Самые популярные новостройки города
Новостройки Солонки
Топ объявлений Солонки

281 000 $
1 849 $/м²
Леся Курбаса ул.
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
152 / 86 / 16 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
вчера
Продаж таунхауса у селі Солонка — одному з найзручніших передмість Львів.
Загальна площа 152 кв.м
Планування будинку
Будинок має продумане та сучасне планування:
• гардеробною кімнатою
• дві додаткові кімнати, які можуть використовуватись як:
• дитячі
• кабінет
• гостьова спальня
• простора ванна кімната з туалетом для мешканців другого поверху
Основні переваги
загальна площа 152 м²
зручне сімейне планування
3 кімнати на 2 поверсі
3 санвузла
гардеробна кімната
велика кухня-вітальня
тихе та престижне пере...

145 000 $
1 486 $/м²
Станислава Людкевича ул., 8
4 комнаты
97.6 / 52.1 / 12.7 м²
этаж 1 из 2
2017 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Частину суми можна по перерахунку!
Продаж 2-рівневої 4-кімнатної квартири в центрі Солонки на вул. Людкевича
Простора дворівнева квартира для тих, хто хоче більше простору, тиші та комфорту неподалік міста.
Основні характеристики:
Кількість кімнат: 4
Загальна площа: 97,6 м²
Кухня: 12,7 м²
Поверх: 1 + мансардний рівень
Санвузли: 2
Кладова: 2,4 м²
Балкон + засклена лоджія
Технічні параметри
Висота стелі — 2,99 м
Стіни — цегла
Перекриття — залізобетон, моноліт, дерево
Переваги:
функціональне дворівневе планування (денна + нічна зона)
ідеально для великої сім’ї
два санвузли — комфорт для всіх мешканців
балкон та лоджія
окрема кладова для зберігання...

54 000 $
1 012 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК ул. Рубчака
2 комнаты
53.35 / 23.05 / 9.25 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продаж світлої 2-кімнатної квартири у новобудові в Солонці (ЖК Карпатбуд).
Простора та дуже світла квартира у сучасному житловому комплексі у Солонці — лише кілька хвилин від Львова. Площа: 53.35 м². Поверх: 5 з 5.
Продумане планування, яке ідеально підходить як для комфортного життя сім’ї, так і для вигідної інвестиції.
Дві ізольовані кімнати та простора кухня-вітальня. Два санвузли — рідкісна і дуже зручна перевага для такого метражу. Велика світла лоджія з виходом з кухні та спальні. Квартира має південну сторону, тому протягом дня наповнена природним світлом і теплом.
Будинок на етапі здачі (I квартал 2026 року) — ви отримуєте нову квартиру без попередніх мешканців.
Локація Солонка — од...

52 000 $
990 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК ул. Рубчака
1 комната
52.5 / 14.55 / 15 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Продаж затишної квартири в сучасній новобудові від надійного забудовника Карпатбуд у мальовничому селі Солонка.
Поверх: 1/5. Загальна площа: 52,5 м². Кухня-студія та спальня, два санвузли, гардеробна. Особливість об’єкта — власна тераса-патіо, яка не входить у загальну площу квартири. Це ваш особистий куточок просто неба — ідеально для ранкової кави, відпочинку або зелених посадок. Справжній подарунок для покупця!
Здача будинку: I квартал 2026 року. Продаж по переуступці. Зручне та продумане планування. Сучасний житловий комплекс у тихому районі. Індивідуальне опалення - газовий котел.
Двосекційний малоповерховий будинок лише на 74 квартири — це приватність, спокій і мінімум сусідів. Будів...

165 000 $
1 650 $/м²
Зелёная ул.
ПРЕМИУМ
100 / 60 / 12 м²
1 этаж
18 сот
3 комнаты
сегодня
4 кімнатний, 1 поверховий цегляний будинок по вулиці Зелена в с.Солонка, Пустомитівський район, місто Львів.
Загальна площа 100 м.кв., житлова 60 м.кв., кухня - 12 м.кв.
3 кімнати ізольовані, ванна кімната.
Газовий 2- контурний котел.
Бойлер на гарячу воду.
Гараж .
Літня кухня.
Земельна ділянка під житлову забудову - 18 соток.
Центральна каналізація та власна свердловина.
Будинок утеплений пінопластом .
Поміняний дах.
Поміняні МП вікна.
Хороший житловий стан.
Дуже хороше розташування, поруч зупинка, магазини, школа, садочок.
Код об'єкту 17167.

108 000 $
1 779 $/м²
Наварийская ул., 2
2 комнаты
60.7 / 32.9 / 9.7 м²
этаж 3 из 3
сегодня
Продаж або обмін 2 кім квартири у Львів-Солонка
-Квартира з ремонтом повністю обладнана меблями і технікою.
-Площа 61 м2
-Все продумано готово , все нове, заходь і живи.
-Індивідуальне газове опалення.
-Цегляний будинок
-Панорамні вікна.
-Великий засклений балкон
-Окрема гардеробна
У пішій доступності знаходиться зупинка громадського транспорту, школа, дитсадок, аптека, амбулаторія, ЦНАП, відділення Нової пошти.
Телефонуйте!
Найкраща пропозиція 2 кім квартири в новобудові !

