Самые популярные ориентиры города
Ориентиры Козина
Топ объявлений Козина

1 900 000 $
3 838 $/м²
Анатолия Соловьяненко ул.
495 / 150 / 24 м²
2 этажа
50 сот
5 комнат
2 дня назад
📍 Адреса: смт Козин,
вул. Солов’яненка — престижне і комфортне місце поруч вся інфраструктура.
🏠 Будинок в ідеальному стані площею 495/ 150 / 24 кв м², введений в експлуатацію.
🔹 5 спалень, 4 санвузли , гардеробні кімнати.
🔹 Простора мебльована /мʼякі меблі Fendi/ вітальня з каміном має вихід на терасу к басейну
🔹 Кухня 23,6 м
🔹 більярдна кімната
🔹 кабінет, спортзал
🔹 сауна з канадського кедру, купіль 2 м глибини біля сауни.
🔹 зовнішній басейн 13 м з підігрівом та підсвіткою
🔹 на другому поверсі в спальні діючі каміни — атмосфера тепла та затишку
🔹 система кондиціонування Mitsubishi
🔹 окремі постірочна, котельня, гардеробні, комори.
💡 Електроенергія — 30 кВт, генератор 17 кВт
💧...

999 000 $
2 147 $/м²
Мира ул., 92
465.2 / 104 / 20 м²
3 этажа
11 сот
5 комнат
5 дней назад
Козин
Котеджне містечко "Montana Village"
11,65 соток
На подвір'ї місце для 3 автомобілів, у гаражі на 1 авто.
Доглянуті газони із системою автополиву, по периметру висаджені туї.
Встановлено бассен, чан.
У будинку зроблений дорогий дизайнерський ремонт.
У ремонті використовувалися дорогі бренди Італії, Німеччини, Англії та деякі бренди України.
будинок - 465.2 м2
1 поверх - кімната, велика кухня, величезна вітальня з виходом на терасу, вбиральня, санвузол, хозприміщення (де знаходиться системи очищення води, котли для нагріву, опалення).
2 поверх - 3 кімнати (одна з них дитяча, друга майстер спальня з виходом на балкон) 3 вбиральні, 2 великі ванні кімнати, пральна.
3 поверх - 2 кімнати...
385 000 $
1 139 $/м²
Киевская ул., 31
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
338 / 160 / 21 м²
3 этажа
27 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Продаж будинку біля води Велика Дамба, Конча-Заспа, Козин, садове товариство "Роздолля" (між р. Козинка та р. Дніпро), Київська область
Площа будинку 338 м²
3 поверхи
критий басейн+сауна
ділянка з соснами та фруктовими деревами
вихід до річки Козинка (30м), Дніпро (50м).
Планування:
-велика вітальня з каміном
-кухня-їдальня
-3 спальні
Закрита територія, охорона
Поруч з будинком є вихід на р.Козинка з облаштованим пірсом
До Києва -10 км
Ідеально:
Для...

1 600 000 $
6 400 $/м²
Киевская ул.
ПРЕМИУМ
Поселковый совет
250 / 200 / 50 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
Пропонується сучасний будинок . Ідеальне поєднання заміського затишку та швидкого доступу до міської інфраструктури.
Загальна площа — 250 м²
Ділянка — 10 соток із продуманим простором для відпочинку та приватного життя.
Планування
1 поверх:
• простора вітальня з каміном
• кухня
• гостьовий с/в
• технічне приміщення / пральня
• спальня з власним санвузлом
2 поверх:
• майстер-спальня
• дві дитячі кімнати
• дві тераси з виходом на свіже повітря та приватну зону відпочинку
Оснащення та комунікації
Будинок повністю готовий до автономного та комфортного проживання:
• генератор
• власна свердловина
• газове підключення
Цей будинок — вибір для тих, хто цінує простір, автономність і якість ж...

640 000 $
3 200 $/м²
Алексеевская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 140 / 30 м²
1 этаж
18 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку у Козині без ремонту.
Площа 200м2 + 50м тераса
Функціональне планування.
Фундамент: монолітний залізобетон.
Стіни: керамоблок, утеплення мінеральною ватою.
Вікна: 4-камерні склопакети.
Дах: утеплена металочерепиця + утеплене горище.
Опалення: газове та електричне.
Витрати за зиму: близько 2 500 грн/міс. при +21°C у будинку.
Комунікації:
Своя свердловина (вода відмінної якості, не потребує очистки).
Центральна напірна каналізація, насос Grundfos.
Електропостачання 50 кВт, інвертор + акумулятор на 5 кВт.
Проведені всі комунікації та кабелі високої якості.
Ділянка та благоустрій:
Площа готовності — 90% (залишилось придбати навісне обладнання).
Озеленення виконане повністю, фр...
1 799 999 $
2 329 $/м²
Верховного совета тупик, 143
773 / 463 / 20 м²
3 этажа
20 сот
6 комнат и более
2008 год постройки
сегодня
Продається чудовий будинок в найкращому котеджному місті Козина "Золоті Ворота" з причалом на річку Козинка та власним дизайнерським басейном!
КМ «Золоті Ворота», Конча Заспа, Козин, Обухівський р-н.
На територіі з ланшафтним дизайном розтошувався будинок 463м2, альтанка з зоною барбекю 47м2 та будинок охорони 37м2
У основному будинку 3 поверхи. на кожному поверсі:
Цокольний - кінотеатр, спортивна кімната, винний погріб + дегустаційну залу відпочинку; кінотеатр; технічні кімнати для басейну/центрального пилососа/пральні/электрощитової/топочної; с/в.
1 поверх - вітальня, кухня з їдальною та каміном, гардеробна, с/в; кімната відпочинку; басейн з СПА зоною та бассейном, виходім у двір до ал...

