Топ объявлений Малечковичей

140 000 $
892 $/м²
Тараса Шевченко ул.
ПРЕМИУМ
156.91 / 65.34 / 44.46 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Пропонуємо до продажу чудовий таунхаус в затишному селищі Малечковичі, що стане ідеальним варіантом для вашого комфортного життя. Загальна площа будинку складає 156.48 кв. м, з яких 65.34 кв. м — житлова площа та 44.46 кв. м — площа кухні. Просторі кімнати, сучасний дизайн і високоякісне будівництво роблять цей будинок ідеальним вибором для сім'ї.
Будинок збудований з цегли та утеплений пінопластом, що забезпечує теплоту та енергоефективність. Дах покритий металочерепицею, що додає елегантності та надійності. У будинку є все необхідне для комфортного проживання: підведені газ та електрика, а також скважина для водопостачання та центральна каналізація.
Перший поверх (82.55 кв. м) включає в...

310 000 $
1 476 $/м²
Зоряная ул.
ПРЕМИУМ
210 / 95 / 16 м²
2 этажа
11 сот
4 комнаты
сегодня
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Будинок у Малечковичах (вул. Зоряна)
Пропонується до продажу просторий окремостоячий будинок у тихій та зручній локації поруч зі Львовом.
Малечковичі, вул. Зоряна. До кільцевої дороги — всього 5–7 хв
Основні характеристики:
• Площа будинку: 210 м²
• Поверховість: 2 поверхи + горище
• Ділянка: 11 соток (приватна власність)
• Окремий гараж: 50 м² (на 2 авто)
Планування:
1 поверх:
• Простора вітальня
• Кухня з виходом на терасу
• Санвузол
• Котельня
• Вхідна група
2 поверх:
• 3 окремі кімнати
• Санвузол
• Гардероб
• Велика тераса + балкони
Комунікації:
• Газ
• Світло — 15 кВт
• Власна свердловина
• Септик
Додаткові переваги:
• Закрита, повністю облагороджена те...

65 000 грн/мес
Малечковичі
150.8 / 130.8 / 20 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
сегодня
🏛️ Midas Elite Group (https://[ссылка скрыта].ua/?utm_source=[ссылка скрыта]) | Prime Selection
Естетика, автономність та комфорт заміського життя в кожній деталі. Представляємо вашій увазі сучасний котедж у Малечковичах площею 150,8 кв.м — простір, де стильний дизайн поєднується з функціональністю та приватністю.
✨ Чому цей об’єкт вартий вашої уваги:
• Локація: Малечковичі — лише 10–15 хвилин до Victoria Gardens. Спокійна заміська атмосфера поруч із містом.
• Атмосфера: сучасний ремонт, камін, простора тераса та продуманий ландшафт створюють ідеальний простір для життя та відпочинку.
• Технічна досконалість: сонячна генерація 10 кВт, генератор, відеонагляд, охоронна сигналізація, швидкісн...

820 000 $
2 181 $/м²
Врачебная ул.
376 / 132.1 / 61.8 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Малечковичі, Львівської області
Кількість кімнат - п'ять
Спальні - чотири
Поверховість - двоповерховий будинок
Матеріал стін - повнотіла цегла
Земельна ділянка - 10 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 376,6 м², житлова - 132,1 м², кухня - Їдальня - вітальня - 61,8 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Покрівля даху - натуральна глянцева черепиця, колір - чорний.
Опалення - газовий котел. Підігрів підлоги весь перший поверх та санвузлах на другому поверсі.
Санвузли - один / суміжний, два / роздільних
Перший поверх будинку включає: кухня-Їдальня-віталь...

