Топ объявлений Коротича

21 500 $
358 $/м²
ТРАВНЕВА
єВідновлення
60 / 47 / 12 м²
1 этаж
12 сот
3 комнаты
1981 год постройки
6 дней назад
Код об'єкту: 24535
ЕКСКЛЮЗИВ!
Продається компактний одноповерховий будинок у смт Коротич, в 12 км від метро Холодна Гора!
Має формат - житловий будинок 60 кв.м та літня кухня 27кв.м.
Цей варіант для тих, хто бажає створити власний простір, що відображає вашу індивідуальність, та дає можливість зробити ремонт саме такий, як ви забажаєте.
Будинок має веранду, 2 прохідні та 1 ізольвану кімнати. Є можливість і місце зробити в ньому санвузол.
Опалення - твердопаливний котел. Частково заміняні вікна на пластикові.
У літній кухні є газовий котел, газова плита та підведена вода, є зливна яма.
Розглядається продаж по сертифікату єВідновлення!
Гарна транспортна розв'язка : ходять автобуси на електр...

1 700 $/мес
Абрикосова, 15
350 / 100 / 25 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
сегодня
ОРЕНДА БУДИНКУ
• Вул. Абрикосова
• Коротич
• Загальна площа: 350 м²
• Житлова площа: 100 м²
• Площа кухні: 25 м²
• Площа ділянки: 20 соток
• Кількість кімнат: 5
• 1-й поверх: зал, що переходить у кухню та обідню зону, вихід на криту терасу, бібліотека, мала вбиральня та гостьовий санвузол. Вихід у гараж.
• 2-й поверх: 3 спальні, 2 санвузли (один з ванною, другий з великою душовою кабіною, в кожній змонтовані унітази та біде, є вбудовані шафи-купе) та головна вбиральня.
• Цокольний поверх: топкова та майстерня, СПА-зона, тренажерна станція, сауна, санвузол, 2 комори.
• Система відеоспостереження, 5 вуличних камер, розведення здійснено на 9, відеореєстратор, монітор.
• Охорон...

54 000 $
806 $/м²
Соборна вул., 44
єВідновлення
67 / 30 / 8 м²
1 этаж
12 сот
2 комнаты
вчера
Код об’єкта #24180
Продається затишний будинок в селищі Коротич, місто Харків зовсім поруч, до метро Холодна Гора 15 км.
Площа- 67 м² , повна реконструкція у 2011 році.
У будинку 2 кімнати: 20м² + 10м², кухня -8м², санвузол, пральня, веранда. Усі зручності в будинку.
Ділянка 12 соток. На території: гараж, погріб, сарай, вольєр для собаки, фруктові дерева.
Чудове місцерозташування, хороший асфальтований під’їзд. Поруч зупинка транспорту, магазини, поліклініка, школа.
Будинок утеплений пінопластом, фасад — декоративна штукатурка «короїд».
Дах — металочерепиця.
Зроблено нове опалення, встановлено двоконтурний газовий котел Viessmann.
Нова електропроводка.
Є свердловина.
Гараж з автоматичними...

26 000 $
426 $/м²
вул.Захисників України, 41
61 / 49 / 12 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
вчера
Код об'єкта: №24218.
В продажу дуже охайний газифікований будиночок в смт.Коротич на земельній діляньці 7 соток, 60.5 м2 , 4 кімнати та кухня. Гарне розташування, поруч школа, супермаркет, електричка у місто. Чудовий варіант як для постійного проживання так і для тих хто хоче у літку мати змогу проводити час на подвір'ї та вирощувати все що заманеться

20 000 $
385 $/м²
в'їзд залізничників, 4
52 / 41.4 / 6.7 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
вчера
Код об’єкта #24376
Продається цегляний будинок, площа 52кв.м, чотири кімнати, утеплений пінопластом, проведені вода, світло, газ. Є криниця, капітальна зливна яма. У дворі є гараж з ямою, сарай, підвал, літня кухня кухня, город 7 соток.

