Самые популярные улицы города
Улицы Ланчина
Топ объявлений Ланчина

600 $/мес
Независимости ул., 27
165 / 80 / 50 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
вчера
Оренда особняка мрії серед гір — ідеально для великої родини чи компанії!
Уявіть ранок із видом на гори, свіже повітря та абсолютний спокій…
Це все — всього за 50 км від Івано-Франківська.
🔹 Просторий двоповерховий особняк
🔹 Повністю укомплектований меблями та технікою — заїжджай і живи
🔹 Стильні дерев’яні сходи та елементи інтер’єру — атмосфера тепла і затишку
🔹 Велика територія для відпочинку
🌿 На території:
✔️ Сауна — для повного релаксу
✔️ Бесідка — ідеальна для сімейних вечорів або зустрічей з друзями
Це не просто будинок — це місце, де хочеться залишитись.
📞 Телефонуйте вже зараз, щоб дізнатись деталі та забронювати перегляд. Такі варіанти довго не чекают

270 000 $
1 227 $/м²
Шухевича, 20
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
220 м²
1 нед. назад
Продається діючий бізнес у Ланчині | Комплекс сервісу та рітейлу | 220 м² + 15 соток землі
Пропонується готовий рентабельний бізнес на автошляху Коломия — Буковель.
Стратегічно вигідна локація з високим автотрафіком робить цей об’єкт ідеальним для інвестування.
Що входить у комплекс:
• Мийка самообслуговування — 2 пости з підігрівом підлоги (немає намерзання снігу взимку)
• Шиномонтаж — повністю укомплектований професійним обладнанням
• Сервісна зона — 2 бокси для хімчистки авто та мийки килимів
• Торговельна площа — магазин із холодильним обладнанням
• Заклад харчування — кафе з повною комплектацією кухні, включаючи нову піч для піци
Технічне забезпечення:
• Власні 2 свердловини (35 м та...
100 000 $
532 $/м²
Січових стрільців
БЕЗ КОМИССИИ
188 / 73 / 28 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2 нед. назад
Пропонуємо вам двоповерховий будинок загальною площею 188 м², який знаходиться в селі Ланчин. Будинок побудований у 2008 році на бутобетонному фундаменті, стіни цегляні та втеплені пінопластом товщиною 8 см, перекриття виконане дерев'яними балками. Земельна ділянка площею 0,10 га має правильну прямокутну форму. Планування будинку вільне, кімнати розміщені на декількох рівнях. Загалом у будинку є 5 кімнат, кухня, санвузол, два коридори та гараж. До будинку підведені всі необхідні комунікації (газ, світло, свердловина, септик). Опалення газове, встановлений газовий котел. Подвір’я вкладене бруківкою, встановлені залізні ворота. Доїзд до будинку в будь-яку пору року можливий легковим автомобіле...

270 000 $
1 200 $/м²
Шухевича, 20
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
225 м²
2 нед. назад
Шукаєте надійну інвестицію у сфері послуг? Пропонується до продажу діючий бізнес-комплекс у с. Ланчин, розташований на стратегічно важливому напрямку — дорозі від Коломиї до Буковелю.
Це повністю укомплектований та запущений об'єкт, який не потребує додаткових вкладень у технічне оснащення.
Що входить у склад комплексу:
Мийка самообслуговування: 2 пости з підігрівом підлоги (сніг не затримується, працює в будь-яку погоду).
Професійний шиномонтаж: Повний набір обладнання.
2 бокси спеціального призначення: Для хімчистки авто та професійної мийки килимів.
Торгова зона та сервіс: Функціонуючий магазин та кафе.
Технічні переваги та комунікації:
Приміщення та земля: Площа будівель 248 м²,...

270 000 $
1 089 $/м²
Ланчин, 1
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
248 м²
1 мес. назад
Пропозиція екс
Продаж діючого бізнесу с.Ланчин(дорога з Коломиї до Буковелю)
Мийка самообслуговування на 2 пости
Шиномонтаж
Приміщення з 2 боксами для хімчистки авто та мийки килимів
Магазин
Кафе
Є вся техніка(мийки самообслуговування , шиномонтаж, мийка килимів, кухонна техніка, піч для піци(нова), холодильники,)
супровід по технічному обслуговуванню
Площа зем.ділянки 15сот
Площа приміщення 248м2
Комунікації:
Вода : 2 сердловини: 35 і 72м.
Спеціальні септики для водовідведення
Опалення : котел на пелетах, бойлер для води (кухня і магазин)
Тепла підлога на постах мийки(не залишається сніг)
Світло: два лічильники 50квт(житловий тариф) і 10 квт.
Є документи на все.
Фінансові показники- мож...
Все улицы