Коттеджные городки Сокольников, которые начинаются на "К"
Топ объявлений Сокольников

195 000 $
894 $/м²
Озерна
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
218 / 160 / 40 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
сегодня
Пропонуємо просторий та сучасний будинок у Сокільниках.
Площа 218 м2
Ціна 195 000 $
Ділянка 5 сот
Якісне будівництво та продумане планування,
2 гаражі для авто.
Центральні каналізації, вода, каналізація,індивідуальне газове опалення, світло 15 кВт.
Неймовірний панорамний вигляд з тераси будинку.
На першому поверсі: велика кухня та вітальня з виходом на терасу, великий суміжний санвузол.
На другому поверсі: 3 спальні, одна з яких має окремий гардероб та санвузол.
Також є мансарда - це як додатковий простір для вашого затишку та комфорту. Все огороджено та змощене бруківкою.
Цей будинок — ідеальний варіант для тих, хто цінує зручність, комфорт і життя поруч із містом, але в спокійній ат...
620 000 $
4 000 $/м²
Боковая Успенская ул., 53-Д
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
155 / 100 / 30 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
2025 год постройки
сегодня
‼️ Без комісії для покупця‼️
Продаж VIP будинку в Сокільниках.
Площа будинку 155м
Господарська будівля 46м
Тераса 36м
Це сучасний, окремо стоячий двоповерховий будинок, який побудований на 10 сот землі.
На території є накритий басейн з підігрівом, тераса, господарські будівлі.
Є великий авто навіс з зарядною станцією.
Дуже красивий ландшафтний дизайн з автоматичним поливом та роботом який стриже газон.
Ремонт в будинку дизайнерський.
Використані самі сучасні технології.
РОЗУМНИЙ БУДИНОК все вмикається та регулюється дистанційно.
Преміальна техніка Kitchen Aid.
Вишукані меблі та інтер"єр.
Є велика гардеробна кімната. Два санвузли. Декілька кондиціонерів. Підігрів підлоги. Мармурові с...

220 000 $
818 $/м²
Боковая Успенская ул., 16
ПРЕМИУМ
269 / 80 / 16 м²
3 этажа
10 сот
5 комнат
2010 год постройки
4 дня назад
Окремий будинок у Сокільниках | 269 м² | 10 соток
Продаж окремо стоячого будинку з каміном та повною технічною автономністю.
Локація: с. Сокільники, вул. М. Павлика.Тиха локація поруч із містом: всього 8–10 хвилин до Victoria Gardens
Будинок спроектований для максимального комфорту та незалежності
Комбіноване опалення: встановлено основний 2-контурний газовий котел (парове опалення) та додатково підключений електричний котел.
Власна свердловина (35 м) із потужним насосом та додатковим бойлером для безперебійного гарячого водопостачання
Планування та простір:
1 ПОВЕРХ
Вітальня (43 м²) з діючим каміном та виходом на шикарну терасу ідеально для прийому гостей або ранкової кави.
Кухня та сан...

165 000 $
943 $/м²
Затишна, 24а
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
175 / 72 / 25 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!!!
Газ, світло (ліч. день-ніч), всі центральні комунікації, жодних септиків!!!
Можливе розтермінування, або обмін на квартиру в новобудові!
Продаж сучасного котеджу в 2 хв їзди до Victoria Gardens!
Відмінне розташування – поряд із Riviera City Park та близько до ТРЦ Victoria Gardens.
Котеджі введені в експлуатацію – можна одразу приступати до ремонту!
Функціональне планування на трьох рівнях:
1 рівень: велика кухня-вітальня, санвузол та гараж.
2 рівень: дві просторі спальні з виходом на балкони, ванна кімната.
Мансарда: відкрите приміщення з виходом на терасу з місцем для барбекю.
Основні переваги:
* Архітектура в стилі модерн з елементами англійської клас...

