Топ объявлений Красилова

82 000 $
410 $/м²
Шевченка, 4а
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
200 / 100 / 20 м²
2 этажа
7 сот
3 комнаты
2000 год постройки
вчера
Пропонується до продажу сучасний цегляний будинок 2000-х років побудови у престижній центральній частині м. Красилів.
Об'єкт має високий рівень автономності та комфорту.
Основні параметри:Стіни: цегла.Кількість поверхів: 2.Санвузли: 2 (великі, просторі).Додатково: 2 великі балкони, діючий камін у житловій зоні.Комунікації та опалення (комбіноване):Твердопаливний котел,Газовий котел Електричний котел
Прибудинкова територія:На ділянці розташований капітальний гараж та капітальна літня кухня. Літня кухня повністю облаштована необхідними меблями та побутовою технікою, готова до експлуатації.Інфраструктура:Будинок розташований у самому центрі міста. Школи, дитячі садки, магазини та зупинки трансп...

35 000 $
875 $/м²
Василя Стуса, 10
єВідновлення
2 комнаты
40 / 17 / 5.2 м²
этаж 1 из 3
1990 год постройки
5 дней назад
2-к квартира 40 м², Красилів, вул. Василя Стуса, 1/3, індивідуальне опалення
Продам 2-кімнатну квартиру в м. Красилів.
Характеристики:
* Площа: 40 м²
* Поверх: 1 з 3
* Після ремонту ніхто не проживав
Квартира повністю готова до заселення — залишається лише облаштувати меблями під себе.
Додатково:
* Підходить під виплати
Ціна: 35 000$
* комісія
+ 2% оформлення
Телефонуйте або пишіть для перегляду

15 900 $
704 $/м²
Василя Стуса, 2А
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
22.6 / 11.5 / 5.2 м²
этаж 2 из 5
6 дней назад
💰 Найдоступніша квартира в Красилові!
🏷️Ідеально під оренду або для себе
🗝️Продається компактна смарт-квартира
в м. Красилів
вул. Василя Стуса (зручна локація)
✔️ Площа 22,6 м²
✔️ Житловий стан (можна жити або оновити під себе)
✔️ Мінімальні комунальні витрати
✔️ Хороший варіант як перше житло
💡 Ідеально підійде: — для однієї людини
чи пари;
— під оренду (швидко окупається);
— як бюджетна інвестиція.
👉 Ви не переплачуєте за чужий ремонт, в
можете зробити все під себе і свій бюджет!
📍 Всього 35 км до Хмельницького

200 000 $
75 614 $/сот
Лісова, 1
под застройку
2.645 сот
6 дней назад
Продаж двох земельних ділянок в ПРИВАТНІЙ власності загальною площею 2,645 га. Земельні ділянки суміжні. На земельних ділянках є об'єкти нерухомості із документами і адресами, потребують ремонту.
Земельні ділянки знаходяться одразу при в'ізді в Красилів зі сторони Хмельницького. Це ліс, перша лінія. Раніше була тур база, потім ресторан. Перспективне місце для відпочинкового комплексу, або будівництва котеджів, або не високих багатоквартирних будинків. Є каналізація, підведене світло.
Інформація по земельним ділянкам і об'єктам нерухомості на них.
Земельна ділянка №1.
Площа 0,1450 га
цільове призначення: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
розташована за адресою: вул. Лі...

200 000 $
769 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
260 сот
2 нед. назад
Продаж земельних ділянок в ПРИВАТНІЙ власності загальною площею 2,645 га. Земельні ділянки суміжні. На земельних ділянках є об'єкти нерухомості із документами і адресами.
Земельні ділянки знаходяться одразу при в'ізді в Красилів зі сторони Хмельницького. Це ліс, перша лінія. Перспективне місце для відпочинкового комплексу, або будівництва котеджів, або не високих багатоквартирних будинків. Є каналізація, підведене світло.
Земельна ділянка №1.
Площа 0,1450 га
кадастровий номер 6822710100:02:004:1933,
розташована за адресою: вул. Лісова, 1, м. Красил...

