Топ объявлений Рожовки
500 000 $
3 333 $/м²
Солов'їна, 2
150 / 53.3 / 49.4 м²
1 этаж
18 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж автономного будинку з басейном в лісі 5 хвилин Бровари
Будинок у лісі, де продумано все. 5 хвилин від Броварів. Закрите котеджне містечко.
Цей будинок створювався не для продажу, а для життя — комфортного, спокійного та автономного.
ПОВНА АВТОНОМНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА:
- Будинок повністю готовий до життя за будь-яких умов:
- Потужний генератор на весь котеджний комплекс (250 кВт) — забезпечує стабільну роботу електрокотла та всіх систем під час тривалих відключень електроенергії
- Акумулятори на 10 кВт + інвертор 6,5 кВт
- Сонячні панелі
- 20 кВт електропотужності
- Стабілізатори напруги Volter
- 2 свердловини
- Камін у будинку — додаткове джерело опалення
Ви не залежите від зовнішніх фа...
230 000 $
939 $/м²
Прорізний провулок, 4
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
245 / 100 / 24 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Без комісії! Пропонується на продаж сучасний будинок в селі Рожівка, Броварського району. 20 хвилин на авто від метро Лісова. Будинок 2012 року побудови. Ділянка 20 соток. Будинок 2 поверхи, 3-й мансардний (горище), великий, облаштований підвал (бомбосховище) з гаражем на 2 авто, технічним приміщення і котельнею. Площа 245 кв.м. Будинок монолітно-бетонний, енергозберігаючий. На першому поверсі: вітальня з каміном на дровах, кабінет, кухня- столова зі справжньою піччю і всіма необхідними меблями та технікою, та санвузол. На другому поверсі 3 спальні та просторий санвузол. Горище утеплене з вікнами, може використовуватись новим господарем під будь-які потреби. Підлога в будинку - кахель та дуб...
82 000 $
820 $/м²
Броварська
100 / 40 / 36 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж будинків с Рожівка Броварський район.
12 км від м Бровари.
Продаж нових будинків в котеджному містечку з виходом до хвойного лісу.
Планова здача липень 2026 року під поетапне інвестування.
Будинок 100 метрів, газоблок.
Сучасне планування, кухня- вітальня з виходом на просторо терасу.
3 окремі кімнати.
Санвузол.
Технічна зона.
Зовнішнє утеплення.
Фасадне оздоблення.
Енергозберігаючі вікна та двері.
6 соток землі, рівної правильної форми.
Прибудинкова зона бруківка.
Два місця для парковкі.
Паркан по периметру ділянкі, ворота, калитка.
Асфальт.
В будинок заведено:
ГАЗ
СВІТЛО 10 КВ
СВЕРДЛОВИНА
ДВА СЕПТИКА по 8 куб.
Ціна 82000 у.е

150 000 $
773 $/м²
Піщана, 29
БЕЗ КОМИССИИ
194 / 60 / 60 м²
2 этажа
19 сот
5 комнат
сегодня
Продаж сучасного нового будинку в с.Рожівка Броварського р-ну. Біля лісу, в затишному місті. Побудований в 2016р.
Сучасний, стильний і функціональний будинок 200м2, з 4 спальнями на другому поверсі, одна з них , для батьків, з окремим санвузлом, гардеробною кімнатою і кабінетом, повноцінна відокремлена зона для дорослих. Дизайн інтер’єра другого поверху виконано з екологічних матеріалів, все в дереві.
В будинку 3 санвузла і 2 гардеробні кімнати.
Є зовнішнє утеплення будинку -10 см мінвати.
На першому поверсі розташована велика вітальня, яка з’єднана з кухнею і столовою. З неї вихід на велику терасу.
Родзинкою першого поверху є піч на дровах яка взимку прогріває будинок, а також є можливість...
125 000 $
1 147 $/м²
Центральна
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
109 / 46.2 / 41.4 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
2 дня назад
Будинки в лісі — затишне котеджне містечко в с. Рожівка, Броварський район
Пропонується сучасне закрите котеджне містечко у самому лісі, розташоване в селі Рожівка, Броварський район. Проєкт складається лише з 18 одноповерхових будинків, що забезпечує приватність, тишу та комфорт.