140 000 $
761 $/м²
Василия Слепака ул. (Андрія Чайковського)
184 / 96 / 9 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
Продається будинок біля Львова у с. Малечковичі, вул. Чайковського.
Будинок знаходиться на обжитій вулиці, доїзд викладений бруківкою. З іншого боку вихід до озера "Глинна Наварія", що забезпечує чудову можливість для відпочинку та риболовлі.
Площа будинку: 183,1 м
- Житлова площа: 95,8 м
- Площа кухні: 8 м
- Земельна ділянка: 10 соток
Комунікації:
- Світло
- Газ
- Вода (свердловина 21 м)
- Каналізація (септик)
Дах: Металопрофіль
Вікна: Якісні металопластикові
Додаткові споруди: Гараж, літня кухня, сауна
- Подвір'я: Ог...

279 000 $
746 $/м²
Тараса Шевченко ул., 21
374 / 103 / 43 м²
3 этажа
11 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Продаж триповерхового будинку з ремонтом та меблями по вулиці Шевченка в селі Малечковичі Львівської області.
Загальна площа будинку 374 кв.м., житлова площа 103,3 кв.м., кухня-їдальня 43 кв.м., чотири санвузли, три спальні, вітальня, камін.
Вишуканий ремонт з поєднанням дерева та каменю вражає своєю якістю та вишуканістю виконання.
Цокольний поверх - три технічні/підсобні приміщення, дві кімнати вільного призначення, санвузол та котельня.
Перший поверх - велика вітальня з каміном, кухня та їдальня, вбиральня.
Другий поверх - три житлові кімнати, два санвузли, велика тераса.
На земельній ділянці площею 0,11 га (11 соток) є велика кількість декоративних дерев (більше 50) вік...

820 000 $
2 177 $/м²
Тараса Шевченко ул.
376.6 / 132.1 / 61.8 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Малечковичі, Львівської області
Санвузли - один / суміжний, два / роздільних
Перший поверх будинку включає: кухня-Їдальня-віталь...

820 000 $
2 181 $/м²
Зоряная ул.
376 / 132 / 61 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2014 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Малечковичі, Львівської області
Санвузли - один / суміжний, два / роздільних
Перший поверх будинку включає: кухня-Їдальня-віталь...

279 000 $
746 $/м²
Шевченка, 37
374 / 104 / 43 м²
3 этажа
11 сот
5 комнат
2 дня назад
Продаж триповерхового будинку з ремонтом та меблями в Малечковичі
Доїзд до центру Львова займає 15-30 хв автівкою (залежно від трафіку), до ТЦ Вікторія Гарденс 6-8 хв
Закрита частина вулиці - бруківка, відеонагляд на вулиці з системою сповіщення та доступом до відео в телефоні.
Загальна площа будинку 374 кв.м., житлова площа 103 кв.м., кухня-їдальня 43 кв.м.
Цокольний поверх - три технічні/підсобні приміщення, дві кімнати вільного призначення, вбиральня та котельня.
Ідеальний варіант для укриття.
Перший поверх - велика вітальня з каміном, кухня з коміркою та зона їдальні, вбиральня.
Другий поверх - основна кімната з вбиральною кімнатою та гардеробною, дитяча та кабінет, дві окр...

278 998 $
746 $/м²
Тараса Шевченко ул.
374 / 103 / 43 м²
3 этажа
11 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку із ремонтом біля Львова у с.Малечковичі на вул.Шевченка
Загальна площа будинку 374 кв.м, житлова 103.3 кв.м, кухня-їдальня 43 кв.м, чотири санвузли, три спальні, вітальня, камін.
Цокольний поверх - 3 технічні/підсобні приміщення, дві кімнати вільного призначення , санвузол та котельня.
Перший поверх - велика вітальня з каміном , кухня та їдальня, вбиральня.
Другий поверх - три житлові кімнати, 2 санвузли, велика тераса.
На земельній ділянці 11 соток є велика кількість декоративних дерев ( більше 50) віком до 20 років, що створює затишну атмосферу власного парку .
Всі комунікації функціонують (світло, газ), вода - свердловина, каналізація - система септиків.
Сигналізація виведе...

