Фильтры
Продажа квартир в Солонке
17 объявлений
- наибольшая площадь
17 объявлений
- наибольшая площадь

145 000 $
1 486 $/м²
Станислава Людкевича ул., 8
4 комнаты
98 / 52 / 13 м²
этаж 1 из 2
2017 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Частину суми можна по перерахунку!
Продаж 2-рівневої 4-кімнатної квартири в центрі Солонки на вул. Людкевича
Простора дворівнева квартира для тих, хто хоче більше простору, тиші та комфорту неподалік міста.
Основні характеристики:
Кількість кімнат: 4
Загальна площа: 97,6 м²
Кухня: 12,7 м²
Поверх: 1 + мансардний рівень
Санвузли: 2
Кладова: 2,4 м²
Балкон + засклена лоджія
Технічні параметри
Висота стелі — 2,99 м
Стіни — цегла
Перекриття — залізобетон, моноліт, дерево
Переваги:
функціональне дворівневе планування (денна + нічна зона)
ідеально для великої сім’ї
два санвузли — комфорт для всіх мешканців
балкон та лоджія
окрема кладова для зберігання...

54 000 $
1 012 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК ул. Рубчака
2 комнаты
53 / 23 / 9 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продаж світлої 2-кімнатної квартири у новобудові в Солонці (ЖК Карпатбуд).
Простора та дуже світла квартира у сучасному житловому комплексі у Солонці — лише кілька хвилин від Львова. Площа: 53.35 м². Поверх: 5 з 5.
Продумане планування, яке ідеально підходить як для комфортного життя сім’ї, так і для вигідної інвестиції.
Дві ізольовані кімнати та простора кухня-вітальня. Два санвузли — рідкісна і дуже зручна перевага для такого метражу. Велика світла лоджія з виходом з кухні та спальні. Квартира має південну сторону, тому протягом дня наповнена природним світлом і теплом.
Будинок на етапі здачі (I квартал 2026 року) — ви отримуєте нову квартиру без попередніх мешканців.
Локація Солонка — од...

52 000 $
990 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК ул. Рубчака
1 комната
53 / 15 / 15 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Продаж затишної квартири в сучасній новобудові від надійного забудовника Карпатбуд у мальовничому селі Солонка.
Поверх: 1/5. Загальна площа: 52,5 м². Кухня-студія та спальня, два санвузли, гардеробна. Особливість об’єкта — власна тераса-патіо, яка не входить у загальну площу квартири. Це ваш особистий куточок просто неба — ідеально для ранкової кави, відпочинку або зелених посадок. Справжній подарунок для покупця!
Здача будинку: I квартал 2026 року. Продаж по переуступці. Зручне та продумане планування. Сучасний житловий комплекс у тихому районі. Індивідуальне опалення - газовий котел.
Двосекційний малоповерховий будинок лише на 74 квартири — це приватність, спокій і мінімум сусідів. Будів...

84 000 $
1 200 $/м²
Роксоланы ул., 18
2 комнаты
70 / 29 / 22 м²
этаж 1 из 3
2021 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ! Пропонуємо на продаж 2 кім. + кухня-вітальня в с. Солонка, вул. Наварійська. ЖК "Family Residence". Будинок бізнес класу, лише на 3-ри поверхи! із просторим внутрішнім двором, спортивним та дитячим майданчиком, гостьовим паркінгом, а також окремим критим паркінгом для мешканців. Лише 5 км.від Льовова.
Квартира розташована на 1-му поверсі 3-х поверхового будинку. Загальна площа 70м2. кімнати ізольовані, є балкон! Будинок здано та заселено, !
Ідеальний варіант для власного проживання! Є кілька варіантів квартир в цьому ЖК. Запрошую на огляд! Ціна 84000$ більше деталей за тел.

49 950 $
1 218 $/м²
Роксоланы ул., 13
1 комната
41 / 25 / 15 м²
этаж 1 из 3
2022 год постройки
вчера
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири | Солонка | ЖК Family Residence
49 950 $
Загальна площа 41 м², кухня 15 м²
1 поверх з 3
Будинок цегляний, клас комфорт
Планування роздільне, санвузол суміжний
Опалення індивідуальне газове
Стан після будівельників
ЖК Family Residence — малоповерховий комплекс у затишній локації поруч зі Львовом. Будинок введений в експлуатацію в 2023р. всі комунікації підключені, заселений.
Квартира з хорошим плануванням, панорамними вікнами що виходять в двір та балконом. Сонячна сторона, завжди буде світло. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Комплекс закритого типу з відеоспостереженням та охороною, облаштований внутрішній двір, дитячий і спо...

