Топ объявлений Украинки

63 000 $
969 $/м²
Прирічна вул.
БЕЗ КОМИССИИ
65 / 45 / 6 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
До Вашої уваги пропонується на продаж дача, розташована на березі річка Стугна (СТ Стугна). Будинок 2-поверховий цегляний, на території ділянки збудована сауна, вода заведена в будинок, є піч. З ділянки є прямий вихід до річки Стугна. Ідеальне місце для Вашого відпочинку.

150 000 $
1 154 $/м²
Строителей ул., 11
3 комнаты
130 / 85 / 25 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Продається 3-кімнатна квартира в місті Українка. Загальна площа 130 м². Нерухомість знаходиться на 9 поверсі 10-поверхового будинку. Це вторинна нерухомість, ідеальний варіант для великої сім'ї або інвестиції. Просторі кімнати та зручне розташування зроблять ваше життя комфортним. Затишна атмосфера і зручне розташування зроблять цю квартиру ідеальним місцем для життя.
Характеристика будівлі: тип будинку (серія): індивідуальний проект
Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.7 • стан квартири: хороший • утеплення: зовнішнє
Оздоблення стелі: штукатурка • фарбування
Підлога (покриття): керамічна плитка • паркет • паркетна дошка
Внутрішнє оздоблення: фарбування • шпалери
Зовнішн...

67 900 $
818 $/м²
Лісова
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
83 / 41 / 6 м²
3 этажа
5 сот
5 комнат
1991 год постройки
вчера
🔥 Дача біля води та лісу | 100 м до пляжу | Топ-локація під Києвом
Мрієте про місце, де можна втекти від шуму міста і насолоджуватись тишею, природою та співом пташок?
Це саме той варіант, який закохує з першого візиту ❤️
Продам без комісії комфортну дачу в оточенні лісу та річки Стугна
📍 Таценки, м. Українка (Обухівський район)
🚗 Всього 40 км від Києва
🏖 До чистого піщаного пляжу — лише 100 метрів!
✨ Про будинок:
Загальна площа: 83 м²
Цегляний, теплий, підходить для цілорічного проживання
3 поверхи:
Цоколь: гостьова кімната + санвузол (тепла підлога)
1 поверх: веранда, кухня, затишна вітальня
2 поверх: 2 спальні + тераса для ранкової кави ☕
Піч (груба) на дровах — тепло і енергонезалежн...
310 000 $
1 722 $/м²
Ігнатівська
БЕЗ КОМИССИИ
180 / 130 / 50 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
2025 год постройки
сегодня
Сучасний будинок преміум-класу 150 м² у стилі мінімалізм | м. Українка
Якщо ви шукаєте ідеальний будинок без компромісів — це саме той варіант. Стиль, простір і комфорт поєднані в кожній деталі.
м. Українка, вул. Ігнатівська
Основні характеристики:
• Площа будинку — 150 м²
• Ділянка — 10 соток
• 1 поверх — максимум зручності без сходів
• Вбудований гараж
Ідеальне планування для життя:
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу / у двір
• 3 окремі спальні
• 2 сучасні санвузли
• Гардеробна та технічне приміщення
Чому цей будинок вартий вашої уваги:
• Архітектура у стилі мінімалізм — сучасно та актуально ще багато років
• Новий якісний ремонт — без витрат після покупки
• Панорамні вікна —...

