Самые популярные улицы города
Улицы Тысменицы
Топ объявлений Тысменицы

57 999 $
935 $/м²
Костя Левицкого ул., 4
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
62 / 36 / 8 м²
этаж 2 из 2
сегодня
Пропонується до продажу затишна та доглянута 2-кімнатна квартира, розташована в самому центрі Тисмениці, з ідеальною локацією для комфортного життя.
До Івано-Франківська — всього 20 хвилин їзди.
Квартира знаходиться на 2 поверсі з 2, загальною площею 62 м².
Виконаний сучасний, якісний ремонт, продуманий до дрібниць і зроблений з любов’ю для себе, а не «під продаж». Оселя дуже тепла та економна, завдяки індивідуальному опаленню.
Планування зручне та функціональне:
світлі кімнати, затишна кухня, ванна кімната з душовою кабіною та акуратний санвузол.
Додатковою перевагою є кладовка, а також великий підвал, що ідеально підійде для зберігання речей.
Локація — одна з найкращих у місті:
поруч мага...

65 000 $
480 $/м²
Княгиницького, 35
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
135.3 / 45.5 / 4.7 м²
2 этажа
10 сот
3 комнаты
2016 год постройки
сегодня
Протаж сучасного індивідуального будинку за ексклюзивним проектом в м.Тисмениця 135,3м2
Розташований на престижній вулиці на території 10 сот з відаленим розташуванням від сусідів. Велике власне подвір'я. Зручне транспортне сполучення. Будинок будувався для себе, всі матеріали використовувались якісні. На першому поверсі є міжкімнатні двері, покрівля металочерепиця, внутрішньо утеплена. Велелика кухня-вітальня в форматі open-space 46,7м2 з панорамним та вітражними вікнами на першому поверсі, та дві кімнати. На другому простора спальня та дитяча чи власний кабінет.

27 000 $
450 $/м²
Ольшанецкая ул., 130
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
60 / 32 / 17 м²
1 этаж
18 сот
3 комнаты
сегодня
Продаж будинку в м.Тисмениця з земельними ділянками 10 сот.(під будівництво)+8,5 сот.(с/г призначення). Будинок потребує ремонту.Електрика,вода колодязь,є проект на газ(труба біля будинку).Є сад з фруктовими деревами, виноградом та іншими насадженнями.

110 000 $
579 $/м²
Галицкая ул., 17
ВЫГОДНО
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
190 м²
вчера
Продається фасадне, окремо стояче виробниче приміщення площею 190 м.кв., розташоване на земельній ділянці площею 11 сот. (в приватній власності, промислового призначення).
Фасадна ділянка, фасадне приміщення попри об’їзну Тисмениці, поруч кільця Івано-Франківськ - Тисмениця.
В приміщенні була - електрика, вода та каналізація, але зараз потребують ревізії та відновлення (трансформатор поруч, вода є), потрібно поновити документи в зв’язку з тривалою не експлуатацією приміщення.
Розташування - м. Тисмениця, вул. Об'їзна, 3 (початок Тисмениці зі сторони Франківська).
Ціна $110 тис.
Даний об’єкт – має велику перспективу і широкий спектр використання.

70 000 $
854 $/м²
Костя Левицкого ул., 19д
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
3 комнаты
82 / 49.6 / 11.8 м²
этаж 3 из 3
вчера
Продається
унікальна дворівнева квартира в самому серці міста - 3-й поверх новобудови з виглядом та
відчуттям простору.Площа 82 м2
Ця квартира - для тих, хто цінує стиль, комфорт і зручність: простора кухня-студія для приготування та зустрічей, дві окремі спальні та кімната, яку легко перетворити на кабінет або особисту студію.
Євроремонт, в який закохуєшся: все продумано до деталей, меблі та техніка
залишаються.
Підключені всі комунікації: світло, вода, газ, каналізація - заходь і живи!
Ідеальна локація: поруч центр міста, школа, садочок, лікарня, поліклініка, транспортна розвʼязка. Все, що потрібно для життя тут і зараз.
Це не просто квартира — це стиль життя.
Вона чекає на того, хто...

70 000 $
350 $/м²
Полуботка
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 56 / 20 м²
2 этажа
20 сот
3 комнаты
сегодня
Продається просторий 2-поверховий цегляний будинок (200 м²)!
Шукаєте надійний дім, де ви зможете втілити власні дизайнерські ідеї та створити ідеальний простір для своєї родини? Пропонуємо до продажу капітальний будинок, що поєднує в собі простір, надійність та зручне розташування.
Основні характеристики:
• Загальна площа: 200 м² — ідеальний простір для великої родини, де знайдеться місце для просторої вітальні, кількох спалень, кухні-їдальні та кабінету.
• Матеріал стін: Цегла. Будинок будувався на совість: взимку він добре тримає тепло, а влітку зберігає приємну прохолоду. Відрізняється високою міцністю та довговічністю.
• Поверховість: 2 поверхи. Продумане планування дозволяє ефективно ро...

