Топ объявлений Подлесья

43 100 $
2 081 $/сот
Липова
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20.71 сот
сегодня
Продається земельна ділянка 0,2071 га у с. Підлісся
Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
Кадастровий номер 2625884401:01:001:0184
Заїзд з асфальтованої дороги
Каналізація, вода, газ та світло на сусідній ділянці
Документи більше 3-х років
Ціна 43100$

37 000 $
154 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
240 / 140 / 22 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
сегодня
Продається цегляний будинок в затишному передмісті Івано-Франківська (с. Підлісся) :
- площа 240м2;
- 2 жилих поверхи;
- проект з функціональним плануванням;
-будинок знаходиться в першому ряді від дороги;
-правильна ділянка 12 соток;
-велика кухня і вітальня;
-всі кімнати роздільні;
-гараж;
-дах (шиферне перекриття);
- є готовий дизайн-проект будинку з можливістю ремонту "під ключ"
Розвинена інфраструктура поруч - школа, садочок, магазини, зупинка транспорту, річка, є захисна дамба від підтоплень
Два сполучення з Франківськом, з 2027 року приєднають до міста так як Крихівці і Драгомирчани.
Ціна 37000$

229 000 $
1 145 $/м²
Шевченка, 22
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
200 м²
сегодня
Продається комерційне приміщення в с. Підлісся площею 200м2
100м2 перший поверх,100м2 другий поверх, який можна зробити житловим
7,2 сотих землі
попри центральну дорогу
є сонячні панелі
Ціна 229000$

38 000 $
328 $/м²
Богдана Хмельницького
БЕЗ КОМИССИИ
115.7 / 72 / 15 м²
1 этаж
8 сот
2 комнаты
сегодня
Продається затишний будинок (сирець)
Продається будинок сирець в с. Підлісся.
Площа будинку 115.7 м².
Ділянка 8 сотих, земля має окремий договір.
2 окремі кімнати, коридор, кухня, ванна, можна зробити 2 поверх
В будинку є підвал і вдарена свердловина на воду.
Поруч жилі будинки, тиха, затишна вулиця.
Комунікації на ділянці
Код будинку #30291031

22 850 $
1 904 $/сот
Лепкого, 9
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
2 дня назад
Продається земельна ділянка
В с. Підлісся площею 12 сот
Під будівництво
Всі необхідні комунікації знаходяться неподалік
Ділянка правильної форми
( розмір приблизно 24.44х53.08 )
Поруч вже є збудовані будинки та живуть сусіди. ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Знаходиться в тихій та спокійній місцевості поблизу є річка та ліс. В селі є відоме джерело з водою 'Марусенька'
На ділянці вже є залитий готовий фудамент для будівництва будинку.

34 500 €
309 €/м²
Січових Стрільців, 18а
БЕЗ КОМИССИИ
4 комнаты
111.5 / 67.9 / 12.1 м²
этаж 2 из 2
2 дня назад
Продається 4 кімнатна квартира сирець.
Площа квартри 111.5 м2
Житлова площа 67,9 м2
Вітальня 31.6 м2
Квартира сирець, має чудове планування, потрібно робити ремонт. Цей варіант чудово підійде для великої сім'ї. Локація в центрі села, поруч школа. Також є підвал під будинком.

16 500 $
1 375 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
2 дня назад
Продається земельна ділянка
Урочище ''Дубницькі''
В с. Підлісся площею 0.1246 сот
Під будівництво таобслуговування житлового будинку
Ділянка правильної форми
Поруч вже є збудовані будинки та живуть сусіди.
Поруч ділянки є світло.
Знаходиться в тихій та спокійній місцевості поблизу є річка та ліс.