Основні характеристики
Одноповерхові будинки
Власна тераса для відпочинку
Автонавіс для автомобіля
Закрита територія з обмеженим доступом
Тихе екологічне місце серед лісу
Ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій, природу та заміський стиль життя неподалік від міста.
80 000 $
1 067 $/м²
Піщана
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
75 / 30 / 15 м²
1 этаж
30 сот
3 комнаты
3 дня назад
с.Рожівка, вул.Піщана, будинок площею 75кв.м, три кімнати, житловий стан. Земельна ділянка 30сот( 25 під забудову та 5 сот ОСГ), огороджена, є скважина, господарські споруди: сарай, погріб, літня кухня, гараж. Гостьовий двоповерховий будинок з сауною, гарний ремонт, всі комунікації. Забудована вулиця села, с усіх сторін сусіди, поруч сосновий ліс, магазин, зупинка транспорту, будинок культури, с/р. Ціна:80000у.о. без комісії! Додаткова інформація: [телефон скрыт]; [телефон скрыт], [телефон скрыт]
123 000 $
1 538 $/м²
Сковороди
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
80 / 45 / 15 м²
1 этаж
7 сот
2 комнаты
3 дня назад
с.Рожівка, новий масив села навпроти соснового лісу, мальовниче місце, вул.Григорія Сковороди, новий сучасний одноповерховий будинок площею 80кв.м, дві спальні, велика кухня-вітальня з каміном, можливе опалення дровами, с/в, гардероб. В будинку зроблено якісний ремонт, заведені і підключені всі комунікації, в тому числі тепла підлога, нові якісні меблі та побутова техніка. Стан-зайти і жити! Земельна ділянка 7,5 сот, огороджена. Гарні сусіди. Ціна:123000у.о. з торгом! Без комісії! Додаткова інформація: [телефон скрыт]; [телефон скрыт], [телефон скрыт]

420 000 $
862 $/м²
Калинова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
487.5 / 255.9 / 40.6 м²
3 этажа
25 сот
6 комнат и более
2011 год постройки
5 дней назад
🏡 Продаж просторого цегляного будинку в с. Рожівка (біля Пухівки, Київська область)
Пропонується до продажу великий, якісний будинок, який будувався для себе — з дотриманням усіх будівельних норм та використанням дорогих матеріалів. Надійність, простір і комфорт — ідеальне поєднання для заміського життя.
📐 Основні характеристики:
Загальна площа: 487,5 кв.м
Житлова площа: 255,9 кв.м
Рік будівництва: 2011
Матеріал: червона цегла
Товщина стін: близько 50 см (відмінна тепло- та шумоізоляція)
🏠 Планування будинку:
🔹 1 поверх:
Гостьова кімната
Санвузол з душем
Робочий кабінет
Кухня
Їдальня
Простора вітальня
🔹 2 поверх:
Простора головна спальня з власною ванною кімнатою
Дві окремі повноцінні кімн...
5 500 $
204 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
26.94 сот
сегодня
Пропонується до продажу ділянка 27соток, для ведення особистого селянського господарства, правильної форми, поряд з ділянкою житлові збудовані будинки, під'їзд до ділянки просипаний та утрамбований до асфальтованої дороги 100 м,
Ділянка знаходиться в с.Рожівка – це єдине поселення району, розташованого на пагорбах, над ярами, у мальовничій місцевості.
Район, де розташована ділянка, вважається екологічно чистою зоною. На території села є школа, дитячий садок, магазини. Район активно забудовується.
Між Києвом та Рожівкою курсує громадський транспорт, постійно ходять маршрутки на Київ та на Бровари. До Києва їхати приблизно 25 хвилин автомобілем, до Броварів 15 хвилин їзди.
20 км до Києва
160 000 $
1 067 $/м²
Центральна
150 / 53.3 / 49.4 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
2 дня назад
Продаж будинку в сосновому лісі | Без комісії | Є-Відновлення | 5 хв Бровари | ТОРГ
Генератор на весь комплекс на 250 кВ. Залишився останній будинок.
Локація: не доїжджаючи до Рожівки, передмістя Києва
20 хв до Києва | 5 хв до Броварів
Пропонується до продажу стильний сучасний котедж у закритому котеджному містечку серед соснового лісу. Ідеальне поєднання тиші, природи та швидкого доступу до міської інфраструктури.