Топ объявлений Обарова

270 000 $
2 250 $/м²
Приміська, 7а
ПРЕМИУМ
120 / 51 / 13.3 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
2016 год постройки
вчера
Приватний будинок біля Рівного, у тихій та комфортній локації!
120 м² продуманого простору на ділянці 6,5 сот - ідеальний варіант для життя без компромісів.
Стильний інтер’єр, якісний ремонт і повна комплектація - усе вже готово для комфортного життя. Жодних додаткових витрат
Технічні переваги:
-Власна свердловина та система очистки води
-Септик на 12 кубів
-Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел
-Тепла підлога в кухні, коридорі та санвузлах
-У спальнях встановлені радіатори
Будинок цегляний та утеплений
Є утеплене...
180 000 $
1 895 $/м²
Дружня
ПРЕМИУМ
95 / 40 / 18 м²
1 этаж
4 сот
2 комнаты
сегодня
Продам сучасний будинок з дизайнерським ремонтом
Стильний дизайн, світлі тони, багато простору та продумане освітлення створюють атмосферу затишку, легкості й статусу.
Планування:
Простора кухня-вітальня з каміном-серце будинку.
Великі панорамні вікна -максимум світла і відчуття простору,
2 окремі спальні кімнати
Гардеробна
Котельня/пральня
Зручний та функціональний коридор
Інтерєр та наповнення:
Дорогі меблі та техніка Whirlpool
Преміальна фурнітура Blum
Якісні фарбовані двері з магнітними замками
Приховані завіси
Стіни декоративна венеціанка
Дизайнерські хромові люстри
Продумане багаторівневе освітлення
Великі дзеркала -ще більше світла та простору.
Тепла підлога по всьому будинку.
Техн...

110 000 $
917 $/м²
Паркова
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
120 / 45 / 40 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
вчера
Американка площею 131м2
Площа ділянки 7 сот землі.
Дуже зручне та продумане планування: величезна кухня-вітальня з виходом на терасу та заднє подвірʼя, простора батьківська спальня з гардеробною, дві дитячі кімнати віддалені від батьківської, гостьовий санвузол, велика ванна кімната, величезна гардеробна кімната в коридорі.
Максимальна комплектація як внутрішня так і зовнішня, а саме:
Зовнішня: територія ділянки огороджена парканом. Двір вимощений бруківкою. Присутні зелені насадження. Також забудовник облагороджує територію за межами паркану, а саме дорога та пішохідні тротуари.
Внутрішня комплектація:
Чистова стяжка підлоги, чорнова штукатурка стін.
Встановлене газове автономне опалення...

270 000 $
2 250 $/м²
Приміська
120 / 51 / 13.3 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2016 год постройки
3 нед. назад
Приватний будинок біля Рівного - готовий до проживання
Тиха та комфортна локація поруч із містом
120 м² продуманого житлового простору на ділянці 6,5 соток
Якісний ремонт, сучасний інтер’єр, повна комплектація- будинок не потребує додаткових вкладень
Функціональне планування:
- простора кухня
- світла вітальня
- 2 спальні
- гардероб
- гараж з внутрішнім входом
Технічні характеристики:
- індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)
- тепла підлога (кухня, коридор, санвузли)
- свердловина та система очистки води
- септик 12 м³
- цегляний утеплений будинок, утеплене горище
- діючий камін
Територія доглянута та облаштована:
- ландшафтний дизайн
- автополив газону
-басейн
- відеонагляд...

270 000 $
2 250 $/м²
Приміська, 7А
120 / 51 / 13.3 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
2016 год постройки
сегодня
Оперативний показ та додаткові фото та відео у приватні повідомлення
Або телефонуй [телефон скрыт]Анастасія
Не пропусти свій шанс стати власником цього прекрасного будинку!!!
Приватний будинок поблизу Рівного в тихій та затишній локації.
120 м² продуманого простору на ділянці 6,5 сот — комфорт без компромісів. Будинок повністю готовий до проживання: стильний інтер’єр, якісний ремонт і повна комплектація без додаткових витрат.
Зручне планування: простора кухня, світла вітальня, дві спальні, санвузол, гардероб та гараж із входом з будинку.
Оснащення: власна свердловина з очищенням води, септик 12 м³, індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел), тепла підлога в основних зонах, раді...

