Фільтри
81 оголошення
81 оголошення
паркомісце за адресою Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 55 паркомісце за адресою Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 55 паркомісце за адресою Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 55
8 000 грн/міс
465 грн/м²

Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 55

ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Героїв Дніпра Оболонь
паркомісце
17 м²
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ!!! Пропоную в оренду паркомісце в підземному паркінгу за адресою проспекту Володимира Івасюка, 55 (монолітно-каркасний будинок 2007 року побудови) поблизу метро Героїв Дніпра/ Мінська. Зручне розташування відносно виїзду та виходу. Площа 17,2 кв.м.
Рієлтор
500 $/міс
8 $/м²

Новоселицька вул., 10

паркомісце
60 м²
вчора
Пропонуємо в оренду три парко місця в ЖК Renaissance Residence, за адресою вул.Новоселицька,10 -2 рівень Э електро зарядка. 500$ / місяць за три парко місця.
Рієлтор
6 000 грн/міс
300 грн/м²

Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 4

паркомісце
20 м²
сьогодні
Пропонується в оренду паркомісце в підземному паркінгу. Проспект Володимира Івасюка, 4. Зручне розташування відносно виїзду та виходу.
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
5 000 грн/міс
357 грн/м²

Євгена Коновальця вул. (Щорса), 34-А

паркомісце
14 м²
сьогодні
Здам паркомісце 14 кв.м. в підземному паркінгу , Печерський р-н, вул. Коновальця, 34-А, ЖК «Аристократ», нижнє місце. Охорона, сигналізація, відео нагляд. 5000 грн/місяць.
Рієлтор
6 750 грн/міс
395 грн/м²

Березняківська вул., 29-А

БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Kub29
паркомісце
17 м²
сьогодні
Зручне та широке паркомісце, довгостроково.
Тетяна
Тетяна
Власник
THE YARD
200 $/міс
13 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
15 м²
6 днів тому
Оренда підземного паркінгу по вул. Андрія Верхогляда, 3, ЖК Новопечерські Липки. Площа, 15,1 м2, -2 поверх. Додатково сплачуються комунальні - 800грн.
Рієлтор
Город Плюс
350 $/міс
9 $/м²

Набережно-Хрещатицька вул., 21

паркомісце
38 м²
сьогодні
Пропонується в довгострокову оренду сімейний паркінг на 2 авто на Подолі в ЖК "Illinsky House" (вул. Набережно-Хрещатицька, 21) . Теплий захищений під охороною. Цілодобове відеоспостереження та охорона. 350 дол США . Пропозиція від посередника 50% з орендаря. [телефон приховано]504621 Євген
Рієлтор
Royal Real Estate
200 $/міс
14 $/м²

Андрія Верхогляда, 12

паркомісце
15 м²
5 днів тому
ЖК Новопечерські Липки Площа: 14.80 м² Рівень: зручний паркінг, легкий заїзд Переваги паркомісця: ️ Охоронювана територія з відеоспостереженням ️ Сучасна система доступу (електронні ключі/картки) ️ Просторе місце — підходить навіть для великого авто або позашляховика ️ Швидкий ліфт прямо до житлових поверхів ️ Паркінг завжди сухий та чистий — комфорт в будь-яку погоду
Рієлтор
THE Capital
20 000 $/міс
1 600 $/м²

Зарічна вул., 1-А

паркомісце
13 м²
вчора
Декілька паркомісць в ЖК Зарічний 1) ------ Код #A2511[телефон приховано] Паркомісце номер 9, площею 12.5м2 на -1 рівні. 20000 дол Розташовані під будинками номер 7.1 та 7. 2) ------ Код #A25111 - Паркомісце номер 10, площею 12.5м2 на -1 рівні, 20000 дол що дає можливість паркувати автомобілі поруч. Розташовані під будинками номер 7.1 та 7. 3) ------ Код #A29[телефон приховано]Паркомісце 7, площею 12.5м2 на -1 рівні. 20000 дол Також є в продажу паркомісце номер 50, площею 12.5м2 на -1 рівні Розташовані під будинками номер 7.1 та 7. 4) ------ Код #A25112 Паркомісце номер 509, площею 12.5м2 на -2 рівні...
Рієлтор
3 500 грн/міс
199 грн/м²