120 000 $
976 $/м²
Князя Романа ул., 21
123 / 50 / 32 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
2022 год постройки
сегодня
Продаж сучасного котеджу (дуплексу) в Сокільниках — всього 5 хв до Victoria Gardens!
Пропонуємо чудовий цегляний будинок у затишному, обжитому районі Сокільників. Локація — ідеальна для сімейного життя: зручний доїзд до міста, нова асфальтована дорога, тиша і комфорт передмістя.
✅ Площа: 123 м²
✅ Кількість поверхів: 2 + горище + підвал (15 м²)
✅ Кількість кімнат: 4 + гардероб
✅ Санвузлів: 2
✅ Опалення: індивідуальне (газ підключено)
✅ Комунікації: центральна каналізація, електрика, газ, свердловина 19 м.
✅ Матеріал стін: цегла
✅ Утеплення: зовнішнє (пінопласт 10 см)
🔹 Планування:
1 поверх
— Просторий коридор
— Гардеробна
— Санвузол
— Окрема кімната (ідеальна для кабінету або гостьової)
—...
185 000 $
1 194 $/м²
Похила
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
155 / 60 / 35 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2026 год постройки
сегодня
Продаж котеджу у Сокільниках
Пропонуємо готовий котедж у закритому котеджному містечку неподалік Львова. Територія закрита, заїзд через автоматичні ворота, є гостьовий паркінг.
📐 Площа будинку: 157 м²
🌿 Ділянка: 4 сотки
Планування:
• 1 поверх — гараж, санвузол, простора кухня-вітальня з виходом на власну ділянку
• 2 поверх — три просторі кімнати з балконом, одна з них master-спальня
Комунікації:
✔ свердловина
✔ світло 15 кВт
✔ септик
✔ передбачені виводи під камін
Подвір’я викладене бруківкою, ділянка огороджена, висаджена трава та декоративні дерева.
📍 Сокільники — зручний доїзд до Львова та розвинена інфраструктура поруч.
📞 Телефонуйте, щоб дізнатись деталі та домовитись про огляд.

165 000 $
1 196 $/м²
Михаила Грушевского ул.
138 / 57 / 35 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
сегодня
Продаються спарені котеджі , бічна Стрийської, поруч АЗС WOG
Загальна площа: 138.57 м²
Ділянка: 1.5 сотки
здача в експуатацію серпень 2025.
Планування:
1 поверх: простора кухня-вітальня, гостьова кімната, санвузол, кладова
2 поверх: 3 ізольовані спальні, гардероб, 2 санвузли
Будівництво та технічні характеристики:
Збудовано з цегли
Утеплення: мінеральна вата 15 см
Вікна: REHAU 80 мм, подвійний склопакет
Проведена розводка комунікацій
Паркомісце на 2 авто
Ціна: 165 000 $

149 000 $
1 155 $/м²
Дубовка ул., 1
129 / 89 / 40 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2 дня назад
Продаж котеджу в Сокільниках поруч зі Львовом
149 900 $
Загальна площа 129 м²
Ділянка 1.55 сотки
2 поверхи
3 кімнати
2 санвузли
Світлий та просторий котедж з продуманим плануванням для комфортного проживання
Є власний затишний дворик із зеленою зоною — ідеально для відпочинку або барбекю
На території передбачено 2 паркомісця
Комунікації підключені газ вода світло
Поруч дитячий майданчик та озеро всього за 80 м
У пішій доступності магазини аптека зупинка транспорту
Тиха та зручна локація всього кілька хвилин до Львова
200 000 $
1 290 $/м²
Романа Шухевича ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
155 / 68 / 32 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
4 дня назад
Продаж готових котеджів в затишному котеджному містечку в Сокільниках, бічна вул. Хмельницького
Біля озера Козацька рада
Зручний доїзд викладений бруківкою. Від Вікторії Гарденс 8-10 хв на авто.
Закрита територія, заїзд через автоматичні ворота. Є гостьовий паркінг.
Подвір'я викладене бруківкою. Ділянка кожного котеджу - облагороджена. Висаджена трава та декоративні дерева.
Дорогі вікна. Алюмінієвий профіль KMD. Розсувні системи.
Дуже вдале планування: на першому поверсі санвузол і кухня - вітальня з виходом на власну ділянку;
на другому поверсі три просторі кімнати з балконами, гардероб та санвузол.
Ціна 200000$
Без комісії.
Телефонуйте!
240 000 $
863 $/м²
Андрея Шептицкого ул., 21
278 / 99 / 24 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
4 дня назад
Продаж котеджу з великою ділянкою 10 сот. і розпочатим ремонтом.
вул. Шептицького 21
Гарний доїзд бруківкою.
Збудований в 2008 році за проектом Юліана Чаплінського
Котедж в трьох рівнях
Перший рівень: гараж, котельня, кімната з виходом на ділянку, підвал (укриття);
Другий рівень: хол, вітальня, кухня, санвузол;
Третій рівень: три спальні з балконами, два санвузли, гардероб.
В котеджі розпочатий ремонт. Вирівняні стіни під фарбування.
Розведене опалення та електрика. Вкладено близько 30000$
Загальна площа: 278 кв.м.
Ціна 240000$
Можливий продаж з ділянкою 3.2 сот - ціна до обговорення.
Телефонуйте!