270 000 $
2 250 $/м²
Приміська, 7А
120 / 51 / 13.3 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2016 год постройки

110 000 $
909 $/м²
Паркова
БЕЗ КОМИССИИ
121 / 50 / 38 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Площа будинку — 120 м²
Продумане планування для комфортного життя:
• 3 окремі кімнати
• 2 санвузла та велика гардеробна
• простора кухня-вітальня з виходом на терасу
Ділянка 7 соток — ідеальний баланс простору та затишку:
• переднє та заднє подвір’я
• двір вимощений бруківкою
• паркан по периметру
Максимальна комплектація від забудовника:
- розведені мокрі точки
- чорнова штукатурка стін
- чистова стяжка
- розведена електрика

130 000 $
813 $/м²
Паркова
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 75 / 50 м²
1 этаж
6 сот
2 комнаты
сегодня
Без комісії для покупця!!!
Продам сучасний будинок у с. Обарів
Пропонується до продажу просторий одноповерховий будинок у передмісті Рівного — с. Обарів.
Ділянка — 7 соток
Загальна площа будинку з гаражем — 160 м²
Планування:•
величезна кухня-вітальня з панорамним вікном та виходом у двір
2 окремі кімнати
санвузол
просторий коридор
гараж
Будинок продається з виконаними внутрішніми чорновими роботами:
стіни поштукатурені
розведена електрика
заведений газ у будинок
встановлені гаражні ворота
дах — металочерепиця, утеплений
будинок збудований з цегли та утеплений пінопластом 15 см та мінватою
Територія буде повністю облаштована:
внутрішній двір викладений бр...

32 000 $
3 200 $/сот
Паркова
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в с. Обарів
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 10 соток правильної прямокутної форми під індивідуальне будівництво.
Дві ділянки поруч — чудовий варіант для будівництва двох будинків або таунхаусів
На ділянці є електричні стовпи
Поруч проходить газ
Зручний доїзд
Тиха та комфортна локація поблизу міста Рівне
Ділянка знаходиться в околицях міста Рівного — гарне місце для життя або інвестиції.
Телефонуйте — буду рада допомогти та показати ділянку!

75 000 $
904 $/м²
провуло 3-й ринковий, 321
єОселя
єВідновлення
83 / 56 / 27 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж будинку (американка) в с. Обарів, біля авторинку
Продається сучасний одноповерховий будинок (американка) у с. Обарів, одразу за авторинком. До м. Рівне — менше 1 км.
Характеристики:
* Площа: 83 м²
* Ділянка: 4 сотки
* Планування: 3 кімнати + кухня-студія
Комунікації та стан:
* Світло 10 кВт
* Власна свердловина
* Септик
* Встановлені вікна та двері
* Зроблений фасад
* Огороджена територія (паркан)
Є можливість підключення газу (за домовленістю)
Локація:
* Зручний доїзд
* Поруч авторинок
* Тиха та перспективна місцевість
Є можливість придбати будинок на етапі будівництва — кількість обмежена!

300 000 $
1 278 $/м²
Насікайла, 1Б
многофункциональное помещение
234.7 м²
2006 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ОБ’ЄКТА БІЛЯ ЛУЦЬКОГО КІЛЬЦЯ (ОБАРІВ)
Ціна: 300 000 $
Локація, яка генерує клієнтів
с. Обарів — біля Луцького кільця, над трасою з активним трафіком ( навпроти Старті).
Максимальна видимість і постійний потік авто — ідеально для бізнесу.
Продається кафе Парус, разом ж житловим двоповерховим будинком, сауною та 2-ма ділянками ( 1- комерційного призначення 2-га під житлову забудову).
Комерційне приміщення
• Площа: 234,7 м²
• Формат: ресторан / кафе-ресторан
• Двоповерхова будівля
• Виходи:
• на трасу
• на територію
• Власне опалення
• Потребує ремонту (можливість зробити під себе)
Земельна ділянка: 15,7 соток
Житловий будинок
• Загальна площа: 108,1 м²
• Двоповерхов...
179 900 $
1 124 $/м²
Незалежна, 1
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
160 / 80 / 13 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
сегодня
🏡 160 м² продуманого простору
5 окремих кімнат, два повноцінні поверхи, якісний ремонт — заїжджай і живи!
🔥 Комбіноване опалення: газ + твердопаливний котел
💧 Автономне водопостачання й водовідведення — повна незалежність та комфорт
🚗 Просторий гараж
🛁 2 сучасних санвузли
🏗 Будувався з якісних європейських матеріалів:
– німецька черепиця
– австрійська техніка
– сучасні рішення та надійні конструкції
🌿 Тераси для відпочинку:
– на другому поверсі — засклена, тепла, ідеальна для релаксу
– на першому — відкрита тераса з барбекю-зоною, де хочеться проводити вечори з друзями
📍 5 соток землі у приватній власності
Ідеальне місце для ландшафтного дизайну, дитячого майданчика чи власного саду.
_______...

99 000 $
952 $/м²
Ринкова
БЕЗ КОМИССИИ
104 / 48 / 39 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Загальна площа 104 м², додатково навіс на 2 авто (57 м²) та власна ділянка 5,8 сотки у приватній власності.
Будинок здається з внутрішнім оздобленням: чистова гіпсова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена електрика, утеплена стеля з підшивкою.
Встановлені якісні металопластикові вікна з аргоном та надійні вхідні двері.
Підключені всі комунікації: електрика 15 кВт (3 фази), власна свердловина та септик.
Сучасна архітектура, зручне планування та практичність - ідеальний варіант для комфортного життя.
Пишіть або телефонуйте, показ у зручний для вас час!

