Фильтры
Продажа квартир – ЖК Navigator 2, Киев
35 объявлений
- наибольшая площадь
35 объявлений
- наибольшая площадь

99 900 $
1 638 $/м²
Коноплянская ул., 22-А
1 комната
61 / 18 / 18 м²
этаж 20 из 25
2023 год постройки
вчера
Продається простора 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Навігатор-2”
60,7 м² | 20 поверх із 25 | Готова до заселення
Пропонуємо стильну однокімнатну квартиру з новим якісним ремонтом і повним комплектом сучасних меблів у спокійних нейтральних тонах. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, функціональність і не хоче витрачати час та кошти на додаткові роботи.
Планування:
Загальна площа — 60,7 м²
Простора кухня — 17,6 м²
Житлова кімната — 17,9м²
Утеплена та оздоблена лоджія — додатковий простір для релаксу або роботи
Оснащення квартири:
Повний комплект побутової техніки: вбудований холодильник, посудомийка, мікрохвильова піч, духова шафа, витяжка, індукційна плита
Інвекційні кондиці...
119 800 $
1 597 $/м²
Коноплянская ул., 22-А
2 комнаты
75 / 35 / 18 м²
этаж 14 из 25
2024 год постройки
1 нед. назад
Двокімнатна квартира з правом власності. Без комісії та додаткових платежів для покупця. Чистий продаж від власника. Загальна площа 75 м.кв, кухня-студія 17,6 м.кв, два окремі санвузли, лоджія - металопластикові вікна, тепла підлога в коридорі, кухні та обох санвузлах, лічильники холодної та гарячої води, тепла та електроенергії, всі меблі та техніка нові, придбані у грудні 2024 - січні 2025 року, також придбана додаткова гарантія на всю побутову техніку на 60 місяців, душова кабіна та душова система АМ РМ. Квартира не кутова. В радіусі 1 км школа, дитячий садок, ТРЦ Караван та гіпермаркет Ашан, МакДональдс, Леруа Мерлен, поруч Епіцентр. Зручне розташування, на авто 15 хв до Контрактової пл...
Приобрести квартиру: ЖК Navigator 2, Киев

66 000 $
1 245 $/м²
Семьи Кульженков ул. (Дегтяренко Петра), 21
1 комната
53 / 19 / 15 м²
этаж 2 из 24
2025 год постройки
сегодня
Продається квартира на 2 поверсі
по перепоступці в зданому будинку !
ЖК Навігатор 2
Кульженка 21
Простора 1 кімнатна квартира
площею 52,85 м2
З великою кухнею 15м2 ( можливо розширити ще на 3 метри за рахунок лоджії)
Квартира в новому термобудинку з наружним утепленням
Квартира з повним оздобленням.
Енергозберігаючи склопакети, шпалери, лінолеум, сантехніка, радіатори з регулюванням води, розетки, вмикачі.
Встановлена металева бронедвер від забудовника.
На кожному поверсі 3 ліфти один з них вантажний,
конс"єрж.
Гарно розвинута інфраструктура.
Поруч зупинка транспорту.
Метро Мінська 15 хв.на транспорті.
Поруч ТЦ Караван ,
кафе, поліклініка, школи. садочки, фітнес клуб, перукарні, Макдон...

56 500 $
1 314 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
1 комната
43 / 18 / 12 м²
этаж 6 из 25
2024 год постройки
сегодня
Пропоную до продажу по перепоступці
1 кімн квартиру
в зданому будинку
площею 42,93 м2
ЖК Навігатор- 2
вул. Коноплянська 22 б
Комфортний 6 поверх
25 поверхового будинку.
Квартира в новому термобудинку з наружним утепленням та вентиліруємим фасадом
Квартира з повним оздобленням.
Встановлена металева бронедвер від забудовника.
На кожному поверсі 3 ліфти один з них вантажний,
конс"єрж.
Гарно розвинута інфраструктура.
Поруч зупинка транспорту.
Метро Мінська 15 хв.на транспорті.
Поруч ТЦ Караван ,
кафе, поліклініка, школи. садочки, фітнес клуб, перукарні, Макдональдс.
Перепоступку сплачу...

114 000 $
1 226 $/м²
Коноплянская ул., 22-А
3 комнаты
93 / 54 / 12 м²
этаж 2 из 25
2023 год постройки
сегодня
Продається чудова 3-кімнатна квартира площею 93 кв. м. Кімнати окремі, кухня 18 кв. м, кімнати (17,8. 17,9. 11,7 кв. м), у передпокої 11,8 кв.м. можна облаштувати гардеробну. Квартира дуже світла, двостороння. Зручний 2 поверх.
Ремонт від забудовника -шпалери, міжкімнатні двері, лінолеум на підлозі, радіатори з терморегуляторами, металопластикові вікна, санвузли укомплектовані ванною, унітазом, умивальником.
Санвузли з оздобленням кахлем, укомплектовані сантехнікою, встановлено бойлер. На кухні електроплита, холодильник, кухонні меблі.
Будинок побудований за сучасними технологіями. Зовнішнє утеплення: мінеральна вата + штукатурка.
Автономне опалення.
Вхідні двері сталеві, протиударні.
Компле...

