Топ объявлений Рясна-Русского

510 000 $
1 891 $/м²
Наливайка
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
269.7 / 112.1 / 22.5 м²
2 этажа
17 сот
6 комнат и более
сегодня
Продаж 2-поверхового будинку Рясне-Руське 269 м2 17 сот
📍Локація - Рясне-Руське (вул. Наливайка)
Площа - 269.7 м2
Ділянка - 17 сот
💰Ціна - 510 000$
БЕЗ комісії
На ділянці виконаний ландшафтний дизайн: фруктові дерева, ялинки, газон, бруківка та автоматичний полив🌳
Основні характеристики будинку:
6 кімнат
2 гаражі
Дерев’яні вікна
Міжкімнатні двері — масив дерева
Мармуровий камін
Кондиціонери по всьому будинку
У двох спальнях — власна гардеробна та санвузол
Кухня повністю укомплектована технікою
Комунікації та автономність:
• Газ
• Централізована вода
• Септик
• Газовий котел
• Твердопаливний котел на дрова та пелети
• Сонячні панелі 10 кВт
• Підключений зелений тариф
• Панелі для нагрів...
140 000 $
1 037 $/м²
Підкови
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
135 / 67.5 / 40 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж сучасного будинку у Львові, Рясне (Залізничний район)
Продається новий двоповерховий будинок площею 135 м² на ділянці 3 сотки.
Будинок побудований у 2026 році з червоної цегли Євротон, з якісним утепленням та залізобетонним перекриттям.
Комунікації:
• світло — 3 фази, 10 кВт
• газ підключений
• централізоване водопостачання
• септик з підключенням до центральної каналізації,яка буде найближчими місяцями
Планування:
• простора кухня-вітальня
• 4 кімнати
• 2 санвузла
Локація:
Львів, Рясне, Залізничний район. Тихий та комфорт...

125 000 $
936 $/м²
Яблунева, 7
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
133.6 / 85.3 / 12.7 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
2019 год постройки
сегодня
Продаж новозбудованого житлового будинку з гаражем в с.Рясне-Руське р-н львівська обл.
Загальна площа 133.6 м2, житлова 85.3 м2, кухня 12.7 м2.
Земельна ділянка 8 сот.
Комунікації - електроенергія 3 фази 35 кВт.
Будинок утеплений , зроблено підігрів підлоги, штукатурка, розведено електроенергію.
У вітальні загільзований комин для каміну.
Залито фундамент зі стовпцями під паркан.
Спокійний район.
Код об'єкту 16293
124 000 $
689 $/м²
Наливайка
єОселя
180 / 79.1 / 15 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
сегодня
🏡 Продаж будинку в Рясне-Руське (район Бадер ).
Пропонується на продаж окремостоячий будинок у с. Рясне-Руське.
Кадастровий номер: 4625887500:04:001:1122
📐 Характеристики:
Площа будинку: 180 кв.м
Земельна ділянка: 7 соток
Гарний, затишний район
🔌 Комунікації:
Власна скважина
Світло підключене
Газ підведений
📄 Документи: повністю готові до продажу
💰 Ціна: 125 000 $ (можливий торг для реального покупця). Є відео .
📞 Контакт:
Марта АН
[телефон скрыт]

135 000 $
964 $/м²
Підкови
140 / 100 / 19 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Котеджі 140 м² — Рясне-Руське, 10 хв до Львова
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — сучасні котеджі у стадії будівництва в Рясне-Руське.
Площа кожного котеджу: 140 м²
Ділянка: 3 сотки
Введення в експлуатацію: літо 2026
Комунікації: газ, світло, вода, каналізація — підведені
Планування: сучасне, зручне для сімейного життя
Можна придбати один котедж або весь дуплекс
Локація: тиха зелена вулиця, поруч школа, транспорт, магазини, ліс
До Львова — лише 10 хвилин
Це ідеальний варіант для життя або інвестиції. Дзвоніть — домовимось про огляд.

130 000 $
348 $/м²
Джерельна, 22
374 / 150 / 16 м²
3 этажа
8 сот
6 комнат и более
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Рясне-Руське, вулиця Джерельна.
Кількість кімнат - дев'ять.
Поверховість - триповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 8 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 374 м2, житлова - 150 м2, кухня - 16 м2. Підвал - 102 м2.
В будинку зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення - індивідуальне газове, встановлений двоконтурний котел.
Балкони - два.
Одна тераса, що виходить у внутрішній двір.
Санвузли - два роздільних.
Перший поверх будинку включає: дві житлові кімнати, кухня, коридор, санвузол, гардеробна, пральня кімната, тераса.
Другий поверх: чотири житлові...
22 000 $
3 667 $/сот
ПРЕМИУМ
сельхозназначение
6 сот
сегодня
Пропоную на продаж земельну ділянку в с. Рясне-Руське (Підрясне)
Рясне-Руське
(10 хв до Львова на авто)
• Площа: 6 сотих
• Цільове призначення: ведення садівництва (дачна ділянка)
• Асфальтований доїзд до самої ділянки
• Комунікації поруч: газ, вода, світло
• Поруч школа, садочок, магазини, кафе
Є детальний відеоогляд
Ціна: 22 000 $
[телефон скрыт]– Юра
АН “CityLife”

149 600 $
850 $/м²
Срібна, 25
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
176 / 125 / 49 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
3 дня назад

110 000 $
859 $/м²
Ожинова
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
128 / 52.16 / 29.43 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
3 дня назад
Продаж затишного двоповерхового котеджу в с. Рясне Руське.
БЕЗ КОМІСІЇ!!
Будинок збудовано. Всі комунікації заведено та підключено. Світло 3 фази. Газ. Центральна вода та каналізація.
По плануванню:чотири спальні, кухня їдальня, два санвузли, гардеробна, комора, два балкони та тераса.
Земельна ділянка 4 сот.
Будівництво з керамоблоку, перестінки з газоблоку, дах - металопрофіль. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Сучасна гідроізоляція, бетонне перекриття.
Бетонні сходи. Поштукатурені стіни.
Вікна енергозберігаючі з німецького профілю WDS 6 камер, склопакет 2 енерго. Замощення - бруківка. Індивідуальне газове опалення - двофункційний котел.
Висота приміщень - 2,9 м.
Тиха...

88 000 $
3 259 $/сот
Залізнична
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
27 сот
сегодня
Львів, с. Рясне-Руське (вул. Залізнична / Наливайка)
Ціна: 89 000 $
Площа: 26,38 сотих
Цільове призначення: під забудову житлового будинку.
Продається простора ділянка у привабливій локації — біля ресторану “Термінал А”, лише кілька хвилин до Львова.
Рівна форма, зручний під’їзд, всі комунікації поруч — електрика, газ, вода.
Асфальтований заїзд, навколо — нові приватні будинки, активна забудова району.
Переваги:
фронтальна частина ділянки виходить на дорогу;
можливість поділу або комерційного використання (таунхауси, приватна садиба, мініготель);
швидкий виїзд на трасу Львів–Яворів;
документи в порядку, приватна власність.
Кадастровий номер: 4625887500:04:001:0171

650 000 $
2 500 $/м²
Героїв УПА
260 / 148 / 35 м²
2 этажа
9 сот
4 комнаты
сегодня
Продається сучасний будинок у с. Рясне-Руське, вул. Героїв УПА. Загальна площа — 260 м², земельна ділянка — 0,09 га.
Переваги:
Центральний водопровід, газ, каналізація
Вмонтований камін Hoxter
Віконні конструкції Reynaers
Фасад з панелями HPL Fundermax
Дизайнерські вхідні двері
Навіс на 2 автомобілі
Планування: 1 поверх:
Кухня-вітальня з виходом на терасу
Кімната (спальня/кабінет) з виходом на терасу
Технічне приміщення з виходом на терасу
Гардеробна
Санвузол
2 поверх:
Майстер-спальня з балконом, гардеробною та санвузлом
2 додаткові кімнати
Гардеробна
Санвузол
Будинок зданий в експлуатацію. Фасад готовий до фарбування — роботи входять у вартість та можуть бути виконані одразу за бажанням...

148 000 $
1 203 $/м²
Нагірна
123 / 56.2 / 25.7 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
2026 год постройки
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Рясне-Руське, Львів.
Кількість кімнат — пʼять.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 3.3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 123 м², житлова — 56.2 м², кухня — 25.7 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту (тривають будівельні роботи).
Опалення — передбачено під газовий котел.
Лоджія — одна.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: тамбур, паливна,коридор, санвузол, спальня та кухня - вітальня .
Другий поверх: коридор, санвузол, мастер спальня з гардеробною та дві житлові кімнати.
Наявні комунікації: електрика / газ / центральне водопостач...

