Топ объявлений Рясна-Русского

510 000 $
1 891 $/м²
Наливайка
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
270 / 112 / 23 м²
2 этажа
17 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж 2-поверхового будинку Рясне-Руське 269 м2 17 сот
📍Локація - Рясне-Руське (вул. Наливайка)
Площа - 269.7 м2
Ділянка - 17 сот
💰Ціна - 510 000$
БЕЗ комісії
На ділянці виконаний ландшафтний дизайн: фруктові дерева, ялинки, газон, бруківка та автоматичний полив🌳
Основні характеристики будинку:
6 кімнат
2 гаражі
Дерев’яні вікна
Міжкімнатні двері — масив дерева
Мармуровий камін
Кондиціонери по всьому будинку
У двох спальнях — власна гардеробна та санвузол
Кухня повністю укомплектована технікою
Комунікації та автономність:
• Газ
• Централізована вода
• Септик
• Газовий котел
• Твердопаливний котел на дрова та пелети
• Сонячні панелі 10 кВт
• Підключений зелений тариф
• Панелі для нагрів...
140 000 $
1 037 $/м²
Підкови
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
135 / 67.5 / 40 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж сучасного будинку у Львові, Рясне (Залізничний район)
Продається новий двоповерховий будинок площею 135 м² на ділянці 3 сотки.
Будинок побудований у 2026 році з червоної цегли Євротон, з якісним утепленням та залізобетонним перекриттям.
Комунікації:
• світло — 3 фази, 10 кВт
• газ підключений
• централізоване водопостачання
• септик з підключенням до центральної каналізації,яка буде найближчими місяцями
Планування:
• простора кухня-вітальня
• 4 кімнати
• 2 санвузла
Локація:
Львів, Рясне, Залізничний район. Тихий та комфорт...

125 000 $
936 $/м²
Яблунева, 7
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
133.6 / 85.3 / 12.7 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2019 год постройки
вчера
Продаж новозбудованого житлового будинку з гаражем в с.Рясне-Руське р-н львівська обл.
Загальна площа 133.6 м2, житлова 85.3 м2, кухня 12.7 м2.
Земельна ділянка 8 сот.
Комунікації - електроенергія 3 фази 35 кВт.
Будинок утеплений , зроблено підігрів підлоги, штукатурка, розведено електроенергію.
У вітальні загільзований комин для каміну.
Залито фундамент зі стовпцями під паркан.
Спокійний район.
Код об'єкту 16293
15 000 грн/мес
Шевченка, 350
3 комнаты
72 / 15 / 15 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Оренда 3 кімнатної квартири
Рясне-1
вул. Шевченка 350
• 8 поверх
• Центральне опалення
• 3 ізольовані кімнати: 2 спальні та простора вітальня з розкладними диванами
• 2 засклені балкони з виглядом у внутрішній дворик
• Роздільний санвузол з ванною
• Квартира світла та простора
• Меблі та техніка: двоспальне ліжко, 3 розкладні дивани, шафа-купе, шафа, розкладний стіл, холодильник, морозильна камера, газова плита, духова шафа, посудомийна машина, витяжка, бойлер, телевізор, електрочайник, домофон
• Інфраструктура: поруч супермаркети, магазини, аптеки, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту, зелена зона для прогулянок
Без тварин
• Є детальний відеоогляд
Ціна: 15 000 грн
Т...

135 000 $
964 $/м²
Підкови
140 / 100 / 19 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
5 дней назад
Котеджі 140 м² — Рясне-Руське, 10 хв до Львова
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — сучасні котеджі у стадії будівництва в Рясне-Руське.
Площа кожного котеджу: 140 м²
Ділянка: 3 сотки
Введення в експлуатацію: літо 2026
Комунікації: газ, світло, вода, каналізація — підведені
Планування: сучасне, зручне для сімейного життя
Можна придбати один котедж або весь дуплекс
Локація: тиха зелена вулиця, поруч школа, транспорт, магазини, ліс
До Львова — лише 10 хвилин
Це ідеальний варіант для життя або інвестиції. Дзвоніть — домовимось про огляд.

130 000 $
348 $/м²
Джерельна, 22
374 / 150 / 16 м²
3 этажа
8 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Рясне-Руське, вулиця Джерельна.
Кількість кімнат - дев'ять.
Поверховість - триповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 8 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 374 м2, житлова - 150 м2, кухня - 16 м2. Підвал - 102 м2.
В будинку зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення - індивідуальне газове, встановлений двоконтурний котел.
Балкони - два.
Одна тераса, що виходить у внутрішній двір.
Санвузли - два роздільних.
Перший поверх будинку включає: дві житлові кімнати, кухня, коридор, санвузол, гардеробна, пральня кімната, тераса.
Другий поверх: чотири житлові...
22 000 $
3 667 $/сот
ПРЕМИУМ
сельхозназначение
6 сот
сегодня
Пропоную на продаж земельну ділянку в с. Рясне-Руське (Підрясне)
Рясне-Руське
(10 хв до Львова на авто)
• Площа: 6 сотих
• Цільове призначення: ведення садівництва (дачна ділянка)
• Асфальтований доїзд до самої ділянки
• Комунікації поруч: газ, вода, світло
• Поруч школа, садочок, магазини, кафе
Є детальний відеоогляд
Ціна: 22 000 $
[телефон скрыт]– Юра
АН “CityLife”