1 499 000 $
2 141 $/м²
Старокиевская ул.
ПРЕМИУМ
700 / 250 / 20 м²
2 этажа
30 сот
4 комнаты
сегодня
с. Козин
Закрите котеджне містечко "Montana Village"
Ділянка 30 соток
Основний будинок 700 м2, будинок для персоналу 100 м2
Зроблено новий сучасний ремонт в англійському стилі.
Два поверхи:
На першому поверсі - гараж на 2 авто, простора кухня вітальня, столова, кабинет, критий басейн, сауна , джакузи, технічна кімната (де знаходиться системи очищення води, котли для нагріву опалення, бойлери)
На другому- 4 спальні зі своїми гардеробними та санвузлами, більярдна, кінотеатр, тераса з видом на воду.
Повністю мебльований італійськими меблями, побутова техніка преміум рівня, система центрального кондиціювання, розумний будинок, на підлозі паркет, італійська плитка, підігріви підлоги.
На ділянці з...
1 950 $/мес
Київська вул., 31
338 / 160 / 21 м²
3 этажа
27 сот
5 комнат
2002 год постройки
сегодня
Пропонується в оренду затишний 3-поверховий заміський будинок загальною площею 338 кв.м в близькій доступності до Києва (35 км до центру, 10 км до знаку Київ) в Обухівському напрямку в Конча-Заспа на Дамбі, розташований на земельній ділянці із сосновим лісом та ландшафтним дизайном, в садовому товаристві Роздолля із цілодобовою охороною, в смт Козин.
Будинок цегляний, покритий сайдінгом, з критим басейном, сауною та гаражем.
На першому поверсі будинку є простора вітальня з каміном та більярдом, гостьова спальня, кухня-їдальня, санвузол, зона сауни та зона басейну, котельня.
На другому поверсі розташовані спальня, гардеробна, дитяча кімната (або кабінет), санвузол.
Третій поверх - мансард...
1 650 000 $
3 459 $/м²
Старокиевская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
477 / 296 / 44 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
4 дня назад
🏡 Елітний будинок у Козині з виходом на Дніпро!
💫 Без комісії для покупців!
🔹 Локація: котеджне містечко “Тиха Гавань”, Обухівський район
🔹 Площа будинку: 477 м²
🔹 Площа ділянки: 15 соток
🔹 Прямий вихід до річки Дніпро
Опис:
Цей розкішний котедж створений для тих, хто цінує комфорт, стиль і енергію справжнього затишку. У дизайні поєднані натуральні матеріали, зокрема італійський мармур, меблі та сантехніка від світових брендів, а змішувачі прикрашені кристалами Swarovski. Біля входу — дві мармурові статуї левів, що охороняють стабільність і гармонію дому. Інтер’єр прикрашають коштовні люстри з кришталю, що переливаються у світлі сонця, розкішні мармурові сходи та камін додає тепла та затиш...

1 999 999 $
20 000 $/сот
Старокиевская ул., 142
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение, под застройку
100 сот
2 дня назад
Продаж земельної ділянки в Козині (5-й км Дамби) Київська область, Обухівський район, смт. Козин,
вулиця Старокиївська, 138, 140, 142
Ціна: 1 999 999 $
Ексклюзивна пропозиція!
Характеристики:
• Призначення: земля під індивідуальне будівництво
• Площа: 1 га (0,7 га ОСГ+ 0,3 га для будівництва)
• Приватна власність
• Рівна ділянка з виходом на велику воду
• Престижне місце, оточення преміальної забудови
• Поруч комунікації (є можливість підведення)
• Асфальтований зручний під’їзд
Переваги:
✅ Унікальне розташування на березі
✅ Ідеально для будівництва приватної резиденції
✅ Готові документи для швидкої угоди
3 000 000 $
2 000 $/м²
Старокиевская ул., 160/14
БЕЗ КОМИССИИ
1500 / 1000 / 25 м²
2 этажа
70 сот
6 комнат и более
вчера
Резиденція з виходом на Дніпро у КМ «Тиха гавань», Конча-Заспа
Унікальна пропозиція в одному з найбільш закритих та камерних місць під Києвом — котеджному містечку всього на чотири будинки, з власним виходом на Дніпро та двома причалами.