Фильтры
Продажа квартир за 40000 долларов в Ужгороде
40 объявлений
- наибольшая площадь
40 объявлений
- наибольшая площадь

38 300 $
1 000 $/м²
Цветная ул. (Цвітна), 53-А
1 комната
38 / 12 / 16 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири у сучасній новобудові "Flower Residence" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
При повній оплаті вартість 1000$ за м², при першому внеску 30% - 1150$ за м².
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 38.3 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Всередині квартири чорновий стан ремонту (штукатурка стін, стяжка підлоги), індивідуальне газове опалення.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійс...

38 451 $
1 050 $/м²
Парковий
1 комната
37 / 11 / 15 м²
этаж 3 из 8
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК “Лайт Парк” з власним басейном, гектаром парку та безперебійним живленням!
ЖК “ЛАЙТ ПАРК” знаходиться у найближчому передмісті Ужгорода (Минаї), але фактично зведена неподалік перехрестя вулиць 8 Березня та Легоцького у Новому р-ні міста. Жителям доступна вся міська інфраструктура: зупинки громадського транспорту, навчальні та медичні заклади, ТЦ VEGA та ТЦ Токіо, супермаркети, ринок, кавярні.
Здача у експлуатацію 4 квартал 2026 року.
Квартира площею 36.62 м знаходиться на 3-му поверсі із 8-ми.
Планування: кухня, спальня, суміжний санвузол, балкон.
Переваги ЖК “ЛАЙТ ПАРК”:
-гектар паркової зони
-басейн для мешканців
-безперебійне живлення
-2-рівневий...
Купить квартиру в Ужгороде за 40000 долларов ($) – Продажа квартир до 40000 у.е.

39 000 $
890 $/м²
Станционная ул., 11
2 комнаты
44 / 30 / 6 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири в Ужгороді
Пропонується компактна квартира з хорошим розташуванням.
🔹 Загальна площа — 43,8 м²
🔹 Поверх — 5 з 5
✔ Газова колонка (гаряча вода завжди)
✔ Замінені вікна
✔ Зручна локація — район автостанції №1
Хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію.

38 500 $
1 013 $/м²
Степана Клочурака ул., 2
1 комната
38 / 15 / 8 м²
этаж 2 из 5
2 нед. назад
Продається 1-кімнатна квартира в районі вул. Собранецька (Аеропорт, апарт-готель «Apartel Uzhhorod»)
Квартира розташована на 2 поверсі 5-поверхового будинку, не на сонячній стороні — комфортний мікроклімат у будь-яку пору року.
Загальна площа — 38 м²
Поверх — 2/5
Об’єкт у власності більше 3 років — документи повністю готові до продажу, заборгованостей по комунальних платежах немає.
Наразі квартира звільнена після орендаря. Протягом 1–2 тижнів буде проведено прибирання, вивезення зайвих речей та приведення житла у належний стан для комфортного проживання або подальшої здачі в оренду.
Локація зручна як для власного проживання, так і під інвестицію — поруч транспортна розв’язка, магазини,...

25 610 $
1 000 $/м²
Цветная ул. (Цвітна), 53-А
1 комната
26 / 9 / 7 м²
этаж 2 из 9
сегодня
Продаж квартири-студії у сучасній новобудові "Flower Residenceʼ" у р-ні Проспекту Свободи поруч з історичним центром міста. Поруч пл. Ш.Петефі, набережні, розвинена інфраструктура.
Здача: 2 квартал 2027 року.
Загальна площа квартири: 25.61 м².
Знаходиться на 2-му поверсі з 9-ти новобудови з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, суміжний санвузол, балкон.
Будинок з цегли, утеплений.
Простір наповнюють світлом і теплом великі панорамні вікна.
Охайний під'їзд, озеленення території, паркінг.
Продаж здійснюється безп...