64 000 $
1 231 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
1 комната
52 / 18 / 12 м²
этаж 21 из 25
2024 год постройки
сегодня
Пропоную до продажу
в зданому будинку
1 кімн квартиру
площею 51,96 м2
ЖК Навігатор- 2
вул. Коноплянська 22б
21 поверх
Квартира в новому термобудинку з наружним утепленням
Квартира з повним оздобленням.
Встановлені металеві бронедвері від забудовника.
На кожному поверсі 3 ліфти один з них вантажний,
конс"єрж.
Гарно розвинута інфраструктура.
Поруч зупинка транспорту.
Метро Мінська 15 хв.на транспорті.
Поруч ТЦ Караван ,
Перепоступку сплачуємо
ID: 94793

80 500 $
1 167 $/м²
Семьи Кульженков ул. (Дегтяренко Петра), 21
2 комнаты
69 / 36 / 14 м²
этаж 21 из 24
2025 год постройки
сегодня
Продаж по перепоступці просторої двокімнатної квартири в ЖК Навігатор 2
Кульженко 21
будинок 3
21 поверх
Загальна площа 68,9м2
Площа кухні 14м2
Квартира з повним оздобленням.
Встановлена металева бронедвер від забудовника.
На кожному поверсі 3 ліфти один з них вантажний,
конс"єрж.
Гарно розвинута інфраструктура.
Поруч зупинка транспорту.
Метро Мінська 15 хв.на транспорті.
Поруч ТЦ Караван ,
Перепоступку сплачуємо!
ID: 94976

55 990 $
1 302 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
1 комната
43 / 18 / 10 м²
этаж 4 из 25
2024 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу чудова 1 к квартира площею 43 кв. Квартира світла, простора. Житлова 17,7 кв, кухня окремо, санвузол суміжний, з наповненням від забудовника ( ванна, умивальник, унітаз) , в прихожій є ніша під гардеробну. Будинок розташований в ЖК Навігатор 2 , вікна виходять у двір. Квартира з внутрішнім оздобленням: лінолеум, плінтуси, шпалери, міжкімнатні двері, сантехніка, м/п вікна, броньовані двері, мідна проводка, лічильники, опалювальні батареї, терморегулятори. 3 ліфти.
Фасадні системи з захистом від вітру , термобудинок з пожарною сигналізацію , та вентиляційними каналами.
Поруч ТЦ Караван, магазини, кав'ярні, кафе, дитячий садочок, школа. Дуже зручна транспортна розвʼязка...
Ищите недвижимость: ЖК Navigator 2, Киев по фильтрам

83 990 $
1 091 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
2 комнаты
77 / 36 / 12 м²
этаж 13 из 25
2024 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Пропонується у продаж світла, видова 2 кімнатна квартира з величезною лоджією, яку можна використовувати для збільшення площі (77/36/12). Кімнати просторі по 18 кв, санвузол роздільний. Величезний хол (11,8 кв) та простора кухня (12 кВ). Квартира з ремонтом від забудовника (світлі шпалери, на підлозі лінолеум, встановлені міжкімнатні двері, терморегулятори, розведена електрика). Санвузли без кахлю, з новою сантехнікою. Є незасклена лоджія 8 кв.м, за техпаспортом вважається 50%. Вихід на лоджію з 2 кімнат: кухні та вітальні, можна облаштувати під кабінет. Будинок дуже теплий, збудований за сучасними технологіями, стіни утеплені. Є лічильники на воду, опалення, електро...

82 500 $
1 130 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
2 комнаты
73 / 36 / 18 м²
этаж 12 из 25
2024 год постройки
сегодня
НАЙКРАЩЕ планування( 3 кім по 18 кВ.м!) !!!
Пропонується в продаж світла, видова 2 кімнатна квартира загальною площею 73 кв. м, з лоджією, площею 5 кВ. м Кімнати просторі, санвузол роздільний, ніши під гардеробну . Квартира з ремонтом від забудовника .
ЖК Навігатор-2, вул.Коноплянська 22-Б.
Будинок зданий, підходить під державні програми.
Сучасна технологія будівництва- вентильований фасад Hostrock, утеплення мінеральною ватою.
Квартира східна, не кутова.
Квартира з повним оздобленням: шпалери, лінолеум, внутрішні двері, металеві вхідні двері, склопакети Rehau, вся сантехніка, змішувачі, радіатори опалення, розетки та вимикачі, лічильники. Мідна проводка.
3ліфти (в т.ч. 1 вантажний).
Житлови...

