Топ объявлений Старых Кодаков
95 000 $
950 $/м²
Широка
ПРЕМИУМ
100 / 50 / 50 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Продається таунхаус у затишному, закритому котеджному мистечку Scandi Village
під Ваш бажаний ремонт
Старі Кодаки, вул. Широка
Всьго на території 13 таунхаусів, майже всі заселені!
Загальна площа 100 метрів
Ділянка 1,5 сотки
2 поверхи
Вільне планування!
Автономне електричне опалення!
13 000 $
867 $/м²
Светлая ул., 330
ПРЕМИУМ
15 / 7 / 2 м²
1 этаж
10 сот
1 комната
сегодня
Продам дачу с большим участком.
Фруктовый сад,есть 2 крутые теплицы,душ,детская площадка.
Внутри дома начали делать ремонт,обновили кухню(есть мебель новая),комната с кроватью новой деревянной.
В 2025г были посаженны туи и озеленение сделали,дача готова для отдыха.По документам все порядке,просмотры по договорённости,возможен не большой торг.
1 350 $/мес
Широка, 23
103 / 80 / 15 м²
2 этажа
1 сот
5 комнат
сегодня
Оренда 5-кімнатного таунхаусу у закритому комплексі Scandi Village
Поверховість: 2
Площа будинку: 103 м²
Земельна ділянка: 1,5 сотки
Технічні деталі:
• Автономне електричне опалення (електрокотел)
• Тепла підлога
Планування:
1 поверх:
• Кабінет / спальня
• Кухня-вітальня
• Санвузол з душовою
• Вихід на терасу
2 поверх:
• Три окремі кімнати (дитяча, спальня, кімната вільного призначення)
• Санвузол з ванною
• Балкон
Парковка:
• 2 паркомісця перед будинком
• Гостьова парковка на території
На території: мангальна зона, дитячий майданчик, ландшафтний дизайн
145 000 $
1 272 $/м²
Оптимист
єОселя
єВідновлення
114 / 42 / 34 м²
1 этаж
5 сот
4 комнаты
сегодня
Продам будинок - новобудова 114 кв м у Старye Кайдаки/ Сажевка, в одному рівні. 3 спальні. Продається з меблями та технікою. Опалення індивідуальне. Бойлер. Тепла підлога. Є Генератор на 5 кВт. Парковка на 2 авто у дворі.

55 000 $
550 $/м²
Широка
100 / 60 / 20 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2022 год постройки
вчера
Продам новий двоповерховий будинок в с. Старі Кодаки (Сажівці)
Розмір будинку 6, 800×8.800.
В межах міста.
Тихий, перспективний район.
Від ж/м Тополя відстань 4 км, якщо їхати з Перемоги низом, повз агросоюз 5 км.
Будинок розташований головною вулицею.(Широка 19 а)
Поруч зупинка маршрутки номер 109 (інтервал руху кожні 15 хвилин)
Будинок без внутрішнього оздоблення.
Газ, електрика, центральне водопостачання, по вулиці.
Пішки до річки йти 10 хвилин

20 500 $
1 367 $/сот
лазурна
под застройку
15 сот
вчера
Ви закохаєтеся в це місце і захочете побудувати тут будинок
Продам ділянку для житлової забудови в с.Старі Кодаки ,вул Лазурна,18
15 соток ,ділянка рівна
Є кадастровий номер , земля-приватизована
Гарні сусіди з елітними забудовами Усі комунікації (вода,газ,електрика)-поруч
В цілому дорога гарна,асфальтована До асфальтованої дороги від ділянки- лише метрів 100
Тиша,спокій, гарний краєвид- все це в 10 хвилинах на машині від ж/м Тополя, Метро, Епіцентру
Кадастровый номер: 1221486200:11:015:0245
Є проект будинку Можемо подарувати новому власнику
Чекаємо вас

90 000 $
549 $/м²
Клубна, 2а
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
164 м²
2 дня назад
Продам автономне комерційне приміщення 164 м² під бізнес | 20 хв від Дніпра
Дніпропетровська область, с. Старі Кодаки, вул. Клубна, 2а
Відокрема утеплена будівля в тихій зеленій зоні без щільної забудови та конфліктних сусідів. Підійде для бізнесу, який розширюється або релокується.
Ідеально під:
• швейний або комплектовальний цех
• 3D-ферму / майстерню
• офіс + склад
• дитячий або спортивний центр
• реабілітацію / навчальний простір
• сервісний бізнес
Характеристики:
• площа — 164 м² + котельня
• висота стелі — 3,5 м
• 2 окремі входи
• утеплення стін, фундаменту та даху
• металопластикові вікна
• броньовані двері
• сухе та тепле приміщення
• можна починати роботу майже одразу
Комунікац...