315 000 $
1 800 $/м²
Кульпарковская ул.
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Prime Hill
175 / 64 / 49 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКІВ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — село Сокільники, вулиця Бічна Кульпарківської, Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 4.5 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку
Загальна площа будинку — 175 м², житлова — 64.1 м², кухня — 49.7 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Залита цементна стяжка на підлозі, поштукатурені стіни, встановлені алюмінієві вікна Reynaers, вхідні двері. Будинок зовні утеплений пінопластом 15 см. Фасадна, терасна дошки - термоясен.
Опалення — газовий котел
Балкон — один
Санвузли — три, суміжні.
Перший поверх б...

180 000 $
973 $/м²
Кульпарковская ул.
185 / 100 / 20 м²
3 этажа
2 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продається кутовий котедж у преміум-класному містечку British Village, елітне передмістя Львова, с. Сокільники (кінець вул. Кульпарківська).
Загальна площа – 185 м², ділянка – 2 сотки. Південна сторона, зроблено перепланування відносно первинного проекту.
Побудований з якісних матеріалів:
товщина стін 40 см, утеплення пінопласт 10 см
утеплення даху 20 см
перший поверх – натуральний камінь травертин
Комунікації: електрика 15 кВт, газ, центральне водопостачання та водовідведення, інтернет. Територія огороджена, є додаткові паркомісця.
Локація: поруч супермаркети, до Victoria Gardens – 4 км, зручна розв’язка (південна об’їзна). Котедж готовий до ремонту!
Ексклюзив від Cherry Estate – телеф...

330 000 $
1 100 $/м²
Игоря Билозира ул.
300 / 100 / 75 м²
3 этажа
8 сот
5 комнат
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Сокільники, вулиця Білозіра
Кількість кімнат - п'ять.
Поверховість - триповерховий.
Матеріал стін - моноліт, цегла.
Земельна ділянка - 8 соток, огороджена.
Загальна площа будинку - 280 м2, житлова - 100 м2, кухня - 75 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - газовий котел.
Тераса - три.
Санвузли - два, суміжні.
Перший поверх будинку включає: кухню-студію, санвузол, котельню.
Другий поверх: три житлові кімнати, санвузол, гардеробну, тераса, тераса.
Третій поверх мансарда: простора кімната , величезна тераса з панорамним видом.
Наявні комунікації: електрика, центральне водопостачання, каналізація септик. В ціну входить підведення газу, та встановл...

395 000 $
1 326 $/м²
Сокільницька ул., 22
298 / 128 / 13 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - с. Сокільники, Львівський р-н., Львівська обл.
Кількість кімнат - п'ять.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - газоблок.
Земельна ділянка - 15 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 298 м2, житлова - 128 м2, кухня - 13 м2. Гараж - 20 м2
В будинку зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка відомих брендів.
Будинок зовні утеплений мінеральною ватою, покрівля металочерепиця, дах утеплений мінеральною ватою.
Опалення - індивідуальне. У будинку три види опалення, а саме:
1. Твердопаливний котел(на пеллети),
2. Електричний котел,
3. Камін з водяним рукавом під'єднаний в сист...

200 000 $
1 274 $/м²
Салютная ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
157 / 70 / 14 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж котеджів у Сокільниках (вул. Салютна, бічна вул. Хмельницького)
БЕЗ КОМІСІЇ!
Пропонується сучасний котедж у закритому котеджному містечку з комфортною інфраструктурою та зручною локацією.
Локація: Сокільники
▪️ До ТРЦ Victoria Gardens — лише 7 хв на авто
▪️ Поруч озеро «Козацька рада»
▪️ Тиха та затишна місцевість
Переваги:
▪️ Закрита територія (шлагбаум)
▪️ Гостьовий паркінг
▪️ Асфальтований доїзд
▪️ Внутрішня територія — бруківка
▪️ Кожен котедж має окрему огороджену ділянку
Характеристики:
▪️ Площа будинку — 157 м²
▪️ Ділянка — від 2.5 до 4 соток
▪️ 2 поверхи
Планування:
1 поверх:
гараж
кухня
простора вітальня
санвузол
вихід на терасу
2 поверх:
3 окремі кімнати
санвузол
г...