26 000 $
4 333 $/сот
Галицкая ул., 35а
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
6 сот
вчера
Продається земельна ділянка під забудову в Тисмениці. Чудова локація: з однієї сторони центральна дорога вул.Галицька, з іншої сторони міське озеро.
Площа ділянки 6сот, на ділянці є старий будинок площею 53,6м. З комунікацій : світло, газ, вода(свердловина).

45 096 $
1 480 $/сот
Галицкая ул.
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
30.47 сот
вчера
Продаж земельної ділянки біля траси — ідеально під комерцію
Продається земельна ділянка у вигідній локації біля траси з активним автомобільним трафіком. Чудова можливість для розвитку бізнесу або інвестиції.
Основні характеристики:
Ділянка розташована біля проїздної дороги
Зручний заїзд з траси
Можливість переведення цільового призначення під комерцію
зручна транспортна розв’язка
вигідна інвестиція з можливістю розвитку бізнесу

450 000 $
870 $/м²
Леси Украинки ул., 2Б
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
517 м²
2011 год постройки
вчера
Продається велике офісно торгове приміщення в м.Тисмениця загальною площею 517 м2
На першому поверсі знаходиться два приміщення з окремими входами;
На другому поверсі поділено під торгові площі,які можна об`єднати- є два окремі входи та велика тераса
Третій поверх вільного планування,а також додатково є житлове приміщення,повністю облаштоване.
Четвертий поверх- мансардне приміщення, поділене на житлові кімнати.
На кожному поверсі є окремі санвузли.
Повністю облаштована протипожежна система.
Загальна площа ділянки 4,3 сотих.На території є велика альтанка,та господарське приміщення для зберігання дров та інвентаря.
Поруч торгового центру зроблено благоустрій,ландшафтний дизайн з зеленими наса...

45 000 $
113 $/м²
Молодіжна
БЕЗ КОМИССИИ
400 / 250 / 30 м²
3 этажа
7 сот
6 комнат и более
вчера
Будинок знаходиться на затишній вуличці м.Тисмениця.
Будинок великий, якісний, для покупця який в ньому втілить усі свої мрії.
Можливо його перепланувати, трішечки зменшити. Позаду є залитий фундамент для літньої кухні та гаражу.
Комунікації треба підводити, все є поряд з ділянкою і власники готові помогти з цим питанням майбутнім господарям.
Код будинку #30410103

55 000 $
884 $/м²
Галицкая ул., 20
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
62.2 / 34.3 / 15.4 м²
этаж 5 из 5
2 дня назад
Продається простора 2-кімнатна квартира площею м² на поверсі 5-поверхового будинку!
Квартира світла та затишна, з індивідуальним опаленням комфорт у будь-яку пору року.
Є велика лоджія, що додає простору та ідеально підходить для зони відпочинку або робочого куточка.
Планування продумане:
окрема спальня з великим шафою-купе;
простора вітальня з мяким кутком;
кухня з виходом на лоджію;
санвузол роздільний.
У квартирі виконаний акуратний ремонт, встановлені якісні двері та вікна, на підлозі ламінат і плитка.
Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч школа, садок, магазини, зупинка транспорту.

156 000 $
650 $/м²
Полуботка
БЕЗ КОМИССИИ
240 / 180 / 25 м²
3 этажа
10 сот
6 комнат и более
2 дня назад
Продається просторий будинок.З ремонтом. В будинку 3 поверхи є повноцінні 2 санвузли,6 кімнат.Гараж є в будинку і літній кухні .На весь заїзд поставлена бруківка .В літній кухні є гараж ,санвузол ,кухня і 2 кімнати .На подвір’ї є сад-город .Вода є скважина і централізована .В будинку стоїть новий двохконтурний котел.