20 000 $
500 $/м²
Червонофлотська
40 / 25 / 10 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
2 дня назад
В продаже видовая дом- дача
В одном из живописный пригородов
Г Днепр, Старые кодаки/ Сажевка
Дом ОП- 40 м2
Расположен в садом товариществе Шафран
Спланирован в две комнаты ,прихожая и веранда первый этаж
И одна большая комната на втором этаже
Состояние жилое
Отопление печное
Стены шлакоблок
Крыша шифер
Вода по улице, есть возможность подключения
Участок прямой ровный
Приватизирован с кадастровым номером
По всему периметру огражден забором
Много фруктов деревьев и кустарников , виноградник и огород
Есть летний туалет и хоз блок
Летняя кухня , заезд для авто с навесом
Первая линия к реке , до речки пару мин ходьбы , места для купания и рыболовли
Хорошие подъездные пути к дому...

67 000 $
1 145 $/м²
1-ша вулиця
БЕЗ КОМИССИИ
58.5 / 35 / 10 м²
2 этажа
7 сот
2 комнаты
2020 год постройки
2 дня назад
Продам двухэтажный теплый дом постройки 2017 года в районе с. Сажевка (Аэропорт) , дом капитальный, строился из качественных материалов, большой балкон. Продается полностью со всей мебелью и техникой, все в новом состоянии , два телевизора, холодильник , стиральная машина, стоит качественный стабилизатор напряжения, охранная сигнализация, капитальный подвал высота 2,4м в доме, финский камин на дровах отапливает быстро весь дом и долго держит тепло . Участок ухожен, есть сад , тротуарная плитка, навес возле дома, стоянка под 3-4 машины. По участку разведена вода для полива, аккуратное хозпомещение и уличный туалет . Весь участок огорожен еврозабором в 4 секции и освещен по периметру с дистанц...

13 000 $
1 368 $/сот
под застройку
10 сот
5 дней назад
Продаётся земельный участок в живописном и развитом районе — Старые Кодаки
ул. Гагарина
Площадь — 9,5 соток
Назначение — строительство жилого дома
Находится в жилом районе — соседи уже живут круглый год
Удобный подъезд — асфальтированная дорога
Коммуникации рядом: свет, газ, вода — вдоль улицы
Отличное место как для частного дома, так и для коммерческого проекта: магазин, салон, небольшой офис, мастерская и др.
Вокруг — чистый воздух, спокойствие и при этом — всего 15–20 минут до центра города
Рядом магазины, остановки транспорта, школа, церковь, Днепр — всё для комфортной жизни
Цена: 13 000$ + комиссия агентства
Звоните прямо сейчас — участок в таком месте появляется нечасто!

190 000 $
1 810 $/м²
Широка
105 / 65 / 20 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж будинку / таунхаусу 4к
с. Старі Кодаки, вул. Широка (2270326) передмістя правий берег
2 пов., 105м2, 1,8 сотки
Кухня вітальня з виходом на терасу, 3 окремі спальні, 2 просторі санвузли, вбиральня/топкова.
Виконано якісний ремонт, повністю укомплектований усіма необхідними меблями та побутовою технікою.
Тепла водяна підлога, стоїть система резервного живлення, генератор, резервуар запасу води.
Автостоянка для авто. Закрита територія комплексу, дитячий майданчик, спортивний, мангальна зона, басейн.
Ціна: 190 000 $
__
З повагою, агент з нерухомості
АН KVADRATGROUP realty
Микола Кара