15 000 $
1 500 $/сот
под застройку
10 сот
2 дня назад
Мрієте про власний будинок неподалік Франківська?
Продається чудова ділянка в Підліссі (урочище «Ланова»). Ідеальне місце для тих, хто цінує спокій, але хоче залишатися поруч із містом.
✅ Площа: 10 сотих — достатньо місця для будинку, саду та зони відпочинку.
✅ Комунікації: поруч проходять лінії електропередач.
✅ Сусіди: район активно забудовується, поруч уже є готові будинки.
Тиха локація, свіже повітря та зручний доїзд. Ваша ідеальна оселя починається тут!

24 000 $
2 000 $/сот
Тараса Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
2 дня назад
Продається чудова земельна ділянка в мальовничому селі Підлісся, всього за 7 км від Івано-Франківська!
Розташування:
* Село Підлісся, Івано-Франківська область.
* Лише 7 км від Івано-Франківська, в напрямку району Пасічна.
* Орієнтир: обласна лікарня.
* 800 м до річки.
Характеристики ділянки:
* Площа: 0.12 га.
* Категорія землі: житлова та громадська забудова.
* Приватна власність.
* Правильна форма.
* Обжита вулиця з доброзичливими сусідами.
* Ця ділянка - остання з доступних в цьому районі, тому не пропустіть можливість!
* Всі комунікації поруч.
Переваги:
* Ідеальне поєднання спокою сільського життя та близькості до міста.
* Чудове місце для будівництва власного будинку або ко...

38 000 $
328 $/м²
Богдана Хмельницького, 26
БЕЗ КОМИССИИ
115.7 / 70 / 20 м²
1 этаж
8 сот
2 комнаты
2 дня назад
Продається затишний будинок (сирець)
Продається будинок сирець в с. Підлісся.
Площа будинку 115.7 м².
Ділянка 8 сотих, земля має окремий договір.
В будинку є підвал і вдарена скважина на воду.
Поруч жилі будинки, тиха, затишна вулиця.
Комунікації на ділянці

14 000 $
1 400 $/сот
провулок Зелений
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
6 дней назад
Продаж земельної ділянки
с. Підлісся
10 сотих під будівництво
Газ, світло поруч.
З ділянки видно гори.
Вул. провулок Зелений
Заїзд з сторони Драгомирчан ( ст.Лисця )
Ціна 11000 дол.

14 000 $
1 273 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
11 сот
1 нед. назад
Продається земельна ділянка
Урочище ''Дубницькі''
В с. Підлісся площею 0.1140 сот
Під будівництво таобслуговування житлового будинку
Ділянка правильної форми
Поруч вже є збудовані будинки та живуть сусіди.
Поруч ділянки є світло.
В селі є відоме джерело з водою 'Марусенька'
30 000 $
1 468 $/сот
Панаса Мирного, 8
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
20.43 сот
1 нед. назад
Продаж земельної ділянки із забудовами (під знос) площею ділянки 0,2043га із дорослими деревами, світлом, технічною водою.
Для людей які шукають подалі від метушні міста, з мінімальною кількістю сусідів, але із можливістю швидкого доступу до міста( 11хв їзди/ 8 км до Сільпо Мазепи)
200м до зупинки громадського транспорту.
с. Підлісся
Ціна 30 000$
Запис на огляд за попередньою домовленістю

26 500 $
1 369 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
19.36 сот
1 нед. назад
Продається ділянка 19.36 сот під будівництво в с. Підлісся
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Підлісся
- код об’єкта - # 1 467
19.36 сот
58 м на 55 м на 15 м на 69.8 м
неправильної форми
кадастровий номер — 2625885801:01:001:0816
геолокація - 48°53'42"N 24°37'14"E
заїзд - з вул. Олекси Довбуша
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації — в селі знаходяться школа, дитячий садок, відділення Нової пошти, зупинка, магазин, ліс, річка, до центру ІФ тільки 12 км. Навколо побудовані будинки, село активно розбудовується, дороги асфальтовані.
Біля ділянки є світло, неподалік газ - організовуємо проведення комунікацій під ключ.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб,...