157 000 $
1 010 $/м²
Врачебная ул.
155.5 / 66.82 / 37.14 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продаю просторий кутовий таунхаус в с. Малечковичі.
Основні характеристики:
- Загальна площа: 155.5 кв.м. Житлова площа 66.82 кв.м. Площа кухні 37.14 кв.м.
- Ділянка: 3 сотки.
Планування:
Перший поверх: велика кухня-вітальня, гостьовий санвузол, спальня, гардеробна, коридор і паливна.
Другий поверх: три ізольовані спальні, одна з яких має власну гардеробну та вихід на балкон, коридор та санвузол.
Завдяки кутовому розташуванню, будинок має більше прибудинкової території та вікон, що забезпечує додаткове світло. Це чудовий варіант для тих, хто шукає комфорт та простір недалеко від міста.
Є відео. Ключі на руках.
Код об'єкта: 15620

156 999 $
1 008 $/м²
Леси Украинки ул.
155.82 / 67.23 / 36.41 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продається сучасний таунхаус в селі Малечковичі, поруч місто Львів, загальною площею 155.82 м² з максимально продуманим плануванням.
Перший поверх (83.29 м²): Велика кухня-вітальня (36.41 м²) з виходом на терасу, буде встановлена терасна дошка, спальня, санвузол, гардеробна та паливна. Додаткове місце для кладової під сходами.
Другий поверх (72.53 м²): Три ізольовані кімнати, в одній із спалень є гардеробна, в іншій спальні є балкон який буде облаштований скляними парапетами, санвузол, мансардне вікно в коридорі для більшого світла.
Комунікації: Центральна вода, газ, світло, каналізація септик.
Є відео. Ключі на руках.
Код об'єкта: 15976.

237 000 $
1 713 $/м²
Леси Украинки ул.
БЕЗ КОМИССИИ
138.33 / 48.5 / 40.6 м²
3 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонуємо вам унікальну можливість придбати стильний та комфортабельний котедж у затишному комплексі з 16 будинків у мальовничих Малечковичах. Цей будинок - ідеальний варіант для тих, хто шукає спокійне та комфортне житло в мальовничій місцевості, за кілька хвилин від Львова.
Загальна площа будинку - 138,33 кв. м, а зручне планування забезпечує максимальний комфорт для великої родини. Площа першого поверху 66.52 кв.м. На першому поверсі розташована простора кухня-студія площею 40,6 кв.м, що створює атмосферу затишку та дозволяє насолоджуватися спільними моментами з родиною чи друзями. Також на першому поверсі є гардеробна, санвузол, паливна та вихід на другий поверх. Для вашого авто передб...

140 000 $
761 $/м²
Василия Слепака ул. (Андрія Чайковського)
184 / 96 / 9 м²
2 этажа
10 сот
6 комнат и более
сегодня
270 000 $
1 543 $/м²
Врачебная ул.
175 / 65 / 50 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
🏡ДВА БУДИНКИ НА ПРОДАЖ ❗❗❗
Продаж будинеу с. Малечковичі, Пустомитівський р-н., Львівська обл.
Кількість кімнат – три, та кухня-вітальня + 3 гардеробні
Поверховість – 2 поверхи.
Матеріал стін – повнотіла цегла.
Земельна ділянка–5 соток,
Загальна площа–175 м²,
Дві тераси
Стан–0-цикл: залита цементна стяжка, вікна, вхідні двері, водовідведення навколо будинку.
Автонавіс – на 2 автомобілі.
Свердловина, очисна споруда, огорожа, фасад
Санвузли – 3 роздільних.
Перший поверх: кухня-вітальня з виходом на терасу, гардеробна, санвузол, коридор, паливна, накрита тераса.
Другий поверх: три спальні, 2 гардеробні, два санвузли, коридор, відкрита тераса.
Комунікації: електрика 15 кВт, свердловина, оч...