60 000 $
1 034 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
2 комнаты
58 / 30 / 16 м²
этаж 3 из 5
сегодня
Продаж квартири в новобудові, Львів/ Стрийська/Солонка
Вартість 60 тис $ 🔥🔥🔥
✅Будинок збудований , Карпатбуд
✅Площа 58м2
✅Поверх 3/5
✅Індивідуальне газове опалення
✅Вся інфраструктура поруч
✅Зручне планування
✅Засклена лоджія
Дуже вигідна пропозиція 😍
Локація 2 км Кінг Крос 📍
Є відеоогляд
Телефонуйте 📲[телефон скрыт]

54 000 $
1 019 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК ул. Рубчака
2 комнаты
53 / 23 / 9 м²
этаж 5 из 5
вчера
Продаж світлої 2-кімнатної квартири з кухнею-вітальнею в Солонці (ЖК Карпатбуд)
Продається простора та дуже світла квартира у сучасному житловому комплексі ЖК Карпатбуд у Солонці — лише кілька хвилин від Львова.
Площа: 53. 35 м² Поверх: 5 з 5
Планування квартири:• дві ізольовані кімнати• простора кухня-вітальня• два санвузли — рідкісна і дуже зручна перевага для такого метражу• велика світла лоджія з виходом із кухні та спальні
Квартира має південну сторону, тому протягом дня наповнена природним світлом і теплом.
Будинок на етапі здачі (I квартал 2026 року) — ви отримуєте нову кварти...

44 500 $
991 $/м²
Наварийская ул., 27
1 комната
45 / 11 / 12 м²
этаж 2 из 3
1 нед. назад
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса — село Солонка, Львівська область
Кількість кімнат — одно кімнатна.
Поверх — 2 з 3.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа — 44,9 м², житлова — 11 м², кухня — 12 м².
Опалення — індивідуальне газове.
Балкон-лоджія — один.
Санвузол — один, суміжний.
Продаж по переуступці.
Будинок буде введений в експлуатацію до кінця 2026 року.
Особливості даної квартири — дві квартири на поверсі, велика лоджія - 10 м.кв. з виходами із кухні та спальні, індивідуальне опалення.
Поруч з будинком: розвинута інфраструктура, поруч зупинка транспорту, школа, садочок, центр Солонки. За 5 хвилин на авто можна доїхати до ТРЦ «King Cross Leopolis», в якому відкриті г...
Ищите недвижимость в Солонке по фильтрам

98 000 $
2 108 $/м²
Пилипа Орлика ул., 51
єОселя
ЖК Пори року
1 комната
47 / 15 / 11 м²
этаж 1 из 3
2024 год постройки
2 мес. назад
Продам 1-кім.квартиру,вул Орлика 51 ЖК Пори Року З Ремонтом! Солонка vul Orlyka 51 ZHK Pory Roku Z Remontom! Silʹnychka
"Дану квартиру можна розглянути під іпотеку Є-Оселя"
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 1-му поверсі, 3-ох поверхового будинку.
Загальна площа - 46.50 м.кв.,житлова - 15 м.кв., кухня - 10.60 м.кв.
Квартира з дизайнерським ремонтом на першому поверсі (поверх високий) Квартира оснащена меблями та технікою: Спальня: ліжко з матрацом, туалетний стіл, пуф, тумбочки - Frankoff; вбудована гардеробна шафа; штори блекаут; телевізор Sony. Підлога - плитка; покриття стін - фарба італійського виробника. Кухня: посудомийна машина, духова шафа, холоди...
26 600 $
700 $/м²
Владимира Мономаха ул., 1а
1 комната
38 / 11 / 18 м²
этаж 2 из 5
сегодня
Акційна ціна до кінця березня ! 700 дол за м кв , дешевше, ніж в забудовника. 26600 дол. за квартиру. Продається однокімнатна квартира в Солонці по вул. В.Мономаха. Забудовник Солжитлобуд (SGB )
ЖК "Дружній Двір".
Загальна площа 38м кв.
3 пов з 5. Перший комерція. Цегляний будинок. Індивідуальне опалення., штукатурені стіни, вхідні двері, вікна, перегородки. Встановлення котла індивідуально по замовленню. Без балкона. Без ліфта. Здача будинку планується в кінці 2026 р.
Зручна транспортна розвʼязка. На авто до найближчого ТРЦ 5 хв., до автобусної зупинки 15 хв. пішки. Поряд школа.
В квітні ціна зросте до 780 дол м кв. Переуступка.
АН Ваш ріелтор. [телефон скрыт], [телефон скрыт]
56 900 $
933 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
2 комнаты
61 / 27 / 14 м²
этаж 5 из 5
3 дня назад
Продам 2-х кімнатну квартиру в новобудові село Солонка по вул. Рубчака. Забудовник Карпатбуд. Розташована на 5 поверсі 5 поверхового будинку. Площа: 61 м2. 0-цикл, індивідуальне газове опалення. В будинку є ліфт. Будинок на етапі здачі. Продаж по переуступці.
45 500 $
1 011 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК ул. Рубчака
1 комната
45 / 15 / 15 м²
этаж 5 из 5
2025 год постройки
1 нед. назад
Продаж в передмісті Львова 1к квартири на 5-му поверсі пл. 46 м2 в новобудові по вулиці Рубчака, с. Солонка
Забудовник «Карпатбуд»
Поверх 5/5, простора кухня 15 м2 + балкон, спальня 15 м2.
0-цикл, металопластикові вікна, штукатурка, стяжка, розведено опалення.
Індивідуальне опалення та гаряче водопостачання від двоконтурниого газового котела.
Малоповерховий будинок на 74 квартири
Здача 1 квартал 2026 року

