Топ объявлений Ганнусовки

75 000 $
346 $/м²
Замлинська, 67
БЕЗ КОМИССИИ
217 / 89 / 44 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2001 год постройки
4 дня назад
Просторий будинок біля лісу всього 15 хв. їзди від Івано-Франківська.
Якщо ви шукаєте будинок, де можна реалізувати власний стиль і жити в тиші поруч із природою — цей варіант точно вартий Вашої уваги!
Локація: с. Ганнусівка
Затишне місце біля лісу + зручний асфальтований заїзд
Характеристики:
• Загальна площа: 216.8 м²
• Поверховість: 2 поверхи + мансардний рівень
• Ділянка: 15 сотих + 16 сотих (с/г одразу позаду будинку)
Комунікації:
-газ
-світло
-септик
-свердловина
Планування:
1 поверх:
• вхідна зона
• просторий санвузол
• паливна
• велика кухня-студія (багато світла та простору)
• гараж 26,9 м²
2 поверх:
• 4 окремі кімнати
Мансардний рівень:
• можливість облаштувати 2 по...

329 000 $
2 193 $/м²
В. Великого
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 90 / 30 м²
2 этажа
18 сот
4 комнаты
вчера
Будинок в якому продумано все до деталей, на тепло насосі, з сучасним дизайнерським ексклюзивним ремонтом. Має огороджену ділянку 18 соток з власним садом. Будинок знаходиться в 15 км від Івано-Франківська. Для тих, хто любить тишу і природу, але не хоче далеко від міста. Будинок повністю готовий, продається з меблями та технікою. Навколо ділянки висаджені біля 200 туй. Автоматичні ворота в двір та гараж, відеоспостереження та керування кліматом через смартфон. Оскільки будинок будувався для себе, використані тільки дорогі і якісні матеріали, трекове освітлення. Перший поверх: гараж з входом в будинок, коридор, зал з каміном і кухнею, санвузол з душовою, кабінет. Другий поверх: 3 спальні кім...

329 000 $
2 238 $/м²
лісова, 5
БЕЗ КОМИССИИ
147 / 90 / 25 м²
2 этажа
18 сот
4 комнаты
вчера
🌿 Продається Сучасний ДЗЕН-особняк серед екзотичного саду біля ІФ
Пропонується ексклюзивний будинок у Ганнусівці (передмістя Івано-Франківська), побудований «для себе» з безкомпромісною якістю. Це простір, де преміальний комфорт поєднується з повною автономністю.
💎 Головні переваги:
Площа: 147 м² на розкішній ділянці 18 соток.
Енергоефективність : Опалення тепловим насосом, тепла підлога та затишний камін. Система клімат-контролю в кожній кімнаті (керування зі смартфона 📱).
Автономність: Власний генератор, криниця з системою осмосу та сучасне відеоспостереження.
Гараж: З автоматичними воротами та прямим входом у будинок.
🏡 Продумане планування:
1 поверх: Простора кухня-вітальня з каміном дл...

329 000 $
2 223 $/м²
Незалежності
БЕЗ КОМИССИИ
148 / 69 / 31 м²
2 этажа
18 сот
4 комнаты
2022 год постройки
3 дня назад
Продаж сучасного будинку 147,6 м² на 18 сотках
Будинок, у якому продумано все до деталей. Побудований для себе — з якісних дорогих матеріалів, з сучасним дизайнерським ексклюзивним ремонтом. Повністю готовий до проживання та продається з меблями, технікою й усім необхідним для комфортного життя.
Технічні рішення:
опалення — тепловий насос (ефективне та економічне)
тепла підлога: весь перший поверх + частково другий
повітряний обігрів та охолодження в кожній кімнаті
камін з розведенням тепла по кімнатах (резервний варіант)
власна криниця
система очищення води + питна вода (зворотний осмос)
відеоспостереження
керування кліматом зі смартфона
генератор
автоматичні ворота у двір та гараж
План...

14 000 $
667 $/сот
Богдана Хмельницького
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
21 сот
4 дня назад
Продається земельна ділянка
с.Ганнусівка, 18 км від Івано - Франківська.
Площа 21 сотка під забудову
перша лінія від дорого, комунікації поруч.
Зручний заїзд, ділянка правильної форми, на межі двох сіл!
Деталі та огляд за домовленістю.

335 000 $
2 233 $/м²
Нова
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 100 / 15 м²
2 этажа
18 сот
4 комнаты
2015 год постройки
5 дней назад
Будинок в якому продумано все до деталей, на тепло насосі, з сучасним дизайнерським ексклюзивним ремонтом. Має огороджену ділянку 18 соток з власним садом, в якому ростуть: кілька сортів винограду, яблуні, груші, черешні, вишні, персики, абрикоси, хурма і навіть ківі та гранат.
Куточок раю в 15 км від Івано-Франківська. Для тих, хто любить тишу і природу, але не хоче далеко від міста, це найтихіше місце в радіусі 15 км. Будинок повністю готовий, продається з меблями, технікою, роботом пилососом, пралкою, посудомикою, навіть з газонокосарками, генератором й інструментом. Навколо ділянки висаджені біля 200 туй. Автоматичні ворота в двір та гараж, відеоспостереження та керування кліматом через...