149 600 $
850 $/м²
Срібна, 25
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
176 / 125 / 49 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
вчера

110 000 $
859 $/м²
Ожинова
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
128 / 52 / 29 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
вчера
Продаж затишного двоповерхового котеджу в с. Рясне Руське.
БЕЗ КОМІСІЇ!!
Будинок збудовано. Всі комунікації заведено та підключено. Світло 3 фази. Газ. Центральна вода та каналізація.
По плануванню:чотири спальні, кухня їдальня, два санвузли, гардеробна, комора, два балкони та тераса.
Земельна ділянка 4 сот.
Будівництво з керамоблоку, перестінки з газоблоку, дах - металопрофіль. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Сучасна гідроізоляція, бетонне перекриття.
Бетонні сходи. Поштукатурені стіни.
Вікна енергозберігаючі з німецького профілю WDS 6 камер, склопакет 2 енерго. Замощення - бруківка. Індивідуальне газове опалення - двофункційний котел.
Висота приміщень - 2,9 м.
Тиха...

88 000 $
3 259 $/сот
Залізнична
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
27 сот
сегодня
Львів, с. Рясне-Руське (вул. Залізнична / Наливайка)
Ціна: 89 000 $
Площа: 26,38 сотих
Цільове призначення: під забудову житлового будинку.
Продається простора ділянка у привабливій локації — біля ресторану “Термінал А”, лише кілька хвилин до Львова.
Рівна форма, зручний під’їзд, всі комунікації поруч — електрика, газ, вода.
Асфальтований заїзд, навколо — нові приватні будинки, активна забудова району.
Переваги:
фронтальна частина ділянки виходить на дорогу;
можливість поділу або комерційного використання (таунхауси, приватна садиба, мініготель);
швидкий виїзд на трасу Львів–Яворів;
документи в порядку, приватна власність.
Кадастровий номер: 4625887500:04:001:0171

650 000 $
2 500 $/м²
Героїв УПА
260 / 148 / 35 м²
2 этажа
9 сот
4 комнаты
сегодня
Продається сучасний будинок у с. Рясне-Руське, вул. Героїв УПА. Загальна площа — 260 м², земельна ділянка — 0,09 га.
Переваги:
Центральний водопровід, газ, каналізація
Вмонтований камін Hoxter
Віконні конструкції Reynaers
Фасад з панелями HPL Fundermax
Дизайнерські вхідні двері
Навіс на 2 автомобілі
Планування: 1 поверх:
Кухня-вітальня з виходом на терасу
Кімната (спальня/кабінет) з виходом на терасу
Технічне приміщення з виходом на терасу
Гардеробна
Санвузол
2 поверх:
Майстер-спальня з балконом, гардеробною та санвузлом
2 додаткові кімнати
Гардеробна
Санвузол
Будинок зданий в експлуатацію. Фасад готовий до фарбування — роботи входять у вартість та можуть бути виконані одразу за бажанням...

148 000 $
1 203 $/м²
Нагірна
123 / 56.2 / 25.7 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
2026 год постройки
3 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Рясне-Руське, Львів.
Кількість кімнат — пʼять.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 3.3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 123 м², житлова — 56.2 м², кухня — 25.7 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту (тривають будівельні роботи).
Опалення — передбачено під газовий котел.
Лоджія — одна.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, паливна,коридор, санвузол, спальня та кухня - вітальня .
Другий поверх: коридор, санвузол, мастер спальня з гардеробною та дві житлові кімнати.
Наявні комунікації: електрика / газ / центральне водопостач...

110 000 $
859 $/м²
Ожинова, 50
БЕЗ КОМИССИИ
128 / 52 / 29 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж затишного двоповерхового котеджу в с. Рясне Руське.
БЕЗ КОМІСІЇ!!
Земельна ділянка 4 сот.
Бетонні сходи. Поштукатурені стіни.
Висота приміщень - 2,9 м.
Тиха затишна ло...

28 000 $
3 500 $/сот
Березова
под застройку
8 сот
сегодня
Продається земельна ділянка в с. Рясне-Руське (Львівський район) під індивідуальне будівництво!
Площа ділянки - 8 соток. Розташована в забудованому кварталі. Комунікації: світло, газ - одразу біля ділянки. Форма ділянки: рівна, правильної форми.