Топ объявлений Колоденки

168 000 $
1 200 $/м²
Ривненская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 43.1 / 37.5 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Просторий та сучасний будинок у тихому й спокійному районі неподалік міста 🏡
▫️ Площа будинку — 140 м²
▫️ Земельна ділянка — 5 соток
Будинок підготовлений до чистових робіт та комфортного проживання:
▫️ Система поливу
▫️13 кВт світла
▫️ Стіни цегляні ( 1,5 цеглини), утеплення пінопластом 15см
▫️Утеплення даху - 20 см мінвати
Ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, спокій та комфортн...

68 000 $
618 $/м²
Вишнева вул., 28
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 59 / 13 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонуємо на продаж чудовий будинок в Колоденці, неподалік від Рівного.
Будинок має площу 106 м² з земельною ділянкою майже 3 сотки.
Розташований в мальовничому та затишному місці, де ви зможете насолоджуватися спокоєм та природою.
Основні характеристики:
- Площа будинку: 106 м²
- Площа земельної ділянки: близько 2,6 сотих
- Кількість поверхів: 2 і гараж
1 поверх: простора зала, кухня та санвузол.
2 поверх: 2 окремі спальні та санвузол
- Матеріал будівництва: цегла, яка забезпечує надійність та енергоефективність
- Будинок утеплений пінопластом (10), дах утеплено мінватою (15)
- є кам'яний паркан
- зроблені всі чистові роботи: поштукатурені стіни, залита стяжка підлоги.
- Комунікації:
- Ел...

118 000 $
1 124 $/м²
Масив Затишний
105 / 60 / 30 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Затишний та продуманий одноповерховий будинок для комфортного життя.
• Площа будинку — 105 м²
• Земельна ділянка — 5 соток
Зручне планування:
— 3 окремі спальні
— простора кухня-вітальня
— 2 санвузли
— передбачено вихід під камін, що додасть дому особливого затишку.
Комунікації та технічні характеристики:
• Автономне електричне опалення
• 13 кВт електроенергії
• Власна свердловина
• 2 септики по 10 м³ (переливний та загальний)
• Дах утеплений мінеральною ватою 20 см та підбитий деревом.
Будинок розташований у спокійному та затишному районі, ідеальному для сімейного життя.

97 000 $
952 $/м²
Князя Володимира
101.88 / 65 / 14 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2025 год постройки
вчера
Дуже крута пропозиція!!!
Для власного життя у комфорті і без зайвих турбот)
До будинку підведені всі необхідні комунікації: електроенергія, газ, власна свердловина та септик — усе для комфортного проживання без зайвих турбот.
Продумане планування створене для зручності всієї родини: три окремі кімнати, простора вітальня, кухня, санвузол та велика тераса для відпочинку й затишних вечорів.
Локація поєднує комфорт та доступність — поруч магазини, зупинка громадського транспорту, освітлена вулиця.
Будинок оснащений автономним газовим опаленням. Внутрішній стан — без чистової обробки, що дає можливість реалізувати власний дизайн та облаштувати простір саме під себе.

168 000 $
1 200 $/м²
Колоденка
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 43 / 37 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2024 год постройки
вчера
Сучасний та просторий будинок у затишному передмісті — чудове поєднання комфорту, якості та спокою 🏡
▫️ Загальна площа будинку — 140 м²
▫️ Земельна ділянка — 5 соток
Будинок підготовлений до фінальних оздоблювальних робіт та повністю готовий до облаштування для комфортного проживання:
✔ Встановлена тепла підлога
✔ Проведена електрика
✔ Розведена сантехніка
✔ Виконані чистова стяжка та штукатурка
✔ Власна свердловина
✔ Переливний септик
✔ Камін із системою розподілу тепла по кімнатах
▫️ Поту...

370 000 $
3 130 $/м²
Довженка
118 / 70 / 15 м²
2 этажа
9 сот
4 комнаты
вчера
Продаж приватного будинку з приватизованою ділянкою 9 сот ,та повністю облагородженою прибудинковою територією.
Вулиця Довженка,мальовниче місце,вулиця заселена ,доїзд асфальтований,будинок оснащений сучасною системою охорони та сигналізації.
Загальна площа 118,2м2, є два види опалення:твердопаливне та автономне-газове .Діючий камін на дровах з додатковим обігрівом .Зроблений дизайнерський ремонт,будинок повністю укомплектований дороговартісними меблями відомих виробників та побутовою технікою Gorenje.Встановлені кондиціонери .
Продумане та раціональне планування.
Перший поверх: коридор ,гардеробна,санвузол,велика гостьова кімната з каміном,окрема спальня та кухня з виходом на терасу.
Др...

