Топ объявлений Русанова

48 500 $
323 $/м²
Першотравнева
150 / 95 / 16 м²
2 этажа
19 сот
5 комнат
2007 год постройки
сегодня
Терміновий продаж! Київська обл., Броварський р-н, село Димівка (Перше Травня)/Русанів
Розглянемо купівлю будинку за державною програмою:"Сертифікат на зруйноване житло"
Пропонується до продажу капітальний цегляний будинок на ділянці 19 соток у селі Димівка (Перше Травня) за 30 км від Броварів.
Будинок побудований в 2007 році. Будувався для себе, ретельно, якісно, прораховуючи кожну дрібницю.
Будинок двоповерховий (другий поверх мансардний) площею 150, 1 кв. на 5 кімнат. Зовні будинок виглядає компактно, а зсередини він просторий, світлий з функціональним плануванням, високими стелями, має 2 входи. Зовнішні стіни завтовшки дві цегли. Зовнішній шар із силікатної цегли, внутрішній із червоної...

1 200 000 $
800 $/м²
Жовтнева, 22
многофункциональное помещение
1500 м²
сегодня
Продаж готової марихуанової ферми з обладнанням та землею у власності
Пропонується до продажу повністю готова до запуску ферма з вирощування медичного канабісу. Об’єкт має всю необхідну інфраструктуру для виробництва повного циклу – від посіву до збору врожаю, сушки, фасування та зберігання.
Загальна площа ділянки – 8 га
• 1 га – у приватній власності
• 6 га – є додатковою опцією для покупки
• Додатково можна придбати ще 1 га для масштабування виробництва
На території розміщено 3 комплекси:
Комплекс теплиць
Розташований на 1 га землі. Є інженер, готовий запустити процес одразу. При потребі можна збільшити площу ще на 1 га, що дасть змогу масштабувати прибуток.
Основне виробниче приміщенн...

1 200 000 $
800 $/м²
Жовтнева, 11
производственное помещение
1500 м²
4 дня назад
1. Юридичний статус ( ліцензия входе в вартість).
На сьогодні (жовтень 2025 року) в Україні дозволено вирощування канабісу виключно для медичних і наукових цілей — і лише за наявності ліцензії від МОЗ, Держлікслужби та дозволу поліції.
2. Що реально продається
Фактично в описі пропонується:
земельна ділянка 1 га у приватній власності (+ опціонально ще до 7 га);
виробничі та адміністративні приміщення з готовими комунікаціями;
тепличні комплекси з технологічним обладнанням;
інженерні системи (електрика, вода, генератори, септики, вентиляція).
Тобто, це готова агропромислова база, яку можна:
використовувати для інших культур (наприклад, квіти, зелень, лікарські рослини);
або легалі...
5 000 $
333 $/сот
Жовтнева, 12
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
15 сот
сегодня
Без комиссии ! Продам участок 15 сот, село Русанов, Броварской р-н, 40 км от Киева, приватизирован, правильной формы, по фасаду 50 метров, можно разделить на 2 участка.

35 000 $
583 $/сот
Партизанська вулиця
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
60 сот
сегодня
Продається будинок з ТЕПЛИЧНИМ ГОСПОДАРСТВОМ в с.Русанів, Броварський район, Київської області. В будинку 3-и кімнати, кухня, вітальня. Будинок газифікований. Є піч. Встановлено кондиціонер. Є власна скважина з питною водою та водою для полива. На території є кілька господарських приміщень, великий погріб, місце для паркування автомобілю. Будинок знаходиться в стадії реконструкції. Разом з будинком продається земельна ділянка 18 соток. Особливість локації є те, що на ділянці розміщено 12 готових теплиць, довжиною по 20 метрів кожна. І є матеріали для встанвлення ще кількох штук. Теплиці повністю обладнені всім необхідним для вирощування овочів, зелені, городини, або квітів. В теплицях встано...

1 200 000 $
800 $/м²
Жовтнева, 5
производственное помещение
1500 м²
2 дня назад
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ
Загальна площа ділянки – 8 га
• 1 га – у приватній власності
• 6 га – є додатковою опцією для покупки
На території розміщено 3 комплекси:
Комплекс теплиць
Розташований на 1 га землі. Є інженер, готовий запустити процес одразу. При потребі можна збільшити площу ще на 1 га, що дасть змогу масштабувати п...

1 200 000 $
800 $/м²
Жовтнева, 32
производственное помещение
1500 м²
2 дня назад
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ
Загальна площа ділянки – 8 га
• 1 га – у приватній власності
• 6 га – є додатковою опцією для покупки
На території розміщено 3 комплекси:
Комплекс теплиць
6 500 $
317 $/сот
под застройку
20.5 сот
4 дня назад
Броварський р-н. Великодимерська громада. Русанів. Продам 20,5сот під забудову по вул. Польова поряд комунікації (стандартне підключення), центр 700м, вулиця практично забудована, поряд нові забудови, йде активне будівництво таунхаусів. Бровари 25км, Київ - 35км. Ціна 6500$

1 200 000 $
800 $/м²
Броварський, 1
Відеотур
производственное помещение
1500 м²
1 нед. назад
Загальна площа ділянки – 8 га
• 1 га – у приватній власності
• 6 га – є додатковою опцією для покупки
На території розміщено 3 комплекси:
Комплекс теплиць
Основне виробниче приміщенн...
15 000 $
1 000 $/сот
Жовтнева
под застройку
15 сот
1 нед. назад
Продаж земельної ділянки 15 соток в
с. Русанів, вулиця Жовтнева, 1, Броварський район, Київська область
Кадастровий номер: 3221288001:01:046:0015
Призначення: для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння, випасання худоби
зараз переводиться під будівництво.
Центр села, поряд асфальтована дорога, електроопори.
Поряд протікає річка Трубіж
Геолокація: 50.5150136, 31.1756906
До міста Бровари 30 кілометрів.
43 000 $
339 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
127 сот
2 нед. назад
Продаж земельної ділянки 127 соток в
с. Русанів, Броварський район, Київська область
Кадастровий номер:3221288001:01:047:0008
Призначення: для ведення особистого селянського господарства
Поряд протікає річка Трубіж
Геолокація: (50.4791447, 31.1632444)
До міста Бровари 30 кілометрів.
60 000 $
326 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
184 сот
2 нед. назад
Продаж земельної ділянки 184 сотки в
с. Русанів, Броварський район, Київська область
Кадастровий номер:3221288001:01:005:0005
Геолокація: 50°29'11.9"N 31°08'34.7"E, 50.486633, 31.142969
До міста Бровари 28 кілометрів.

1 200 000 $
800 $/м²
Жовтнева, 1
производственное помещение
1500 м²
1 мес. назад
Загальна площа ділянки – 8 га
• 1 га – у приватній власності
• 6 га – є додатковою опцією для покупки
На території розміщено 3 комплекси:
Комплекс теплиць
Основне виробниче приміщенн...

1 200 000 $
800 $/м²
жовтнева, 5
многофункциональное помещение
1500 м²
1 мес. назад
Загальна площа ділянки – 8 га
• 1 га – у приватній власності
• 6 га – є додатковою опцією для покупки
На території розміщено 3 комплекси:
Комплекс теплиць
Основне виробниче приміщенн...

1 200 000 $
800 $/м²
Жовтнева, 5
Відеотур
производственное помещение
1500 м²
2 мес. назад
Загальна площа ділянки – 8 га
• 1 га – у приватній власності
• 6 га – є додатковою опцією для покупки
На території розміщено 3 комплекси:
Комплекс теплиць
Основне виробниче п...
Все ориентиры