Топ объявлений Ясеновцы

31 000 $
270 $/м²
Галицька
115 / 80 / 20 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2012 год постройки
2 дня назад
Продаж двох поверхового будинку з земельною ділянкою 15 сотих.
Золочівський район с. Ясенівці
4 км до Золочева.
Пропонується до продажу не завершений будинок, загальною площею 115 кв.м з власною земельною ділянкою 15 сот.
Поруч Комунікації:
✔️центральна вода
✔️ Світло
✔️ Газ
Ділянка правильної форми, рівна, чорнозем.
Ціна: 31000$.
Максим АН Golden City
Все коттеджные городки