145 000 $
1 251 $/м²
Весняна, 4Ж
115.9 / 42.5 / 30.4 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2024 год постройки
вчера
🏠Загальна площа 116 м². Виконаний якісний ремонт, встановлена техніка відомих брендів Samsung та Gorenje - все готово для проживання.
💡Освітлення двору та вулиці, облаштована бруківка, затишний задній дворик та зона відпочинку.
🛡Закрита територія з автоматичним шлагбаумом - безпека та приватність для мешканців.
Пишіть або телефонуйте, показ у зручний для вас час!🌸

97 000 $
951 $/м²
Князя Володимира
102 / 66 / 14 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
вчера
Сучасний окремостоячий будинок у спокійній локації з асфальтованим доїздом та зручною інфраструктурою поруч.
▫️ Площа ділянки — 6 соток
▫️ Продумане планування:
* 3 окремі кімнати
* септик
📍 Поруч магазини, зупинка громадського транспорту та освітлена вулиця.

65 800 $
604 $/м²
Молодіжна
БЕЗ КОМИССИИ
109 / 53 / 32 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж якісно збудованого дуплексу БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ !!!
• Будинок з червоної цегли, стіна — півтори цеглини.
• Фундамент з буронабивних паль.
• Утеплено пінопластом 15 см.
• Сходи монолітні залізобетонні.
• Перекриття
1-й поверх - монолітне залізобетонне
2-й поверх - балочне
• Дах утеплено мінераловатною плитою 20 см.
• Комунікації: скважина, септик, електрика (14 кВт), усе заведено в будинок.
• Продумане планування:
* Перший поверх: спальня або кабінет, санвузол, кухня-вітальня з виходом на терасу.
* Другий поверх: три спальні, санвузол.
+ Простора ділянка - 8 сот.
+ Прекрасна локація, с. Колоденка (3 хв від міста). Зручний доїзд — як від ресторану 4х4, так і по вулиці Молодіжн...

85 000 $
797 $/м²
Червоногірська ул., 38
106.6 / 45 / 33 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
Сучасний будинок типу «американка» з продуманим просторим плануванням, що забезпечує комфортне проживання.
Об’єкт виконаний із використанням якісних будівельних матеріалів. Зручний під’їзд — частково асфальтований, частково засипаний щебенем. Локація обжита: поруч є сусіди, вулиця освітлюється.
Комунікації: підведена електроенергія, облаштована свердловина з доброю якістю води. Опалення автономне. Передбачена можливість підключення газу.
Будинок у стані після забудовника, що дозволяє реалізувати ремонт під власний смак.
Загальна характеристика:
* 3 кімнати
* площа будинку: 106,6 м²
* ділянка: 5,5 сот
* приватизована земля
Тиха та зручна локація — район Червоні Гори.

168 000 $
1 200 $/м²
Свободи, 7
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 43.1 / 37.5 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
3 дня назад
▫️ Площа будинку — 140 м²
▫️ Земельна ділянка — 5 соток
▫️ Система поливу
▫️13 кВт світла
▫️ Стіни цегляні ( 1,5 цеглини), утеплення пінопластом 15см
▫️Утеплення даху - 20 см мінвати
Ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, спокій та комфортне життя поруч із містом
Пере...

168 000 $
1 200 $/м²
Свободи
140 / 43 / 37 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
3 дня назад
Продам просторий будинок у тихому й спокійному районі у Колоденці.
Площа будинку — 140 м².
Земельна ділянка — 5 соток.
Будинок підготовлений до чистових робіт:
Тепла підлога
Розведена електрика
Готова сантехніка
Чистова стяжка та штукатурка.
Комунікації - власна свердловина, переливний септик, електрика 13 кВт світла.
Камін із розведенням тепла по будинку
Електрокотел.
Територія повністю облаштована:
Паркан по периметру
Брама та хвіртка
Вимощена бруківка
Система поливу
Будівництво - стіни цегляні ( 1,5 цеглини), утеплення пінопластом 15см.
Утеплення даху - 20 см мінвати
Ідеальне місце для тих, хто цінує тишу, спокій та комфортне життя поруч із містом.
Перегляд у зручний для Вас...