39 140 $
1 004 $/м²
Загорская ул., (Будинок 2)
1 комната
39 / 12 / 15 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Зданий житловий комплекс!
Продаж 1.5-кімнатної квартири у ЖК "Садовий", розташованому у гарному розвиненому р-ні. Поруч річка, набережна Ужа, свіже повітря. Усього 7 хвилин машиною до центру міста.
Квартира площею 39 м² знаходиться на 2-му поверсі із 4-х.
Вид у двір.
Технологія будівництва ЖК монолітний кваркас. Стіни цегляні (паротерм 25 см), утеплені пінопластом.
Наповнення квартири:
-електоопалення (електрокотел), батареї;
-заведено світло;
-розведено по точках воду та каналізацію;
-чистова стяжка підлоги;
-штукатурка стін.
Охайні підїзди, облагороджена територія. Двір без авто. Великий паркінг.
Продаж від агенці...

29 000 $
753 $/м²
Молодіжна, 10
1 комната
39 / 18 / 8 м²
этаж 5 из 5
сегодня
🏡 Продається 1-кімнатна квартира в с. Розівка (Ужгородський р-н)
📍 5 поверх з 5 у цегляному будинку
📐 Загальна площа – 38 м²
🍳 Кухня – 8 м²
🛋 Кімната – простора (18 м²)
🚿 Санвузол суміжний
🔥 Індивідуальне газове опалення
✔ Зручне планування (є балкон).
💵 Ціна: 29 000 $

20 800 $
878 $/м²
Парижской Коммуны ул., 4
1 комната
24 / 20 / 2 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
вчера
Пропонується до продажу апартамент площею 23,7м² у сучасному житловому комплексі Тиса Renovation🔐.
Розташований на зручному 2 поверсі з 4, з виглядом на вул. Сергія Мартина.
Стан чорновий: можна одразу заходити на ремонт і облаштовувати простір під себе або для оренди.
Будинок цегляний, утеплений, вже заселений. Комплекс складається з трьох під’їздів, є ліфт.
Гарна ціна - одна з найнижчих на ринку нерухомості у цьому сегменті.
Ідеальний варіант як для інвестиції, так і для власного проживання.
Район активно розвивається, має хорошу перспективу зростання вартості.
20 800 $
Огляд в зручний для Вас час
📞[телефон скрыт]
Купить жилье в Ужгороде за 40000 долларов ($) – Продажа недвижимости до 40000 у.е.

29 000 $
763 $/м²
Молодіжна, 10
1 комната
38 / 18 / 8 м²
этаж 5 из 5
2 дня назад
📍 5 поверх з 5 у цегляному будинку
📐 Загальна площа – 38 м²
🍳 Кухня – 8 м²
🛋 Кімната – простора (18 м²)
🚿 Санвузол суміжний
🔥 Індивідуальне газове опалення
🏗 Потребує ремонту
✔ Зручне планування (є балкон)
💵 Ціна: 29 000 $
📞 [телефон скрыт]
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

30 000 $
1 364 $/м²
Михайла Вербицького ул. (Декабристов), 53
1 комната
22 / 11 / 4 м²
этаж 2 из 9
2 нед. назад
✅Продаж квартири (малосімейка) в м. Ужгород
Вул. Декабристів
Поверх 2 з 9
Площа — 22 кв. м.
У будинку є газ.
Опалення — електричне.
Квартира не кутова.
Поруч магазини, ринок, зупинки громадського транспорту, необхідна інфраструктура.
Ціна — 30 000 $
Тел.: [телефон скрыт]Неллі
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

