Топ объявлений Гаи-Шевченковские
71 000 $
486 $/м²
Наливайко ул., 18
БЕЗ КОМИССИИ
146 / 58 / 3 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
🏡 ПРОДАЖ ТАУНХАУСУ В ГАЯХ ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ
📍 Затишне передмістя Тернополя — зручний доїзд та комфортне місце для життя
✨ Ідеальний варіант для тих, хто хоче власний будинок без зайвих витрат на утримання
🔹 Площа будинку — 140 м²
🔹 Земельна ділянка — 2 сотих
🔹 Власний гараж
🏠 Планування:
▪️ 1 поверх — простора кухня-вітальня + санвузол
▪️ 2 поверх — 3 окремі кімнати + санвузол
🔌 Комунікації:
✔ Газ
✔ Електроенергія
✔ Свердловина (на 3 будинки)
✔ Індивідуальний септик
🌿 Тиха локація, свіже повітря та водночас близькість до міста — ідеальний баланс для життя
💰 Вартість: 71ʼ000 $
📞 Телефонуйте для деталей та огляду:
[телефон скрыт]
132 000 $
528 $/м²
Лесі Українки, 10
250 / 240 / 10 м²
3 этажа
15 сот
5 комнат
сегодня
ПРОДАЖ💫
Продається просторий приватний будинок
📍Гаї Шевченківські Тернопільська обл.
Вул. Лесі Українки
Це ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне житло з власним садом та двором.
Основні характеристики:
✅ Площа 250 м2
✅3 поверхи: цокольний, перший та мансарда
✅ стан будинку житловий, але потребує косметичного ремонту.
✅додаткові споруди: хлів та підвал
✅ підведені комунікації
🔥 УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: будинок розділений на дві окремі квартири. Ідеально підійде для проживання двох свмей, або для інвестиції ( одну квартиру можна здавати в оренду). Кожна з квартир має окремий вхід та вихід.
Площа однієї квартири 110 м2 , іншої 140 м2.
Територія обгороджена, що забезпечує безпек...

550 000 $
683 $/м²
молодіжна, 1
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
805.4 м²
4 дня назад
Комерційна будівля в найкращій локації Тернополя!
Продається унікальний комерційний об'єкт загальною площею 805,4 м² в місті Тернопіль.
Даний об'єкт розташований на першій лінії міжнародної траси, що забезпечить високу автомобільний трафік та чудову видимість для вашого майбутнього бізнесу.
Сусідство з найбільшим торгово-розважальним центром Тернополя.
Основні характеристики об'єкта:
✅ Загальна площа будівель: 805,4 м²
✅ Земельна ділянка: 24 СОТ.
✅ Перша лінія міжнародної траси – Р 41
✅ Власна свердловина
✅ Велика територія у дворі, паркінг для великогабаритного транспорту.
✅ Додатково буде облаштовано стоянку на 8 сот. перед приміщенням.
Можливі варіанти використання:
Бізнес-центр або...

25 000 $
2 500 $/сот
Медова
сельхозназначение
10 сот
1 нед. назад
Продається земельна ділянка біля лісу,жила вулиця. Комунікації по дорозі. Є можливість докупити ще 9 сотих.

70 000 $
500 $/м²
Затишная ул.
140 / 60 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2026 год постройки
1 нед. назад
Продаж котеджу в передмісті Тернополя Гаї Шевченківські.
Будинок збудований з цегли. Зовні утеплений. 2 поверхи, земельна ділянка 1,5 сотих. Комунікації заведені до будинку.
Перший поверх- гараж, прихожа, санвузол, простора кухня вітальня.
2- поверх три кімнати, санвузол, гардеробна кімната.
Будинок збудований з якісних будматеріалів.