168 000 $
1 200 $/м²
Колоденка
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 43 / 37.5 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
4 дня назад
▫️ Площа будинку — 140 м²
▫️ Земельна ділянка — 5 соток
Будинок підготовлений для комфортного проживання:
* переливний септик
* 13 кВт електроенергії
🧱 Якісне будівництво:
* цегляні стіни (1,5 цеглини)
* утеплення пінопластом 15 см
* дах утеплений мінватою 20 см
🌿 Територія повністю облаштована:
* паркан по периметру
* брама та хвіртка
* бруківка
* система поливу

118 000 $
1 124 $/м²
масив Затишний
єОселя
105 / 45 / 30 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
6 дней назад
• Площа будинку - 105 м²
• Земельна ділянка - 5 соток
Зручне планування:
- 3 окремі спальні
- простора кухня-вітальня
- 2 санвузли
- передбачено вихід під камін, що додасть дому особливого затишку.
Комунікації та технічні характеристики:
• Автономне електричне опалення
• 13 кВт електроенергії
• Власна свердловина
• 2 септики по 10 м³ (переливний та загальний)

168 000 $
1 200 $/м²
Ривненская ул.
140 / 43.1 / 37.5 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Будинок | Колоденка | поруч із Рівним
Планування- простора кухня-вітальня, 3 кімнати, сучасне та комфортне планування для сім’ї
Наповнення -тепла підлога, розведена електрика, готова сантехніка, чистова стяжка та штукатурка, електрокотел, камін із розведенням тепла по будинку
Комунікації -власна свердловина, переливний септик, 13 кВт світла, автономне електричне опалення
Будівництво- цегляні стіни (1,5 цеглини), утеплення пінопластом 15 см, утеплення даху 20 см мінвати
Територія -паркан по периметру, брама та хвіртка, бруківка, система поливу
Переваги -тихий та спокійний район, асфальтований доїзд, сучасний будинок поруч із містом
Телефонуйте для перегляду, є ключі.

97 000 $
952 $/м²
Князя Володимира
101.88 / 65.58 / 14.08 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
1 нед. назад
До будинку підведені всі необхідні комунікації: електрика, газ, власна свердловина та септик.
Зручне планування включає три окремі кімнати, простору вітальню, кухню, санвузол та велику терасу.
Будинок розташований у зручному місці: поруч магазини, зупинка громадського транспорту, освітлена вулиця.
Запрошую на перегляд!

15 000 $
1 667 $/сот
Лесі Ураїнки
под застройку
9 сот
1 нед. назад
Продам ділянку у Колоденці
Вул. Лесі Українки,
9 с. Під будівництво
5624685900:02:010:0261
Газ і світло на ділянці
Асфальтований доїзд
Ціна 15000$

86 900 $
820 $/м²
Червоногірська ул.
106 / 55 / 36 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2018 год постройки
1 нед. назад
До продажу стильний 3К Окремий будинок в затишній локації - вул. Княжа, Червоні гори!
♦Загальна площа будинку - 106м2, розташований на ділянці 5,5 сот
♦Оптимальне планування: простора кухня 36м2 з виходом на терасу, три спальних кімнати (одна з гардеробом), два санвузла та окремо котельня
♦Комунікації: електропостачання, свердловина, автономний септик
♦Будівництво з червоної цегли з утепленням
♦Прекрасний варіант для сімʼї!
Планування:
Три роздільних кімнати одна з якихх маєгардеробну, простора кухня-вітальня з котельнею, роздільний санвузол.

85 000 $
630 $/м²
Княжа, 51
єВідновлення
135 / 40 / 26 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
1 нед. назад
🏡Ми покращуємо Ваші житлові умови
🏡 Супер! Гарна “американочка”, у яку закохуєшся з першого погляду 💛
📍 Продаж будинку!
Будиночок, де панує спокій, тепло і гармонія.
Площа — 135 м², продумане планування:
✨ три окремі кімнати
✨ простора кухня-студія
✨ батьківська спальня з гардеробною
Будинок цегляний, утеплений, дах новий, вікна Rehau — якість у кожній деталі.
Підключене світло 7 кВт, свердловина на воду, переливний септик.
Ділянка 5,5 соток — рівна, доглянута, ідеальна для відпочинку або сімейних посиденьок 🌳
💥 Терміновий продаж! Вигідна ціна, чудова локація, комфорт і стиль — усе, про що ви мріяли!
📞 Дзвоніть просто зараз [телефон скрыт]Роман — та приїздіть на перегляд!
#горизонтрі...

86 000 $
637 $/м²
Княжа, 51
єВідновлення
135 / 40 / 26 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
1 нед. назад
🏡Ми покращуємо Ваші житлові умови
📍 Продаж будинку!
Будиночок, де панує спокій, тепло і гармонія.
Площа — 135 м², продумане планування: