Топ объявлений Тячева
25 000 $
219 $/м²
вул. Сагайдачного
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
114 / 86 / 16 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продається перспективний об'єкт незавершеного будівництва в м. Тячів. Ідеальний варіант для тих, хто хоче власне житло в спокійному районі з розвиненою інфраструктурою.
Що ви отримуєте:
• Зручність: Ділянка 7 соток правильної форми.
• Локація: Обжитий район, до будинку веде якісна асфальтована дорога.
• Комунікації: Газ та світло проходять прямо по межі ділянки — підключення буде швидким та безпроблемним.
• Конструктив: Міцний цегляний будинок, який чекає на ваші дизайнерські рішення.
Будинок розташований серед нових забудов. Тиха вулиця, приємні сусіди.
Вартість: 25 000 $ + торг.
Локація: м. Тячів, вул. Сагайдачного.
За деталями звертайтесь за телефоном: [телефон скрыт]
2 304 $/мес
12 $/м²
Олега Куцина ул., 28
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК SKY CITY
многофункциональное помещение
192 м²
сегодня
Закарпатська обл., Тячівський район, м. Тячів, вул. Пруниці Андрія, буд, 28
Центральна частина міста, новий сучасний житловий комплекс Sky City з комерційними приміщеннями.
Рік будівництва - 2025
Оренда приміщення, фасад, 1 поверх, загальна площа 191,6 кв м.
Приміщення можна поділити на два - 89,3 кв м та 102,3 кв м, є дві окремі вхідні групи з фасаду.
Вже ВВЕДЕНО в експлуатацію, великі фасадні вітринні вікна, виходить на центральний променад житлового комплексу з працюючими кафе, магазинами, та іншим.
Потужність - 0,15 кВт на 1 кв. м.
Приміщення вільного планування, у будівельному стані.
Виконана підготовка під встановлення блоків кондиціонерів.
Є місце для рекламної вивіски.
Поруч дост...
1 071 $/мес
12 $/м²
Олега Куцина ул., 28
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК SKY CITY
многофункциональное помещение
89 м²
2025 год постройки
сегодня
Рік будівництва - 2025
Оренда приміщення, фасад, 1 поверх, площа 89,3 кв м.
Можна ще поряд 102,3 кв м, або разом - 191,6 кв м, є дві окремі вхідні групи з фасаду.
Потужність - 0,15 кВт на 1 кв. м.
Приміщення вільного планування, у будівельному стані.
Виконана підготовка під встановлення блоків кондиціонерів.
Є місце для рекламної вивіски.
Поруч достатньо місць для гост...

230 000 $
2 674 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения, сельхозназначение, промназначение, под застройку
86 сот
3 дня назад
ID обʼєкта: W5982
Продаж унікальної ділянки 86 соток з готовим будинком у місті Тячів
Пропонується чудова територія для життя або бізнесу — з розвиненою інфраструктурою, озером, басейном і всіма комунікаціями.
На території вже є:
• Готовий будинок 100 м² з великою терасою, ванною кімнатою та басейном
• Гостьовий будинок і господарський дім
• Фундамент під 6 будинків
• Фундамент під конюшню (або ще один житловий будинок)
Територія:
• 86 соток, повністю огороджена 3-метровим парканом
• Відеоспостереження по периметру
• Власне озеро з рибою — можна плавати на човнах
• Річка протікає по території
Комунікації:
• Дві свердловини: 45 м (сольова вода) та 35 м
• Септик...
80 000 €
624 €/м²
Олега Куцина ул., 25
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
128.2 / 101 / 13.8 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
2022 год постройки
6 дней назад
Пропонується до продажу житлове домоволодіння, яке ідеально підійде як для проживання великої родини, так і для інвестиційного проекту. Головна перевага — наявність двох автономних будинків на одній ділянці, кожен з яких має окремий вхід.
Основні характеристики:
• Загальна площа: 128.2 кв.м.
• Земельна ділянка: 7 соток (приватизована).
• Планування: два окремі будинки, що дозволяє комфортно розмістити дві сім'ї або використовувати один з них як гостьовий чи під оренду.
