Самые популярные новостройки города
Новостройки Конопницы
Топ объявлений Конопницы

280 000 $
2 552 $/м²
Садова, 17
ПРЕМИУМ
Відеотур
109.7 / 42.1 / 42.2 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
сегодня
Пропонується на продаж сучасний будинок у с. Конопниця, вул. Садова, 17.
Будинок розташований в обжитому та тихому районі, що ідеально підходить для комфортного проживання. Це чудове поєднання заміського спокою та близькості до міста. Конопниця — одне з найпопулярніших передмість, яке цінують за чисте повітря, малоповерхову забудову, спокійну атмосферу та швидке сполучення з містом. Тут комфортно жити сім’ям, які хочуть більше простору, тиші та приватності, не відмовляючись від міської інфраструктури.
Загальна площа будинку — 109,7 м². Житлова площа — 42,1 м². Кухня-студія — 42,2 м²
Площа земельної ділянки — 5 соток
Планування:
простора кухня-студія з відпочинковою зоною
2 ізольовані спальні...

194 400 $
1 440 $/м²
Дзеркальна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Stone Village
135 / 64.4 / 33.2 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу у с. Конопниця біля лісу
Локація - с. Конопниця
4,5 сотих
135 м2
Навколо ліс
Закрита територія
Навіс під автомобіль
Вікна Rehau преміум лінійки
Атермальне скло - поручні
Якісні матеріали
Міжкімнатні стіни - цегла
Комунікації: 17 кВт світло, каналізація централізована, вода свердловина, газ заведено під будинок
Можливі 2 варіанти планування - безкоштовно
1 поверх:
Кухня-вітальня, санвузол, технічне приміщення, вихід на терасу з коміркою
2 поверх:
Санвузол, кімната і ще можливі кімнати, 2 балкони
На території буде власний спортзал
Гостьовий паркінг під лісом
Футбольне поле, дитячий майданчик
Будується інфраструктура: дитячий садок, Нова пошта, каф...

400 000 $
1 130 $/м²
Ивана Франко ул., 22
354 / 127 / 42 м²
3 этажа
15 сот
5 комнат
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — с. Конопниця, вул. І. Франка, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
Кількість кімнат — п’ять кімнат в основному будинку і три кімнати в гостьовому.
Поверховість — основний будинок триповерховий, гостьовий будинок — двоповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 15 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 354 м², житлова — 127 м², кухня — 42 м². Гараж — 34 м².
Загальна площа гостьового будинку — 160 м² з гаражем.
У будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка відомих брендів.
Будинок зовні утеплений пінопластом, покрівля — цементно-піщана черепиця Braas, дах утеплений мінер...

350 000 $
1 268 $/м²
Князя Романа, 14
БЕЗ КОМИССИИ
276.1 / 145.7 / 15 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
Зміна вартості
Продаж будинку з дизайнерським ремонтом Конопниця
Локація: Конопниця
Площа будинку: 276 м² (без урахування терас, балконів та горища)
Площа ділянки: 10 соток
Поверховість: 2
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, кімната, санвузол, технічна кімната, кладова, санвузол, простора вхідна група, тераса
2 поверх: 4 кімнати, 2 санвузли, 2 гардеробні
Будинок виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Просторе та функціональне планування забезпечує комфортне проживання для сім’ї. У всіх гардеробних та санвузлах передбачені вікна.
Кожна кімната обладнана кондиціонером та освітленням. Виконано теплу підлогу, встановлені дизайнерські радіатори.
Матеріали преміальн...

95 000 $
888 $/м²
Ивасюка ул.
107 / 36 / 45 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Продаються таунхауси у Конопниці, поруч зі Львовом.
Вул. Затишна
Загальна площа — 107 м².
Зручне та продумане планування:
1 поверх — простора кухня-студія 45 м², санвузол, господарське приміщення.
2 поверх — три окремі кімнати та санвузол.
Будинок підготовлений до внутрішніх робіт: зроблений фасад, стіни поштукатурені. Територія викладена бруківкою, є паркан.
Підведені всі комунікації: світло, газ, септик.
Сучасний житловий комплекс у затишному районі з розвиненою інфраструктурою. Територія комплексу закрита — заїзд для мешканців здійснюється через шлагбаум, що гарантує безпеку та приватність.
Є відеоогляд!
Ціна — 95 000 $.