34 800 $
725 $/м²
Парижской Коммуны ул., 4
2 комнаты
48 / 19 / 21 м²
этаж 3 из 4
2024 год постройки
2 нед. назад
Продається 2-кімнатна квартира в м Ужгород, вул. С. Мартина 4, Апарт-комплекс Тиса Renovation.
Продаж від представника забудовника без комісії агентству.
Об’єкт зданий в експлуатацію.
До вашої уваги пропонуємо квартиру площею 48.3 м.кв, яка знаходиться на третьому поверсі- чотириповерхового будинку. Є ліфт.
Всередині квартири зроблені такі роботи забудовником: встановлені якісні вхідні двері, металопластикові вікна (три скла), чистова стяжка, заведений силовий кабель на 10 кіловат, встановлені всі лічильники (світло, вода).
Планування: дві окремі кімнати, кухня-студія, санвузол.
Біля будинку є зручна парковка та дитячий майданчик.
Хороша локація: поряд зупинка, садочок, ТЦ Сільверленд,...

38 850 $
1 050 $/м²
Загорская ул., (Будинок 6)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК For Life
1 комната
37 / 18 / 7 м²
этаж 4 из 9
2 нед. назад
Продається однокімнатна квартира в м. Ужгород, вул. Баб’яка 60, ЖК For Life.
Секція-6 та об’єкт здається в експлуатацію – 4 квартал 2026 р.
Хороша інвестиція, це заощадження ваших коштів.
Будинок дев’ятиповерховий- будується по монолітно каркасній технології, заповнений цеглою та додатково утеплений 15 см мінватою, монтуються енергозберігаючі вікна. Територія буде озеленена, викладена бруківкою, облаштована дитячими майданчиками, парковою та підземним паркінгом, під відеонаглядом , закритого типу.
До вашої уваги пропонуємо квартиру на четвертому поверсі, площею 36.98 м.кв.
Забудовником надається таке наповнення: якісні вхідні двері, заведений силовий кабель без розводки, розведена санте...

26 100 $
725 $/м²
Парижской Коммуны ул., 4
1 комната
36 / 15 / 8 м²
этаж 4 из 4
2024 год постройки
3 нед. назад
Продається однокімнатна квартира в м Ужгород, вул. С. Мартина 4, Апарт-комплекс Тиса Renovation.
Продаж від представника забудовника без комісії агентству.
Об’єкт зданий в експлуатацію.
Будинок- чотириповерховий, стіни залізобетонні + утеплені 10 см пінопластом, дах-шатровий покритий металопрофілем, є ліфт, парковка та дитячий майданчик.
До вашої уваги пропонуємо квартиру площею 36.7 м.кв, яка знаходиться на четвертому поверсі.
Всередині квартири забудовником зроблені такі роботи: встановлені якісні вхідні двері, металопластикові вікна (три скла), чистова стяжка, цегляні перестінки, заведений силовий кабель на 10 кіловат, встановлені всі лічильники (світло, вода). Опалення автономне еле...

29 000 $
763 $/м²
Молодіжна, 2
1 комната
38 / 18 / 8 м²
этаж 5 из 5
1 мес. назад
📍 5 поверх з 5 у цегляному будинку
📐 Загальна площа – 38 м²
🍳 Кухня – 8 м²
🛋 Кімната – простора (18 м²)
🚿 Санвузол суміжний
🔥 Індивідуальне газове опалення
🏗 Потребує ремонту
✔ Зручне планування (є балкон)
💵 Ціна: 29 000 $
📞 [телефон скрыт]Олександра
АЛЬЯНС - агентство нерухомості
25 200 $
900 $/м²
Грушевского Николая ул., (Будинок 4)
1 комната
28 / 13 / 12 м²
этаж 9 из 9
2026 год постройки
сегодня
ЖК VILNYI — це сучасний комплекс бізнес-класу в районі Новий, приблизно за 2 км від центру Ужгорода. У проєкті передбачені закрита територія, підземний паркінг, відеоспостереження, консьєрж-система, зелені зони, торговий центр, фітнес-зал, басейн і SPA-зона.
Квартира може стати вдалим рішенням як для власного проживання в майбутньому, так і для подальшої оренди чи перепродажу після завершення будівництва. Продаж здійснюється саме по переуступці майнових прав, оскільки будинок ще перебуває на етапі будівництва.
Ми інвестували в цю квартиру на етапі будівництва, але зараз пропонуємо передачу прав по переуступці в звязку з переїздом. Строк введення об’єкта в експлуатацію за договором — 4 квар...