• Комунікації:
o Світло та газ підключені.
o Центральна каналізація.
o Власна система водопостачання (особиста вода).
Стан та інтер'єр:
Будинки зберегли автентичний затишок та готові до втілення ваших дизайнерських ідей.
•...

160 000 $
1 600 $/м²
Металева
100 / 40 / 20 м²
1 этаж
86 сот
2 комнаты
6 дней назад
🏡 Продаж будинку в місті Тячів
Пропонується просторий будинок із великою земельною ділянкою — чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції чи туристичного бізнесу.
✨ Основні характеристики:
▪️ Площа будинку — 100 м²
▪️ Земельна ділянка — 86 соток
▪️ 2 кімнати
▪️ Простора кухня-студія
▪️ Санвузол
▪️ Свердловина — 45 м
▪️ Баня
🌿 Тиха та мальовнича локація, багато простору й можливостей для розвитку:
✔️ приватне проживання
✔️ відпочинковий комплекс
✔️ глемпінг / туристичний бізнес
✔️ інвестиційний проєкт
💰 Ціна: 160 000 $
📞[телефон скрыт]
АЛЬЯНС - агентство нерухомості
89 000 $
1 254 $/м²
Олега Куцина ул., 111
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
71 / 41 / 12 м²
этаж 1 из 2
1 нед. назад
Продається простора 3-кімнатна квартира м.Тячів
Адреса: вул. Олега Куцина, 111
Площа: 71 м² Поверх: 1-й у 2-поверховому будинку
Пропонується до продажу затишна, доглянута квартира у чудовому стані ідеальний варіант для сімї, особливо з маленькими дітками. Квартира повністю готова до проживання, не потребує жодних додаткових вкладень заходь і живи!
✨ Переваги квартири:
Повний євроремонт, ідеальний стан
Три кімнати: простора кухня-студія з великим залом та дві окремі спальні
Гардеробна у спальні
Сучасний санвузол
Кладовка з розсувними дверима в кухні
Газове опалення + теплі підлоги (кухня, коридор, санвузол)
Усі електроприлади залишаються: газова плита, духова шафа, посудом...
49 900 $
1 027 $/м²
Поьова, 5
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
2 комнаты
48.6 / 45 / 2 м²
этаж 4 из 5
2025 год постройки
1 нед. назад
Продається сучасна 2-кімнатна квартира в Тячеві
🏡 Продається сучасна 2-кімнатна квартира в Тячеві
📍 вул. Польова, 5А
Пропонуємо комфортну та сучасну квартиру в новобудові, у одному з найспокійніших та найкращих районів міста. Тиха тупікова вулиця без активного руху авто — ідеальне місце для життя.
🔹 4 поверх із ліфтом
🔹 Площа — 48,6 м²
🔹 Новий сучасний ЖК
Планування:
✔️ спальня
✔️ дитяча кімната
✔️ кухня
✔️ санвузол
✔️ гардеробна
✔️ балкон з красивим видом на місто та гори
✔️...
150 000 $
673 $/м²
Б.Хмельницького, 78
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
223 / 75 / 50 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
1 нед. назад
Продається просторий будинок у місті Тячів
вул. Богдана Хмельницького, 76
Будинок розташований на тихій, малопроїзній вулиці, поруч із міським стадіоном. З балконів відкривається мальовничий вид на гори та стадіон. Поблизу — дитячий майданчик, приватна школа, приватний садочок, Нова Пошта та аквапарк, що робить локацію максимально зручною для сім’ї з дітьми.
Основні характеристики:
• Площа будинку — 233 м²
• Земельна ділянка — 6,2 сотки
• Будинок повністю готовий до заселення
• Усі документи готові до продажу
Планування:
Перший поверх:
• Просторий коридор
• Великий зал з каміном, який обігріває весь перший поверх
• Підготовлена паркетна дошка
• 2 кухні
• Кладова та вихід на простору тер...
1 440 $/мес
8 $/м²
Незалежності ул., 50
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
180 м²
2025 год постройки
1 нед. назад
Пропонується в оренду окрема будівля площею 180 м², розташована у самому серці комерційного міста Тячів. Локація з максимальною прохідністю: поруч проходять основні пішохідні потоки, паркуються мікроавтобуси, звідки щодня люди вирушають у навколишні села. Це одна з найпомітніших і найвигідніших точок міста.
