Топ объявлений Пороскотени

45 000 $
643 $/м²
Садова
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
70 / 31 / 14 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2010 год постройки
сегодня
Продам будинок в мальовничому місці, поряд ліс, озеро.
С. Поррскотень.
Загальна площа 70м2
В будинку 3 кімнати, кухня, санвузол з душевою кабіною.
Власна свердловина, є колодязь, тепла вода - бойлер.
Електрика 9кВт.
Каналізація - 2 переливні септики по 6м3.
Дах будинок, гараж, альтанка - металочерепиця, утеплений мінватою.
Будинок утеплений стиродуром.
Опалення пічне, грубка
Газ по вулиці, при потребі можна завести, дозвіл є.
Гараж 32.5м2.
Ділянка 6 соток.
Сад: шовковиця, горіх, вишня, слива, яблука, виноград.
Альтанка з мангальною зоною.
Мінімальне оформлення.
Магазин, зупинка маршрутки в пішій доступності.
22 000 $
200 $/м²
Садова, 1
єОселя
єВідновлення
110 / 65 / 11 м²
3 этажа
5 сот
4 комнаты
1995 год постройки
2 дня назад
Продам дачу 110м2 на ділянці 5.2соток станція електрички Клавдієво-Тарасово смт Пороскотень
Ближні сади.3 поверхи,( надішлю планування), вода літня з водонапірної башти з квітня до кінця жовтня, електрика є. Газ в бидинку, камин з грубою.
Камін, 4 кімнати, є кухня в цоколі.
Матеріал -цегла, вікна- дерево, балкон. дах шифер.
На подвір´ї літня кухня, туалет і душ теж на вулиці.
Ліс-100м, озеро-500м
Всі документи в порядку, надішлю відео за потреби.
В реаліях краща ніж на фото.Можем продам по програм.
Пропонуйте свою нерухомість!
050-вайбер або 093-телеграм\вацап.

55 000 $
213 $/м²
Центральна, 85
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
258 / 86 / 12 м²
3 этажа
6 сот
6 комнат и более
5 дней назад
Продаю чудовий дачний будинок в дуже живописному, затишному і мальовничому місті с.Пороскотень,недалеко від Клавдієво-Тарасово. В будинку можна проживати взимку.В будинок заведена 1 фаза 220 вт.електроенергії.Будинок має три поверхи. Перший цокольний (гараж, бойлерная, сауна,туалет та хоз приміщення),стіни - 80 см.цільнолитий бетон. Другий поверх-повністю утеплений,в приміщенні тепло при мінус 15 на вулиці. ( кухня, велика кімната з каміном, і три спальні) і коридор зі сходами на третій поверх.
Третій поверх ( велика Мансарда) і дві спальні кімнати, два балкони)-не опалюється але можна легко втеплити .Загальна площа 163 квадратні метри. На цокольному поверсі розташована сауна.Сауна на дровах...

45 000 $
643 $/м²
Садова
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
70 / 30.7 / 14 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2010 год постройки
1 нед. назад
Продам будинок в мальовничому місці, поряд ліс, озеро.
Жити можна круглий рік!
С. Пороскотень.
Загальна площа 70м2
В будинку 3 кімнати, кухня, санвузол з душевою кабіною.
Власна свердловина, є колодязь, тепла вода - бойлер.
Електрика 9кВт.
Каналізація - 2 переливні септики по 6м3.
Будинок утеплений стеродуром.
Опалення пічне, грубка
Газ по вулиці, при потребі можна завести, дозвіл є.
Гараж 32.5м2.
Ділянка 6 соток.
Сад: шовковиця, горіх, вишня, слива, яблука, виноград.
Альтанка з мангальною зоною.
Мінімальне оформлення.
Магазин, зупинка маршрутки в пішій доступності.
Телефонуйте!

