Топ объявлений Ярмолинцев

200 000 $
153 $/м²
Захисників України ул. (Пушкіна), 26
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1307 м²
сегодня
Продаж майнового виробничого комплексу : земельна ділянка 2, 1 га ; загальна площа нерухомих об»єктів 1307, 2 : виробничий комплекс молоко цеху 505кв м; прохідна 29 кв м ; гаражі 220 кв м ( 4 гаражі по 55 кв.м , 2 з ямами бетонне перекриття, цегляні стіни, 2 можна використовувати для автомийки) , складські та офісні приміщення 360 кв м, будівля складу 50 кв м ; електропідстанція 113 кв м; насосна, вбиральня, водонапірна башта, огорожа з метал воротами. Світло, вода, каналізація.
Вартість 200000 дол. торг

32 000 $
214 $/м²
провулок Подільській, 2
БЕЗ КОМИССИИ
149.6 / 107.5 / 12.7 м²
2 этажа
13 сот
3 комнаты
вчера
Пропонуємо будинок в Ярмолинцях
-затишний район
-гарний краєвид
-каналізація септик
-електрика в будинку 3 фази 6.5 кв
-центральне водопостачання
-газ поруч
-ділянка рівна
АН Тандем - там де безпека!

39 500 $
658 $/м²
Івана Мазепи ул. (Мічуріна)
БЕЗ КОМИССИИ
60 / 46 / 4.4 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
3 дня назад
42940 Будинок – мрія у Ярмолинцях! Лише 25 км від Хмельницького
Пропонується до продажу затишний та повністю готовий до проживання будинок у Ярмолинцях, усього 25 км від Хмельницького. Ідеальний варіант для тих, хто шукає спокійне життя за містом із комфортом сучасного житла.
Основні характеристики:
Площа будинку — 60 м²
Планування: 3 кімнати + кухня
Земельна ділянка — 15 соток
Комунікації та зручності:
Газ та електрика
Тепла підлога по всьому будинку
Проведена вода зі скважини
Септик
Усі зручності в будинку
Стан будинку:
Ідеальний сучасний ремонт, виконаний 1 рік тому
Лічильник день/ніч
Відеоспостереження по всій території
Опалення газове та електричне
Є підключення під генератор...

85 000 $
721 $/м²
Хоптяра, 19
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
117.9 / 69.3 / 10 м²
1 этаж
15 сот
5 комнат
3 дня назад
Пропонуємо просторий затишний будинок.
Деталі інтер’єру:
Стан будинку хороший, деревʼяне перекриття, дах шифер. Висота стелі 2,6.
Натяжні стелі, дощата підлога. Стіни оздоблені шпалерами.
Опалення та підігрів води - двоконтурний котел. Також є пічне опалення.
В будинку 3 спальні, гараж в підвалі/цокольному поверсі.
Підведений газ, електрика, встановлений септик.
Водо: криниця, свердловина.
Будинок та двір:
На території встановлене відеоспостереження. Є город, літня кухня, сарай, погріб.
9 000 $
260 $/м²
Хмельницька ул., 44
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
34.6 / 21.9 / 7.1 м²
этаж 1 из 1
1 нед. назад

85 000 $
720 $/м²
Хоптяра
БЕЗ КОМИССИИ
118 / 63.3 / 10 м²
1 этаж
15 сот
5 комнат
1990 год постройки
1 нед. назад
Продаж затишного будинку в Ярмолинцях біля лісу
Продається одноповерховий будинок з верандою та земельною ділянкою 15 соток у смт Ярмолинці, вул. Хоптяра.
Характеристики:
• Загальна площа — 117,9 м²
• Житлова — 69,3 м²
• Кухня — 10 м²
• 5 кімнат, з них 3 спальні
• Висота стелі — 2,6 м
Будинок:
• Стіни — цегла
• Побудований у 1990–2000 рр.
•...

199 990 $
93 $/м²
Захисників України ул. (Пушкіна), 36/5
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
2162 м²
1 нед. назад
Продаж об’єкта нерухомості, придатного для ведення будь-якого виду бізнесу.
Майстерні загального призначення , більше 40 цехів , гаражів , офіси т.і.
Всього 20 хв від Хмельницького
Унікальна можливість для бізнесу!
Пропонуємо до продажу майстерню загального призначення у самому центрі смт Ярмоленці!
Головні переваги:
- Площа: 2162 м² — великий простір для вашого бізнесу!
- Земельна ділянка: 83 сотки, приватизована та огорожена.
- Діючі об'єкти:
- Автомийка — вже працюючий бізнес з прибутком!
- Сауна — можливість розширення послуг для клієнтів.
Інфраструктура:
- Власна підстанція (3 фази) — надійне електропостачання.
- Вода, септик та газ поруч — зручні комунікації....

39 500 $
658 $/м²
Івана Мазепи ул. (Мічуріна)
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
60 / 40 / 4.4 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
2 нед. назад
42940 Будинок . Ярмолинці,25 км від Хмельницького, 3 кімнати+кухня Площа: 60 м2 , ділянка 15 соток * До зупинки маршрутки 5 хв ходьби.До школи 10 хв, до дитсадка 5 хв. Є газ, світло, тепла підлога по всьому будинку!Проведена вода з скважини, є септик, всі зручності в будинку! Ідеально зроблений ремонт 1 рік тому! Лічильник день і ніч! Відеоспостереження по всій території.
Опалення газове і електричне, є підключення під генератор.
Бонусом можуть подарувати автобус!
32 000 $
214 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
149.6 / 107.5 / 12.7 м²
2 этажа
13 сот
3 комнаты
1 мес. назад
🔥 ПРОСТОРИЙ БУДИНОК У ЯРМОЛИНЦЯХ З ВЕЛИКОЮ ДІЛЯНКОЮ — ЦІНА, ЯКОЇ ВЖЕ МАЙЖЕ НЕМАЄ
149 м² будинку + 13 соток землі за 32 000 $ — з комунікаціями та документами.
Якщо ви втомилися від тісних квартир і хочете власний будинок у спокійному місці, але без космічної ціни — цей варіант варто подивитись.
📍 Хмельницька область, Ярмолинецький район
смт Ярмолинці, провулок Подільський, 2
Відстань до Хмельницького — 30 км
💰 Ціна: 32 000 $
Ексклюзивна пропозиція
🏠 Про будинок:
Тип: житловий будинок
Поверхів: 2
Кількість спалень: 3
Загальна площа: 149 м²
Матеріал стін: цегла / ракушняк
Будинок просторий, з можливістю зручного зонування для сім’ї.
🌿 Земельна ділянка:
13 соток
Рівна, правильної...

39 500 $
658 $/м²
Івана Мазепи ул. (Мічуріна), 1b
БЕЗ КОМИССИИ
60 / 49 / 4.4 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продаж будинку в Ярмолинцях ID42940 VKL
Локація : 25 км від міста, Ярмолинці;
Площа: 60 кв.м, ділянка 15 соток,3к+кухня;
Ремонт: рік тому закінчили, робили для проживання з дітками;
Комунікації: газ, світло, вода (проведена зі скважини),тепла підлога по всьому будинку,септик,всі зручності в будинку,є підключення під генератор,відеонагляд;
Виплати:ТАК!
Інфраструктура: в кількох хвилинах ходьби садочок,школа,маршрутка;
Будинок для тих , хто мріє про спокійне сімейне життя та власний двір , де Ваші діти зможуть гратися на свіжому повітрі подалі від міського шуму! Чекає на Вас вже сьогодні!Телефонуйте!
Все ориентиры