Приміщення ідеально підходить для:
мережевих магазинів (Сінсей, супермаркет, торговельна точка тощо)
медичного центру, сімейної клініки
приватного дитячого садочка чи студії розвитку
косметичного салону, салону краси, студії естетики
сфери послуг, шоуруму, офісу
будь-якого бізнесу, що потребує високої видимості та активного людського потоку
Переваги та характеристики:
180...
1 190 $/мес
7 $/м²
Незалежності ул., 5
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
170 м²
1 нед. назад
Комерційне приміщення в самому серці Тячева • вул. Незалежності, 5 • 170 м²
Пропонується в оренду просторе та універсальне комерційне приміщення площею 170 м², розташоване на другому поверсі двоповерхової будівлі в одній із найкращих локацій міста — центральна частина Тячева, вул. Незалежності, 5.
⭐ Локація, яка працює на ваш бізнес
Це справжній центр міста з максимальною концентрацією сервісів та установ. Поруч розташовані:
• Міська рада
• Нова Пошта
• Сінево
• Податкова
• Зупинка маршруток та стоянка мікроавтобусів
• Постійний інтенсивний пішохідний трафік
Ця точка — комерційний вузол Тячева, де щоденно проходять сотні людей, а бізнеси показують стабільний розвиток і прибутковість.
Х...
250 $/мес
Промислова, 26
2 комнаты
68 / 42 / 16 м²
этаж 4 из 5
2025 год постройки
2 нед. назад
Оренда просторої 2-кімнатної квартири з панорамним виглядом на гори
Пропонується в оренду затишна та світла квартира загальною площею 68 кв.м, розташована у затишному сімейному районі міста Тячів. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, тишу та комфорт.
Планування та переваги:
• Функціональність: дві окремі житлові кімнати, простора кухня та роздільний санвузол.
• Балкон: великий загальний балкон на дві кімнати з неймовірним панорамним видом на гору Нересен.
• Комфорт: будинок має відмінну звукоізоляцію, що гарантує спокійний відпочинок.
Облаштування та техніка:
Квартира повністю готова до заселення та укомплектована всім необхідним:
• Опалення та вода: індивідуальне газове опа...
140 550 $
1 008 $/м²
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
139.4 / 69.7 / 34 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2026 год постройки
3 нед. назад
Продається новий цегляний котеджний будинок з власною зеленою зоною, загальною площею 139.4 м. кв., що знаходиться в сучасному та тихому ЖК в м. Тячів. Територія ЖК знаходиться під охороною, також на території є зелені зони та дитячий майданчик.
Довкола ЖК гарно розвинена інфраструктура: а саме приватний навчальний заклад дошкільної та шкільної освіти, медичний центр, заклади харчування, ресторани, кафе, аптека, та багато іншого. Ідеальний вибір як для сім’ї з дітками які шукають безпечний простір для себе та своєї родини, так і для тих хто просто шукає житло в тихомі місці де можна відпочити після денних звершень.
Вартість: 89500$
Деталі за телефоном: [телефон скрыт]

220 000 $
1 068 $/м²
Митна
206 / 63 / 20 м²
2 этажа
8 сот
4 комнаты
3 нед. назад
Опис будинку:
Продається будинок, розташований в маленькому місті, Закарпатської області. Вулиця асфальтована, є вуличне освітлення. Тихий район, з малою кількістю будинків. Поблизу знаходиться кордон з Румунією та річка, яка протікає між двома країнами. Будинок розташований географічно вдало, все необхідне знаходиться в піший доступності.
Будівництво будинку було завершено в 2021 році. Розміри будинку 12х12.
Загальна площа 205,30 кв.м.
Житлова площа 63,10 кв.м.
Будинок готовий до проживання, частина кімнат мебльована.
Ванна кімната повністю всім оснащена.
Частина кімнат на цокольному поверсі не завершена.
Позаду будинку знаходиться тераса розмірами 4х5, з якої розташований вхід в будинок....
