
• Зручне транспортне сполучення — до Києва 15–20 хв
При угоді лише 2% податків
Терміновий продаж , розглянемо в...
22 000 $
1 158 $/м²
Гідності вул., 8/1
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Sanville Park
1 кімната
19 / 12 / 4 м²
поверх 4 з 5
2024 рік побудови
1 міс. тому
✨Без комісії! Продається смарт квартира у ЖК Sanville Park, у с. Святопетрівське (7 км від Києва). Квартира розташована на 4/5 поверсі цегляного будинку, площа 19 м2. Газ! Стан – від будівельників. Індивідуальне газове опалення. Центральна каналізація (ЖК підключений до Вишневого). Своя закрита територія.
🌇ЖК Sanville Park - молодий, сучасний ЖК, зі своєю великою територією, що активно будується та розвивається!
📝Здача будинку – 2 квартал 2026 року. Надійний забудовник.
💰Підходять всі види оплат: готівковий та безготівковий. Також можна у забудовника замовити ремонт.
✅Квартира відмінно підійде:
- для оренди (9-12 тисяч грн.),
- проживання (сучасний ЖК, що розвивається),
- і...

119 000 $
1 859 $/м²
Приміська вул., 26-Б
2 кімнати
64 / 32 / 13 м²
поверх 2 з 25
2019 рік побудови
1 міс. тому
Код об'єкта:388183-34
Продається затишна 2-кімнатна на 2 ПОВЕРСІ, квартира з якісним ремонтом у ЖК «Одеський Бульвар». Розташована на 2 поверсі 25-поверхового будинку. Квартира знаходиться в середині будинку, не кутова — дуже тепла та комфортна.
Планування продумане:
• 2 окремі кімнати
• простора кухня
• коридор
• роздільний санвузол
• великий утеплений балкон
У ванній, туалеті та на кухні — тепла електрична підлога. Стелі та стіни пофарбовані, у санвузлах — керамограніт. Квартира мебльована, повністю готова до заселення. Площа — 65 м². Гарна шумоізоляція, спокійні та тихі сусіди.
Безпека та комфорт:
На території ЖК та в ліфтах встановлено відеоспостереження. Вхід до будинку — за брелока...
37 500 $
1 103 $/м²
Академіка Шалімова вул., 70/2
Вільне планування
34 / 16 / 9 м²
поверх 11 з 11
2020 рік побудови
1 міс. тому
✅ Без комісії! Продається видова 1-кімнатна квартира в Софіївській Борщагівці (3 км від Києва), ЖК Софіївський квартал, по вул. Академіка Шалімова, 70/2. Від будівельників. Будинок 2020 року, повністю заселений та обжитий.
Квартира знаходиться на 11/11 поверсі, 34 м2, простір openspace. За бажанням можна відокремити кімнату від кухні. Санвузол суміщений. Індивідуальне газове опалення. Двоконтурний газовий котел. 2 ліфти: вантажний та пасажирський. Закрита територія.
🌇Чудова інфраструктура: Новус, АТБ, ФОРА, ПриватБанк, ТЦ, безліч кафе та магазинів, медичні центри, Розетка, Нова пошта.
🌲Поруч ліс 36 га для прогулянок.
🚍До метро Академмістечко та ВДНГ – 25 хвилин громадським тран...

88 000 $
1 354 $/м²
Панорамна вул., 2
єОселя
ЖК Paradise Avenue
2 кімнати
65 / 40 / 16 м²
поверх 13 з 15
1 міс. тому
Код об’екта:362083-29
Пропонуємо Вам унікальну можливість стати власником просторої та затишної квартири в новому житловому комплексі ЖК Парадайз Авеню, розташованому на Панорамній вулиці в престижному Бучанському районі Київської області. Цей житловий комплекс вражає своєю закритою територією та власною інфраструктурою, що забезпечить Вам комфортне та безпечне проживання.
Світла та затишна квартира площею 65 кв. м. вражає якісним євроремонтом, який створює атмосферу затишку та комфорту. І що може бути краще, ніж прокидатися кожен ранок з чудовим видом на місто та гарне озеро?
Ця квартира має ідеальне планування, а великі вікна виходять на дві сторони, що забезпечує відмінну освітленість...