80 000 $
258 $/м²
вул.Синьогірська, 1
310 / 134 / 15 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
вчера
Код об'єкту #23958
Пропонуємо вам унікальний шанс стати власником просторого двоповерхового котеджу у смт Коротич, в 12 км від метро Холодна Гора!
Цей цегляний будинок з залізобетонними перекриттями та площею 310 м² та має 5 просторих кімнат,які чекають на ваш індивідуальний ремонт, підвальне приміщення 100 м з гаражем, а також балкон 7 метрів, , який стане стане ідеальним місцем для ранкової кави з видом на навколишню природу .
Цей об'єкт вирізняється новим лічильником на газ, - та має 3-фазне електропостачання 380 В.
Об'єкт з чистовою обробкою та стінами, підготовленими для поклейки шпалер.
Вам сподобається елегантний камін, який додасть тепла у ваш дім, а також колодязь глибиною 12 метрі...
19 999 $
317 $/м²
Вишневий, 6
єОселя
єВідновлення
63 / 47 / 11 м²
1 этаж
20 сот
4 комнаты
вчера
Продам житловий будинок в селищі Коротич в 10 км. від міста Харків (метро Холодна Гора).
Чудові конструкція і планування будинку.
2 спальні, вітальня, кухня, ванна кімната.
Газ, електроенергія, питна вода.
На земельній ділянці збудовані - погріб, гараж, сарай.
Земельна ділянка 20 соток - прямокутної форми.
Гарна транспортна розв'язка.
Вся необхідна інфраструктура в пішій доступності.
До зупинки громадського транспорту 3 хвилини пішки.
Покази за домовленістю.
25 000 $
595 $/м²
Робочий
42 / 35 / 7 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
вчера
Продам жилой дом в центре поселка Коротыч в 10 км. от г. Харьков (метро Холодная Гора).
Красивый частный дом – это всегда сочетание эффектного фасада, привлекательного интерьера и облагороженного ландшафта. И, разумеется, высокое качество реализации.
Отличная конструкция и планировка домов.
Общая площадь дома 42 м2.
2 спальни, гостиная, кухня.
Газ, электричество, колодец.
На земельном участке построены - летняя кухня, погреб, гараж, сарай и др.
Земельный участок 15 соток - прямоугольной формы.
Отличная транспортная развязка.
Элитная, жилая улица с очень хорошими соседями.
Рядом лес. Свежий воздух.
Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности.
Документы готовы на сделку.
Показы по дого...
12 000 $
353 $/м²
Польова, 48
34 / 20 / 14 м²
1 этаж
7 сот
2 комнаты
вчера
Продам участок с ветхим домиком в Коротыче р-н Кандыбовка, площадь: 40 м2, две комнаты, участок 8 соток ровный
Цена 12000 уе торг после просмотра
[телефон скрыт]Татьяна
Показы по предварительной договоренности
23 500 $
351 $/м²
каштанова
67 / 48 / 10 м²
1 этаж
15 сот
3 комнаты
1978 год постройки
вчера
Продам будинок в Коротичі 67 м2, 3 житлові кімнати, всі зручності, нове опалення, вода-свердловина (автоматична подача води в будинок), мпо, льох, є заїзд для машини, госп будівлі ділянка 15 соток. Поруч магазини. 15 хвилин пішки до зупинки транспорту.

1 800 $/мес
Степная
350 / 230 / 35 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2 дня назад
ID Об'єкта : 14589
Пропонуємо в оренду комфортабельний затишний будинок у с. Коротич. Площа 350 кв. м. Будинок 2 поверховий + цоколь.
1-й поверх — зал, що переходить у кухню та обідню зону, вихід на криту терасу, бібліотека, мала вбиральня та гостьовий санвузол. Є вихід у гараж.
2-й поверх — 3 спальні, 2 санвузли (один з ванною, другий з великою душовою кабіною, в кожній змонтовані унітази та біде, є вбудовані шафи-купе, в яких розташовуються туалетні приналежності, постільна білизна та рушники, а також розташована велика пральна машина з можливістю завантаження до 8 кг білизни) та головна вбиральня.
На цокольному поверсі розміщені топкова та майстерня, СПА-зона, тренажерна станція, сауна,...

32 000 $
229 $/м²
Червоноармійська
140 / 89 / 15 м²
1 этаж
14 сот
5 комнат
4 дня назад
Продаж капітального будинку в Коротичі (сторона Рай-Оленівки) — простір, затишок та автономність!Шукаєте надійну оселю для великої родини? Пропонується добротний будинок 1990-го року побудови, який поєднує в собі міцність конструкції та повну автономність.Головні переваги:Площа та комфорт: 140 кв.м, продумане планування, всі зручності вже в будинку.Подвійне опалення: встановлено газовий котел (АОГВ) та додатково — дров’яний котел, що гарантує тепло та незалежність за будь-яких умов.Власна вода: чиста вода зі свердловини.Великий участок: 14 соток землі. Широкий двір, де вистачить місця для саду, відпочинку та господарства.Господарський блок: є просторий гараж для авто, в'їзд та всі необхідні...

80 000 $
258 $/м²
широка
єВідновлення
310 / 133 / 16 м²
2 этажа
13 сот
5 комнат
6 дней назад
Код об'єкту #23958
Цей цегляний будинок з залізобетонними перекриттями та площею 300 м² та має 5 просторих кімнат,які чекають на ваш індивідуальний ремонт, підвальне приміщення 100 м з гаражем, а також балкон 7 метрів, , який стане стане ідеальним місцем для ранкової кави з видом на навколишню природу.