92 000 $
1 260 $/м²
Соснова ул., 1
3 комнаты
73 / 25 / 40 м²
этаж 8 из 10
вчера
Продаж 3-кімнатної квартири м. Українка
вул. Соснова, цегляний будинок
Якщо ви чекали на ідеальну квартиру — ось вона!
Загальна площа — 73 м²
Сучасне планування:
2 окремі кімнати
Простора кухня-вітальня 40 м² — мрія для затишних вечорів
2 балкони — ще більше простору та світла
Поверх: 8 із 10
Якісний ремонт — заходь та живи
Продається з меблями та технікою — без зайвих витрат після покупки
Квартира під охороною — встановлена сигналізація Ajax
Локація — одна з найкращих у місті!
Поруч річка Дніпро та набережна — ідеально для прогулянок
Новий ТЦ під боком
Все необхідне — в пішій доступності
65 500 $
873 $/м²
Соснова ул., 10
3 комнаты
75 / 46 / 9 м²
этаж 11 из 12
1 нед. назад
Продам трикімнатну квартиру в місті Українка, 76/47/9 метрів квадратних
11 поверх
Планування: квадратний коридор, дві окремі кімнати, кухня-студія, сан вузол зʼєднаний-великий.
Вікна метало пластикові
Проводка мідна
Труби води - поліпропілен
Стан квартири нормальний!
Перегляди квартири у будь який час!
98 000 $
797 $/м²
Строителей ул., 14
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Stugna House
3 комнаты
123 / 45 / 30 м²
этаж 15 из 16
2015 год постройки
сегодня
БЕЗ КОМІСІЙНИХ.
УКРАЇНКА.
Вулиця БУДІВЕЛЬНИКІВ 14 секція В.
ЦЕГЛЯНИЙ будинок 2015 року будівництва.
Простора дворівнева квартира з якісним стильним ремонтом, загальною площею 123,6 м2.
2 ГЕНЕРАТОРИ забезпечують роботу ліфтів, систем відеонагляду, освітлення в МЗК, водо- та теплопостачання.
Перший рівень квартири площею 61,4 м2:
Кухня, виготовлена на замовлення з якісною вбудованою технікою FRANKE, SAMSUNG, LG, зручний розкладний дубовий стіл.
Простора вітальня з великим плазмовим телевізором SAMSUNG.
Стіни вкриті декоративною штукатуркою в 3 шари.
Окрема спальня з великою шафою-купе.
Сумісний санвузол з душовою системою DEVIT, тропічний, гігієнічний душ, бойлер BOSCH на 80 л.
Збільшений балк...

590 000 $
1 639 $/м²
Київська ул.
360 / 130 / 54 м²
3 этажа
15 сот
6 комнат и более
вчера
Маєток в закритому котеджному містечку на 6 будинків на березі річки Стугна (в 100 метрів від Дніпра) з прямим виходом на воду.
Є свій причал та елінг для катера.
Має 3 поверхи (цоколь з повноцінними вікнами, 1 та 2 поверхи :вітальня, майстер спальня зі своїм санвузлом, спальня для гостей, велика дитяча 50 метрів, кімната для прислуги, окремі кімнати - пральня, та інші.
Будинок побудований з цегли, дах керамічна черепиця, повністю укомплектований усією необхідною технікою та меблями.
В будинку 4 спальні, кухня - вітальня, велика вітальня з панорамним видом на Дніпро з каміном , Тераса 70 метрів, їдальня зона з просторою кухнею, гардеробні кімнати!

500 000 $
1 136 $/м²
Обухівський
440 / 350 / 30 м²
2 этажа
9 сот
5 комнат
3 дня назад
Будинок з панорамним видом на воду | Перша лінія | 440 м² | Басейн | Лазня | 9 соток
Продаж будинку в одному з найкращих місць Обухівського району — місто Українка, перша лінія Дамби, з неймовірним видом. Тихе, затишне місце, де можна прокидатися під шум води й засинати з видом на захід сонця
Площа будинку — 440 м², стіни з ракушняка, фундамент і перекриття — посилені плити.
Будинок з частковим ремонтом, виконана якісна чорнова підготовка: стіни під штукатурку чи обої, утеплена стеля (целюлоза), встановлені пластикові вікна WDS.
Планування:
Перший поверх: передпокій, кухня вітальня, спальня, гостьовий сан вузол, кімната вільного призначення (сушка наразі)
Другий поверх: можливо зробити тр...