215 000 $
453 $/м²
Ивана Франко ул., 1
6 комнат и более
475 / 250 / 30 м²
этаж 3 из 3
2 нед. назад
Продається великий будинок в Гаях Шевченківських!
Булинок має 3 поверхи , 10 кімнат, великі просторі кухні , зали та кімнати. Зроблені ремонти ,є меблі та техніка
Будинок підійте великій сім'ї.
Подвір'я має 7 сот і окремо є ще 7сот. земельної ділянки.
Територія гарна, обсаджена, бруківка.
Локація дуже близька до Тернополя( Подоляни)
Будинок продається швидко!
Чекаємо на огляди

50 000 $
278 $/м²
Польова, 52
180 / 45 / 28 м²
2 этажа
9 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Продається двоповерховий будинок площею 180 м² на ділянці 9 соток у с. Гаї Шевченківські, за кілька кілометрів від Тернополя. Цегляні та газоблокові стіни, якісний дах, металопластикові вікна, перегородки на першому поверсі. Асфальтований під’їзд, мальовнича природа, перспективний район. Без комунікацій, що дозволяє спроєктувати все під себе. Документи готові до угоди.

70 000 $
500 $/м²
Затишная ул.
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 75 / 34 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
2025 год постройки
3 нед. назад
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ЦЕГЛЯНИЙ КОТЕДЖ 140 м² У ГАЯХ ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ (Поруч з Подолянами)
Продається сучасний двоповерховий котедж, побудований з ЦЕГЛИ — надійність та теплозбереження, перевірені часом! Ідеальна локація в престижному передмісті Тернополя.
ЛОКАЦІЯ, ЯКА ЕКОНОМИТЬ ВАШ ЧАС:
• с. Гаї Шевченківські (2 хвилини до межі міста).
• Мінімум часу на дорогу: 2 хвилини до ТРЦ "Подоляни" та до основної магістралі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОТЕДЖУ:
• Площа: 140 м²
• Ділянка: 4.5 сотки
• Матеріал: Цегла (надійне, енергоефективне будівництво).
• Планування: На другому поверсі 3 просторі спальні, великий санвузол та зручна гардеробна.
• Гараж: Вбудований гараж.
СТУПІНЬ ГОТОВНОСТІ — МАКСИМАЛЬНА ЯКІСТЬ:
1. ЗОВНІШНІ Р...
16 000 $
2 286 $/сот
Сонячна, 60
под застройку
7 сот
3 нед. назад
Продаж земельної ділянки під житлову забудову
✨ Чудовий варіант для будівництва власного будинку
Площа — 7 сотих
Призначення — під житлову забудову
✔ Обжита вулиця
✔ Поруч вже проживають сусіди
✔ Усі комунікації поруч
✔ Зручне місце для комфортного життя
Ідеально як для постійного проживання, так і для інвестиції
Ціна: 15 500 $
Деталі та огляд:
[телефон скрыт]

110 000 $
379 $/м²
Мазепы ул., 28
290 / 80 / 12 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
1989 год постройки
4 нед. назад
Продається будинок поблизу Тернополя
село Гаї Шевченківські
Два поверхи
Побудований з цегли
132 000 $
528 $/м²
Лесі Українки, 31
250 / 45 / 14 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
1 мес. назад
🏡 Продається просторий двоповерховий будинок
📍 с. Гаї-Шевченківські, вул. Лесі Українки (зручний виїзд до Тернополя)
🔑 Характеристики будинку:
• Загальна площа — 250 м²
• Земельна ділянка — 7,5 соток
• Планування: 5 кімнат + великий зал
• 2 окремі входи (можливість для проживання двох сімей)
• 2 кухні, 2 санвузли
• Індивідуальне газове опалення
• Зроблений фасад
• Є гараж
✨ Переваги:
• Чудове розташування — поруч гаї, свіже повітря, тиша та природа
• Асфальтована дорога та зручний доїзд до міста
• Підійде як для великої родини, так і для двох сімей
💰 Ціна уточнюйте індивідуально. Комісія за послуги — 5 %
📞 Деталі: [телефон скрыт]Світлана АН Орислава
Все районы