18 000 $
563 $/м²
Центральна
БЕЗ КОМИССИИ
32 / 20 / 8 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
2022 год постройки
1 нед. назад
продажі дача біля лісу
с. Пороскотень, дачний кооператив «Здвиж», Дальні сади
Розташування:
— тихе, спокійне місце серед природи
— до лісу — 5 хвилин пішки
— до озера — 10 хвилин пішки
Будинок:
— компактний
— підведена вода зі скважини
— встановлена насосна станція
— є душ та туалет у будинку
— встановлений бойлер
Ділянка:
— 6,24 сотки
— достатньо місця для саду, відпочинку чи облаштування під себе
Додатково:
— у кооперативі є організоване місце для вивозу сміття
— по вулиці проходить газ та інтернет
Зручна відстань від міста — чудовий варіант для дачі або постійного проживання

115 000 $
833 $/м²
Квіткова
БЕЗ КОМИССИИ
138 / 51.5 / 52 м²
2 этажа
9 сот
3 комнаты
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ!
Пороскотень
вул. Квіткова
Продам двоповерховий буднок з ремонтом
Площа 138м2
Ділянка 9 соток
3 кімнати
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.
21 000 $
233 $/м²
Квіткова
90 / 65 / 8 м²
3 этажа
6 сот
4 комнаты
1992 год постройки
вчера
Продам дачу 90м2 в мальовничому місці с.Пороскотень( стКлавдієво-Тарасово -від дачі 5 км до електрички) ходить маршрутка. Бувший Бородянський нині Бучанський район.Немишаєвська СГ.
Дача 1990 р.цегла, перекриття бетон. Води і сан вузла немає.
Є гараж у цоколі і поруч на ділянці також стоїть капітальний гараж.
Вода літня з кооперативного водогону.
У будинку є газ( газові конвектори на 1-му поверсі. Камін і піч.
А також камін , груба у кімнатах, піч у кухні.Є крита тераса.
Будинок в 2 цегли, в середині потребує ремонту. Ділянка 6 соток, ліс зовсім поруч, до величезного озера 400м.Дуже тиха зона з чистим повітрям і неперевершиними пейзажами на ліс.
Можемо продати по ваучеру
Пропонуйте свою нерух...

30 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
3 дня назад
Продаж земельної ділянки в СТ "Мотоцикліст" з прямим виходом до озера (Перша лінія) в с. Пороскотень.
Площа: 12 соток
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення земельної ділянки - 01.06 Для колективного садівництва
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
Ціна: 30000$
БЕЗ КОМІСІЇ
Оформлення мінімальне
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд та для отримання додаткової інформації! Професійний супровід на всіх етапах: від першої консультації до успішного завершення угоди!
КОД об’єкта: 1959

115 000 $
833 $/м²
Квіткова
БЕЗ КОМИССИИ
138 / 52 / 51 м²
2 этажа
12 сот
3 комнаты
2010 год постройки
4 дня назад
Продаж двоповерхового будинку з сауною напроти лісу.
с. Клавдієво-Тарасове ( Пороскотень вул. Квіткова 465)
Площа будинку- 138,6 м2
Площа земельної ділянки по документах 9 соток, фактично 12 соток.
Планування:
- Напівцокольний поверх: велика кімната, роздільний санвузол (душова, пральна машина, окремий туалет), дві господарські кімнати.(яке можна використовувати як бомбосховище)
- 1-й поверх: коридор з вбудованою шафою, кухня-вітальня (студія) з каміном(дров’яний)
- 2-й поверх (мансарда): спальня, дитяча, спільний санвузол з душовою.
На території також є окремий будиночок з дров’яною сауною, кімнатою відпочинку, сан. вузол, та ще однією кімнатою.
Комунікації:
- Власна свердловина,
- септик,...

30 000 $
2 500 $/сот
Озерна, 1
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
6 дней назад
БЕЗ КОМІСІЇ!
Пороскотень
СТ "Мотоцикліст" з прямим виходом до озера (Перша лінія)
вул. Озерна, 1
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
Ідеальний варіант для тих хто давно мріяв жити в оточенні природи з виглядом на водойму.
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.