350 000 $
1 000 $/м²
Садова
350 / 1 / 1 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
3 нед. назад
ID Об'єкта : Q41004
Пропонуємо до покупки затишний комфортабельний будинок з гарним розташуванням максимально наближеним до міста у смт Коротич, Харківський р-н. Втекти від метушні великого міста, але в той же час і мати можливість швидко дістатися місць з потрібною інфраструктурою, насолоджуватися прекрасним видом на терасу — це все можливо після покупки цього об’єкта.
Проект будинку розроблено проектним відділом Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Фундамент стрічкового типу із бетонних блоків шириною 400 мм. Стіни виконані з блоків поризованої кераміки Porotherm 44 виробництва австрійського концерну Wienerberger. Зовнішнє оздоблення короїдом...

25 000 $
342 $/м²
Каштанова
єОселя
73 / 41 / 7 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
3 нед. назад
Продається будинок в сел.Коротич (10 км від Холодної гори, Харків)
Продається цегляний будинок в центральній частині сел.Коротич.
Загальна площа – 73 м². Планування: 3 кімнати, кухня, передпокій, санвузол, 3 кімнати.
Газове опалення, котел, свердловина, всі зручності в будинку. Зроблений косметичний ремонт, гарний житловий стан.
Ділянка - 10 соток. На території є господарський блок, літній душ та туалет.
Інфраструктура: У пішій доступності магазини, поліклініка, школа, дитячий садок, пошта, кафе, дитячі та спортивні майданчики.
Транспорт: до міста ходять автобуси і поїзди, до зупинки 15 хвилин пішки.
Будинок готовий до продажу! Є відеоогляд.
Телефонуйте для перегляду та деталей!
26 000 $
430 $/м²
Захисників України, 41
єОселя
єВідновлення
60.5 / 51.5 / 9 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
1960 год постройки
1 мес. назад
Ексклюзивна пропозиція!Продается дуже охайний будиночок 60,5м2 на ділянці 7соток у смт.Коротич. В будинок підведений газ. Гарне розташування, поруч школа, магазини, електричка у місто, широка вулиця. Є погріб та хозяйські споруди, 12км до метро Холодна гора. Можливий продаж по сертифікату. Якщо виникли питання, телефонуйте.Показ за домовленістю.

350 000 $
1 000 $/м²
Абрикосовая
350 / 100 / 25 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
1 мес. назад
Людмила Шапченко , [29.05.2025 14:45]
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЖИЛОГО ДОМА
ПОС. КОРОТЫЧ
1. Проект дома разработан проектным отделом Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова.
2. Фундамент дома ленточного типа из бетонных блоков шириной 400 мм. Утеплен и гидроизолирован полиуретановой пеной производства BASF (Германия) методом непрерывного машинного нанесения.
3. Стены дома выполнены из блоков поризованной керамики «Porotherm 44» производства австрийского концерна Wienerberger. Наружная отделка короедом с окраской силиконовой краской и натуральным деревом.
4. Перекрытия выполнены плитами перекрытия длиной 9 м, на некоторых участках использ...
14 500 $
967 $/сот
Агрономічна
под застройку
15 сот
1 мес. назад
Продам шикарный земельный участок в п. Коротыч по улице Агрономическая в 10-ти км. от города Харькова (метро Холодная Гора).
Земельный участок общей площадью 15 соток.
Подключен свет.
Залит фундамент.
Выбита скважина.
Молодой сад-виноград, черешни, яблони, абрикосы и др.
Ландшафт участка - ровный.
Жилая улица.
Соседи построились.
Шикарное месторасположение земельного участка позволит Вам реализовать и воплотить в жизнь все Ваши мечты по строительству загороднего дома.
Можно использовать под любой вид деятельности, в том числе и коммерческую.
Очень перспективное направление, которое активно развивается в настоящее время
Живописный уголок, вблизи города Харькова.
Вся необходимая инфраструктура...

20 000 $
294 $/м²
Горького
68 / 41 / 8 м²
1 этаж
20 сот
4 комнаты
1 мес. назад
№3511
Продається затишний цегляний будинок у мальовничому місці всього за 10 км від Харкова.
удинок розташований у пгт Коротич (Рай-Оленівка) та має площу 68 кв.м.
Дах виконаний із шиферу. В даний час розпочато ремонт, встановлені радіатори, виконано шпаклівку стін, встановлена зливна яма та колонка.
Дорога до будинку асфальтована, що забезпечує легкий доступ до будинку.
На ділянці площею 20 соток знаходяться два будинки, що робить цю нерухомість ідеальним варіантом для великої .
Не проґавте свій шанс придбати затишний будинок у мальовничому місці всього за 10 км від Харкова!

5 900 $
131 $/м²
Шкільна вул., 1
45 / 32 / 6 м²
1 этаж
15 сот
2 комнаты
1 мес. назад
Код об'єкту: 14564
Пропонуємо вам придбати будинок з земельною ділянкою в смт Коротич. Земельна ділянка під забудову.
Земельна ділянка площею 15 соток відкриває безмежні можливості для реалізації ваших ідей — від садівництва до створення власного оазису. Наявність нового колодязя глибиною 35 метрів забезпечить вас свіжою водою в будь-яку пору року.
Все новостройки