Топ объявлений Нетишина
1 850 000 €
314 €/м²
промислова, 21/11
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
5901 м²
2 дня назад
Продаж Майнового Комплексу !
ПОТУЖНА ПРОМИСЛОВА площадка (м. Нетішин, Хмельницька обл.)
Площа ділянки - 1.98 га (огороджена)
Загальна площа приміщень – 5 901 м2 (5 приміщеннь)
ПЛОЩА ТВЕРДОГО ПОКРИТТЯ ТЕРИТОРІЇ – 8 920 м2
Головна виробнича будівля. Реконструйована як зовні так і всередині
Сучасне промислове професійне освітлення та облаштована вентиляція
Площа понад 3500 м2.
висота- 8 м.
Великі, цехові приміщення
Зручна реконструйована та облаштована кран-балкою рампа
Світлий, зручний та комфортний офіс площею 308.5 м2
Продумане та зручне планування, є можливість організувати багато робочих місць
Всі комунікації – вода, каналізація, опалення, WiFi, відео нагляд, охорона МВС
Електрична підстан...
1 850 000 €
314 €/м²
Промислова, 5
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
5900 м²
вчера
ПОТУЖНА ПРОМИСЛОВА площадка (м. Нетішин, Хмельницька обл.)
Площа ділянки - 1.38 га (огороджена)
Площа приміщень – 4000 м2
ПЛОЩА ТВЕРДОГО ПОКРИТТЯ ТЕРИТОРІЇ – 5 920 м2
Площа понад 3500 м2. висота потолків 8 м.
Великі, добре підготовлені та освітлені цехові приміщення
Зручна реконструйована та облаштована кран-балкою рампа
Всі комунікації – вода, каналізація, опалення, відеонагляд, охорона МВС
Всі комунікації – вода, каналізація, опалення, WiFi, відеонагляд, охорона МВС
Електрична підстанція
До складу майнового комплексу входить вагова та каналізаційно на...
1 850 000 €
314 €/м²
промислова, 21/11
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
5901 м²
2 дня назад
Продаж Майнового Комплексу !
ПОТУЖНА ПРОМИСЛОВА площадка (м. Нетішин, Хмельницька обл.)
Площа ділянки - 1.98 га (огороджена)
Загальна площа приміщень – 5 901 м2 (5 приміщеннь)
ПЛОЩА ТВЕРДОГО ПОКРИТТЯ ТЕРИТОРІЇ – 8 920 м2
Площа понад 3500 м2.
висота- 8 м.
Великі, цехові приміщення
Зручна реконструйована та облаштована кран-балкою рампа
Світлий, зручний та комфортний офіс площею 308.5 м2
Електрична підстан...

86 800 $
700 $/м²
Старонетишинская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
124 / 1 / 1 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
4 дня назад
Пропонуємо сучасні дуплекси нового формату у місті Нетішин, вул. Старонетішинська — поєднання комфорту приватного будинку та зручностей міської інфраструктури.
Це рішення для тих, хто цінує простір, приватність і якість життя.
Переваги комплексу:
Сучасна архітектура та стильний фасад
Великі панорамні вікна — максимум світла
Продумані та функціональні планування
Різні варіанти площ будинків і ділянок
Власна територія під терасу, барбекю або лаунж-зону
Паркомісце для автомобіля
Комунікації:
Електропостачання — 15 кВт
Централізоване водопостачання
Переливний септик
Підключення тепла від АЕС
Локація:
Тихий житловий район
Комфортне приватне середовище
Швидкий доступ до всієї інфраструктури...
79 000 $
687 $/м²
Енергетиків ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
115 / 35 / 36 м²
1 этаж
9 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Будинок, у який хочеться повертатись
Уявіть: ранок, тиша, запах кави, і ви виходите на терасу — перед вами озеро, ліс і повітря, яке пахне свободою.
Це не відпустка… це ваше життя.
Локація:
с. Старий Кривин, вул. Богдана Хмельницького
(до м. Нетішин — кілька хвилин їзди)
Про дім:
• Площа: 115 м²
• Тераса: 30 м²
• Мансарда: +40 м² (за бажанням)
• кухня-студія з виходом на терасу та високою стелею
• 3 кімнати
• ванна, техкомора
Будівництво, яке вражає якістю:
• Монолітний фундамент + плита — надійно, міцно, на десятиліття
• Стіни з газоблоку 300 мм + утеплення мінеральною ватою 100 мм
• Дах повністю готовий (утеплення, водостоки, металеве покриття)
• Склопакети з трьома шар...