4 500 $/мес
Українка
420 / 100 / 20 м²
2 этажа
25 сот
5 комнат
3 дня назад
Пропонуємо в оренду ексклюзивний двоповерховий будинок, знаходиться на великій дамбі в престижному місті Українка на березі річки Козинка. Цей розкішний маєток розташований на ділянці площею 25 сотки з приватним виходом до річки. З вікон будинку відкривається мальовничий вид на річку та церковну споруду, а навпроти розташована паркова зона, що додає спокою та природної краси.
Опис будинку:
Перший поверх:
- Простора вітальня з панорамними вікнами, що виходять на терасу забезпечує затишну атмосферу для відпочинку.
- Сучасна кухня, обладнана всіма необхідними зручностями.
- Басейн та сауна — ідеальне місце для релаксації після важкого дня.
- Два окремих сан вузли для зручності гостей.
Другий...
115 000 $
479 $/м²
Лінія 4, 6
БЕЗ КОМИССИИ
240 / 120 / 30 м²
2 этажа
6 сот
6 комнат и более
2021 год постройки
1 нед. назад
Продаж будинку в мальовничому місці серед лісу біля річки Стугна для активної родини.
Розташування СТ Енергобудивельник, 40км від Києва. Таценки – Українка.
Ділянка 6сот, не великий комбінований сад, периметр закладено бруківкою. Перед домівкою площадка вільного планування. Заїзд на 2-3 авто. Розсувні ворота. Кований паркан по периметру.
Будинок площею загальною площею 240кв.м.: перший поверх – 150кв.м., та другий поверх – 70кв.м. (схеми додаю).
Перший поверх – стіни заштукатурені готові до втілення мрій від фарбування до шпалер, підлога – стяжка, покриття плитка / керамограніт, почали укладання (плитка в наявності), по підлозі розкладено теплу підлогу, встановлено радіатори, дров’яний чав...

2 900 $
264 $/сот
Богдана Хмельницького
под застройку
11 сот
вчера
Пропонується на продаж земельна ділянка в м.Українка Обухівського району для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на ділянку проведена електроенергія 15кВт, вода, поруч асфальтова дорога, житлові будинки. Ділянка межує з іншими, які також можна придбати: 0,1053; 0,13; 0,11; 0,1037; 0,1109 соток. Є земельні ділянки, де вже почали будувати будинок, буде інша вартість. Поруч річка, пляж, ліс.

320 000 $
125 $/м²
Промышленная ул., 27
многофункциональное помещение
2560 м²
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж складського-виробничого комплексу з офісними приміщеннями в Українці
Обухівський район, вул. Промислова 27-а, в 40 км від Києва.
Загальна площа обєкту - 2560 м
Стан - обєкт в процесі реконструкції. Комплекс складається з виробничої секції, з висотою стелі 6 метрів. В секції зроблені основи під великогабаритне і важке обладнання.
Друга секція складається з двох основних поверхів - офісно-складська, з місцем для рампи, вантажним ліфтом, висота стелі під 4.5 метри. Експлуатована крівля, яку можна додатково використовувати під офісні приміщення.
Планувалось опалення від твердопаливного котла.
Площа ділянки - 0,3 ГА.
Кадастровий номер - 3223151000:01:034:0068
Призначення ділянки - землі п...

250 000 $
1 087 $/м²
Дніпровський просп., 12
многофункциональное помещение
230 м²
2000 год постройки
вчера
Продається унікальна окремо стояча будівля з панорамним видом на Дніпро в місті Українка!
Характеристики об'єкта:
Адреса: м. Українка, Обухівський район
Загальна площа: 230 м
Будівля розташована на власній ділянці в 2 сотки, всього в 35 хвилинах їзди від Видубичів на авто. Об'єкт має три поверхи плюс цокольне приміщення, що дозволяє ефективно використовувати простір для різноманітних потреб.
1-й поверх: 52.6 м, санвузол та великий хол.
2-й поверх: 60.9 м, санвузол, великий хол, два виходи на балкони.
3-й поверх: 60.7 м, хол з каміном, ванна кімната, чердак, кухня, вихід на балкон.
Основні переваги:
- Індивідуальне опалення: забезпечить комфорт у будь-яку пору року.
- Шикарний панор...