154 000 грн/мес
280 грн/м²
Грушевського ул., 61
помещение свободного назначения
550 м²
3 нед. назад
Комерційне приміщення в центрі Красилова — 550 м² для вашого бізнесу!
Пропонується просторе комерційне приміщення площею 550 м², розташоване у самому центрі міста Красилів. Завдяки вигідній локації поруч із ключовими об’єктами інфраструктури приміщення має відмінний пішохідний трафік.
Переваги приміщення:
Центральне розташування — поруч магазини, державні установи.
Власний окремий вхід — зручність для клієнтів та можливість розміщення рекламних вивісок.
Велика площа — 550 м² — легко зонувати під різні формати роботи.
Підійде під будь-який вид діяльності: торговий зал, офіс, медичний центр, салон, фітнес-клуб, склад-магазин, студію чи інший бізнес.
Можливість гнучкого перепланування пі...

64 000 $
833 $/м²
Воскресенська, 51Ж
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
77 / 49 / 13 м²
1 этаж
11 сот
3 комнаты
1982 год постройки
3 нед. назад
Готовий будинок у Красилові — заходь та живи! Все залишається!
Шукаєте затишний дім, де не потрібно думати про купівлю меблів чи техніки? Це саме той варіант, де про все вже подбали!
Про будинок:
Матеріал: Надійна цегляна побудова.
Площа: 77 м² — ідеальний простір для сім'ї.
Планування: Простора зала та дві окремі спальні. Зручна кухня, санвузол та душова кабіна в будинку.
Стан: Охайний ремонт, металопластикові вікна, будинок дуже доглянутий.
Комунікації та ділянка:
Опалення: Індивідуальне газове (котел).
Вода: Власна вода (колодязь + насос), заведена в дім. Септик.
Територія: 11,5 соток приватизованої землі.
Додатково: Літня кухня/сарай, приміщення для птиці та кладова. Все, що в...

188 370 $
900 $/м²
Центральна ул., 39а
многофункциональное помещение
209.3 м²
1 мес. назад
ЦОКОЛЬНЕ ПРИМІЩЕННЯ 209,4 м² НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ — НАД ЕПІЦЕНТР ТОЧКА ВИДАЧІ, ІДЕАЛ ПІД БІЗНЕС!
Бетонний стан "під ключ", двері/вікна готові — 4 поверхи житла зверху, високий трафік для магазину/офісу!
Локація: вул. Центральна, центр Красилова — серце торгівлі поруч Епіцентр Точка видачі (1 поверх), ТРЦ, банки, транспорт — 1000+ клієнтів/день!
Характеристики:
* Площа: 209,4 м² (цокольний поверх)
* Стан: бетон, двері/вікна встановлені — відкрито для ремонту/креативу
* Над 1-м поверхом Епіцентр Точка, зверху 4 поверхи житлові — гарантований потік
Потенціал:
* Ідеально під магазин, офіс, сервіс — простір для фантазії
* Варіант оренди для пасивного доходу — стабільний трафік!
Телефонуйте — крута...

19 500 $
886 $/м²
Центральна ул., 33а
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
22 / 12 / 5 м²
этаж 3 из 5
1 мес. назад
42893 Продам 1к квартиру в центрі м. Красилів (35 км від Хмельницького)
- площа 21 м²
- поверх 3/5
- цегляний будинок
- квартира не кутова
- вікна виходять у тихий двір
- в кімнаті металопластикове вікна
- хороші вхідні двері
- санвузол облицьований плиткою
- підігрів води — газова колонка
САМИЙ ЦЕНТР МІСТА! Поруч магазини, зупинки, ринок, школа — розвинена інфраструктура
Підходить під всі державні програми. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
60 000 $
1 000 $/м²
Центральна ул., 36А
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
60 / 45 / 11 м²
этаж 1 из 4
1 мес. назад
🔥 КВАРТИРА З ОКРЕМИМ ВХОДОМ — ЯК ВЛАСНИЙ БУДИНОК! 🔥м. Красилів, вул. ЦЕНТРАЛЬНА 16А
🏡 2-кімнатна квартира | 60 м²