260 000 $
1 182 $/м²
Сільська
220 / 70 / 30 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонуємо Вашій увазі неймовірний будинок в с. Малечковичі з ремонтом
на 2 поверхи, другий поверх зроблений з дерева, велика кухня -вітальня, 3 спальні, допоміжні приміщення, кладовка, гардеробна, 3 санвузла, 10 сот землі. Ландшафтний дизайн. Гарна обжита вулиця, навколо є сусіди. Є відеоогляд.

159 900 $
727 $/м²
Лікарська, 22/4
БЕЗ КОМИССИИ
220 / 120 / 40 м²
3 этажа
1 сот
5 комнат
2022 год постройки
сегодня
Унікальна пропозиція: просторий триповерховий таунхаус з неймовірним плануванням у Малечковичі, елітному районі, що розташований у 3 км від Кульпарківської (Вікторії Гарденс). Якісні матеріали - побудований з червоної цегли. Три поверхи, загальною площею 220 м2, з терасою на третьому поверсі із неймовірним краєвидом. Ділянка 1,5 сотки. Паркомісце на дві машини. За будинком - простора зелена зона.
Всі комунікації : газ, вода , каналізація , електроенергія, інтернет...
Гарне місце розташування панорама зверху на Львів, зручний доїзд.
Супермаркет, стадіон, школа , дитяча площадка, неподалік відпочинкова зона озеро Наварія.
На третьому поверсі : кімната , сан вузол, накрита тераса ..(відпочиков...

82 000 $
1 491 $/м²
Районна
55 / 30 / 7 м²
1 этаж
3 комнаты
2010 год постройки
сегодня
Продається будинок разом із земельною ділянкою в с. Малечковичі.
Кадастровий номер: 4623686600:02:001:1445
📍 Локація: центр села Малечковичі, зручне розташування та хороший доїзд.
Характеристики:
Площа будинку: 55 м²
Земельна ділянка: 11 соток
Будинок цегляний.
Ділянка правильної форми, підходить для будівництва
Комунікації та ремонт:
Проведена тепла підлога
Замінена електропроводка по всьому будинку
Нові сантехнічні та водяні труби
Газ заведений у будинок
Чудовий варіант як для проживання, так і для будівництва нового будинку.
Ціна:82000$
Ігор АН Golden City
[телефон скрыт]

229 500 $
1 350 $/м²
Малечковичі
БЕЗ КОМИССИИ
170 / 152 / 12 м²
3 этажа
3 сот
5 комнат
сегодня
Без комісії,Продаж будинку в першій черзі нового котеджного містечка,с.Малечковичі!
Сучасне котеджне містечко, перша черга якого вже активно будується. Зручне розташування, тиха територія та гарна інфраструктура поруч.
️ Етапи будівництва
Перша черга складається з 8 будинків, роботи виконуються за графіком.
Кінець листопада — монтаж вікон та вхідних дверей.
Кінець листопада — власники перших будинків уже зможуть розпочинати ремонтні роботи.
Повне завершення будівництва першої черги — червень 2026 року.
Характеристики будинку
Площа: 170 м²
Сучасне планування
Якісне будівництво
Простора територія
Будинок із великими вікнами, гарним природним освітленням
Можливість індивідуальних...

2 000 $/мес
Широкая ул.
210 / 150 / 20 м²
2 этажа
7 сот
3 комнаты
сегодня
Просторий сучасний будинок у Малечковичах — ідеальне поєднання комфорту, приватності та близькості до Львова 🏡
Будинок площею 218 м² з новим стильним ремонтом, трьома спальнями, великою вітальнею, кухнею-столовою та гаражем. Територія повністю огороджена, доглянутий двір із гортензіями, лавандою та автоматичним поливом клумб 🌿
У будинку індивідуальне газове опалення, 41 кВт електрики, центральна вода, швидкісний інтернет, кондиціонер, система відеонагляду та охорона. Зручний асфальтований доїзд і лише 7 км прямою дорогою до Victoria Gardens.
2 000$
Все ориентиры