150 000 $
1 172 $/м²
Владимира Ивасюка ул.
єОселя
128 / 77 / 15 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж котеджів у Конопниці 🏡
Є до продажу 2 сучасні котеджі у хорошій локації неподалік Львова.
- Площа будинку: 128 м²
- Ділянка: 6 соток
- Стан: на етапі будівництва
Продумане та комфортне планування:
3 ізольовані кімнати
простора кухня-студія
2 санвузли
гардеробна
коридор та технічні приміщення
Є горище по всій площі будинку — додатковий простір для зберігання або облаштування під власні потреби.
- Індивідуальне газове опалення
- Дах — металочерепиця
- Власна свердловина
- Септик
Територія закрита — заїзд для мешканців здійснюється через шлагбаум, що забезпечує комфорт, безпеку та приватність.
Котеджі будуються з якісних матеріалів, з комфортним подвір’ям та хорошою прибудинковою те...

139 000 $
993 $/м²
Січових Стрільців
140 / 56 / 28 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
4 дня назад
Продаж окремого будинку Зимна Вода / Конопниця
Площа будинку 140 м2
Площа ділянки 6 сотих ( призначення під будівництво і обслуговування житлового будинку)
Будинок збудований з цегли , цегляні перегородки, залізобетонне перекриття
Чорнові стяжки і розведена електрика
Утеплений фасад і дах
Локація ідеальна для власного проживання , близько вся інфраструктура а також ліс , озеро для відпочинку)

120 000 $
839 $/м²
Львівська
143 / 68 / 25 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - Конопниця,
Кількість кімнат - три
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 2 соток, огороджена . Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 143 м2,житлова 68 м2. кухня 25 м2
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Балкон - один
Санвузли - два
Будинок складається з двох поверхів,горища,гаража.
Комфортне планування кімнат.
На першому поверсі розташована велика і простора кухня - студія з виходом на терасу,санвузол, котельня,гараж. В залі є вивід під камін.
На другому поверсі роташовані 3 житлові кімнати,гардеробна, санвузол, балкон.
Третій поверх - горище.Висота стелі горища 65 с...

150 000 $
882 $/м²
Роксоляни
170 / 149 / 20 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
5 дней назад
Продається новий спарений будинок авторського проекту у тихому закутку села Конопниця, всього 4 км від Львова.
Загальна площа — 170 м², житлова — 71 м²
2,5 рівня мансарда, 5 ізольованих кімнат
Простора кухня-вітальня 35 м², тераса 15 м², гараж
Ділянка — 5 соток
Фундамент — високий цоколь, монолітний залізобетон, утеплення
Стіни з подвійної пустотілої цегли, утеплені пінопластом 100 мм
Дах шатровий, покрівля — якісна металочерепиця
Вікна Rehau, броньовані двері, ролокасетні ворота (Чехія)
Опалення електричне, каналізація — біосептик з гарантією 10 років
Дизайнерське зонування території, бруківка, плитка
На ділянці дві свердловини по 40 м
Будинок створений для сім’ї, яка цінує як...

194 250 $
1 050 $/м²
Дзеркальна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Stone Village
185 / 60 / 30 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
1 нед. назад
STONE VILLAGE | PREMIUM RESIDENCE
Ваш маніфест спокою та статусу під Львовом
ФІНАНСИ
Вартість: $ 194 250
Ціна за м²: $ 1 050
Локація: с. Конопниця (15 хв до центру Львова)
Площа: 185 м²
Власне приватне подвір’я
2 машиномісця під капітальним накриттям
Еко-керамоблок + преміальне утеплення
Натуральний камінь та дерево
ПЛАНУВАННЯ: ЕРГОНОМІКА ТА СВІТЛО
1-Й ПОВЕРХ (79.2 м²) — Простір для життя
Кухня-студія (43 м²): Серце будинку з панорамними вікнами та виходом на терасу.
Окрема пральня, санвузол та техприміщення.
2-Й ПОВЕРХ
Затишні житлові кімнати.
Ваша власна локація для ранкової кави з видом на ліс.
Закрита територія містечка під охороною 24/7.
Хвойний ліс та озера в пішій доступності.
В...