85 000 €
726 €/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
117 / 68 / 16 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Продається будинок з ділянкою у центрі с.Підлісся
(Ідеальний варіант під комерцію)
- код ділянки - # 2 9 8 1
площа будинку — 117 м2
площа ділянки — 7 сот
кадастровий номер — 2625884401:01:001:[телефон скрыт]:01:002:0601
геолокація - 48.870493, 24.877903
Пропонується будинок із земельною ділянкою у самому центрі села. Локація добре підходить як для проживання, так і для ведення власної справи: магазин, кафе, офіс, майстерня або інший комерційний об'єкт.
На двох поверхах облаштована тепла підлога, що забезпечує комфорт та рівномірне тепло в будинку
Встановлено септик, що робить проживання автономним та зручним
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціаліз...

14 500 $
1 450 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
3 нед. назад
Продається ділянка 10 сот під будівництво в с. Підлісся
Опис:
Продається земельна ділянка у с. Підлісся
- код об’єкта - # 857
10 сот
20 м на 50 м
правильної форми
кадастровий номер — 2625884401:01:001:1023
геолокація - 48°53'46"N 24°37'27"E
Ділянка знаходиться в гарній для життя локації — в 4 хв ходьби знаходяться школа, дитячий садок, відділення Нової пошти, зупинка, магазин, річка, до центру ІФ тільки 10 км. Навколо побудовані будинки, село активно розбудовується, дороги асфальтовані.
(!) перевірено компанією «Земляни»
Земляни — земельний хаб, який спеціалізується на землі та будинках. У нас є про...

56 000 $
403 $/м²
спортивна, 24
БЕЗ КОМИССИИ
139.1 / 68.7 / 11.9 м²
1 этаж
12 сот
5 комнат
1991 год постройки
3 нед. назад
Продається готовий будинок у с. Підлісся на вул. Спортивна
Продається готовий будинок із земельною ділянкою у с. Підлісся на вул. Спортивна
- код ділянки - # 2 7 5 5
площа будинку — 139,1 м2
площа ділянки — 12 сот
кадастровий номер — 2625884401:01:001:1274
геолокація - 48.895684, 24.626486
Будинок цегляний, 1 пов, металопластикові вікна, 5 кімнати, кухня , ванна, комора, паливна,
на території знаходиться літня кухня, стодола, стайня, вбиральня
Газ, світло , свердловина, септик.
Навколо побудовані будинки, сусіди проживають постійно, село активно розбудовується.
поряд річка -5 хв
Локація відкривається до річки, що спокійно тече поруч.
У повітрі відчувається свіжість, легка волога...

1 500 $/мес
5 $/м²
Липова, 6
помещение свободного назначения
313.9 м²
1 мес. назад
Здається в оренду приміщення під СТО біля Мерседес сервісу в Підліссі.
Зручна локація, близько до траси Н10.
Залита якісна бетонна підлога, товщиною 18 см.
Перших поверх 162,65 кв.м.
Другий поверх 151,25 кв.м
Світло 16 кВт.
Є можливість додатково орендувати 2 підйомника.
Площа ділянки 17 сот.

160 000 $
411 $/м²
Шевченка, 92
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
389 м²
2 мес. назад
Пропонується до продажу капітальна двоповерхова будівля в самому центрі села Підлісся. Це об’єкт з чистим плануванням, який ви зможете адаптувати під будь-які потреби без витрат на демонтаж старого ремонту.
Загальна площа: 389 кв.м (2 поверхи).
Земельна ділянка: 0,03 га (у власності).
Розташування: Центр населеного пункту — максимальний трафік та зручний доїзд.
Об’єкт вже підготовлений до підключення основних мереж, що значно економить ваш час:
Газопостачання: Газ підведений безпосередньо до будівлі. Залишилося лише приєднати трубу до лічильника.
Електроенергія: Трьохфазний лічильник (ідеально для промислового обладнання). Кабель прокладений під землею, наразі від’єднаний для безпеки.
Водо...
Все улицы