270 000 $
2 250 $/м²
Приміська, 7А
120 / 31 / 14 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2016 год постройки
сегодня
✨120 м² продуманого простору на ділянці 6,5 сот - ідеальний варіант для комфортного життя без жодних вкладень.
🏠Планування: простора кухня, світла вітальня, дві спальні, гардероб, санвузол та вхід у гараж прямо з будинку.
🛋️Якісний ремонт, стильний інтер’єр і повна комплектація - всі меблі та техніка залишаються (включаючи італійські меблі).
🔥Індивідуальне газове опалення, тепла підлога в основних зонах та радіатори в спальнях.
💧Власна свердловина з системою очистки води, септик на 12 кубів - автономність і зручність.
🌿Територія: ландшафтний дизайн, автополив, басейн, відеонагляд, автоматичні ворота та гараж.
🧱Будинок цегляний, утеплений, є утеплене горище та діючий камін для затишної...

110 000 $
909 $/м²
Паркова
БЕЗ КОМИССИИ
121 / 50 / 40 м²
1 этаж
7 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Ідеальне планування кухня-вітальня з виходом на терасу, батьківська спальня з гардеробною, дві дитячі кімнати, гардеробна, простора ванна кімната та гостьовий санвузол.
Зовнішня комплектація:
-Територія ділянки огороджена парканом
-Двір вимощений бруківкою
-Озеленення території
-Забудовник додатково облаштовує простір за межами ділянки дорога та пішохідні тротуари.
Передбачений вихід під камін.

72 000 $
655 $/м²
Сонячна
110 / 65 / 15 м²
1 этаж
4 сот
3 комнаты
сегодня
Пропонується сучасний одноповерховий котедж у тихому та обжитому масиві приватної забудови. Зручна локація - до міста всього кілька хвилин.
Планування: три окремі спальні, простора кухня-вітальня та два санвузли - комфорт для всієї родини.
Стан після забудовника - можливість реалізувати інтер’єр під власний стиль.
Підключені комунікації: свердловина, септик, електрика, є можливість підключення газу.
Приватизована ділянка, закладений фундамент під паркан.
Пишіть або телефонуйте, показ у зручний для вас час!

230 000 $
1 045 $/м²
Сонячна, 20
220 / 93.6 / 43.4 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
сегодня
🏡Просторий будинок площею 219 м² на ділянці 8 соток - повністю готовий до проживання. Виконаний якісний дизайнерський ремонт, є гараж, крита тераса та доглянута територія.
✨Продумане планування:
- простора кухня-вітальня
- кабінет або гостьова кімната
- 3 спальні
- велика гардеробна
- 2 санвузли
- технічна кімната
- балкон
У будинку:
- тепла підлога на обох поверхах
- регулювання температури в кожній кімнаті через телефон
- кондиціонери Cooper&Hunter
- натуральна дубова підлога
- алюмінієві вікна
- вентильований фасад
Ціна - 230 000$
🌟Територія облаштована автополивом, відеонаглядом та охороною. Вулиця закритого типу під шлагбаумом - тиша, безпека та приватність.
Пишіть або телефонуйте,...

230 000 $
1 049 $/м²
Сонячна, 20
219.2 / 93.6 / 43.4 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонується до продажу просторий сучасний котедж в Обарові - варіант для тих, хто шукає не просто будинок, а якісне, продумане та повністю готове житло преміального рівня.
Котедж має площу 219 м² та розташований на земельній ділянці 8 соток. Будинок з дизайнерським ремонтом, гаражем, критою терасою та власною доглянутою територією.
Планування першого поверху:
Перший поверх створений для комфортного щоденного життя, прийому гостей та зручного побуту.
На першому поверсі розташовані:
• простора кухня-вітальня
• гостьова кімната або кабінет
• санвузол
• гараж
• технічна кімната
• вихід на криту терасу
Кухня-вітальня - це головний простір будинку, де поєднані зона відпочинку, обідня зона т...

99 000 $
952 $/м²
Ювілейна
БЕЗ КОМИССИИ
104 / 42 / 30 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2024 год постройки
сегодня
Продаж будинків з внутрішніми роботами та комунікаціями!!!
• площа будинку - 104м²
• ділянка 5,8 сотки
Комплектація будинку:
-гіпсова штукатурка стін (чистова)
-стяжка підлоги
-поточкове розведення електрики
-утеплена стеля мінватою 20см з підшиттям
-якісні м/п вікна з аргоном
-вхідні двері
Комунікації:
-електрика 15 кВт (3 фази)
-водопостачання свердловина
-каналізація септик
По периметру ділянки паркан.
Встановлені ворота і хвіртка.
Бруківка в дворі.
Обарів (район Авторинку)
Ціна: 99000$
Цей будинок точно вартий вашої уваги - телефонуйте!!!

270 000 $
2 250 $/м²
приміська
120 / 51 / 13 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
Технічні переваги:
-Власна свердловина та система очистки води
-Септик на 12 кубів
-Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел
-Тепла підлога в кухні, коридорі та санвузлах
-У спальнях встановлені радіатори
Будинок цегляний та утеплений
Є утеплене...
Все новостройки