163 800 €
46 800 €/сот
Київська ул.
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
3.5 сот
сегодня
Кооператив - Риф
Дім з новим ремонтом, ніхто не жив, на березі затоки з виходом у р. Дніпро. З піноблоку плюс утеплення твердим пінопластом. Септик, скважина, індивідуальне електроопалення є камін, та пелетений котел.
Загальна площа 204 кв.м., 3 спальні кімнати, 2 просторі зали, 2 санвузли, великий зал для більярду, своя баня.
Свій причал під катер з виходом у р. Дніпро.
Поряд є ліс.
Ділянка 3,5сот. Закрита територія. В 5 хвилинах м. Українка. Цілодобова охорона, відеоспостереження, вивіз сміття
Ключі на руках, набирай!

110 000 $
9 167 $/сот
под застройку
12 сот
сегодня
Таценки ! Українка! Ділянка з виходом на воду!
Пропонуємо ділянку на першій лінії річки Стугна з виходом в Дніпро!
Мальовниче і Чарівне Місце!
Місто Українка, Обухівського району!
Комунікації вздовж ділянки.
Загальна площа ділянки 8 + 4 соток. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку!
Асфальтований під'їзд, комунікації проходять вздовж, вулиця тупікова.
Дуже гарні, заможні сусіди, вже побудовані!
Вартість 120 000 USD.
Дмитро [телефон скрыт].
162 000 €
717 €/м²
Київська ул.
226 / 104 / 34 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Українка, закритий човно-стоянковий кооператив Риф.
Прямий вихід на воду.
Унікальне місце! Новий будинок 226м на березі затоки Дніпра з власним причалом!
Спуск катера, човна на воду, сауна в будинку, ліс.
Цілодобова охорона, закрита территорія.
Вулиця Київська. Поруч річки Козинка та Стугна, які є притоками Дніпра.
Місце сили. Казкове розташування будинку безпосередньо біля води, на поверхні якої грають сонячні відблиски та відбиваються зірки. Тут відпочиває та сповнюється творчим натхненням душа, а сама земля пульсує енергією давньої Трипільської культури. Тут приємно відновити сили і розслабитися в променях теплого заходу сонця з чашкою ароматного чаю, розмірковуючи про вічне або насоло...

320 000 $
125 $/м²
Строителей ул., 27а
многофункциональное помещение
2560 м²
вчера
Обухівський район, вул. Промислова 27-а, в 40 км від Києва.
Загальна площа обєкту - 2560 м
Планувалось опалення від твердопаливного котла.
Площа ділянки - 0,3 ГА.
Кадастровий номер - 3223151000:01:034:0068
Призначення ділянки - землі п...

1 300 000 $
5 098 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
255 сот
вчера
Продається ексклюзивна ділянка 2,55 га в Українці!
Унікальне поєднання: власний вихід до води та суцільний сосновий ліс. Ідеально під котеджне містечко, приватну резиденцію або інвестиційний проєкт.
Телефонуйте для деталей і перегляду!

180 000 $
5 000 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
36 сот
вчера
Пропонується унікальна земельна ділянка площею 36 соток, яка ідеально підійде як для будівництва приватного маєтку, так і для комерційного проєкту. Розташована в мальовничій частині Українки, з прямим виходом до води!
Переваги ділянки:
м. Українка — тиха, комфортна зона з активною забудовою
36 соток — простір для будь-яких рішень
Прямий вихід до води — рідкісна пропозиція
Підходить для будівництва або комерції
(можлива зміна цільового призначення)