380 000 $
1 152 $/м²
Шептицкого ул., 5
ПРЕМИУМ
330 / 105 / 15 м²
3 этажа
5 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку в Конопниці (елітна частина , початок Конопниці)
До центру Львова всього 13 кілометрів
Ідеальна локація, де можна насолодитися тишею від міського життя та його клопотів.
Недалеко є ліс та озера, тому легко проводити час з сім'єю на природі
Асфальтовий доїзд до самого будинку, закрита на шлагбаум вулиця.
Чарівне подвір'я, площею 13 сотих, обсаджене неймовірної краси багаторічними туями, має альтанку, просторий сад, качелю , мангал, та зону для сімейного відпочинку.
По плануванню двоповерховий, і має високий цокольний поверх для господарських потреб
На першому поверсі :
коридор, кухня, вітальня, дві спальні, ванна кімната
На другому поверсі:
Дві кімнати і ще довол...
79 945 $
1 219 $/м²
Сяйво
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Stone Space
2 комнаты
65.6 / 25.95 / 22.55 м²
этаж 4 из 4
2026 год постройки
сегодня
Stone Space — малоповерховий комплекс бізнес-класу у передмісті Львова, с. Конопниця. П'ять 4-поверхових будинків із закритою територією, двором без машин та підземним паркінгом.
Забудовник — Stone Development, який вже реалізував котеджне містечко Stone Village у тій же Конопниці. Обидві черги здані у 2024 році — проєкт можна побачити на власні очі.
На першому поверсі передбачені комерційні приміщення — під магазини, аптеку, кафе. Поруч — ліс.
Здача — I квартал 2027 року.
65,6 м з продуманим плануванням: простора кухня-студія 22 м, де вільно розміститься і обідня зона, і робочий куток, та дві окремі спальні — 14 і 12 м;. Балкон з виглядом у внутрішній двір.
Оздоблення — на ваш вибір....

129 000 $
890 $/м²
сяйво, 15
ПРЕМИУМ
145 / 77 / 20 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу з правої сторони , ліва вже продана, село Конопниця, 4 км до Львова.
Загальна площа 145 м.кв.
5 соток.
Гараж на 2 авто!
Якість: Цегла, залізобетонне перекриття, утеплення 15 см.
Дуже надійна побудова.
Комунікації: Світло 16 кВт, своя вода (криниця), септик.
Газ — поруч з можливістю підключення.
Бонуси: Огороджена територія, готове господáрське приміщення (25 м²), вихід на задній двір.
Локація: Тиха вулиця, до траси 2 хв пішки.
Всередині вже є штукатурка.
Сусіди вже проживають, тож район обжитий і безпечний.
Заходьте на ремонт уже зараз!
Код: 6560
Характеристики
185 000 $
1 542 $/м²
Ивана Франко ул.
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 60 / 15 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2016 год постройки
сегодня
Продається цегляний будинок 2016 року в с. Конопниця.
Загальна площа будинку: 120 м²
Ділянка: 6 соток (дачний кооператив)
Гараж: 25 м² та літня кухня: 55 м² (вся будівля 80 м² під одним дахом, можна облаштувати баню або гостьовий будинок)
Планування:
• 1 поверх: кухня (≈15 м² з еркерним вікном), просторий зал, санвузол, декілька кладових
• 2 поверх: 3 спальні кімнати (головна з кладовкою) + санвузол
• Велике горище (добрий потенціал під мансарду)
Стан: виконано всі чорнові роботи — тепла підлога, встановлений камін, повна розводка електрики (3 фази), води та каналізації. Готовий до чистового ремонту.
Комунікації:
• Свердловина + криниця
• Септик з дренажною системою
• Твердопаливний...
500 $/мес
6 $/м²
Городоцкая ул., 24б
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
80 м²
6 дней назад
Оренда дворівневого комерційного приміщення площею 80 кв.м. Розташоване за містом, 10 км від Львова , Зимна вода. Безпосередньо при дорозі міжнародної траси. Поруч автосервіс -стабільний потік потенційних клієнтів.
2 рівні
Ціна договірна

895 000 $
3 086 $/м²
Ивана Франко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
290 / 180 / 30 м²
3 этажа
10 сот
4 комнаты
6 дней назад
Ексклюзивна пропозиція для вибраних: розкішний маєток для поціновувачів комфорту , якості та спокою .
с.Суховоля (на межі з с.Конопниця)
Цей будинок – не просто оселя, це втілення вишуканості, бездоганного смаку та комфорту преміум-класу. Кожна деталь створена для тих, хто звик до найвищого рівня життя та вимагає беззаперечної якості у всьому. Ваш новий дім – це місце, де можна відновити сили після напруженого дня, насолоджуючись затишком та приватністю.
Велич, що проявляється у кожній деталі:
• Ділянка 10 сотих ідеальної форми – справжній приватний оазис, де ви зможете усамітнитися та насолоджуватися гармонією з природою. Є можливість придбати сусідню ділянку для розширення вашої тери...