49 950 $
1 218 $/м²
Роксоланы ул., 13
1 комната
41 / 25 / 15 м²
этаж 1 из 3
2022 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири | Солонка | ЖК Family Residence
49 950 $
Загальна площа 41 м², кухня 15 м²
1 поверх з 3
Будинок цегляний, клас комфорт
Планування роздільне, санвузол суміжний
Опалення індивідуальне газове
Стан після будівельників
ЖК Family Residence — малоповерховий комплекс у затишній локації поруч зі Львовом. Будинок введений в експлуатацію в 2023р. всі комунікації підключені, заселений.
Квартира з хорошим плануванням, панорамними вікнами що виходять в двір та балконом. Сонячна сторона, завжди буде світло. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Комплекс закритого типу з відеоспостереженням та охороною, облаштований внутрішній двір, дитячий і спо...

84 000 $
1 200 $/м²
Роксоланы ул., 18
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Family Residence
2 комнаты
70 / 29 / 22 м²
этаж 1 из 3
2021 год постройки
вчера
БЕЗ КОМІСІЇ! Пропонуємо на продаж 2 кім. + кухня-вітальня в с. Солонка, вул. Наварійська. ЖК "Family Residence". Будинок бізнес класу, лише на 3-ри поверхи! із просторим внутрішнім двором, спортивним та дитячим майданчиком, гостьовим паркінгом, а також окремим критим паркінгом для мешканців. Лише 5 км.від Льовова.
Квартира розташована на 1-му поверсі 3-х поверхового будинку. Загальна площа 70м2. кімнати ізольовані, є балкон! Будинок здано та заселено, !
Ідеальний варіант для власного проживання! Є кілька варіантів квартир в цьому ЖК. Запрошую на огляд! Ціна 84000$ більше деталей за тел.

1 100 000 $
2 558 $/м²
Наварийская ул., 21
430 / 250 / 40 м²
3 этажа
20 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Триповерховий будинок класу Люкс, Солонка, Львів.
Будинок оздоблений гранітними сходами та терасою.
Загальна площа 430 метрів квадратних, три повехи, плюс цокольний поверх, на якому знаходяться: Сауна, кімната для відпочинку, робоча кухня, санвузол, душкабіна та контрастний душ; біліярдна кімната; побутова кімната.
Перший поверх: кухня- столова, зал- вітальня ( складається з 3-х зон: столова та 2 відпочинкових зони із каміном) з виходом на зовнішню терасу.
Хол; санвузол, кабінет із бібліотечним поверхом.
Другий поверх: три спальні, два санвузли.
Третій поверх: мансарда, в якій розміщені гардеробні та побутова кімната для прасування.
Територія біля дома: ландшафтний дизайн, бруківка, газон із...

170 000 $
1 360 $/м²
Наварийская ул.
125 / 75 / 26 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
5 дней назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ З РЕМОНТОМ
Адреса - село Солонка, вул. Наварійська.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 1,3 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 75 м2, кухня - 26 м2.
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка німецького виробника AEG: посудомийна машина Siemens, холодильник Samsung, індукційна електрична плита AEG, духова шафа AEG, мікрохвильова піч AEG, пральна машина AEG, бойлер Gorenje,
Опалення - Газ, двохфункційний газовий котел (VAILLANT).
Підігрів підлоги газовий у санвузлах
+ в кожній кімнаті...

95 000 $
679 $/м²
Наварийская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
140 / 60 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж 2-х поверхового котеджу у с. Солонка по вул. Карпатська. Загальна площа 135м2. Ділянка площею 1сот. Має власний гараж з входом в будинок. На 1 поверсі кухня-вітальня та санвузол, на 2 поверсі маємо 3 окремих спальні, санвузол та місце для гардеробу. Будинок готовий до здачі в експлуатацію та чекає нових власників.Ціна 95000$ Є відеоогляд!!!більше деталей за тел

145 000 $
906 $/м²
Ивана Сирко ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
160 / 110 / 35 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж 2-во поверхового Дуплексу. Крута локація ідеальний доїзд, с. Солонка вул. Курбаса, район елітних новобудов! На стадії здачі!. Будинок на 2-ва повноцінні поверхи + мансарда. Загальна площа 170м2, броньовані двері, вікна REHAU, монолітне перекриття, цегляна кладка 400мм. Усі комунікації центральні! Індивідуальне газове опалення, є можливість перепланування, зараз відбувається вкладення бруківки!
Ділянки площам3,5сот. Є кілька пропозицій для Вас, різні площі, різне планування! Ціна 150000$ більше деталей за тел.