39 000 $
890 $/м²
Станционная ул., 111
2 комнаты
44 / 30 / 6 м²
этаж 5 из 5
сегодня
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири в Ужгороді
Пропонується до продажу компактна та затишна 2-кімнатна квартира у зручному районі міста.
📐 Загальна площа: 43,8 м²
🏢 Поверх: 5 із 5
✨ Особливості квартири:
• Газова колонка для підігріву води
• Замінені вікна
• Є балкон
• Світла та охайна квартира
📍 Локація: район проспекту Свободи
👍 Переваги розташування:
• Зручна транспортна розв’язка (поруч автобусна зупинка)
• Супермаркети та магазини
• Автостанція та залізничний вокзал
• Кафе, піцерії та кав’ярні
• Школа та інша інфраструктура

39 000 $
890 $/м²
Станционная ул., 36
2 комнаты
44 / 30 / 6 м²
этаж 5 из 5
вчера
Продаж 2-кімнатноі квартири в Ужгороді.
Поверх 5/5
Загальна площа: 43,8 м²
Вікна поміняні (склопакети)
Санвузол роздільний.
Кімнати суміжні.
Є газова колонка для підігріву води.
Поміняний лічильник на світло.
Підʼізд в хорошому стані
З балкону гарний вигляд на залізничний вокзал.
Поряд магазини, кавʼярні, автобусна зупинка, автовокзал, пошта, піцерія, супермаркет тощо.
Чудовий варіант для здачі в оренду ( ніколи не буде простоювати)
Але і для власного житла хороший варіант ( недалеко школа, дитячий садочок, хороша транспортна розвʼязка)
Ціна 39 000$
📞 [телефон скрыт]Вероніка
[ссылка скрыта].ua

39 000 $
907 $/м²
Свободи просп., 29
2 комнаты
43 / 27 / 6 м²
этаж 5 из 5
вчера
Продаж 2 кім квартири
Поверх 5/5
Газова колонка для гарячої води та газова плита
Тиха затишна локація
Квартира розташована в спокійному місці без шуму транспорту — ідеально для комфортного життя.
Про будинок:
• Цегляний, газифікований
• Чистий закритий під'їзд. Кодовий замок у під'їзді.
• Зручна локація — все необхідне поруч: магазини, аптека, банк,поштове відділення, дитячий садок, обласна лікарня, зупинки транспорту.

36 300 $
1 100 $/м²
8-го Марта ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
Рынок "Минайский"
1 комната
33 / 16 / 6 м²
этаж 3 из 7
2 дня назад
Продається квартира від забудовника ЖК 44 AVENUE, м. Ужгород, вул. Мукачівська 44.
Продаж без комісії агентству!
44 AVENUE – розміщений на території 1 гектару. Це перший житловий комплекс в Україні, що підтримує підключення до сонячних панелей. Також завдяки системі “розумний дім” ви зможете керувати опаленням, домофоном і шлагбаумом прямо зі смартфона. Буде встановлено безшумний ліфт і відеонагляд для забезпечення вашого комфорту та безпеки.
Жити в 44 AVENUE – означає бути в центрі подій. ЖК розташований у самому серці міста, поруч із історичними пам’ятками, мальовничою набережною та престижними закладами освіти. У пішій доступності – школи, садочки, лікерні, фітнес-зал, магазини та кафе....

20 800 $
878 $/м²
Парижской Коммуны ул., 4
1 комната
24 / 17 / 5 м²
этаж 2 из 4
2024 год постройки
2 дня назад
Пропонується до продажу апартамент площею 23,7 м² у сучасному житловому комплексі Тиса Renovation.
Огляд в зручний для Вас час.