Топ объявлений Марковцев

42 000 $
840 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения, под застройку
50 сот
вчера
Продається земельна ділянка 50 сот в Марківцях під будівництво
- код об'єкту № 1 9 5 3
50 сот
121м на 34.6м
кадастровий номер - 2625882901:06:003:0410 , 2625882901:06:003:0003
геолокація - 48.835826, 24.795408
Земельна ділянка розташована попри дорогу перед кільцем
ідеально підходить як під комерцію та і під будівництво
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є пропозиції ділянок у кращих для життя локаціях міста та околиць, сервіс на всіх етапах і пропозиції готових рішень будівництва на цих ділянках.
Телефонуйте, щоб уточнити деталі та домовитись про огляд у зручний для вас час.

37 000 $
529 $/м²
Нивки
БЕЗ КОМИССИИ
70 / 52 / 14 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
3 дня назад
Продається житловий, приватизований, газифікований будинок в Івано-Франківській області, с. Марківці, неподалік кільцевої розвязки, в напрямку с. Липівка. Будинок деревяний, із загальною площею 70 кв.м. Житлова - 50 кв.м. Будинок після косметичного ремонту, придатний до проживання, обладнаний індивідуальним опаленням, яке потребує невеликих вкладень (котел КЧМ - заміна). На подвірї знаходиться криниця, літня кухня площею 40 кв.м., стайня, гараж, стодола, півниця, туалет на вулиці. Біля хати є виноградник, фруктовий сад, земля під потреби 0,25 га. Неподалік знаходиться продуктовий магазин та школа з дитячим майданчиком..

36 000 $
514 $/м²
Центральна
БЕЗ КОМИССИИ
70 / 33 / 25 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продається будинок.
В затишній локації в Івано-Франківській облісті, с. Марківці,
Будинок дерев'яний,
Житловий стан , приватизований - газ, світло.
Загальною площею 70 кв.м.
Житлова - 50 кв.м.
Будинок після косметичного ремонту, придатний до проживання, обладнаний індивідуальним опаленням, яке потребує невеликих вкладень (котел КЧМ - заміна).
На подвір'ї знаходиться криниця, літня кухня площею 40 кв.м., стайня, гараж, стодола, півниця
Туалет на вулиці.
Біля будинку є виноградник, фруктовий сад, земля під с/г потреби 0,25 га.
Неподалік знаходиться школа з дитячим майданчиком , продуктовий магазин.
код об'єкту6706

28 000 $
286 $/м²
Діброва
БЕЗ КОМИССИИ
98 / 25 / 23 м²
3 этажа
6 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Продається дача в селі Марківці сад. товариство Діброва.
Продається триповерхова дача в мальовничому селі Марківці, розташованому в оточенні чарівної природи.
Цей будинок — ідеальне місце, де можна створити свій власний оазис спокою та комфорту. В цокльному поверсі знаходиться просторий гараж і підвал з коморою, де зручно зберігати всі необхідні речі.
Перший поверх — це серце будинку, де ви знайдете велику, світлу кухню, що має свій камін. Тут ви зможете приготувати смачну їжу на дровах.
Мансарда з терасою — це ідеальне місце для відпочинку, де ви зможете насолоджуватися ранковою кавою або вечірнім чаєм з видом на прекрасний краєвид. На мансарді також є три спальні, де ви зможете приймат...

38 500 $
374 $/м²
Лугова
БЕЗ КОМИССИИ
103 / 73 / 17 м²
1 этаж
57 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Продається будинок у с. Марківці на вул. Лугова
Опис:
Продається готовий будинок із земельною ділянкою 57 сотих у с. Марківці на вул. Лугова за 500 м від магазину та громадської зупинки.
- код ділянки - # 2 7 8 2
площа будинку — 103 м2
площа ділянки — 57 сот
кадастровий номер — 26258829[телефон скрыт]
геолокація -
заїзд - основний з асфальтованої вул. Лугова, додатковий із сусідньої грунтової дороги
Будинок цегляний, 1 пов, металопластикові вікна в одній із троьох кімнат, 3 кімнати, з каміном, с/в бойлером з душем і тераса. Горище експлуатується, є сходи.
На ділянці багато плодових дерев: персики, горіхи, вишні, черешні, яблуні, груші, кущі троянд, газон. Доглянута територія, є господа...

20 000 $
488 $/сот
чорновола
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
41 сот
2 мес. назад
Продається ділянка 41 сот в Марківцях
Продається земельна ділянка у с. Марківці на вул. Чорновола
- код об’єкта - # 1 8 8 8
41 сот
30 м на 156 м
правильної форми
кадастровий номер — 2625882901:01:002:0045
геолокація - 48.834923, 24.809815
заїзд - з траси 400 м до ділянки
Якщо мрієте про власний будинок у тихому затишному місці, але зі швидким доступом
до міста - 15 хв до центру Івано- Франківська і не за всі гроші ...
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації — навпроти житлові будинки спокійна вулиця поруч протікає невеличкий потім
від ділянки метрів 200-300 знаходяться озера для любителів риболовлі
Біля ділянки є світло, неподалік газ - організовуємо проведення комунікацій під кл...
Все улицы