3 313 440 грн
36 000 грн/м²
Енергетиків ул., 4
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
92.04 / 43.71 / 20.16 м²
этаж 2 из 9
2025 год постройки
2 нед. назад
3-кімнатна квартира в ЖК "Атоміум", м. Нетішин — ідеальний вибір для комфортного життя
Пропонуємо сучасну 3-кімнатну квартиру площею 92.04м² у житловому комплексі преміум класу "Атоміум".
Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією, з продуманими і ексклюзивними плануваннями, які забезпечують максимальний комфорт.
Комплектація квартири:
Штукатурка стін під чистове оздоблення
Електропроводка заведена в квартиру
Централізоване опалення
Тепла підлога по всій площі квартири – комфорт у кожному кроці!
Інфраструктура та переваги ЖК:
Облаштовані зони відпочинку для дітей і дорослих
Парковки та зарядки для електромобілів
Сучасний благоустрій території
Зручна локація в місті Нет...

2 446 230 грн
36 500 грн/м²
Енергетиків ул., 4А
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК АТОМИУМ
2 комнаты
67.02 / 32.65 / 15.64 м²
этаж 4 из 9
2025 год постройки
1 мес. назад
2-кімнатна квартира в ЖК "Атоміум", м. Нетішин — ідеальний вибір для комфортного життя
Пропонуємо сучасну 1-кімнатну квартиру площею 67.02м² у житловому комплексі преміум класу "Атоміум".
Комплектація квартири:
Штукатурка стін під чистове оздоблення
Електропроводка заведена в квартиру
Централізоване опалення
Інфраструктура та переваги ЖК:
Облаштовані зони відпочинку для дітей і дорослих
Парковки та зарядки для електромобілів
Сучасний благоустрій території
Зручна локація в місті Нет...

3 371 760 грн
36 000 грн/м²
Енергетиків ул., 4
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
93.66 / 41 / 16.4 м²
этаж 5 из 9
1 мес. назад
Пропонуємо сучасну 1-кімнатну квартиру площею 93.66 м² у житловому комплексі преміум класу "Атоміум".
Комплектація квартири:
Штукатурка стін під чистове оздоблення
Електропроводка заведена в квартиру
Централізоване опалення
Інфраструктура та переваги ЖК:
Облаштовані зони відпочинку для дітей і дорослих
Парковки та зарядки для електромобілів
Сучасний благоустрій території
Зручна локація в місті Не...

2 215 915 грн
36 500 грн/м²
Енергетиків ул., 4
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
60.71 / 28.48 / 11.45 м²
этаж 6 из 9
2025 год постройки
1 мес. назад
Двокімнатна квартира в ЖК "Атоміум", м. Нетішин — ідеальний вибір для комфортного життя
Пропонуємо сучасну 2-кімнатну квартиру площею 60.71 м² у житловому комплексі преміум класу "Атоміум".
Комплектація квартири:
Штукатурка стін під чистове оздоблення
Електропроводка заведена в квартиру
Централізоване опалення
Інфраструктура та переваги ЖК:
Облаштовані зони відпочинку для дітей і дорослих
Парковки та зарядки для електромобілів
Сучасний благоустрій території
Зручна локація в місті Н...
Все ориентиры