Лабораторний пров., 6

гараж
18 м²
сьогодні
Оренда гаража цегляний, утеплений Печерськ, ГБК Перемога, пров. Лабораторний 9. Заг. площа 17,6 кв.м. + оглядова яма + просторий погріб. Окремий заїзд на 16 боксів. Територія під відео наглядом та охороною.
Рієлтор
АКСІС РІЕЛ ЕСТЕЙТ
150 $/міс
10 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
16 м²
сьогодні
Оренда паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Новопечерські Липки по вул. Андрія Верхогляда, 3 Печерський район. Загальна площа 15,7 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
АКСІС РІЕЛ ЕСТЕЙТ
150 $/міс
11 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
14 м²
сьогодні
Оренда паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Новопечерські Липки по вул. Андрія Верхогляда, 3, Печерський район. Загальна площа 13,8 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
АКСІС РІЕЛ ЕСТЕЙТ
150 $/міс
9 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
16 м²
сьогодні
Оренда паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Новопечерські Липки по вул. Андрія Верхогляда, 3, Печерський район. Загальна площа 15,80 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
АКСІС РІЕЛ ЕСТЕЙТ
150 $/міс
12 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
13 м²
сьогодні
Оренда паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Новопечерські Липки по вул. Андрія Верхогляда, 3, Печерський район. Загальна площа 12,70 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
АКСІС РІЕЛ ЕСТЕЙТ
150 $/міс
10 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
14 м²
сьогодні
Оренда паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Новопечерські Липки по вул. Андрія Верхогляда, 3, Печерський район. Загальна площа 14,30 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
АКСІС РІЕЛ ЕСТЕЙТ
150 $/міс
10 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
14 м²
сьогодні
Рієлтор
3 000 грн/міс
213 грн/м²

Машинобудівна вул., 21

паркомісце
14 м²
сьогодні
Оренда паркомісця в підземному паркінгу, вул. Машинобудівна, 21В (Київ) Здається в оренду паркомісце в підземному паркінгу за адресою вул. Машинобудівна, 21В. Характеристики: * Площа: 14.1 м² * Зручний заїзд * Цілодобова охорона * Сухий та безпечний паркінг * Можливість підключення зарядної станції для електромобілів Переваги: * Захист авто від погодних умов * Комфорт та безпека щодня * Зручне розташування Ціна: 3000 грн/місяць+ комунальні послуги.
Рієлтор
PRIMES
200 $/міс
15 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 9

паркомісце
13 м²
сьогодні
В оренду пропонується паркувальне місце в ЖК Новопечерські Липки. Адреса Андрія Верхогляду, 9, мінус 1 поверх.
Рієлтор
Yakimets Company
7 000 грн/міс
700 грн/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 16

паркомісце
10 м²
сьогодні
Здається в оренду, паркомісця у ЖК Новопечерські Липки, Київ. Пропозиція квітня! Вартість оренди при заключенні договору терміном на 6 місяців і більше лише 7000 грн. + комунальні витрати! Без комісій та переплат! Паркомісце площею 9.5 кв.м., та 13 кв.м. У наявності є 3 місця у будинках: - Андрія Верхогляда 20 (Драгомирова)- 1 місце площею 9.5 кв.м; - Андрія Верхогляда 16 - 2 місця площею 9.5 кв.м. та 13 кв.м. Паркінг підземний, паркомісця розташовані на -1 му рівні. Телефонуйте всі деталі розповім.
Рієлтор
4 500 грн/міс
278 грн/м²

Олександра Кошиця вул., 1/38

гараж
16 м²
сьогодні
Актуально! Оренда. Цегляний гараж в паркінгу на вул. Кошиця 1/38, біля метро Харківська та ЖК «Лебединий». Знаходиться на 1-му поверсі. Гараж - 16.2 кв.м. в середній секції, сухий, електрика , вентиляція, розетки, пожежна сигналізація. У комплексі цілодобова охорона, відеоспостереження, електронна система пропуску, санвузол, в будівлі є автосервіс та мийка. Зручний в'їзд та виїзд. Всі інші питання за телефоном або писати в месенджери.
Рієлтор