120 000 $
1 290 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
3 комнаты
93 / 48 / 18 м²
этаж 3 из 25
2024 год постройки
сегодня
Пропонується в продаж відмінна 3к квартира площею 93кв.м. Кімнати роздільні, кухня 18 кв. м, кімнати (17,8; 17,9; 11,7 кв. м), у передпокої (11,8 кв. м) можна розмістити гардеробну. Квартира дуже світла, двостороння. Зручний 3 поверх. З ремонтом від забудовника (шпалери, міжкімнатні двері, лінолеум на підлогах, радіатори з терморегуляторами, металопластикові вікна, санвузли укомплектовані ванною, унітазом, умивальником).
Будинок побудований за сучасними технологіями. зовнішнє утеплення: мінеральна вата + штукатурка.
Автономне опалення.
У ЖК своя індивідуальна котельня.
Вхідні двері сталеві, протиударні.
Комплект лічильників: лічильник на тепло індивідуально для кожної квартири, на воду, елек...

65 000 $
1 339 $/м²
Коноплянская ул., 22-А
1 комната
49 / 18 / 18 м²
этаж 16 из 25
2024 год постройки
вчера
ЦІНА ПІД КЛЮЧ!!!
БЕЗ % Терміновий продаж по ПЕРЕУСТУПЦІ 1к квартири з балконом!!!
РЕАЛЬНИЙ 16 поверх.
Розглядаємо єОселю, єВідновлення, Постанову (зробимо прорахунок, допоможему в банку з виділенням коштів)
ЖК Навігатор 2 Оболонський район, вул. Коноплянська 22а в будинку №2 (будинок введен в єксплуатацію)
Ремонт від забудовника,поклеєні шпалери,лінолеум,міжкімнатні двері.
В санвузлі встановлено ванну, раковину та унітаз.
Навігатор-2 від надійного забудовника! Житловий комплекс ЖК «NAVIGATOR 2» розташований у безпосередній близькості від метро. До станцій «Мінська» та «Оболонь» можна швидко дістатися за допомогою транспорту за 7 хвилин. Автобуси і маршрутні таксі дозволяють доїхати і до...

61 000 $
1 344 $/м²
Семьи Кульженков ул. (Дегтяренко Петра), 21
1 комната
45 / 19 / 11 м²
этаж 21 из 24
2025 год постройки
вчера
БЕЗ %%%
ЗДАНИЙ ДІМ !!!
21 поверх..
Є ВІДЕО.
Продаж 1к квартири С БАЛКОНОМ 45,40м2 по переуступці.
Розглянемо продаж по Держ. Програмам єОселя, єВідновлення, Постанови (умови продажу договірні,допоможемо у банку від А до Я).
ЖК Навігатор 2 Оболонський район, вул. Сім'ї Кульженків вул. (Петра Дегтяренка) 21 в будинку №3 (ЗДАНИЙ ДІМ)
В санвузлі встановлено ванну, раковину та унітаз.
Навігатор-2 від надійного забудовника! Житловий комплекс ЖК «NAVIGATOR 2» розташований у безпосередній близькості від метро. До станцій «Мінська» та «Оболонь» можна швидко дістатися за допомогою транспорту за 7 хвилин. Автобуси і маршрутні такс...

99 000 $
1 065 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
3 комнаты
93 / 54 / 12 м²
этаж 11 из 25
2024 год постройки
вчера
Київ, Коноплянська, 22б, Navigator 2
• 3к, 11-й поверх, площа: 93,3\54,0\11,5; квартира з косметичним ремонтом від забудовника, одна спальня, кухня та роздільний санвузол, в квартирі є місце для 2 гардеробних і дуже великий балкон. Будинок введений в експлуатацію, потрібно закінчити ремонт санвузла. Житловий комплекс ЖК «NAVIGATOR 2» розташований у безпосередній близькості від метро та ТЦ Караван;

70 000 $
1 628 $/м²
Коноплянская ул., 22-Б
1 комната
43 / 16 / 9 м²
этаж 5 из 25
2024 год постройки
сегодня
Без комісії!!
ЖК: «Навігатор 2»
Пропонуються 1-к квартира на продаж в новобудові . Однокімнатна квартира, складається з: спальної кімнати, кухні, роздільного сан\вузла та балкон (засклять). В квартирі виконаний ремонт та є вся необхідна техніка. Наразі територія ЖК активно розбудовується: облаштовують дитячі майданчики, роблять ландшафт по території, відкриваються магазини та багато іншого.
Квартира продається по перепоступці майнових прав.