118 000 $
9 077 $/сот
под застройку
13 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки в елітному районі с. Рясне-Руське
Ділянка площею 13 соток
Правильна прямокутна форма, рівна, без ухилів - ідеально підходить для будівництва житлового котеджу з просторим двором.
Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Комунікації поруч:
центральна вода
каналізація
електрика
газ
Район вважається одним із найпрестижніших і найкомфортніших поблизу Львова.
Поруч сучасна забудова, нові будинки.
Дорога повністю викладена бруківкою, облаштована вуличним освітленням та камерами спостереження.
Це чудовий варіант для тих, хто мріє про власний будинок у спокійному місці, поруч із міст...
75 000 $
641 $/м²
Стефаника
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
117 / 74 / 12 м²
3 этажа
2 сот
4 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Без комісії!
Продаж частини будинку в с. Рясне-Руське, вул. Стефаника.
Загальна площа 117кв м, складається із трьох поверхів:
- цокольний (вхід у будинок, гараж);
- перший поверх (кімната, кухня санвузол);
- мансардний поверх (open space).
Є можливість перепланування.
Комунікації: розведена електрика, вода і каналізація центральні, газ до будинку.
Територія обгороджена, є місце під альтанку чи додаткове паркомісце.
Обжитий район, поруч живуть сусіди. Тихе та затишне місце.
Документи готові для оформлення, огляди у зручний час.
Вартість 75000$.
Розглядається також безготівковий продаж.
Є відеоогляд
2 200 $/мес
Нова
250 / 98 / 21 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
сегодня
🏠Пропоную в оренду просторий та затишний будинок
📍передмістя Львова
📍 с. Рясне-Руське.
❗Ідеальний варіант для тих, хто цінує приватність, простір та комфортне сполучення з містом.
♦️Основні характеристики:
▪️Загальна площа: 250 м²
▪️Поверховість: 2 поверхи
▪️Територія: 15 соток приватної землі
✨ Інтер'єр: Світлі тони, багато дворівневого освітлення, сучасний дизайнерський ремонт.
✔️ На першому поверсі розташована простора кухня-вітальня з вмонтованою побутовою технікою, меблями та виходом на облаштовану терасу для відпочинку.
✔️ На другому поверсі розташовані три ізольовані спальні, кожна з яких облаштована комфортним ліжком із ортопедичним матрацом. Також є вихід на затишни...
49 000 $
544 $/м²
Смеревока
90 / 60 / 30 м²
2 этажа
12 сот
3 комнаты
сегодня
🏡 Продаж будинку у Рясне-Руське
Пропонується до продажу затишний будинок у чудовій локації — ідеальний варіант для життя або відпочинку 🌿
📐 Характеристики:
• Загальна площа будинку — 90 м²
• Земельна ділянка — 12 сотих
• Будинок збудований на сваях
• Підведена електрика ⚡
• Власна свердловина 💧
• Зручний доїзд — дорога з бруківки 🚗
🌲 Локація:
• Тиха, спокійна місцевість
• Поруч ліс — свіже повітря та природа просто біля дому
✨ Ідеально підійде для тих, хто цінує комфорт, природу та швидкий доступ до міста.
Є відеоогляд
Ключі на руках
[телефон скрыт]Ліля
Ціна 59 000$

149 000 $
621 $/м²
Львівська
240 / 120 / 15 м²
2 этажа
8 сот
5 комнат
сегодня
ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ У ЛЬВІВСЬКУ НЕРУХОМІСТЬ.
Продається будинок в Рясне-Руське, 3 км від Львова (Львівське ОТГ).
240 кв. м, 8 сотих у приватній власності
2 поверх
Каналізація і вода міська.
Твердопаливний котел.
Гараж
068+972+08+17 Віра
Більше ексклюзивних об'єктів на сайті ан "Магнат".

15 500 $
2 583 $/сот
под застройку
6 сот
сегодня
Земельна ділянка 6 соток, Рясне-Руське (під забудову)
Продається земельна ділянка площею 6 соток у с. Рясне-Руське. Цільове призначення — для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Переваги:
Дуже зручний доїзд: від Об’їзної кілька хвилин, від заправки SOCAR лише 100 м
Поруч проведена електрика, сусіди вже починають будуватися
Кадастровий номер: 4625887500:02:000:2669
Мальовниче та спокійне місце для життя
Документи готові до продажу
Торг для реальних покупців
Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку біля Львова.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – домовимось про перегляд!

40 000 $
5 000 $/сот
под застройку
8 сот
сегодня
Земельна ділянка 8 соток — під забудову, Львів
Продається земельна ділянка площею 8 соток під будівництво житлового будинку.
Правильна форма
Кадастровий номер: 4610160300:08:002:0006
Зручне розташування, підходить для приватного будинку чи інвестиційного проєкту
Вигідна пропозиція для тих, хто шукає землю під забудову у Львові.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

9 000 $
1 500 $/сот
сельхозназначение
6 сот
сегодня
Земельна ділянка 6 соток — Львів, біля лісу
Продається земельна ділянка площею 6 соток у Львові.
Мальовниче розташування — поруч ліс
Є можливість проведення електроенергії
Зручний заїзд