100 000 $
1 786 $/м²
Машинобудівників вул., 16
2 кімнати
56 / 26 / 14 м²
поверх 5 з 7
2022 рік побудови
1 міс. тому
Код об'єкта 54-395197-34
Затишна двокімнатна квартира в ЖК Емоція.
Можно придбати за Держпрограмами.
Дуже зручне планування.
Дві окремі кімнати,окрема кухня,гардеробна,сумісний санвузол.
Є-комора 6 кв.м в підвалі будинку.
Ремонт кінця 2021 року .Робился для себе із якісних матеріалів.
Підійде ідеально для сімʼї з дітьми .
Тепла підлога по всій квартирі.
Всі меблі і техніка залишаються новому власнику.
Перегляд за попередньою домовленістю .
Телефонуйте в зручний для Вас час!

51 000 $
1 000 $/м²
Олександрівська вул., 1-В
1 кімната
51 / 27 / 13 м²
поверх 5 з 11
2018 рік побудови
1 міс. тому
Код об'єкта:397003-16
Продаж квартири
Квартира під ремонт, розташована на 5 поверсі 10-поверхового будинку.
Стан ремонту - після будівельників. Опалення здійснюється за допомогою газового котла. Наявний газ. Є ОСББ. До станції метро Теремки - 20 хвилин пішки.

70 000 $
1 000 $/м²
Відродження вул., 1
1 кімната
70 / 47 / 20 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
1 міс. тому
Код об'єкта:394583-16
Без комісіі!!!
Продається 2 кімнатна квартира в ЖК квартал Крюківщина.
Будинок побудований з червоної цегли,утеплення мінеральною ватою,теплий та затишний. Загальна площа квартири 70м²,після будівельників, вікна виходять на внутрішній двір. Всі комунікації в квартирі,встановлено 2-х контурний газовий котел.
Будинок введено в експлуатацію,створено ОСББ, право власності більше 3-х років. Територія ЖК закритого типу, у дворі дитячі й спортивні майданчики. Біля дому розвинута інфраструктура:відділення банку,Сільпо,Novus,аптека,приватна клініка,школа,дитячий садочок.

67 950 $
1 751 $/м²
Героїв Небесної Сотні просп., (Будинок 14/3)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК У-Квартал
1 кімната
39 / 16 / 10 м²
поверх 7 з 10
2021 рік побудови
1 міс. тому
Стильна 1-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК «У-Квартал»
Пропонується до продажу затишна та сучасна 1-кімнатна квартира у найкращому житловому комплексі Софіївської Борщагівки У-Квартал
Квартира розташована на комфортному 7 поверсі, виконаний якісний сучасний ремонт;
індивідуальне газове опалення (котел) — економія на комунальних;
встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію;
продумане планування та багато природного світла;
будинок із ліфтом та доглянутими під’їздами
У-Квартал — один із найкомфортніших житлових комплексів Софіївської Борщагівки з власною розвиненою інфраструктурою.
На території комплексу є все необхідне для життя:
сучасні дитячі та спортивні майданчики, спортзал і...

83 000 $
1 169 $/м²
Поліська вул., 2-Б
1 кімната
71 / 25 / 27 м²
поверх 1 з 5
2023 рік побудови
1 міс. тому
Код об'єкта:470805-29
Підходить під єОселю ,єВідновлення та держпрограми.
Пропонуємо до Вашої уваги, чудову 2к. квартиру, Софіївська Борщагівка, Поліська.
Сучасний ЖК, зі своєю закритою територією.
2к квартира 63м2 з двориком 20м2 в 5 поверховому будинку!
Квартира правильної форми з вільним плануванням. Ви точно зможете втілити в життя Ваші дизайнерські рішення!
Просторий санвузол. В квартирі встановлений двоконтурний газовий котел.
Жк знаходиться в місці з чудовою інфраструктурою.
Зручна транспортна розв'язка.
Зупинка громадського транспорту в 5 хв - пішки.
Поруч ТРЦ та безліч супермаркетів , кав'ярень та ін.
Є ще варіанти квартир!
За більш детальною інформацією та записом на пере...

29 000 $
879 $/м²
Покровська вул., 26-А
1 кімната
33 / 20 / 10 м²
поверх 4 з 5
2025 рік побудови
2 міс. тому
Продаж квартири в ЖК преміум-класу Plaza Kvartal 3 (Чабани)
Пропонується до продажу квартира в сучасному монолітно-каркасному будинку
Характеристики об'єкта:
• Загальна площа: 32.20 кв. м.
• Поверх: 4.
• Технологія будівництва: монолітно-каркасна.
Безпека та сервіс:
Комплекс відповідає стандартам преміум-класу та забезпечує повний спектр послуг для комфортного проживання:
• Власний підземний та гостьовий паркінги.
• Система відеоспостереження та цілодобова охорона.
• Консьєрж-сервіс та сучасна пожежна сигналізація.
• Асфальтована під'їзна дорога та налагоджений вивіз відходів.
Інфраструктура:
Житловий комплекс розташований у районі з розвиненою соціальною та торгівельною мережею. У безпосер...