56 500 $
1 256 $/м²
Семьи Кульженков ул. (Дегтяренко Петра), 21
1 комната
45 / 19 / 12 м²
этаж 12 из 25
2025 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу чудова 1 к квартира площею 45 кв. Квартира світла, простора. Житлова 19,4 кв, кухня окремо, санвузол суміжний, з наповненням від забудовника ( ванна, умивальник, унітаз) , в прихожій є ніша під гардеробну. Будинок розташований в ЖК Навігатор 2 , вікна виходять у двір. Квартира з внутрішнім оздобленням: лінолеум, плінтуси, шпалери, міжкімнатні двері, сантехніка, м/п вікна, броньовані двері, мідна проводка, лічильники, опалювальні батареї, терморегулятори. 3 ліфти.

54 000 $
1 200 $/м²
Коноплянская ул., (Будинок 4)
1 комната
45 / 19 / 12 м²
этаж 17 из 25
2020 год постройки
сегодня
Вигідна інвестиція на Оболоні — квартира з готовим ремонтом та перспективою росту ціни!
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира в Оболонському районі, мікрорайон Приорка, вул. Сім’ї Кульженків, 22-А , будинок №4.
📐 Площа — 45 м²
🏢 Поверх — 17-й
🗓 Введення в експлуатацію — 2–3 квартал 2026 року
Будинок активно добудовується, проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.
✔ Ви отримуєте квартиру з готовим якісним ремонтом:
• стильні шпалери
• широкі вікна та французький вихід на лоджію (панорамні двері зі склінням до підлоги) — максимум світла та простору
• підлога — лінолеум
• встановлена ванна та сантехніка
Можна одразу заїжджати або здавати в оренду без додаткових витрат.
На...
139 900 $
1 841 $/м²
Коноплянская ул., 22-А
2 комнаты
76 / 30 / 18 м²
этаж 24 из 25
2023 год постройки
сегодня
✨ Твоя історія комфорту починається тут — у світлій, просторій і неймовірно затишній квартирі в ЖК «Навігатор-2».
Це не просто квадратні метри — це місце, де з першого кроку відчуваєш: так, саме тут я хочу жити.
🏡 Шикарна квартира, де хочеться залишатись:
• Просторий, ідеально продуманий хол — місце, яке легко стане гардеробною мрії, домашнім офісом або куточком для кави й книг.
• Велика кухня-їдальня — справжнє серце дому. Тут звучить сміх, пахне свіжою випічкою й народжуються найтепліші спогади.
• Засклена лоджія — для тих самих ранків, коли світло лагідно пробивається крізь штори, і для вечорів, коли місто сяє вогнями, а в руці блищить келих вина.
• З дуже якісним ремонтом і меблями, техн...

77 000 $
1 069 $/м²
Коноплянская ул., 22-А
2 комнаты
72 / 36 / 18 м²
этаж 23 из 25
2023 год постройки
сегодня
ЖК Navigator
ул Коноплянська, 22
квартира 72/36/18 м.кв. кв.м. 23 поверх з оздобленням від забудовника:
міжкімнатні двері з шпонованою поверхнею та сучасною фурнітурою.
металеві вхідні двері в квартиру.
обої, враховуючи характеристику приміщення.
радіатори опалення.
лінолеум у житлових кімнатах, пластикові плінтуси.
повний комплект сантехнічного обладнання.
лічильники споживання електроенергії, гарячої та холодної води, опалення.
Розетки та вимикачі.
мідна проводка.
3 ліфти: 2 пасажирські, 1 вантажний.
фасадні системи з захистом від вітру, термоізоляцією, утеплювачем та вентиляційними каналами.
у внутрішньому дворі комплексу для найменших мешканців буде облаштована ігрова зона з безпечним д...

66 500 $
1 385 $/м²
Коноплянская ул., 22-А
1 комната
48 / 18 / 12 м²
этаж 23 из 25
2023 год постройки
сегодня
ЖК Navigator
ул Коноплянська, 22
квартира 48кв.м. 23 поверх з оздобленням від забудовника:
металеві вхідні двері в квартиру.
обої, враховуючи характеристику приміщення.
радіатори опалення.
лінолеум у житлових кімнатах, пластикові плінтуси.
повний комплект сантехнічного обладнання.
Розетки та вимикачі.
мідна проводка.
3 ліфти: 2 пасажирські, 1 вантажний.
у внутрішньому дворі комплексу для найменших мешканців буде облаштована ігрова зона з безпечним дитячим майдан...
- Также ищут:
- Навигатор 2