97 000 $
1 000 $/м²
Забіли
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
97 / 45 / 25 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
сегодня
Старт продажу котеджного містечка My House – 2 у с. Солонка, вул. Забіли. Кінець будівництва – IV кв. 2026 р. Пропозиція: 5 таунхаусів у закритій території два варіанти планування: 80 м² та 97 м² 3 спальні, 2 санвузли, кухня-вітальня з виходом на власну ділянку панорамні вікна, балкон навіс + паркомісце для авто Комунікації: газ, світло 9 кВт, центральна вода, септик.
Інфраструктура: школа, садок у Солонці, «Близенько» – 500 м, зупинка автобуса – 500 м, Епіцентр та ТРЦ «King Cross» – 5 хв на авто. Є можливість програми «ЄОселя» (деталі уточнюйте у менеджера)
Ексклюзив від Cherry Estate – телефонуйте, щоб зафіксувати вигідну ціну вже сьогодні!

100 000 $
1 786 $/м²
Пилипа Орлика ул., 2
ПРЕМИУМ
2 комнаты
56 / 35 / 9 м²
этаж 3 из 3
4 дня назад
Продаж або обмін 2 кім квартири у Львів-Солонка
Квартира з ремонтом повністю обладнана меблями і технікою.
Все продумано готово , все нове, заходь і живи.
Індивідуальне газове опалення.
Цегляний будинок
Панорамні вікна.
Великий засклений балкон
Окрема гардеробна
Над квартирою є ще горище 20 м2
Телефонуйте!
Найкраща пропозиція 2 кім квартири в новобудові !

400 $/мес
Роксоланы ул., 14
1 комната
41.4 / 14.4 / 15.5 м²
этаж 3 из 3
2021 год постройки
сегодня
Пропонується в оренду затишна та світла 1-кімнатна квартира у сучасній новобудові ЖК Famili Residence в селі Солонка.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне житло у спокійному районі поруч зі Львовом.
Квартира має загальну площу 41,4 м² та розташована на 3 поверсі 3-поверхового будинку.
Завдяки вдалому плануванню простір квартири є функціональним та комфортним для проживання.
У квартирі виконано якісний євроремонт, встановлені необхідні меблі та побутова техніка, зокрема пральна машина та холодильник.
Житло повністю готове до заселення.
Додаткові переваги квартири:
• балкон для відпочинку, та можливості випити каву на свіжому повітрі
• кладовка для зберігання речей
• паркування у...

60 000 $
1 034 $/м²
Ивана Рубчака ул., (Будинок)
2 комнаты
58 / 30 / 15.5 м²
этаж 3 из 5
сегодня
Продаж квартири в новобудові, Львів/ Стрийська/Солонка
Вартість 60 тис $ 🔥🔥🔥
✅Будинок збудований , Карпатбуд
✅Площа 58м2
✅Поверх 3/5
✅Індивідуальне газове опалення
✅Вся інфраструктура поруч
✅Зручне планування
✅Засклена лоджія
Дуже вигідна пропозиція 😍
Локація 2 км Кінг Крос 📍
Є відеоогляд
Телефонуйте 📲[телефон скрыт]

75 000 $
1 178 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
63.67 сот
сегодня
Продаж земельної ділянки — с. Солонка, Львівська область
Площа: 0,6367 га
Кадастровий номер: 4623686600:07:000:0161
Цільове призначення: для ведення сільськогосподарського виробництва
Стан: ділянка рівна, можлива зміна цільового призначення під будівництво
Характеристики
Перспективне розташування у передмісті Львова
Поруч житлова забудова та інфраструктура
Ідеально під проект таунхаусів чи дюплексів
Тихе та затишне місце з мальовничими краєвидами
Переваги
Зручний доступ до міста
Екологічно чисте оточення
Підходить для створення заміського будинку або інвестиційного проекту
Дзвоніть, щоб домовитися про перегляд та отримати більше деталей.

49 900 $
6 592 $/сот
Салютна
сельхозназначение
8 сот
сегодня
Продається ділянка в с. Солонка, вул. Салютна (межує з с. Сокільники).
Ділянка розташована в тихій місцевості, правильної форми. Призначення для садівництва. Площею 7,6 сот.
Ділянка правильної форми. Зручний доїзд асфальтованою дорогою, останні 100м ґрунтова.
Район обжитий, по обидві сторони проживають сусіди.
Вулиця вечером освітлюється. Усі комунікації поряд (газ, вода, світло).
Телефонуйте.
Код 871

50 000 $
4 950 $/сот
под застройку
10.1 сот
сегодня
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 10,1 соток, розташована в мальовничому селі Солонка, 3 хв від King kross. Ділянка має правильну прямокутну форму, 22*46 м, що забезпечує зручність у плануванні та забудові.