65 000 $
956 $/м²
Садова
БЕЗ КОМИССИИ
68 / 36 / 14.3 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2021 год постройки
1 нед. назад
БЕЗ КОМІСІЇ!
Пороскотень
вул. Садова
Продам двоповерховий будинок з ремонтом
Площа 68м2
Ділянка 5 соток
3 кімнати

30 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
1 нед. назад
КОД 1959
Продам ділянку 12 соток в СТ "Мотоцикліст" з прямим виходом до озера (Перша лінія)
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.

30 000 $
2 500 $/сот
Озерна
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
2 нед. назад
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
КОД 1959
Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор.
Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи прода...

30 000 $
2 500 $/сот
Озерна, 1
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
2 нед. назад
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.

30 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
3 нед. назад
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
Оформлення мінімальне - 1%
Я — сертифікований рієлтор з 8-річним досвідом. Працюю без комісії для покупця. Маю доступ до всіх об’єктів на ринку і готова показати найкращі пропозиції.
Телефонуйте! Працюю без вихідних, 7 днів на тиждень.

115 000 $
833 $/м²
Квіткова
БЕЗ КОМИССИИ
138 / 52 / 52 м²
2 этажа
9 сот
3 комнаты
4 нед. назад
Продаж двоповерхового будинку з сауною напроти лісу.
Площа будинку- 138,6 м2
Планування:
- Напівцокольний поверх: велика кімната, роздільний санвузол (душова, пральна машина, окремий туалет), дві господарські кімнати.(яке можна використовувати як бомбосховище).
- 1-й поверх: коридор з вбудованою шафою, кухня-вітальня (студія) з каміном(дров’яний).
Комунікації:
- Власна свердловина,
- септик,
- електрика 3 фази 15 кВ, тариф- день -ніч;
- опален...

30 000 $
2 500 $/сот
Озерна, 1
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
1 мес. назад
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.
Код об'єкту *1959

30 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
1 мес. назад
Категорія земель - Землі сільськогосподарського призначення
На ділянці встановлено великий вагончик.
Залитий фундамент.
Є криниця.
Підведено електрику.
Газ проплачений, але не встановлений.

30 000 $
2 500 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
12 сот
1 мес. назад
Ділянка 12 соток біля самої води в СТ «Мотоцикліст» — перша лінія
Мрієте про сніданки з виглядом на озеро? Пропонується унікальна ділянка площею 12 соток із власним прямим виходом до водойми. Це справжня знахідка для поціновувачів тиші, природи та риболовлі, де ви будете прокидатися під спів пташок та шелест води.
Готовність до будівництва та комфорту:
На ділянці вже виконано основну частину підготовчих робіт, що дозволить вам швидко облаштувати місце для відпочинку:
Фундамент: Вже залитий, що є міцною основою для вашого майбутнього садового будинку.
Тимчасове житло: Встановлено великий та зручний вагончик, де можна зберігати інструменти або проживати під час будівництва.
Власна вода: Є...

65 000 $
956 $/м²
миру
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
68 / 36 / 14 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
1 мес. назад
КОД 319
Будинок цегляний утеплений пінопластом, дах - металочерепиця, огорожа - профнастил.
Площа 68м2
1 поверх
2 кімнати, санвузол з теплою підлогою, кухня, вітальня.
2 поверх
Кімната та дві кладовки для речей.
Комунікації:
Газ, електрика, свердловина - 71м.
Гостьовий будинок сауна 50м2
На 1 поверсі сауна та душова кабіна.
2 прверх
Велика кімната для відпочинку.
Деревяні сходи з буку.
Сауна з липи.
Ділянка правильної форми
6 соток.
На подвір'ї альтанка, доріжки вимощені, плодові дерева.
Пороскотень
Ближні сади.
Все ориентиры