23 000 $
1 438 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
16 сот
2 дня назад
Продається земельна ділянка в м. Тисмениця площею 16 сот.
10 сот. – цільове призначення під забудову, 6 сот – під ведення сільського господарства.
Земельна ділянка кутова, розташована в дуже зручному житловому масиві м. Тисмениця.
Є місце під сад, город, басейн.
Поряд продаються ще інші земельні ділянки, на яких в сукупності можливе будівництво Таунхаусів!!!
Неподалік транспортна зупинка.
На земельній ділянці є фундамент.
Для більш детальної інформації телефонуйте.
[телефон скрыт]Ірина

41 000 $
496 $/м²
Липовая ул., 7б
БЕЗ КОМИССИИ
4 комнаты
83 / 54 / 8 м²
этаж 1 из 5
2009 год постройки
2 дня назад
Продаж 4к. квартири по вул. Липова в м. Тисмениця.
Будинок розташований в затишному місці практично в центрі.
Поруч міська поліклініка, дитячий садок, озеро, стадіон, крамниці, торговий центр, ринок, зупинка громадського транспорту.
Біля будинку просторий затишний двір з дитячим майданчиком.
Хороше практичне планування з просторим холом, 4 окремими кімнатами, кухнею та роздільним санвузлом.
З двох кімнат є відкриті лоджії.
Квартира практично в стані сирця.
Індивідуальне опалення, встановлено двоконтурний газовий котел.
Розведено електрику, опалення, встановлено радіатори, міжкімнатні двері.
Вікна металопластикові.
Хороша пропозиція для сім'ї що люблять тишу та затишок в поєднанні з комфортом...

220 000 $
348 $/м²
Височана, 17б
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
633 м²
2 дня назад
Продаж колективного підприємства у м. Тисмениця з усім нерухомим та рухомим майном.
На території, площею 62 сот. знаходяться:
-склади 885 кв м ( у яких є 2 пилорами, деревообробні станки, заточувальні станки, погружчик для переміщення вантажів, діючий млин)
-сушильний цех для дерева,
-вага для металу на 15 т
-адмінкорпус 36 кв м
-діючий козловий кран
-свинарник 113 кв м
-приміщення для працівників 22 кв м
Своя електропідстанція ( 50 кВт )
Є скважина на воду
Є каналізація
Є камери спостереження
Земля у довгостроковій оренді.
Територія, асфальтована та обгороджена.
Можливий продаж половини колективного підпр-ва, можлива оренда.

28 000 $
373 $/м²
Галицкая ул., 20д
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
3 комнаты
75 / 48 / 11 м²
этаж 5 из 5
5 дней назад
Дуже дешева пропозиція квартири в 15-ти хвилинах від Івано-Франківська в м.Тисмениця в самому центрі міста, де поруч є вся розвинена інфраструктура!
Класне планування, є можливість зробити на другому рівні гардероб, ігрову чи кабінет!
Вже є чистова стяжка, квартира в новобудові обжитій та з газовим індивідуальним опаленням!
Двостороння, видова і дуже сонячна
64 000 $
454 $/м²
Вірменська, 9б
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
141 м²
6 дней назад
Продається комерційна будівля в м. Тисмениця
Пропоную до продажу окрему двоповерхову комерційну будівлю
Розташування: попри дорогу, всього 20 м від районної поліклініки
Загальна площа - 141 м²
Ділянка - 2 сотих
Два поверхи + цоколь
Окремі входи
Санвузли на кожному поверсі
Окремі лічильники на світло на кожному поверсі
Опалення - кондиціонери + підключений газ
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд

220 000 $
208 $/м²
Височана, 17
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1056 м²
1 нед. назад
Площа території 62 сот.де знаходяться:
-склади 885 кв м ( у яких є 2 пилорами, деревообробні та заточувальні станки, діючий млин).
-сушильний цех для дерева,
-вага для металу на 15 т.,
-адмінкорпус 36 кв. м.,
-діючий козловий кран,
-автонавантажувач,
-свинарник 113 кв. м.,
-приміщення для працівників 22 кв. м.
⚡ своя електропідстанція ( 50 кВт );
⚡ свердловина на воду;
⚡ каналізація;
⚡ камери спостереження.
Земля у довгостроковій оренді.
Територія, асфальтована та обгороджена.
Вартість 220000
Зацікавила пропозиція?Очікую вашого дзвінка.

49 900 $
362 $/м²
Запоріжська
БЕЗ КОМИССИИ
138 / 95 / 15 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
1 нед. назад
Будинок у Тисмениці у мальовничому місці!!!
Продаж будинку м. Тисмениця (300 метрів від центру)
Сирець, заг.площа 138 кв.м, 5 кімнат.
6 сот. зем.ділянка правильної форми.
Всередині поштукатурено, чорнова підлога, покрівля-оцинкований лист.
Є підвал, горище.
Світло, газ.
У будинку є гараж.
Дуже гарне, тихе і мальовниче місце.
Приємні сусіди.
Не затоплює і ніколи не затоплювало, будинок стоїть на підвищенні.
До Франківська 10 хв на авто.
Все улицы