329 000 $
2 193 $/м²
Володимира Великого
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 75 / 10.5 м²
2 этажа
18 сот
5 комнат
1 нед. назад
Преміальний будинок 150 м² на 18 сотках — стиль, комфорт і повна автономія!!!
Продається сучасний двоповерховий будинок, створений для тих, хто цінує якість, простір та безпечний комфорт. Це не просто житло — це продуманий до дрібниць приватний простір, де кожна деталь працює на ваш затишок!
Будинок повністю готовий, продається з меблями, технікою, навіть з газонокосарками, генератором й інструментом.
Цей будинок — ідеальний для сім’ї, яка хоче жити в комфорті, тиші та з повною впевненістю у своїй автономності.
Заїжджайте і насолоджуйтесь — жодних додаткових вкладень не потрібно.
Деталі інтер’єру:
Переваги, які ви відчуєте щодня:
- Куточок раю в 15 км від Івано-Франківська
- Сучасний...

329 000 $
2 193 $/м²
Володимира Великого
БЕЗ КОМИССИИ
150 / 75 / 10.5 м²
2 этажа
18 сот
5 комнат
1 нед. назад
Деталі інтер’єру:
Переваги, які ви відчуєте щодня:
- Куточок раю в 15 км від Івано-Франківська
- Сучасний...

90 000 $
717 $/м²
Миру
БЕЗ КОМИССИИ
125.5 / 66.8 / 20.4 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
1980 год постройки
2 нед. назад
Продається готовий будинок в с. Ганусівка по вул. Миру
- код ділянки - # 1 9 4 1
площа будинку — 125,5 м2
площа ділянки — 25 сот
кадастровий номер — 2625880801:01:004:0510
геолокація - 49.013523, 24.808880
Продається готовий будинок в с. Ганусівка по вул. Миру
Будинок цегляний, вікна метало пластикові, дах металочерепиця. В будинку є санвузол, опалення парове також є дві грубки. Є кухня, виведені труби для води та каналізація. Три просторі кімнати. Залишаються всі меблі та частково техніка. Вода з свердловини, також є криниця, під будинком невеликий підвал.
На території є літня кухня, теж цегляна, має санвузол, та кімнату. Є ще погріб, комора, гараж, хлів. На ділянці є город. В кінці горо...

90 000 $
417 $/м²
Гарасим'юка, 12
БЕЗ КОМИССИИ
215.6 / 83.2 / 16.1 м²
2 этажа
23 сот
4 комнаты
1980 год постройки
2 нед. назад
Продається будинок в с. Ганнусівка
- код об’єкта - # 1 4 7 9
площа ділянки — 23.59 сот
геолокація — 49°00'57"N 24°49'05"E
кадастровий номер — 2625880801:01:002:0109
заїзд — з головної асфальтованої дороги
Будинок знаходиться в гарній для життя локації — в 7 хвилинах ходьби знаходяться школа, дитячий садок, магазин.
До річки Дністер менше 3 кілометрів.
Будинок у відмінному стані з хорошим ремонтом.
На першому поверсі, частково встановлена тепла підлога.
Опалення газове, двоконтурний котел.
Є колодязь з чудовою питною водою та свердловина.
Також на подвір'ї є господарські приміщення.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У н...

6 500 $
433 $/сот
оболонь
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
2 нед. назад
Шукаєте чудову можливість інвестувати в землю?
Тоді не пропустіть цю унікальну пропозицію!
Продається земельна ділянка площею 15 сотих у селі Ганнусівка.
Ділянка розташована в тихому та мальовничому місці, недалеко від лісу та річки.
Це ідеальне місце для будівництва власного будинку чи дачі.
Комунікації поруч із ділянкою
Переваги:
Мальовниче місце розташування
Тиха та спокійна атмосфера
Ідеально підходить для будівництва будинку або дачі
Чудова можливість інвестувати в землю
Поруч вже є побудовані сусіди.
Зверніться до нас вже сьогодні, щоб дізнатися більше інформації!

329 000 $
2 229 $/м²
Незалежності
147.6 / 109 / 35 м²
2 этажа
18 сот
4 комнаты
1 мес. назад
🏡 Сучасний будинок у мальовничій локації — Івано-Франківськ, Ганнусівка
Пропонується до продажу стильний та повністю готовий до проживання будинок у місті Івано-Франківськ.
✨ 147,6 м² | 18 соток | 4 кімнати | гараж
Будинок будувався для себе — з якісних матеріалів та з сучасним дизайнерським ремонтом. Продається з меблями, технікою та всім необхідним для комфортного життя.
Продумане планування:
1 поверх — гараж, простора кухня-вітальня з каміном, кабінет, санвузол.
2 по...

329 000 $
2 229 $/м²
незалежності
БЕЗ КОМИССИИ
148 / 85 / 20 м²
2 этажа
18 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Продаж сучасного будинку 147,6 м² на 18 сотках
Технічні рішення:
опалення — тепловий насос (ефективне та економічне)
тепла підлога: весь перший поверх + частково другий
повітряний обігрів та охолодження в кожній кімнаті
камін з розведенням тепла по кімнатах (резервний варіант)
власна криниця
система очищення води + питна вода (зворотний осмос)
відеоспостереження
керування кліматом зі смартфона
генератор
автоматичні ворота у двір та гараж
План...
Все улицы