48 000 $
1 043 $/м²
Машинобудівників вул., 16
1 кімната
46 / 16 / 11 м²
поверх 10 з 11
2022 рік побудови
2 міс. тому
Код об'єкта:364398-16
єОселя 7% ВПО, 280 постанова, єВідновлення, Повний супровід!!!
Продам 1 кімнатну квартиру в Чабанах , ЖК Добре місто ( піонерський квартал) 2.
Загальна площа 45.5 м2.
Будинок введений в експлуатацію.
В ЖК заведені всі міські комунікації.
Закрита територія комплексу.
Навколо добре розвинена інфраструктура.
Готовий дизайн проект з візуалізацією для ремонту.
В пішій доступності: Супермаркет, ТРЦ, Аптека, Дитячий садок, Зупинка транспорту, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Відділення банку, банкомат, Школа.
Працюємо з постановами.
56 000 $
1 244 $/м²
Академіка Шалімова вул., 70/2
1 кімната
45 / 20 / 14 м²
поверх 11 з 11
2020 рік побудови
2 міс. тому
📌Без комісії! Продається нова видова 1-кімнатна квартира в Софіївській Борщагівці (3 км від Києва), ЖК Софіївський квартал, по вул. Академіка Шалімова, 70/2. Будинок 2020 року. Квартира знаходиться на 11/11 поверсі, 45 м2. Кухня 14 м2 та окрема велика кімната 20 м2 з панорамним вікном. Є ніша для вбиральні. Санвузол суміщений. Євроремонт від забудовника. Газ! Двоконтурний газовий котел, газова плита. 2 ліфти: вантажний та пасажирський. Закрита територія.
🌇Відмінна інфраструктура: Новус, АТБ, ФОРА, ПриватБанк, ТЦ, безліч кафе та магазинів, медичні центри, Розетка, Нова пошта.
🌲Поруч ліс 36 га для прогулянок.
🚍До метро Академмістечко та ВДНГ – 25 хвилин громадськи...
41 000 $
1 079 $/м²
Теплична вул., 48
1 кімната
38 / 18 / 7 м²
поверх 11 з 11
2 міс. тому
✅Продається простора 1-кімнатна квартира з ремонтом у с. Святопетрівське Київської області (7 км від Києва), ЖК Святопетровський, вул. Теплична, 48. Після ремонту ніхто не мешкав. Квартира знаходиться на 11/11 поверсі, площа 38 м2. Кімната простора, правильної форми, світла, площа 18 м2. Кухня з цікавим плануванням. Санвузол суміжний. Квартира дуже тепла, індивідуальне опалення (електрокотел).
🎁Як бонус до квартири - комора (на поверсі).
🌇У дворі є місця для паркування. Неподалік парк, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту. Також поряд є магазини: ФОРА, АТБ, Сільпо.
🚍До метро Теремки або Академмістечко - 30 хвилин їзди.
Квартира знаходиться у центрі Святопетровського.

46 000 $
1 205 $/м²
Велика Кільцева вул., (Будинок 1)
1 кімната
38 / 19 / 11 м²
поверх 8 з 17
2026 рік побудови
2 міс. тому
родаж квартир! Житловий комплекс БІЗНЕС-класу Echo Park! Відділ продажу!
Який знаходиться в с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева 11. Комплекс межує із лісопарковою зоною, в пішій доступності озеро! До Кільцевої 4 хв пішки (200 метрів). Дужк зручна локація, в пішій доступності маршрутне таксі, АШАН, Епіцентр!
Відділ продажу пропонує, 1,2,3 кімнатні квартири!
1-кім. площа 32м2 - 50м2
2-кім. площа 57м2 - 62м2
3-кім. площа 94,10м2.
Будинок монолітно-каркасний, утеплений мінеральною ватою!
38,17м2 (в наявності 8 поверх) - 1 982 549 грн. = 46.000 доларів.
Планування 38,17м2 має дуже функціональний простір!
Здача будинку літо 2026 року!
Будинок збудований! Є шоуруми із ремонт...