49 950 $
1 218 $/м²
Роксоланы ул., 12
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Family Residence
1 комната
41 / 15 / 15 м²
этаж 1 из 3
2 нед. назад
ПРОДАЖ! СОЛОНКА! Квартира ЖК Family Residence
вул Роксолани
Продається, однокімнатна квартира з гарним плануванням
Поверх 1 з 3
Площа 41м
Кухня 15м
Балкон виходить у гарний великий внутрішній двір
ЖК Family Residence знаходиться в затишному місці де панує спокій та тиша
на територіі розвинена інфраструктура, спортивний та дитячий майданчик
гостьовий паркінг
ЖК Family Residence введений в експлуатацію, підключенні усі комунікації та заселений
Чудовий варіант для проживання та інвестиціі

75 500 $
1 936 $/м²
Пилипа Орлика ул., 1
єВідновлення
ЖК Сонячний майдан
1 комната
39 / 16 / 12 м²
этаж 3 из 5
2015 год постройки
2 нед. назад
До продажу простора однокімнатна квартира з продуманим плануванням.
Квартира продається з усіма меблями та побутовою технікою, що дозволяє одразу використовувати її для проживання або здачі в оренду.
У квартирі:
індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел
окрема гардеробна кімната
у коридорі — вмонтована шафа-купе
встановлена нова імпортна сантехніка
Функціональне зонування простору забезпечує комфортне щоденне проживання без потреби додаткових вкладень.
У вартість квартири входить підвальне приміщення.
Додатково:
є можливість придбання діючого пивного магазину (готовий бізнес) за окрему плату — деталі обговорюються індивідуально.
Огляд — за домовленістю.
За детальною інфо...

62 300 $
800 $/м²
Владимира Мономаха ул., 1а
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Дружный Двор
2 комнаты
78 / 29 / 24 м²
этаж 1 из 5
2 нед. назад
Пропонуємо до продажу простору 2-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі "Дружній Двір" розташовану в селі Солонка.
Загальна площа: 77,88 м².
Житлова площа: 28,88 м².
Кухня-студія: 24,42 м².
2 роздільні кімнати.
Роздільний санвузол.
Гардеробна.
Великий коридор: 10,70 м².
Квартира знаходиться в 1-й секції ЖК, уже збудована та готова до огляду.
Є можливість перепланувати в 3-ох кімнатну!
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і просторі приміщення.
Зручне розташування, розвинута інфраструктура.
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та запису на перегляд!
Код - 369288
60 000 $
935 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК ул. Рубчака
2 комнаты
64 / 29 / 12 м²
этаж 1 из 5
2026 год постройки
2 нед. назад
Код об'єкта: 476822. АН "Атланта".
Продається простора двокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі на вулиці Івана Рубчака в селі Солонка — ідеальний баланс між комфортом заміського життя та близькістю до Львова.
Будинок цегляний, газифікований, уже зданий в експлуатацію.
Квартира на 5-му поверсі загальною площею 64.15 м². Простора кухнею із заскленим балконом, дві ізольовані кімнати та два санвузла!
Стан від забудовника дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські рішення на ваш смак!
Житловий комплекс від СК Карпатбуд поєднує затишок заміського життя та розвинену інфраструктуру: у дворі — паркування, облаштована прибудинкова територія та зручні під’їзди.
Поруч продуктові магазини,...
54 000 $
1 038 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК ул. Рубчака
1 комната
52 / 18 / 20 м²
этаж 4 из 5
2025 год постройки
3 нед. назад
Продаж в передмісті Львова 1к квартири на 4-му поверсі пл. 52 м2 в новобудові по вулиці Рубчака, с. Солонка
Забудовник «Карпатбуд»
Поверх 4/5, простора кухня 16 м2 + балкон, спальня 15 м2.
Малоповерховий будинок на 74 квартири
Знаходиться поруч - Нова Пошта та супермаркет.
Здача в експлуатацію 1 квартал 2026 року.