400 000 $
1 133 $/м²
Красной Калины ул.
ПРЕМИУМ
353 / 127 / 43 м²
3 этажа
12 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Двоповерховий цегляний будинок з відпочинковим будинком в елітному районі с. Конопниця (Царське село), Пустомитівський району Львівської області.
Загальна площа будинку 353 кв.м., житлова площа 127 кв.м., кухня 43 кв.м, індивідуальне економне опалення, два балкони, чотири санвузли, гараж на два автомобіля, відпочинковий гостьовий будинок з гаражем.
На першому цокольному поверсі, який має окремий вхід, облаштовано кухню, камінну залу, санвузол, пральню, паливну.
Другий поверх - кухня з просторою вітальнею, робочий кабінет з бібліотекою, санвузол.
Третій поверх - три спальні, два санвузли, гардероб, балкон.
Для будівництва і ремонту будинку використані якісні, екологічно-чисті матеріали, хо...

87 285 $
1 150 $/м²
Сяйво
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Stone Space
2 комнаты
75.9 / 29.75 / 20.35 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Без комісії для покупця!
Пропонуємо на продаж квартиру у житловому містечку бізнес класу Stone Space поблизу Львова в с. Конопниця (Зимна Вода)
Проект розташований біля лісу, де ви можете насолоджуватись природою та відпочинком.
Поверх 2 з 4
Загальна площа - 75.9м2
Житлова площа - 29.75м2
Кухня - 20.35м2
Висота - 2,7 м
Санвузол - 2
Балкон - 5.8м2
Комунікації - газ, електрика.
Опалення - індивідуальне газове, двоконтурний котел
Особливість квартири в тому, що вона простора, світла, з панорамними вікнами, що наповнюють квартиру світлом, великий балкон дозволяє створити додаткову відпочинкову зону.
На комплексу розміщено :
басейни,
відпочинкова зона в лісі,
спортивні майданчики,
спортивн...
113 000 $
706 $/м²
Ивасюка ул.
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 130 / 30 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
🔥 СТИЛЬНИЙ КОТЕДЖ 160 м² | 2 СОТКИ | ЦЕНТРАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ 🔥
Мрія, яка стала реальністю — сучасний котедж у затишній локації поруч зі Львовом 🏡
✨ Продуманий до деталей простір 160 м²: — простора кухня-вітальня для сімейних вечорів
— зручна кладова
— санвузол на першому поверсі
— 3 ізольовані спальні на другому
— велика ванна кімната
— гардеробна + вихід на горище
💧 Всі комунікації підключені: — центральна вода
— центральна каналізація
— електрика, газ
🔥 Якісне будівництво: — цегляний будинок
— утеплений фасад
— енергозберігаючі вікна
— надійний дах
🌿 Компактна ділянка 2 сотки — мінімум догляду, максимум комфорту
🚗 Зручний доїзд та хороша локація
💥 Ідеальний варіант як для власного проживанн...

140 000 $
994 $/м²
Озерна
140.8 / 47 / 14.1 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж спарених котеджів у с. Конопниця, вул. Озерна
Серед мальовничих пейзажів села Конопниця, на затишній вулиці Озерній, розташувалися елегантні спарені котеджі, що поєднують у собі сучасний комфорт і природну гармонію. Ці будинки створені для тих, хто цінує простір, зручність і якість у кожній деталі.
Архітектура та планування:
Котедж має продуману площу 140,8 м², що розподілена на два рівні + мансарда з терасою, де кожен метр використаний з максимальною функціональністю.
Перший поверх зустрічає просторим тамбуром (8 м²), який плавно переходить у коридор (6,2 м²), що веде до серця будинку – кухні-студії (28,2 м²). Вона стане місцем для теплих сімейних сніданків і вечірніх зустрічей із...
Все новостройки