163 000 $
1 583 $/м²
Широка
103 / 65 / 20 м²
2 этажа
1 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продаж будинку / таунхаусу 4к
с. Старі Кодаки, вул. Широка (3270326) передмістя правий берег
2 пов., 103м2, 1,7 сотки
Газ: Ні
Каналізація: септик
Вода: центральна
Опалення: автономне
Кухня вітальня з виходом на терасу, 3 окремі спальні, 2 великі санвузли, вбиральня, топкова.
Виконано якісний ремонт, укомплектований частково меблями та технікою.
Весь перший поверх тепла водяна підлога, 2 поверх радіатори.
Вода централізована, світло 15,1 кВт, 380
Невелика затишна територія із мангальною зоною. Закрита територія комплексу, паркування на 2 авто перед будинком + гостьова. Басейн, дитячий майданчик.
Ціна: 163 000 $
__
З повагою, агент з нерухомості
АН KVADRATGROUP realty
Микола Кара
10 000 $
357 $/м²
Светлая ул.
28 / 10 / 2 м²
1 этаж
8 сот
1 комната
1 нед. назад
Продам дачу в СТ Шиник-4,подвод воды,электричество, фруктовые деревья.По всем вопросам отвечу.
Готовы к предложениям.
25 000 $
1 786 $/сот
Зарічна
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
14 сот
2 нед. назад
У продажу рівна земельна ділянка 14 соток всього у 6 хвилинах ходьби від живописного місця на високому правому березі Дніпра, у самому серці історичної Сажівки (Старі Кодаки).
15 хвилин їзди на авто від Тополі-1.
Розмір ділянки 18 м по фасаду і 77 м у глибину. Ідеальна площа для того, щоб і будинок звести для всієї родини, і гараж або навіс для авто розмістити, і сад закласти, і місця для відпочинку облаштувати. І при цьому все сховати від зайвих очей. А з мансарди або другого поверху насолоджуватися красою закатів над Дніпром.
Ділянка приватизована, має кадастровий номер (1221486200:11::011:0035), заведена вода для поливу.
Призначення землі: Для будівництва і обслуговування житлового б...

90 000 $
621 $/м²
Сажевький, 29а
єВідновлення
145 / 45 / 20 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
3 нед. назад
Продам дом 2013г.п. Старые Кодаки Новоалександровка/Сажевка
Дом расположен на заселенной улице среди приличного окружения. Отличные подъездные пути.
Два этажа.
Дом общей площадью 145 м.кв.,
На первом этаже просторная гостиная с камином, кухня-столовая с выходом на террасу. Гостевой санузел с душевой кабинкой и техническая комната где установлены два котла на отопление газовый и электрический.
На втором мансардном этаже: две спальни, большая гардеробная комната, просторный санузел с ванной.
Дом полностью меблирован современной мебелью и техникой. Вся необходимая бытовая техника включая стиральная и посудомоечная машины, холодильник остается!
На первом этаже везде теплые полы запитанные от кот...

115 000 $
1 117 $/м²
Широка
103 / 50 / 30 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
3 нед. назад
Продається таунхаус у комплексі Scandi Village в Старих Кодаках.
Площа — 103 м², ділянка — 1,5 сотки. Стан — під чистове оздоблення.
Планування:
• Можна спланувати 3 спальні або 2 спальні + кабінет
• 2 санвузли (на першому й другому поверсі)
• Просторий підвал — важлива перевага сьогодення
• На другому поверсі є вікна в даху: можна облаштувати ванну кімнату під зоряним небом чи вранішнім сонцем
Є власна територія — можна зробити барбекю-зону, посадити квіти чи поєднати все для сімейного відпочинку.
Характеристики:
• Автономне електричне опалення
• Тепла підлога
• Електрика підключена
• Стіни: шлакоблок
Територія комплексу:
Закрита територія, паркувальні місця, басейн, лаундж зона, дитяч...

168 000 $
1 631 $/м²
Широка
103 / 80 / 20 м²
2 этажа
1 сот
5 комнат
1 мес. назад
Продам 5-кімнатний таунхаус у закритому містечку Scandi Village (13 будинків)
🏡 Поверховість — 2
📐 Площа будинку — 103 м²
🌿 Земельна ділянка — 1,5 сотки
✨ Новий ремонт.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою.
Усе виконано якісно, продумано та зроблено без економії на матеріалах і деталях.
Сучасний таунхаус у закритому клубному комплексі — простір безпеки, приватності та комфортного життя серед сусідів одного рівня.
Технічні характеристики:
✅ Автономне електричне опалення (електрокотел)
✅ Тепла підлога
✅ Гаряча вода — від електрокотла та бойлера
✅ 15 кВт електроенергії заведено в будинок
✅ Власна ТП на комплекс
✅ Створене ОСББ
✅ Будинок з газоблоку з утепленням...

5 000 $
1 250 $/сот
Переможний провулок
сельхозназначение
4 сот
1 мес. назад
Ровный участок в ст «мрія»
4 сотки , 31*12 метров
рядом кодацкий кош, пляж
1221486200:01:001:0048 Кадастровый номер
Правильной формы в хорошем месте 150 метров до воды (можно провести газ, свет по улице)
Все районы