100 000 $
1 285 $/сот
Промислова
БЕЗ КОМИССИИ
коммерческого назначения, под застройку
77.8 сот
3 нед. назад
1 200 $/мес
9 $/м²
пушкіна, 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
128 м²
1 мес. назад
дається в оренду комерційне приміщення в місті Тячів по вул Пушкіна
Активний бізнес-район із уже розвиненою комерцією
В оренду пропонується окреме комерційне приміщення площею 128 м², розташоване в жвавому та сформованому комерційному районі міста. Навпроти — діюча комерція: торгові об’єкти, продуктовий супермаркет, магазини одягу, а також житловий комплекс Sky City. Район живий, із постійним потоком людей та авто.
Приміщення:
• з якісним сучасним ремонтом
• дуже тепле
• газове опалення (газовий котел)
• виводи під кондиціонери (для обігріву взимку та охолодження влітку)
• є санвузол
• окремий вхід з прохідної та проїзної сторони
• задній вихід у великий, доглянутий двір
• при по...
25 000 $
291 $/м²
комсомольська, 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
85.96 м²
1 мес. назад
Продається комерційне приміщення в місті Тячів
Локація — поруч із МРЕО, на прохідній території. Поблизу АТБ, Sinsay та інші комерційні об’єкти.
Площа — 85,96 м²
2 поверхи
Стан — середній, можна легко підлаштувати під власні потреби
Пластикові вікна, є санвузол
Опалення — електричне
Асфальтований під’їзд
Приміщення підійде під офіси, страхову компанію, кабінети, кафе, а також можливе переобладнання під 1–2 квартири.
Ціна дуже приваблива
✨ Якщо пропозиція вас зацікавила — пишіть у приват або телефонуйте!
RE/MAX DU-MEN — ваш надійний партнер у світі нерухомості.
Наталія Половка — ваш агент з нерухомості
[телефон скрыт]
38 500 $
423 $/м²
Кашшая Антона
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
91 / 46.4 / 13.5 м²
2 этажа
7 сот
4 комнаты
2026 год постройки
1 мес. назад
Продається будинок зі зрубу м. Тячів. Загальна площа ділянки 7 соток, площа будинку 91 м. кв., територіально знаходиться в престижному новому районі за ТЦ «Барва». Сам будинок виконаний з екологічно чистого оциліндрованого дерева, дах виконаний з якісної металочерепиці з утеплювачем.
Вартість 38500$ + торг.
Деталі за тел: [телефон скрыт]

220 000 $
1 072 $/м²
Митна
205.3 / 63 / 15 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
1 мес. назад
🔴Продається будинок, розташований в маленькому місті, Закарпатської області. Вулиця асфальтована, є вуличне освітлення. Тихий район, з малою кількістю будинків. Поблизу знаходиться кордон з Румунією та річка, яка протікає між двома країнами. Будинок розташований географічно вдало, все необхідне знаходиться в піший доступності.
Загальна площа 205,30 кв.м.
Житлова площа 63,10 кв.м.
Будинок готовий до проживання, частина кімнат мебльована.
Ванна кімната повністю всім оснащена.
Частина кімнат на цокольному поверсі не завершена.
Позаду будинку знаходиться тераса розмірами 4х5, з якої розташований вхід в будинок.
Матеріали, з я...
79 000 $
1 097 $/м²
Комсомольська, 19
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
72 / 1 / 1 м²
этаж 2 из 3
1 мес. назад
Продається простора **3-кімнатна квартира у місті Тячів по вулиці Вулиця Олега Куцина.
Загальна площа — 72 м².
Квартира має дві окремі спальні та простору кухню-вітальню, адже було зроблено зручне перепланування.
Квартира знаходиться на першому поверсі двоповерхового будинку, що є великою перевагою для сімей з дітьми або старших людей.
Просторий санвузол з великою ванною
Газове опалення
Тепла підлога у місцях з плиткою
Власна скважина + центральна вода
Підвал
Квартира продається з меблями та технікою:
холодильник, газова плита, електродуховка, мікрохвильова, пральна машина.
Поруч є все необхідне для комфортного життя:
дитячий садочок, магазини, супермаркети, дитячий майданчик, авто...
Все районы