142 000 $
888 $/м²
Тиха, 7
ГОРЯЧЕЕ
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 100 / 20 м²
2 этажа
3 сот
5 комнат
сегодня
Вітаю!
Місце, місце та ще раз місце - це 75% для прийняття рішення: купити чи ні котедж.
Це настільки важливо, що найкращі проєкти які ми бачили в незрумілих місцях - нас не цікавлять.
У нас не тільки місце - вогонь, але і сам котедж достойний уваги.
1,5 поверхи.
160 м2
На першому поверсі майже завершений ремонт (проводка, каналізація, штукатурка, плитка на підлозі).
Гостовова спальня та санвузол.
Віталія з каміном.
Кухня.
Другий поверх.
Три спальні та санвузол.
0-цикл.
Вже місце для барбекю зони з водовідведенням та водопідведенням.
Телефонуйте - вишлю локацію та детальну інформацію.

360 000 $
2 000 $/м²
Затишна
БЕЗ КОМИССИИ
180 / 90 / 14 м²
2 этажа
4 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу у Сокільниках — ВІД ВЛАСНИКА!
Одразу біля клубного містечка Riviera City Park!
Площа становить 180 м² 4 кімнати, 4 сот землі
🌿 Заміське життя з комфортом міста — поєднання затишку, екології та сучасної інфраструктури!
Пропонуємо дуплекси San Marco — з індивідуальними плануваннями, власними ділянками від 4 до 7 соток та високою якістю будівництва.
🔹 Переваги об’єкта:
✅ Закрита територія з ландшафтним дизайном і охороною
✅ Централізовані комунікації: вода, каналізація, є газ
✅ Потужність електропостачання — 20 кВт на будинок
✅ Цегляні стіни, утеплення — мінеральна вата
✅ Власна прибудинкова ділянка
✅ Можливість перепланування
✅ Гараж або навіс для авто
✅ Індивідуальне опалення:...

125 000 $
781 $/м²
Боковая Успенская ул.
ПРЕМИУМ
160 / 70 / 30 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
4 дня назад
Продаж сучасного дуплексу в мальовничій локації, Сокільники
Площа- 160м.кв
Двоповерховий + цокольний поверх
Ділянка 5,6 соток
Ексклюзивна пропозиція до продажу в Сокільниках. Сучасний котедж із зручним плануванням, якісне будівництво, власне бомбосховище. З можливістю втілити свої мрії.
Перший поверх: вхідна група, гостьовий санвузол, простора кухня вітальня, кабінет.
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, є можливість зробити вихід на горище та облаштувати там ще кімнати.
Цоколь: технічна кімната, бомбосховище та кімната вільного призначення.
Комунікації: світло, вода, газ
Земельної ділянки 5,6 соток, великий простір для реалізації ваших ідей.
Вартість – 125 000$

615 000 $
2 460 $/м²
Дубовка ул.
ПРЕМИУМ
250 / 80 / 16 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж елітного, сучасного двохповерхового будинку у КМ RIVIERA.
Адреса: с. Сокільники
Площа 250 м²
Планування:
1-ий поверх - простора кухня-студія із зоною відпочинку та виходом на терасу, санвузол та коридор.
2-ий поверх - три роздільні спальня ( одна з яких має вихід на велику терасу.
Спереду та позаду котеджу - простора прибудинкова територія, розрахована для парковки автомобіля та відпочинкової зони, барбекю.
Ділянка 7 сотих
Затишна озеленена вулиця, що знаходиться під охороною.
Огляди по домовленості.
Ціна: 615 000 $
175 000 $
1 000 $/м²
Затишна
БЕЗ КОМИССИИ
КГ Таунхаусы British Village
175 / 90 / 35 м²
4 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Все коттеджные городки